ücretsiz oynamak için en iyi oyunlar

ücretsiz oynamak için en iyi oyunlar

Play çevrimiçi oynamak için ücretsiz oyunlar!

3151 Bedava oyun

Bitkilerinize ve hayvanlarınıza iyi bakın ve bir rüya çiftliği inşa edin!

San Fermines obstбculos kaçmak, onun farklı ekranlar aracılığıyla Avrupa'ya musallat Extreme Pamplona 2 mбs boğa önce olabildiğince çalıştırmak rбpido oyun keyfini ve San Fermнn kutlamaları adrenalin hissediyorum.

Dövüş sanatlarında kimin en güçlü olduğunu bilmek, katılmak ve en iyi olduğunuzu göstermek için harika bir turnuva düzenlenmiştir.

Misyonerlerin ve yamyamların nehri geçmesine yardım edin, misyonerlerin sayıca daha az olduğu takdirde yutulduğuna dikkat edin.

Oh hayır! Dee Dee, Dexter'ın bilgisayarını enfekte etti, sisteme rehberlik ederek virüsle savaşmasına yardım etmelisin.

Medabots arasında değişim bölümleri ve her bir tarafın yeteneklerini keşfedin.

Arkadaşımız pancho cennete gitmek istiyor ama ne zaman o tırmanmaya çalışırsa engeller bulur, o mantıksal bir şekilde engelleri kaldırmaya yardımcı olur, böylece bulutlara tırmanabilir.

İki eşit kartın bir çizgi ile bağlanmasını sağlayan World of Warcraft görüntüleriyle tahtadaki tüm fayansları ortadan kaldırmak zorunda kalacağınız oyunlar, tamamlamak zorunda kalacağınız birkaç seviyeye sahip olacaksınız.

Farklı seviyelerde düşmanlara karşı savaşın ve hayatta kalmak için çabalayın.

Siz ve bir arkadaşınızın en iyi skoru kimin yaptığını öğrenmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. SpongeBob veya Patrick'i seçin ve eğlence parkı oyunlarını ve skor puanlarını oynamaya başlayın.

Tetris'in başka bir versiyonu.

Akıllıca bahis oynayabileceğiniz ve yapabileceğiniz tüm parayı kazanabileceğiniz harika bir poker oyunu. Tüm diğer oyuncuları parasız bıraktığınızda oyunu kazanırsınız.

Tüm bölgedeki en iyi poker oyuncusu ol, bunu başarmak için tüm Poker şampiyonlarını kazanmalısın.

Çok bağımlılık yaratan bir oyun, 4 moddan oluşan ve birçok yeni güç getiren klasik Bomberman'ın devamı.

Rakibinizi çemberin dışına çıkartın ve puan kazanın ve Süper Sumo'nun şampiyonu olun.

Oyunun amacı enerji hücrelerini toplamak ve lazeri önlemek.

Kritik kitleye ulaşmak ve düşmanlarınızı yok etmek için radyoaktif suçlamaları toplayın.

Düşen baloncukları yiyen bir dinozor olan çok bağımlılık yapıcı bir oyun, hedefiniz olabildiğince çok sayıda kabarcık yemeye, ama hepsine iyi değil, dikkatli olmalısınız.

Elinize elinizi sokun ve rakibinizi en cesur çevrimiçi boks oyunlarıyla vurun.

Rahatlayın, derin bir nefes alın ve ücretsiz çevrimiçi bowling oyunlarımızla topu fırlatıp amacınızı keskinleştirin.

Golf oyunlarımızda mesafeyi, rüzgarı, eğimi ölçün ve topu mümkün olduğunca doğru bir şekilde atın.

Bu 2010 için hazır olun ve süper şık olmayı bırakmayın!

Derslere başlamak için bu küçük prenseslerin en iyi üniformalarını seçmelerine yardım edin. İyi şanslar!

Bu eğlenceli çift, süper eğlenceli bir motosiklet macerası için henüz hazır değil. Gerçekten uygun bir şeyle giyinmelerine yardım edin!

Rosa'nın sevgilisiyle zevk için lezzetli bir akşam yemeği hazırlamasına yardım edin. İtalyan yemeklerini ne kadar iyi hazırladığınızı görmeye hazır olun.

Filippo’nun sahip oldukları barbekü partisi için biftek ve sebze hazırlamasına yardımcı olun.

Arkadaşların eve geleceğini ve Lasagna'yı pişirmen gerektiğini düşün, burada nasıl yapıldığını öğreneceksin. Oyun kelebekler kelebekler ise, sadece onları yok etmek için tıklayın.

Ücretsiz oynamak için en iyi oyunlar

Bugün oynananlar: 561

Toplam Oynandı: 26,717,810

Şimdi oynamak: 11

Merhaba !! Umarım juegos44.com'da ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynarsınız, iyi bir zaman geçirmeye çalışıyoruz ve web'de oyunlar ararken bizi seçiyorsunuz.

Klasik şeker ezmesi destanı artık favori sitende! Oynamak için fareyi kullanın, şekerleri toplayın ve ortadan kaldırın! 3'ten fazla şeker eklerseniz, bonusunuz olacaktır.

(Oynandı: 144,731 kez)

Phineas ve Ferb arabalarını istediğiniz gibi ayarlayın, sonra devreyi seçin ve koşuya atlayın. Tüm seviyeleri kazan ve dünyanın en iyi koşucusu ol.

(Oynandı: 139,190 kere)

Hulk'un, onu yakalamak isteyen şehri terketmek için bir katil şeklinde yaratılmasına yardım edin. Bu inanılmaz oyunu oynamak ve kazanmak için fareyi, okları ve boşluk çubuğunu kullanın.

(Oynandı: 21.582 kez)

Rubik küpünü mümkün olan en kısa sürede ve 3D olarak tamamlamak zorunda kalacağınız 3D oyunlar! 2, 3, 4 ve 5 yüzlerin birçok modu vardır.

(Oynandı: 21.523 kez)

Uzaylılar için bu korkunç kurbandan görülmeden Ben 10'un kaçmasına yardım edin! Lazerler tarafından dokunduğunuzdan ve hareket etmekten kaçınmak için okları kullanın.

(Oynandı: 70.473 kez)

Küçük denizkızı olmaya başlamadan önce, bu güzel bebeğe ariel'in en iyi stilini vermeniz gereken kızlar oyunları. Oynamak ve almak için fareyi kullanın.

(Oynandı: 5,882 kere)

Bu sefer harika arkadaşımız ve aşçı Sara'nın bir düğün için en iyi kekleri almasına yardım etmemize ihtiyacı var! Fareyi kullanın ve talimatları izleyin.

(Oynandı: 41.634 kez)

Bu güzel kediyi yapman gereken bakım oyunları ağzını tamamen sabitledi! Fareyi kullan, talimatları takip et ve bu kedinin bana gerçek olmasını sağla.

(Oynandı: 4,430 kere)

Barbie, güzel bir bebek gibi tüm dergilerde çıkıyor ama bu sefer çok önemli olanın kapağı! Bunun için, telafi etmeli, taramalı ve istediğin gibi düzeltmelisin.

(Oynandı: 41,935 kez)

Minnie Mickey'nin kız arkadaşının ona ve resimlerini Mickey'ye vermek için renklendirmesi gerekiyor! Bu harika oyunu kazanabilmek için fareyi kullanın.

(Oynanan: 21,006 kez)

Bob Sünger süper bir görevde ve hedefine ulaşmasına yardım etmelisin. Tüm seviyeleri geçin ve kimi kurtarmak zorunda olduğunuzu keşfedin.

(Oynandı: 67,106 kez)

Kutulardan zıplayarak ve elmasları alarak tüm seviyeleri geçmek için yönetmek zorunda mükemmel mario bros oyunu. Ancak kutuların ateşe çarptığına ve bir kez dikkat edin.

(Oynandı: 36,873 kez)

Bu oyunun tüm seviyelerini altından almak ve altın çanta toplayıp her biri tarafından hapishaneden kaçarak macera oyunları.

(Oynandı: 16,723 kez)

Düşmanlarına saldırarak seviyeye ulaşmak için gereken mükemmel aksiyon ve macera oyunu. Saldırmak için A, S, W, D harflerini ve J, K, L harflerini kullanın.

(Oynandı: 8.071 kez)

Bu inanılmaz oyunda, düşman birliklerini yok eden her bir seviyeyi geçmelisiniz. Askerleri konumlandırmak ve arazi için savaşa başlamak için fareyi kullanın.

(Oynandı: 17,534 kez)

Zombi kıyamet geliyor ve tüm silahlarınızla mücadele etmelisiniz! Amaç ve ateş için fareyi kullanın! Bütün seviyeleri aş ve güvende olursun.

(Oynandı: 41,307 kez)

Bu macerada, bu oyunun tüm seviyelerini, sizi yakalayan uzaylılar olmadan ay boyunca ilerlemek için hareket etmek ve yönetmek için okları kullanarak yönetmeniz gerekecek! .

(Oynandı: 17.433 kez)

Ana hedefinizin her yarışta ilk sırada yer alması gereken araba yarışı oyunları. Okları ve oynamak için X harfini kullanın.

(Oynandı: 11.236 kez)

Okları kullanarak tam hızda hareket etmeniz gereken motosiklet oyunları. Pirouettes yapmak için boşluk çubuğuna ve sayı 1,2,3,4 ile atlayın.

(Oynandı: 11,608 kere)

Bu fırsatta, bu oyunun tüm seviyelerini geçerek paraları kapıp kuşunuzun arkasına ulaşabilmeniz için dünyayı çevirmeniz gerekecek! Dönmek ve kazanmak için okları kullanın.

(Oynandı: 6,674 kez)

Bu küçük yeşil çocuğu havuza atmak için fareyi kullanın. Becerilerinizi kullanın ve hedefinize ulaşmak için harekete geçmeden önce düşünün.

2018 için en iyi ücretsiz PC oyunları

Ayrıca seni ilgilendirebilir

Yıllar içinde video oyunu endüstrisi Yeni dağıtım biçimlerini icat etti. Fiziksel formattaki her şeyi satın almanızdan rahatınız için dijital baskı satın almaya başlıyoruz. Ayrıca bunu deneyimlemek her zaman bir video oyunu oynamak için ödeme yapmak zorunda değiliz. Onlar kesik başlıklar ücretsiz veya bedava oyun PC'de derinden nüfuz etmiş ve konsollara giderek ilerlemiştir.

Genel olarak, kimsenin, karşılığında bir şey sormadan, bedavaya hiçbir şey vermediğine dair bir inanç vardır. Durumunda ücretsiz oyunlar, Bu doğru bir vizyon. Adından da anlaşılacağı gibi, bu bir iş modelidir ve bununla birlikte, geliştiricilerin ve yayıncıların oyunlarının para kazanmalarını istediklerini anlamamız gerekir. Nasıl aldılar? Ücretleri gibi çeşitli modeller aşağıdaki gibi üstün hizmetler veya micropayments.

Ancak özünde, ücretsiz bir oyun, içeriğinin bir kısmını kutudan geçmek zorunda kalmadan oynamamızı sağlamalı. Başka bir şarkı, bazen sadece elde edilebilen uzantılar, ek karakterler veya kozmetik öğelerdir. gerçek para ödemek veya sanal para kullanmak oyunlarımızla elde edilir. Her iki formülü birleştiren melez model, çok popüler hale geliyor.

Bu farkı ve dikkate alarak her ücretli ödeme deneyimi bir dünyadır İş modeliyle ilgili olarak, bu raporu en iyi ücretsiz PC oyunlarını derlemeye adamak istiyoruz. Aşağıda bulacağınız başlıkların, listenin geniş olması nedeniyle piyasada bulunan tüm ücretsiz oyunların kapsamı dışında olduğu konusunda sizi uyarıyoruz. Bu yüzden Bu raporu zamanında güncel tutacağız ortaya çıkan tüm önerilerle.

Motiga ve Perfect World Entertainment, gerçekten ilginç kahramanlarla yeni bir takım aksiyon oyunu sunmak için bir araya geldi. Hakkında devasa , Yüz yüze yüzleşmeleri strateji ve taktiklerle birleştiren bir başlık. Misyonumuz, beş oyuncu tarafından oluşturulan takımlarda rakip senaryolarda rakipleri yok ederken koruyucularımızı savunmaktır. Rekabet etmek için size hitap etmesi durumunda şiddetle tavsiye edilir.

Bu iş modelindeki temel lisanslardan birini ortadan kaldıran ücretsiz PC oyunlarından oluşan bir derleme başlatamayız: Efsaneler Ligi arasında Isyan oyunları. Bu zaten daha fazla olan bir MOBA türü oyunudur 100 milyon oyuncu Bilgisayarda aylık ve bu türün aşıklarını büyülüyor. İş modeliniz açık: Mevcut şampiyonalara ve oyunlara ücretsiz olarak erişin Isyan noktaları hesabınızda şampiyonların kilidini açmak için Ayrıca alabilirsiniz, bu, oyun oynamak ve rütbeye yükselmek.

Doğrultusunda Efsaneler Ligi ve çoğu oyuncu için kendi türünde en sert oyunlardan biri DOTA 2 arasında valf. Ücretsiz MOBA doğrudan Steam'den indirilebilir ve daha gelişmiş olsa da benzer bir oynanışa sahiptir. Bir modun küllerinden doğdu Warcraft ve mikro ödemeleri, tasarlanan kozmetik unsurlara daha fazla odaklanan bir iş modeline sahiptir. modders Vana tarafından sunulan tasarımlar resmi bit pazarı aracılığıyla. Bu, şirket her satış için komisyon alır, bu yüzden iş yuvarlaktır.

MOBA evreninde bir başka seçkin başlık çarpmak . Tarafından geliştirilen teklif HIREZ Studios temel yaklaşımında benzer bir planla oynar, ancak hava perspektifini ilahi karakterlere yerleştirilmiş kahramanlarının üçüncü şahıs bakış açısıyla değiştirir. SMITE daha odaklı bir başlıktır üçüncü şahıstaki eylem Dünya çapında çok sayıda takipçi ve e-spor dünyasında güçlü bir sicili olan bir teklif.

Paladins: Realm şampiyonları en yeni bedava oyunlardan biridir. Birkaç test aşamasından sonra, Hi-Rez Studios unvanı son versiyon durumuna ulaşmayı başardı ve oyuncuları oyun mekaniği ile yakaladı. Bu 15 milyon oyuncu ile bir başlıktır ve beşe karşı beş kişilik takımlar vardır ve her biri özel yeteneklere sahip bir şampiyonu seçer.

MOBA'ların evrenindeki anlaşmazlıktaki dördüncü başlık Fırtına kahramanları , saldırı kar fırtınası Bu verimli oyunlar yarışına. Kendini bir attı bedava oyun modeli, Kaliforniyalı şirketin, işin bu yönüne bahse giren ve kontrol edilebilen kahramanların tüm sagaslarından oyuncu çekmeye istekli olan ilk unvanlarından biri olmak. Warcraft , Starcraft , diablo ve İleri Takip . Bu, bir Blizzard türünde yapılan bir deneyim.

En iyi ücretsiz rol yapma oyunları

Tayvan'dan, geliştirici Fate Dragon Studio kendi adını gösterir ve bize getiriyor Ejderhanın günah , Greer, bir seсor rolü karışımı içinde karanlık ejderha dünyayı kurtarmak için yeteneklerini kullanmak tendrб ve İSTEM üçüncü kişiyi acciуn dragуn oğlu derisinde bizi koyar RPG Ortaçağ fantasнa

Rol oynama ve aksiyon tarzı oyunlar dünyasında diablo, PC oyuncuları Sürgünün Yolu % 100 önerilen ücretsiz oyun deneyimi. Tarafından geliştirildi Taşlama Dişli Oyunları 2013 yılında piyasaya sürülen, içeriğimizi periyodik olarak genişleten ve ayrıca mikro ödemelerden oluşan bir iş modeline sahip olan çok sağlam bir unvanımız var. topluma zarar vermemeye odaklandı. Birçok çalışma adımlarınızı takip edebilir.

Ile takip rol cinsiyet, Şimdi PC'de çok fazla deneyime ve çok çeşitli başlıklara sahip bir tür çalıyoruz: MMO. Aylık ücretler ve hatta deneme sürümleri oynamamızı sağlayan aylık ödemeler olmaksızın birçok ücretsiz MMO vardır, ancak başlangıçta oyun oynama özgürlüğü olmayan ilk giriş engeli vardır. TERA Online , Onun parçası için, herhangi bir şey ödemek zorunda kalmadan içeriğine doğrudan oynamamızı sağlıyor. Yılların geçişine rağmen güçlü kalan bir topluluğa sahip bir Asya MMO'su.

En güzel ücretsiz aksiyon oyunları

Kahraman atıcıların güçlü modası, bu alandaki girişime katılan en kıdemli oyunculardan biri olan Epic Games'in de dahil olduğu birkaç firmayı da beraberinde getirmedi. erdem örneği , rakibin çekirdeğini yok etmek ve kendi topluluğunu yaratmayı başarmak için iki takımla yüz yüze gelen ilginç bir teklif. Yapay zeka ile kontrol edilen karakterlerden kurtulurken rakip düşmanlara saldırın. Çok çekici bir teklif.

Kahramanlar ile atıcıların bu dünyasında, savaşta bir delik açmak zordur, ama Modern Savaş Versus Alışkanlıklarını aklınızdan çıkarmak isterseniz dikkatinizi çekebilir. Nesnenin yüksekliğinde dört, dörtten fazla oyuncu, turnuva, klan ve görsel bir bitirme ile dörte karşı eylem. Mevcut teklifi Steam ile genişletmek için başka bir tetikçi.

Gerçekçi hayatta kalma oyunlarının tam dalgasında, Unturned bize Minecraft, estetik ve Resident Evil için bir karışım sunmaya geliyor. Biz bir zombi istilasından kurtulanlardan biriyiz ve bulaşıcı olmadan hayatta kalmak zorundayız. Bunu başarmak için diğer faaliyetlerin yanı sıra kaynak toplamak, avlamak, balık tutmak ve sığınmak zorunda kalacağız.

Epik Oyunlar yere kaldırmak istiyor Playerunknown'ın Savaş Alanları ve bunun için, tüm oyuncuların PC, PS4 ve Xbox One'a erişebileceği ve oyunun ölümüne bir savaşta 99 daha fazla kullanıcıyla karşılaştığı ücretsiz bir oyun modu olan Fortnite Battle Royale'a bahse girebilirsiniz. Girişimde ölmeden bu çatışmadan kurtulmak için elinizdeki her şeyi kullanın.

Allб aсo 2040 civilizaciуn tarafından tüm bildiğimiz biraz başıboş habrб gitmiş ve dünyada bir kısır bölgesinin ortasına diğer oyunculara karşı özelleştirilebilir vehнculos ile en iyi serб divertimento mücadele postapocalнptico. Crossout anımsamalarla Targem Games teklifi Çılgın Max ve tek bir euro ödemeden doğrudan Steam'den oynayabileceğiniz büyük kişiselleştirme dozları.

Savaş, muazzam bir şekilde savaşıldığında başka bir renge sahip. Bu teklif etti Dünya Savaşı Online , Steam'de bulunan Comered Rad Software tarafından geliştirilen ve tüm oyuncular için formatı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir teklif. Bu başlık bizi çatışmanın yanlarından birinde, birkaç seçilebilirlikle birleştirir ve savaş alanında bir düzinelerce düşmanla birlikte yüzleşerek bir saatin uçtan uca geçmesini gerektiren devasa bir senaryoyla karşı karşıya getirir. Büyük ölçekte sanal bir savaş.

Eylem içinde, Planetside serisi, türün sevgililerini fethetmek için yıllar alıyor. Çok oyunculu ve çok oyunculu bir türe sahip olmak için öncü lisanslardan biriydi ve oyunun devamı için uyumludur. Burada büyük ödüller ne denli ödüllendirilir, aslında ünvanın en kalabalık oyuncu savaşını sunmak için bir Guinness Rekoru vardır.

Yıllar içinde valf dijital video oyunlarının lansmanında uzman olduğu kanıtlanmış, aynı zamanda ücretsiz iş modelinin avantajlarından da yararlanabiliyor. Ile oldu Takım Kale 2 Bu trende baş vuruşu veren ve ücretli bir oyundan ücretsiz bir deneyime dönüştürerek bunu yapan başlık ile. Çok karlı bir proje, eklememiz gerekiyor, onun sayesinde çevrimiçi mağaza karakterler için kozmetik elemanların.

PC'de ücretsiz aksiyon oyunları ayrıca önemli bir referansı vardır Warframe , arasında Dijital Extremes. Grafik motorunu kullanmaktan övünen ilk başlıklardan biriydi. Unreal Motor 4, ve ilk olarak uyumlu ve kısa bir süre sonra konsollarda da piyasaya sürüldü. O zamandan bu yana, oyununu üçüncü şahıslara ait bir perspektifle özelleştirilebilir askerler üzerine odaklayan bu aksiyon unvanı, toplumsal cinsiyet tutkunlarının saygısını ve ayrıcalıklı bir pozisyonu kazanmıştır. buhar.

Arkasındaki hikaye gelişmek , gelişmesi Kaplumbağa Kaya Stüdyoları ve 2K Oyunlar, Bu özellikle. Oyun geleneksel bir kesim projesi olarak ilan edildi (mağazalarda satışa sunuldu) ve özgün bir yaklaşım sundular: asimetrik çok oyunculu dört avcının vahşi bir bölgede bir oyuncu tarafından kontrol edilen bir canavarla karşılaştığı yer. Sorun, lansmanının ihtiyaç duyduğu tüm ilgiyi uyandırmadığı zaman geldi. İlk yılını yaptı, ancak kendini serbest oyun modeline dönüştürdü. Aşama 2. Artık içerik oluşturucularından destek almıyor, ancak yine de Steam üzerinde çalışıyor.

eğer Efsaneler Ligi MOBA’daki kriterdir, Dünya Tankları türünde mevcut en büyük üs ücretsiz savaş oyunları. Işi Savaş Oyunları Böyle büyük bir topluluğa sahip ve bu türden paraların bu listede yer alan az sayıdaki başlıklardan biri olduğunu televizyonda ilan edildi. Bir savaş alanı, mat üzerinde düzinelerce tank ve tek bir hedef: stresi casonazos'a yakmak. Eğer çengelsen, mikropayments ile kutudan geçersin.

Dünyadan havaya uçuyoruz Savaş gök gürültüsü , çağında belirlenen uçaklar arasındaki savaşlar PC için ücretsiz oyun İkinci Dünya Savaşı ve tarafından oluşturuldu Gaijing Eğlence, havacılık muharebe türünde büyük bilgi sahibi geliştirici. Kendi türünde eşsiz bir oyunla karşı karşıyayız. Arcade oyun üzerinden gerçekçiliği ödüllendirir, Bu yüzden savaşçıların, düşman topraklarda mümkün olduğu kadar sert savaşmaları için zorunlu bir başlık haline gelir.

Bu listeyi saça göre giriyor, çünkü maksimum popülerliği mobil cihazlara ulaştı. Fallout Barınak PC için önerilen ücretsiz oyunlar arasında bir boşluk hak ediyor. Nükleer karşıtı barınakların simülatörü Bethesda ile hayatta kalmak için günlerce bizi tuzağa düşürüyor sakinleri ne var ne yok. Vahşet, ihanet ve açlık, bu öneride bir araya gelerek bildirimleriyle bizi tuzağa düşürecek ve komşularımızın ölümünü önlemek için birkaç avro harcayacak.

Bu listede savaş eylemleri, rol başlıkları, güreş ve hatta kart oyunları gözden geçirdik, bu yüzden daha farklı bir şey eklemek istedik. Hakkında Robo El Sanatları, hala formatta olan oyun Steam'de erken erişim ve kendi özelleştirilmiş robotumuzu, daha sonra bir dünyadaki savaş alanına götürmek için tasarlamayı önerdiğini MMO tonları. Bu, tüm halk için orijinal ve uygun bir yaratıcı tekliftir.

En iyi ücretsiz kart oyunları

Cinsiyet kart oyunları Ayrıca, serbest oyun alanında da büyük üsler var. Aslında, bu başlıkların büyük çoğunluğu giriş noktasında genellikle ücretsizdir. Şüphesiz referans, Hearthstone: Warcraft Kahramanları , Bu unvanlardan biri, tüm desteleri araştırmak için aylarca bizi tuzağa düşürecektir. Çevrimiçi bağımlılık (çok) ve ücretsiz olmasına rağmen, oynamaya başladığınız anda, sermayenizi desteğini geliştir.

Bazen büyük bir kara koyuna sahip olsak da, büyük senatoların genellikle alternatif bölümleri vardır. Durum böyle değil Elder Scrolls Efsanesi s, girişimi Bethesda Kart oyunları türünde bir boşluk açmak için. Bu benzer bir iş modeli ile ücretsiz bir başlıktır ocak taşı ve geliştiricinin fantastik rolüne dayanmaktadır. Az önce geldi PC deneme aşamalarını deneyimledikten ve mobil cihazlarda yakında karaya inmeyi planladıktan sonra.

Sihirli Duels: Magic The Gathering

Bazen çevrimdışı alanda referans olmak video oyunları dünyasında başarı garanti etmez. Onlara söyle Sahil büyücüler, popüler sonra yazarlar Sihirli harfler Bu, dünya çapında milyonlarca koleksiyoncuyu ele geçirmeye devam ediyor. Lisans, dijital videoya, bedava oyunlardan biri olan, bedava oyunlardan biri olan, rakipsiz bir oyun oyuncusu olan, bir adım önde. ocak taşı O azar azar onun yolunu yapıyor, ama hala gitmek zorunda.

En iyi ücretsiz dövüş oyunları

dövüşün cinsiyeti Son zamanlarda çok gelişti. Oyun oynarken avcılara paketler halinde ödeme yapmaktan başka kostümler almaktan da vazgeçtik, ama aynı zamanda oyunun ücretsiz oyunlarını da oynayabileceğiz. Katil İçgüdüsü , bu geldi Windows 10 ve Xbox One ile bir iş modeli serbest oyun Dönen güreşçilerin oldukça çekici. Eğer türden hoşlanıyorsanız, en çok önerilen bilgisayar dövüş oyunlarından biridir.

Kahraman Artı Buhar'a geldiğinde ikinci bir genç bulmaya çalışan bir kıdemli MMO. Bu, tüm hikayesini temel aldığı Çin kültürünün büyüsünü ve silahlarını kullanarak ejderhalar gibi yaratıklarla yüzleşeceğimiz fantastik bir dünyaya götüren her seviyedeki Asya kesiminin bir unvanıdır. Eğer takımınız sonuncuya kadar sürmezse, saat atmaya yönelik bir bahis.

En iyi ücretsiz strateji oyunları

Eğer Total War gibi büyük strateji sagaslarının takipçisi iseniz, kesinlikle Kaplan Şövalyesi , Bu PC için önceden erişim formatında Steam geldiğinde. Bu, ordunuzun birimlerini kontrol eden tipik çatışmalarla karşılaşacağınız Çin'in klasik tarihinde bir strateji ve taktik oyunudur. Oyun sürekli genişliyor.

Elbette bazılarını biliyorsun PC için ücretsiz oyun Bu raporda mevcut olmayı hak ediyor. Sizi adınızı bize bırakmaya davet ediyoruz. yorumlar ve size hatırlatıyoruz ki periyodik olarak güncellenir Daha fazla başlık içeren bu rapor. Bölümü Steam oynaması oyunlar Bu çok kapsamlı ve her zaman tavsiye edilen bir seçenek bulabilmeniz için gözden geçireceğiz.

Şu anda ve hiçbir şey indirmeden 16 harika ücretsiz oyun

Softonic Editorial tarafından

18 Mayıs 2017

Birçok stilden ve hızlı erişim sayesinde, çevrimiçi oyunlar, daha karmaşık oyunlar yüklemek veya satın almak için çok fazla çaba harcamak istemediğinizde harika bir eğlence seçeneğidir. Doğrudan tarayıcı üzerinden oynamak için, bu başlıklar sadece hızlı bir saptırma yapmak isteyenler için bir alternatif olarak vurgulanmayı hak ediyor.

Bu gibi oyunların tadını çıkarmak için. genellikle sadece Flash veya Unity'nin yüklü olması ve bunlar için gitmeniz gerekir. Oyunlar çoğu durumda basittir, ancak hala durmadan çalmadan saatler geçirmenizi sağlayan gerçekten ilginç seçenekler var.

Bu seçim, çok çeşitli stillere sahip oyunlar: bulmacalar, yarışlar, rol yapma oyunları, macera ve kendi tarayıcınızda hızla oynanabilen daha pek çok şey. Ayrtığımız 16 oyuna bir bakın ve daha fazla zaman kaybetmeyin ... hit "Oyna" çünkü şimdi eğlenmenin zamanı geldi!

Listedeki ilk oyun, son derece basit görünen bir bilmecedir, ancak oynamaya başladığınızda çok daha ilginç olur. Eğer bir sucuk olsaydınız ve şimşek ateş edip uçabilseydiniz, ne yaparsınız? Bu, bu oyunun oldukça sıra dışı öncülüdür. Her tarafa vuran bir sosis kontrol etmeli ve etrafındaki duvarlara dokunmasına izin vermemelisin.

Seviyedeki herhangi bir nesne ile en az temas, baştan başlamak için gerekli kılar. Kırmızı blokları ortadan kaldırmak ve oyun sırasında daha fazla puan kazanmak için ışınları vur. Amacınız rastgele ve farklı engellerle dolu olan seviyelerde mümkün olduğunca uzaklaşmaktır. Sosis kontrol etmek için fareyi kullanın, döndürmek için kaydırma ve ölüm ışını çekmek için düğmeye basın.

Canavarlar vs Bitkiler tamamen Bitki vs başarısından esinlenilmiş bir oyundur PopCap şirketinin zombileri. Bu oyundaki fark, kuleyi savunmak için daha geleneksel unsurlara sahip olması ve oyuncunun kendini muharebe bitkileri aracılığıyla başka bir boyuttaki canavar varlıklardan koruyabilmesidir.

Evinizi savunmak için, düşmanların hiçbirinin evinize ulaşmadığından emin olarak bitkilerin mükemmel bir kombinasyonunu oluşturmanız gerekir. Yeşil askerlerin her biri savaş alanında farklı özelliklere ve farklı işlevlere sahiptir. Bütün canavar türlerini keşfedin ve etkili bir savunma yapın.

Her bitkinin yeri de hayatta kalmak için gereklidir, çünkü bahçeye koyduğunuz her karakterin ateş gücünden yararlanarak daha fazla düşmana ulaşmanızı sağlar. Son derece zorlayıcı birkaç seviyeye geçin ve mülkünüzü doğaüstü varlıkların ordularından korumak için hazır olduğunuzu gösterin!

Eğer gerçekten Bitkiler vs. Zombies Bu, PopCap'in büyük başarısından esinlenen bir başka oyun. Bitkiler ve zombiler arasındaki mücadele yeni bir seviyeye ulaştı. Şimdi, bu küçük bitkiler ölümsüzlüğü avlamak için uzaya gitti. Bu oyunda, uzayda bu aç canavarlarla savaşmaktan sorumlusunuz. Zombiler araştırma gemisine ulaşmadan önce bu görevle yüzleşecek kadar usta olmaya çalışın.

Bunu yapmak için, birliklerini ihtiyaçlarınıza göre konumlandırmalısınız. Örneğin, yalnızca tamiratla ilgilenen üniteler vardır, yani her zaman çağrılmaları gerekmez. Sonuçta, her seferinde yalnızca sınırlı sayıda üniteyi arayabilirsiniz.

Aksiyon oyunlarını seven ve amaçlarını uygulamak isteyenler, küçük ama çok iyi yapılmış olan bu mücadeleyi bilmelidir. Av robotuyla ilgili zorluklara hazır mısın? Bu çekim oyununda, yabancı bir gemide Dünya'ya gelen dev yaratıkların ırkını yok etmek için silah ve mühimmat toplamanız gerekir.

Beyninizi bu yaratıklara (veya bu robotların kabuğunun içinde ne varsa sahip olun ve sahnede yeni silahlar, hayatta kalma ekipmanı ve cephane gibi gizli nesneleri bulun) uçun. Dikkat edilmemeye dikkat edin, ya da düşmanlarınız başlayacak Seni bulduğu anda seni vurmak için.

Büyük inşaat RPG'lerinden esinlenilmiş bir oyun tarzına sahip yönetim oyunları sevenler için bu oyun son nokta. Goodgame Empire'da gerçek bir devlet başkanı olacaksınız. Şehrinizi küçük evlerden inşa ederek başlayın ve dünyanın gördüğü en büyük ülkeyi küçük bir yer haline getirin. Oynamaya başlamadan önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Bu oyunun “küçük evlerde” oynamak gibi olduğunu düşünmeyin, ya da basit bir şeydir, çünkü asıl amaç büyük bir ordu yaratmak ve komşu medeniyetleri yok etmektir. Varlıklarınızı mükemmel bir şekilde yönetmeli ve önce hangi binaların iyileştirilmesi gerektiğini akıllıca seçmelisiniz. Yetenekli bir lider olduğunuzu kanıtlayın ve düşmanlarınız merhamet istemek için zirveye çıkın.

İki tekerlek üzerinde hız hayranları, bu oyun için hazır olun! Bu simülatörde bir motosiklete gerçekçi bir şekilde binme şansına sahip olacaksınız. Git ve bu vahşi makineyi tekerleklere sürerken koşmanın adrenalini hisset. Test devresi, manevralar, eğriler ve çeşitli yörünge olasılıkları ile istediğiniz gibi keşfedilebilir.

3D Moto Simulator oyununda, 1100 silindirden oluşan bir motosikletin tüm gücünü test etmek için ıssız yollardan geçeceksiniz. Ancak, dengenizi kaybetmemek ve ciddi bir kaza geçirmemek için çok dikkatli olun. Böyle bir durumda, motosikletinizi "yeniler" eden "R" tuşunu kullanarak oyunu yeniden başlatmanız gerekir.

Saat kaç? Macera zamanı! Televizyonun en havalı çizimi artık Cartoon Network tarafından başlatılan bir dizi oyunda da görülebilir. Bu oyunda, Buz Kralı bir kez daha Prenses Jujuba'yı kaçırdı ve Buz Diyarının ortasındaki kalesinde onu kilitledi. Televizyondaki en komik ve tuhaf durolardan biri olan Jake ve Finn'in kurtarılmasına gelme zamanı.

Ancak, Buz Diyarında çok, çok uzak bir yer. Hızlı bir şekilde seyahat etmenin en mantıklı ve kolay yolu nedir? Köpeğini bir turbo pervanesi gibi kullanarak, kötü huylu topraklara ulaşana kadar kıçını tekmelemesine neden oluyor. Bununla birlikte, gerekli mesafeyi elde etmek için, havada asılı duran "iyileştirmeler" için bunları değiştirmek için çok puan kazanmanız gerekir. Koş ve prensesi kurtarmak için olabildiğince hızlı atla!

Bu kahramanı temel alan ve bu listede yer alan, ilginç ve farklılaşmış bir önermeye sahip olmanız için bir yer hak ediyor, buradaki rolünüz, düşmanları yenmeyi amaçlayan bir simyagerın rolü. Jake o kadar susamıştı ki sonunda su, uğursuz bir mumyağın elinden kabul etti. Şimdi, yaratık zavallı köpeği kaçırdı ve onu kişisel kölesi haline getirme niyetinde.

Bu oyunda, sadık dostunu kurtarmak için cesur Finn'e yardım etmelisin. Bu mağaralarda yaşayan tehlikeli canavarlarla yüzleşmekten korkmayın, çünkü arkadaşlarınızın silah ve iksir atmalarına yardımcı olacak, zorlukları aşmak için çok önemlidir, ki bu da giderek zorlaşmaktadır.

Her dövüşten önce envanter ve ekipmanı kontrol etmeyi ihmal etmeyin ya da muazzam bir dayak alma riskiyle karşı karşıyasınız. Görevinizin başarısı için önemli nesneleri ve aksesuarları bulabileceğiniz için rakiplerinize düşen tüm öğeleri toplayın. İpucu: İki parçayı yeni, çok daha güçlü olana birleştirmek için sihirli döndürücüyü kullanın, ancak dikkatli olun, çünkü bu eylem geri döndürülemez.

Bu listede klasik oyunlara ihtiyacınız varsa, kan ve yıkımla dolu harika anları yeniden yaşamaya hazır olun! 90'larda video oyunlarından zaten hoşlanıyorsanız, muhtemelen ilk Doom'u biliyorsunuzdur. Şimdi oyun tamamen çevrimiçi versiyonda mevcut, bu yüzden hikayeyi oynayabilir veya keşfedebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, zırhınızı ve silahınızı daha güçlü hale getirmek için olduğunuz senaryoyu araştırmak ve korumaları toplamaktır. Ne tür bir canavar bulursanız ölünceye kadar ateş edin - aksi takdirde hayatınız risk altında olacaktır. Bu oyundaki grafikler orijinallerle aynıdır, bu yüzden ekranda birçok pikselli nesneyi gördüğünüze şaşırmayın.

10) Gumball: Şeylerin Kardeşliği

Bu diziyi biliyorsanız, iyi bir mizah dozunun ve büyük bir anlamsızlığın bu oyunda açıkça mevcut olan iki çarpıcı özellik olduğunu biliyorsunuz. Gumball: Thing'in kariyeri, yüksek dozda macera ve zorluklar içeren bir çizgi film oyunudur. Gumball Kılavuzu, diğer tüm karakterlerle etkileşime gir, gelecekte faydalı olabilecek objeleri topla ve eğlen.

bu basit RPG olarak, çocukları korumak amacıyla Gumball büyükannesi tarafından gizlenmişti nesneleri bulmak için Elmore en tehlikeli köşelerine gitmek zorunda. Bu macerana katılın ve eşyalarınızı eve getirin. o hikayeyi tamamlamak için birkaç gün gerektirecek kadar geniş olmadığı için oyun kayıt gerektirmez.

Nick Soccer Stars, Nickelodeon tarafından yaratılan ana karakterleri bir futbol şampiyonasına götüren bir oyundur. Çok basit ve eğlenceli bir oyunla, akrobatik atlayışlar gerçekleştirmeli ve topun rakibin hedefine ulaştığından emin olmalısınız.

Başlangıçta oyuncularınızı seçmek için sadece birkaç seçeneğiniz olacak. Yeni karakterlerin kilidini açmak için Turnuva modunda rekabeti kazanmak zorunda kalacaksınız, ki bu da sahada yeteneklerinizi test edecek pek çok hedefe sahip birkaç oyuna sahip. Her karakterin, düşmana güçlü vuruşlarla topa saldırmak veya sınırlı bir süre için onları sersemletmek için özel gücü vardır.

Oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız ama farklı bir şey arıyorsanız, bu oyuna çok dikkat edin. İlk versiyonu yedi gün içinde üretildi ve şimdi bu devrimci oyunu doğrudan tarayıcınızda izleyebilirsiniz. Oyuncunun eylemleri doğrudan dünyanın geri kalanıyla bağlantılıdır, bu da hareketleri tahmin etmeyi ve çekimleri atlatmayı, ünlü film "Matrix" in sahnesini hatırlamayı mümkün kılar.

Her aşamadaki amaç, sizi vuran tüm düşmanları öldürmektir. Bu sefer tamirci ile, Süper Sıcak çekimden birinden daha fazla bir bulmaca ve / veya strateji oyunu olmaktan çıkıyor. Ancak, bu karışım onu ​​çevrimiçi oyunlardan biri yapar!

13) Slenderman Ölmeli: Bölüm 1 - Sanatoryum

Korku oyunlarından korkuyorsanız, bu oyun sadece cesareti olanlar için olduğundan, listedeki bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Slenderman Ölmeli: Bölüm 1-Sanatoryum, Slendeman'ın şehir efsanesinden esinlenen oyunlardan biridir. O, bir ormanı sıkan ve kendi topraklarında kazara durmayanları işkence eden çok gerilmiş kolları ve bacakları olan ince bir adamdır.

Bu birinci şahıs nişancı, gölgelerin bu yaratığının önceki oyunlarıyla aynı çizgiyi izler. Slenderman'ın olası kökeniyle ilgili ipuçlarını araştıran ve tüm korku hikayesinin bir sanitariumda başladığını gösteren kanıtları araştıran bir araştırmacıyı kontrol edersiniz.

El fenerini ve silahlarınızı hazırlayın ve terk edilmiş binada etrafa saçılmış sekiz belgeyi toplayın. Eğer efsane doğruysa, yaratığı karanlığa geri göndermek için bütün mermi dergisini boşaltmaktan çekinmeyin. Pusudan uzak durmak da Slenderman saldırılarına katlanmak için en iyi ipuçlarından biridir.

Bu oyun nostaljik ve çok komik unsurlarla dolu bir başlık olduğu için bu listede olmayı hak ediyor. DDtank 2 bu strateji ve sıra tabanlı savaş franchise ikinci başlıktır. Bu vesileyle, fikir, dünyanın dört bir yanından diğer gerçek oyuncular da dahil olmak üzere, karşınızda duran rakipleri uçurmak için mevcut silahları kullanmaktır.

serisi klasik Gunbound esinlenerek ve oyun beğenilen Worms o çok benzer - 90'lı ve 2000'li yılların başında arasında ortaya çıkan oyunlarda, ama yine de bugün çok başarılıdır. Ddtank 2 kavgalar görünecektir tüm düşmanları yok etmek için taktik istihbarat ve iyi amacı göstermek zorunda kalmak, daha dengeli ve tartışmalı bulunmaktadır. Yani, onlara karşı gelecek misin?

Hero Zero, bir süper kahramanın kimliğini üstlenmeniz gereken çevrimiçi bir oyundur. Aslında, buradaki gardiyan sizin için sıfırdan yaratılmıştır. Kendisi, daha önce sessiz olan bir mahallenin büyük koruyucusu olmak için yavaş yavaş gelişiyor.

Diğer vatandaşları kötü adamlardan korumaya ek olarak, diğer oyunculara ve onların kahramanlarına 2 × 2 düelloda da meydan okuyabilirsiniz. Tüm bunlar size yeni seviyeler, iyileştirilmiş beceriler ve suçla mücadele için yeni ekipmanlarla sonuçlanan tecrübe puanları ve madeni paralar kazandıracak.

Oyunda var olan misyonlar farklı ve diğer olası etkileşimler de var. Her şeyi anlamak için biraz zaman alır ve Hero Zero'nun diğer oyuncularla olan sabrının ve temasın kaçınılmaz olduğu bir "sosyal oyun" olmasını sağlar.

Bu küçük oyun, başlarını aksiyon bulmacalarıyla kırmayı sevenler için gerçek bir meydan okumadır. Burada şehrin ışıklarını kontrol etmek için blokları kullanarak fazın sonuna ulaşması gereken bir karakteri kontrol edersiniz. Işığın nereye gittiğine bağlı olarak, bir duvar veya zemin açılır ve böylece geçebilirsiniz.

Işıkları açmak ve kapatmak için blokları kullanın, ancak duvarların yakınında birikmesine izin vermemeye dikkat edin. Fazlar minimalist bir mavi yüzeye sahiptir ve geri dönüşü olmayan bir işlem gerçekleştirdiğini fark ederseniz seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz. Dikenler ve düşmelere dikkat edin ve bir sonraki adımın ne olması gerektiğini anlamak için her zaman çok dikkatli olun.

Tecmundo'da yayınlanan Portekizce bir orijinal makalenin uyarlanması.

En iyi sanal yaşam oyunları ücretsiz oynamak için

Elbette her zaman daha iyi bir hayata sahip olmayı hayal etmiştiniz, bugün www.juegogratisde.com'da daha iyi sanal yaşam oyunları sayesinde sizler için ücretsiz oyun oynayabilirsiniz. En iyi sanal yaşam oyunlarında tüm zevklerinizi tamamlamak için çok basit bir durumdan başlayarak her zaman hayal ettiğiniz bir hayat yaratabilirsiniz.

ücretsiz oynamak için en iyi sanal yaşam oyunları

Daha iyi bir hayata başlamak için ücretsiz oynamak için en iyi sanal yaşam oyunları O zaman biz her şeyi ile tamamlayacak, böyle güzel bir ev olarak küçük yatırımlarında kullanılmak üzere başlangıçta online para harcamak başlayacaktır için oyunu başlatmak için, oyunda online hayatını almak başlamalıdır biz zamanında oluşturmak ve yavaş yavaş bizim rüya ev sahipliği yapacak bir yer yaratacaktır.

Amaç daha iyi bir yaşama sahip olduğunu unutmayın ve bunun için biz koştu yapmazlar ve biz oyunlarda büyümeye devam edebilir şeylere harcamak eğer size daha fazla fayda vermek şeylere harcamak etkili para kullanmak zorunda daha iyi sanal hayat bedava oynamak için. Böylece, en fazla yararı daha verir ve böylece daha iyi bir yaşama sahip olmak için oyununuzda artan gelir elde şeye yatırım yollarını arar alabilirsiniz.

Daha iyi sanal yaşam oyunlarına nasıl devam edeceğinizi ücretsiz oynamak için her zaman aynı oyuna tavsiyede bulunabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

69 + = 77

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map