yetişkinler için tahta oyunları

yetişkinler için tahta oyunları

97 sonuçtan 1-24 gösteriliyor

Yıldız Savaşları Armada Corvette Corelliana CR90

Star Wars Imperial Assault Kötü Adam Paketi: Boba Fett.

Star Wars Imperial Assault Kötü Adam Paketi: Jabba the Hutt.

Ally'nin Yıldız Savaşları İmparatorluk Saldırı Paketi: Han Solo.

Yıldız Savaşları Armada Fırkateyn Nebulon-B

Robinson Crusoe: Lanetli Adada Maceralar

Celestia Masa Oyunu Genişleme

Ooo Dünyasında Macera Oyun Saatleri

Star Wars Imperial Assault Kötü Adam Paketi: Büyük Inquisitor.

Kolonyal Uzay Savaşı Editör Toplayıcı

97 sonuçtan 1-24 gösteriliyor

Geek Net'te tüm kategorilerden ve her yaştan tahta oyunları satın alabilirsiniz.

Çocuklar, yetişkinler, aile, çiftler, ucuz ve benzersiz tahta oyunları için tahta oyunları. Çok çeşitli masa oyunları, yeni, ikinci el, kullanılmış ve benzersiz bir ürün yelpazemiz var.

Artık üretilmeyen masa oyunlarımız olabilir, ürünlerimiz benzersizdir. Eğer birini seviyorsanız, tekrar kullanabileceğimizi garanti etmedikçe, satın almaktan çekinmeyin.

Masa oyunları satın almanın yanı sıra masa oyunlarınızı satabilirsiniz, bu yüzden tereddüt etmeyin, aldığınız şeyleri satın ve ne satın aldığınızı satın alın.

Platformumuzda eksik bir tahta oyunu olduğunu düşünüyorsanız, bize bildirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Yetişkinler için 6 en iyi tahta oyunları

Yetişkinler için 6 en iyi tahta oyunları Sıralaması

Amazon.es adresinde mevcut ürün

Bir parti ya da bekarlığa veda partisi için arsız bir oyun arıyorsanız, arkadaşlarınızla güldüğünüz için ya da tipik bir masa oyunundan biraz daha serebral ve orijinal bir şey arıyorsanız, sizin için birkaç fikrimiz var. Yetişkin seçimimiz, 18 yaşın üzerindeki tüm oyuncular için eğlenceli bir şey içerir.

Yetişkinler için en iyi tahta oyunu nedir?

 • Masa oyunu.
 • Kelimeler geçti

Hasbro'nun Scrabble bulmaca oyunu çocuklar ile oynanabilir, ama ne eğlenceli ne de adil. Daha ziyade, bu yetişkinler için yaratılmış en iyi oyunlardan biridir ve bir kadeh şarap ya da bir fincan kahve eşliğinde edebi fikirli arkadaşlarınız için mükemmeldir.

 • Kelimeler geçti
 • 2'den 4 oyuncuya
 • 10 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler için

 • Tema: Oyunlar.
 • Görkem bir oyundur.

Belki de Asmodee için Splendor'un en iyisi, iki oyuncu tarafından zevk alınabilmesi ve birlikte oynamayı seven çiftler için mükemmel bir seçenek olmasıdır. Kartları lüks sanat ile bezenmiş ve oyun karmaşık ekonomik zorluklar içerir.

 • Oyunlar 30 dakika
 • 4 oyuncuya kadar uygun
 • İngilizcede

Yetişkin Yüklü Sorular Tuhaflıktan gülünç ya da gerçekten eğlenceli olan soru kartlarını içeren yetişkinler için heyecan verici bir parti oyunu. 18 yaşından büyükler için daha uygundur ve 4 ila 6 oyuncu arasında oynayabilir.

 • Geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış
 • Basit kurallar öğrenmesi kolay
 • Amerika Birleşik Devletleri'nde yapıldı

İÇMEK VEYA STUPİD Özellikle de katılımcılar herhangi bir zehirlenme durumundaysa, partilerinizi daha da eğlenceli hale getirecektir. Oyun neşe, öfke ve çok sayıda anıya yol açar, ancak oyuncuların birbirlerini iyi tanıması durumunda sadece en iyi şekilde yararlanabileceğinizi unutmayın. Bu Bizim listeden yetişkinler için en ucuz tahta oyunu. Sadece İngilizce dilinde mevcuttur

 • Patlayan yavru kedi.
 • Bu Baskı NOT.

Sanatçı Yulaf Ezmesi'nin illüstrasyonlarıyla Patlayan yavru kedi Rus ruletinin gerginliğini, UNO'nun kart oyunuyla birleştirerek, alevler, gebe keçiler, lazerler ve dinamitlerde kederin heyecan verici bir birleşimini yaratır.

 • 2 ila 5 oyuncu arasında oynayabilirler (kart destesini birleştiren 9 oyuncuya kadar).
 • En başarılı Kickstarter projesi
 • Yulaf ezmesi tarafından yapılan illüstrasyonlar.
 • 56 kart (6,35 x 8,9 cm), kutu ve talimatlar (İngilizce) dahil
 • Proje daha çok kickstarter'da destekleniyor
 • Basit kurallar hızlı yapılandırmaya izin verir

 • Kullanılmayan ipuçları ver
 • 100'den fazla kelime

Listemizdeki yetişkinler için en iyi masa oyunu Taboo. Bu Hasbro oyunu birkaç nesil oyuncu tarafından sevilen bir klasik haline geldi. Taboo'yla oynamakla ilgili en iyi şey, diğer oyuncularınızı ne kadar iyi tanıyor olursanız, oyunun ne kadar hızlı ve eğlenceli olacağıdır.

 • Yasak kelimeler kullanmadan ipuçları verin
 • Oyun 10000 yeni kelime ile güncellendi
 • Zamanlayıcı zili dahil
 • Takımlar birden fazla oyuncuya sahip olabilir

 • İçerik çağrı cihazımızı kullanarak daha fazla oyunun tadını çıkarın, temaya göre dağıtılan binlerce ücretsiz oyun var

  Web sitemizde, benzersiz kullanıcı hakkında düşünmeye çalıştık ve münhasıran her gün, her zaman güncel olduğunu düşündüğümüz en iyi çevrimiçi oyunlarla güncelleriz. Bu yüzden web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür etmek istiyoruz ve günlük oyunları her zaman yeni çevrimiçi oyunlar ve ücretsiz oyunlar eklediğini unutmamanızı istemiyoruz.

  Casual Arena'da size en iyi çevrimiçi masa oyunlarını sunuyoruz, bunları oynamak ve anında eğlenmeye başlamak için hazırız. Sadece web sitesinde oynamanın keyfini sürmekle kalmaz, iPad ve iPhone uygulamaları veya Android akıllı telefonunuz veya tabletiniz için uygulamalar aracılığıyla çevrimiçi oynayabilirsiniz.

  Arkadaşlarınızla ya da dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı hem yetişkinler hem de çocuklar için önerilen masa oyunlarımızla oynayın. Şu anda mevcut olan klasik oyunlar 5: domino, parchiler, bayanlar, 4 bağlantı ve satranç, hepsi çok oyunculu ve çok platformlu.

  Casual Arena'da ayrıca avatarınızı kişiselleştirme, diğer kullanıcılarla özel veya kamusal olarak sohbet etme ve oyunlarınızda kullanabileceğiniz yeni kartlar gibi özel materyaller edinme olanağı sunuyoruz.

  Bir çift olarak oynamak için tasarlanmış 21 tahta oyunları

  Kuşkusuz, zaman zaman, partnerinizle (ya da bir arkadaşınızla) oynamak için oyunlara gittiniz ve en ilginç ihtiyacın, en azından üç oyuncunun olduğunu görmek için bir hayal kırıklığı yaşadınız. Endişelenme, çünkü çok var İki oyuncu için tasarlanmış ilginç oyunlar, ve bugün onlar hakkında konuşacağız.

  İki kişilik oyunlara özel, her akşam zevk alabileceğiniz bir oyun listesi sunuyoruz. Bu liste herhangi bir tercih tarafından sipariş edilmemektedir. Evet, basit bir şey isteyip istemediğinize veya daha fazla zaman ve nöron gerektiren bir şey istemeye bağlı olarak oyunun zorluğunu işaretledik. Başlıyoruz!

  Konsolda "tetris" oynamayı sevdin mi? Şimdi kendi "patchwork" yorganınızı dikme oynama şansınız var, evet, dünyanın en ilginç konusu gibi görünmüyor, ancak bu oyunda çok daha fazla "kesilecek kumaş" olduğunu keşfedeceksiniz. En iyi parçaları elde etmek için daha fazla koşmak arasındaki gergin bir ikilem ya da zamanın geçmesine ve düğmelerin zafere ulaşmasını beklemenize izin verin. Bu oyunla iş parçacığı olmadan dikiş yapmayacaksınız.

  Londra'nın en büyük iki kardeşi olan Londra'nın büyük beyinleri Londra'daki büyük yangını kapatmak için dokuz pistin çoğunu bulmak için bir mücadelede. Bu oyunda, yedi gün boyunca (dönüşler), Conan Doyle'un romanlarındaki karakterlerin oyundaki her dokuz parçadan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olacağız.

  o minimum ve güzel sanat eserleri için çoğunluk kazanmak için başlık, ortalama karmaşıklık ve eğlence için görünebilir olarak kesinti bir oyun rağmen oyun mükemmel "05:00" olarak görülmesini sağlıyor.

  Doğu topraklarında ticaret, pek çok şeyi çeken bir konudur. Almanlar, çünkü bu temayı oyunlar oluşturmak için seviyorlar. Jaipur biz rakibe niyetlerimizi açığa veya altın bir tabak sulu toplamlar üzerinde bırakmamaya çalışarak satın almak ve hızla satmaya çalışın ve çeşitli malların her birinin en iyi şekilde ATINO bir oyundur. Basit ve sağlam bir kart sistemi, oyunlarda çok fazla hız ve müthiş bittikten sonra tekrar oynama arzusu.

  Gerçek bir filleriyseniz, bu oyunun teması sizi sevecektir. Temel olarak, onları pişirmek ve yemek yemek için en seçkin ve lezzetli çeşitleri arayan mantarları seçeceğiz, bunlar oyunun sonunda. Bu kart oyunu, mantar koleksiyonunu toplayan, partnerinizin en iyiyi almadığı kadar değerli ve zehirli amanitas'la ısırmaktan kaçınmaya çalışan eğlenceli bir fikir.

  Sepetinizi ucuz mantarlarla doldurmaya ve en iyi yemekleri almamaya çalışın. Oyun ayrıca mantarlar tereyağı ve elma şarabı yapılırsa sizi ödüllendirir, böylece tema daha iyi uygulanamaz.

  Bu harika masa oyunlarından biri ve aynı zamanda iki oyuncu için özel bir oyundur. Soğuk Savaş’ta yer alan oyuncular, kapitalist ABD’nin ya da komünist SSCB’nin rolünü üstlenecekler. Kartların, oyunun devamına benzer şekilde etki eden gerçek olaylar olduğu bu tarihi oyunun mermi boyunca, oyuncular, yarışları aydan unutmadan, dünyanın en büyük güçlerinde müttefikler almaya çalışacaklar.

  Neredeyse üç saat boyunca sizi meşgul edecek bir oyun, ama bitirdiğinizde, tekrar oynamak için kalmak isteyeceksiniz. Eşsiz ve özel, uluslararası toplum tarafından en iyi oyunlardan biri olarak görülmesi normaldir.

  19. yüzyılın sonlarında Münih'te temel kabul edilen klasik ulaşım araçları, şehrin dört büyük yolunun gücünü kontrol altına almaya çalışacağız. Her rengin bir merdivenini takip ederek yollar oluşturacağız ve en uygun olduğunda skorlamaya çalışacağız. Her kartın dört farklı şekilde kullanılabileceği bir oyun, diğer oyuncuların zaferini vermemek için bir yol bulduğunuzu bilmek önemlidir. Herkes tramvaya!

  Tehlikeli çölde tüccarlar, değerli baharatların yanı sıra değerli mücevherleri hareket ettirerek, dinlenmeye, dinlenmeye, dinlenmeye, dinlenmeye devam etmelerine, kum tepelerine doğru ebedi yolculuğuna devam etmelerini sağlayın. Onlar oyun kartları ile oluşturacak gemide yerleştirilir olarak biz, iki Tuaregler kontrol Bu oyunda, biz bu alanların insanlarla ticaret yeni dinlenme çarpın puan için birikir alanları veya baharatlar veya altın vermek dinlenme, yani bu kartları tahtadan al.

  Buna ek olarak, oyunun etrafında dolaşacak, oyunumuzu engelleyecek ve oyunun sonunu belirleyecek bir haydut var. Küçük bir kutuda büyük bir masa oyunu.

  • Zorluk: Karmaşık
  • Çalma süresi: 45 dakika

  Andor'un efsaneleri: Chada ve Thorn

  Kooperatif oyunlar birçok fakat iki oyuncu çok değil için özeldir. Bu oyun "Andor Efsaneleri", dört oyuncu için bir macera oyunu tarihinin bir parçası olduğunu ve yaşanması zor toprakları boyunca yaptığı geminin batmasına gelen bu iki cesur, Chada ve Thorn hikayesi devam ediyor hep zulüm kötü bir varlık tarafından onları takip duracaktır değil.

  Birlikte çözmek için bir bulmaca olarak sunulan kartlar ve zaman mekaniği ile bir oyun, bir çift tam işbirliği için üstesinden gelmeye çalışmak için bir bilmece. Buna ek olarak, oyun size devam ederken hikayeyi anlatıyor, farklı seviyelerde ilerliyor. Orijinal oyunun bir hayranı iseniz ve bir çift olarak oynamayı seviyorsanız, bunu denemekte tereddüt etmeyin.

  "7 Wonders" ın uluslararası başarısından, bu oyunu aynı temaya göre alıyoruz, ama tamamen farklı mekanikleriyle, bizi büyük anıtların ve tarihin mücevherlerinin yaratıcılarının rolüne sokacak.

  Oyun, savaş, savaş ve bilim arasında ince bir denge kuran üç farklı kazanma ya da kaybetme şekli sunmakta, bu da partnerinizi üç cepheden herhangi birinde serbest bırakmamaya çalışmanız gerekir, her zaman eşittir, yenilmez, ama oyunun sonunda bunu en iyi uygarlığın kazanacağını unutmadan. Şüphesiz, franchise layık bir takipçisi.

  Listedeki en saf soyut oyunlardan biri. Sadece siyah ve beyaz mermerleri gör, ne tür bir oyun olduğunu gayet iyi biliyorsun. Herhangi bir konu olmadan, oyun bize, temelde, iki kurala dayanan, kendileriyle öğleden sonralarını ve tavlaları, bayanlar ve tavla ile attıranları memnun edecek bir mekanik sunuyor. Zaferi elde etmek için tahtadan rakibin beş misketini itin, ve daha fazlasını yapmadan, hem eğlenceli hem de hızlı bir şekilde oynamak için kahve masasından çıkarmaya mal olacak bir oyuna sahip olacaksınız. dekorasyon.

  Genellikle denilen bir böcek satranç. Yongaları yerleştirmek için hayali bir altıgen ızgara veya kovan kullanarak bir tahtaya sahip olmayan bir oyun. Basit kurallar ile, sadece her kartın hareketlerini öğrenmek ve herhangi bir torbada uydurma erdemiyle, her yere götürmek için mükemmel bir oyundur.

  Bakalit karolarınız ayrıca havuz, kafeterya, uçak için mükemmel bir oyun olma ya da en sevdiğiniz pub'da bir biranın tadını çıkarma olanağını sunar. Temel oyunlar, düz bir yüzeye sahip olan, soyut oyunlardan hoşlanan herkesle oynamak isteyenler için bir oyun.

  Bir oyun Bunun yerine daha önce daha oyun sırasında güverte oluşturmak için izin "güverte bina" oyun çağırdı. Bu oyunda biz hızlı ve güçlü güverte veya koruyucu ve savunma güverte veya bir çevik ve verimli güverte, veya iyi yavaş ama emin, yoksa ... güverte oluştururken, rakibi yok etmek yükleri gemilerin bir ordu yaratacak güverte oluşturmak için yollar ve bu kutuya bekliyor oyunların bir sürü. Bu tarz bir oyun oynadı hiç, bu büyük bir başlangıçtır.

  Daha fazla veya daha az oynamak, oynamaktan daha uzun süren bir oyun çünkü sonunda bu oyunda tek bir oyun hayal edilemez. Disksiz alanın bir tarafını terk etmek için bir avuç kırmızı diskle ikiye bölündüğümüz ahşap bir tahta ortasındaki küçük bir yarıktan geçmeye çalıştığımız bir hız ve beceri oyunu.

  Oyunun eğlencesi aynı anda oynanır, bu da disklerin uçtuğu, sıçradığı ve çarpıştığı çeyrekler olmadan bir savaşta sona erer, görkemli çekimlerden ayrılırlar ve sonra diski zorla attığınız birçok kez zorlanamazsınız. . Oynamaya ve ellerini ısıtmaya ya da yorgunluğa ulaşana kadar bütün öğleden sonra atmaya başlamak harika.

  Büyük renk alanlarına puan vermemiz gereken soyut bir oyun, evet, bu alanlar rakiplerimiz tarafından daha da fazla puan kazanmak için kullanılabilir, ancak sonra bunun üstesinden gelmeyi ve sonsuza dek bu şekilde kalmayı deneyebilirsiniz.

  Peki, lütuf nerede? İki şey, ilk olarak, tahtanın sınırlamaları ve ikincisi, oyunun sonunda, skorunuz, o yedinin rengine eşittir. Böylece tüm renkleri daha iyi zorlarsın. Bu, eğer sarı hala sıfırda ise, kırmızıyı 18'e yükseltmeye devam ederseniz farketmez. Oynamak için basit ve iki oyuncu için seyahatin bu sürümü ile, sizi tatile çıkarmak için ideal.

  İki oyunculu bir klasik oyun. Oyun, oyunun sonunda az ya da çok puan alacağımız farklı renklerden merdivenler olan keşifler yapmaktan ibarettir.

  Sorun iki oyuncunun daha iyi rakibin lehine olabilir gelip kartları almak için aynı renk aynı merdivenlerden yapın ve masada kartları damla veya bırakmak istiyorum ki, bu yüzden tek bir harf çalmakla gerilimdir oyun ilerledikçe çok büyük. Yani, oyuncular oyun sona erdiğinde karar olanlardır ile birleştiğinde, diğer oyuncu unutulmaz beklediğini biliyorum çünkü tüm oyun tuttuklarını anlaşmazlıklar "O mektubu" neden olur.

  Dokuz şüphelilerin "Whitechapel'de" her zaman Doğu Londra sokaklarında sokakları arasında seyir Holmes, Watson ve Toby, onu sevimli köpeği ile soruşturma katilidir olduğunu öğrenmek için çalışın.

  masum seyirci diğer maskeli üç bloodhounds meraklı bakışını kaçmaya çalışırken çekilmiş ve şüpheli sokakları ile Dokuz fayans, bir oyuncu araştırmacı ekarte etmek. Zor, Küçük ve kompakt hem Part için kazanmak ve her zaman taraf değiştirmek isteyen bırakır için.

  Eğer bir süpürgeye aldı ve ışın kılıcı geçmesi vermedi şimdiye Eğer köpek "Chewie" denir eğer ilk şey maske giymek zaman, sen "Ben senin babanım, Luke" ve Han Solo ilk atış düşünüyorum demek Bu oyun sizin için oluşturuldu. Yıldız Savaşları Orijinal üçlemenin hikayesini canlandıran bir oyun, uzun oyunda üç film ama film o memnun edecek fanlar, ürün, karakterler, rakamlar binlerce ve hayal izin göz kırpıyor.

  İsyancılara karşı imparatorluk, fare ve kedinin oyunu, "Ölüm Yıldızı" nı bitirmeye çalışıyor ya da lanet olası isyancıları bitirmeye çalışıyor ve şimdiye kadar görülen en büyük galaktik imparatorluğu sağlamlaştırmaya çalışıyor. Oyun bile filmlerin bazı olaylarını değiştirmenize izin verir, böylece her zaman istediğiniz "Darth Vader Jr." alabilirsiniz.

  Sadece büyük bu savaşı bitirmek olacak düello arena kazanmaya cesur savaşçı grubunuzla savaşın. Bir monísimas rakamları boyalı önceden ve bebek çoğu da toplamaya gidebilirsiniz, seçim gelmek ile Krosmaster Arena zaferi kazanmak için önemli olacaktır sıra farklı karakterler arasında tarak seçmek için, önce sıra tabanlı dövüş oyununu koydu. Seriyi seviyorsanız, "Kurallarımız" oynarken veya konsolda "Advance Wars" ile saat harcama vardı zevk, bu oyun ben diğerleri sol kalbinde o deliği doldurabilir.

  "Magic de Gathering" in yaratıcısından, başyapıtlarından başka, asimetrik bir oyun buluyoruz, her oyuncu her rol için farklı kurallar ve desteler ile farklı bir rol oynuyor. Teknolojik bir gelecek ve dünyayı onları kontrol etmeye çalışan isyancı korsanlarına karşı dünyayı kontrol eden büyük şirketlerin mücadelesi ya da en azından yol boyunca bir miktar fayda elde etmeleri.

  Hatta temel nakit teklifleri ve birçok ve oyunlar bir sürü önce kartlarını satın almak için başlar bir oyun kendi güverte oluşturmak için deney yapmak. Kapalı açılımları ile, fazlası var, kartları hep aynı ve hiç ender veya süper nadir kartları, bu oyun oyunlar Bir akşamı işgal edebilir vardır yani, kendi oyun başlığı çok için olabilir, daha fazlası, uzun bir zaman

  Umarız bu oyunlardan biri dikkatinizi çeker ve size bir öğleden sonraları bir araya gelerek yazı ve harfler arasında bir fırsat verme fırsatı verir.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  91 − 85 =

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map