şimdi oynamak için oyun

şimdi oynamak için oyun

Bedava Oyunlar, Mini Oyunlar, Flash Oyunlar

Amacınız batık denizaltıları tamir etmektir. (çok wenos grafik)

Aksiyon Oyunları

En çok oynanan çevrimiçi oyun Counterstrike şimdi flash versiyonunda oynamak için bu web sitesinde mevcut. Bir oyun Çok hareketle.

Aksiyon Oyunları

Evrenin o bölgelerinde ortaya çıkan sorunları önlemek için geminizi mekânla dikkatli bir şekilde yönlendirin.

Aksiyon Oyunları

Yerdeki tüm kemikleri toplayın, ama köpeklere dikkat edin.

Macera Oyunları

Bir klasik ve bir erotik arasında çok iyi bir karışım, eğer solitaire oynamaktan sıkılmıyorsanız.

Erotik Oyunlar

Lazer kılıcını çıkar ve robotların sana vurduğu lazer ışınlarını saptır.

Aksiyon Oyunları

Düşman topraklarında paraşütle düşmüş elit bir askersiniz.

Aksiyon Oyunları

AQui Hedefinizi ayarlayabilir ve kimlerin daha fazla puan aldığını görmek için arkadaşlarınız veya arkadaşlarınızla bahis yapabilirsiniz.

Aksiyon Oyunları

Yaşayan şehirden kaçmak için olabildiğince çok zombi öldür.

Aksiyon Oyunları

Bu oyunda, sadece bir saldırı gerçekleştirebilecek herhangi bir terörist şüphesine ateş etmelisiniz.

Aksiyon Oyunları

Çift ejderha tarzı sokak kavgası. Yumruklarınızı taşımak ve yapmak için A, S, D ve imleç tuşlarını kullanın.

Aksiyon Oyunları

Hitler'e karşı savaşmak için bu karakterlerle cehenneme git. Birçok karakterin size tanıdık geldiğini fark edeceksiniz.

Macera Oyunları

Sadece macera ve macera türü Megaman sadece bağımlıları için çok iyi. önerilir.

Macera Oyunları

Mükemmel Aksiyon Oyunları, önünüze yerleştirilen her şeyi ortadan kaldırır, böylece birçok noktaya ekleyebilirsiniz.

Aksiyon Oyunları

Platformdan platforma atlayın, her seviyenin kapısını açmak için anahtarı toplayın. Kaç tane daha platform elde edersiniz?

Beceri Oyunları

Rahatsız etmeden tamburları çalacak nabız varsa, bu senin oyunun. Labirentleri duvarlara dokunmadan bırakmaya çalışın.

Beceri Oyunları

Beyaz topu sarı topu almak zorunda olduğunuz Divertigo oyunu, yol yapmak için hareket üçgenler ile yardımcı olur.

Beceri Oyunları

Amacınız sipariş vermek için ineği makineye koymak. Eğlence.

Beceri Oyunları

Bu solucanı fareyle ele alın ve her seferinde kendinizi daha da büyütmek için yapabileceğiniz tüm böcekleri işlemek.

Beceri Oyunları

Ren çok miktarda gaz alır, amacınız Stimpy'in çözülmesini sağlamak için delikleri tıkamaktır.

Beceri Oyunları

Hayal edebileceğiniz en savaşçı yumurtalara karşı savaşacağınız bir veya iki kişi için eğlenceli bir oyun: P, çok eğlenceli :)

Dövüş Oyunları

Bir havuzdasınız ve SUMO tipi dövüş puanları kazanmak için düşmanı daireden çıkarmanız gerekiyor.

Dövüş Oyunları

Diğer rakipler ile gidip gelebilmek için mümkün olduğu kadar kanat çarptı.

Dövüş Oyunları

Eğlenceli bir tenis oyunu, burada fronton oynuyorsunuz. Oynamaya devam etmeyeceksin.

Spor Oyunları

Küpleri çıkarmak ve sıralamak için yaptığınız hareketler hakkında dikkatli düşünün.

Beceri Oyunları

Eğlenceli oyun Andas bir bisicleta puan yapmak için garip dönüşler yapmak zorunda.

Beceri Oyunları

Kurtarmak için hemşire, ilaç ve para için hastane odalarını arayın.

Beceri Oyunları

Kösteğin soğumaya ulaşması için parçaları doğru bir şekilde ayarlamanız gerekir.

Beceri Oyunları

Bir bombardıman kullanıyorsunuz ve göreviniz düşman paraşütçülerinin ana karaya ulaşmasını engellemek olacak.

Beceri Oyunları

Hayaletlerin sahip olduğu bir evin dışındasınız, onları atacağınız bazı pelerinlerle ortadan kaldırmak zorunda kalacaksınız.

Похоже, еще никто не присоединился к дискуссии, вы можете оставить первый комментарий!

Проверять кусты вслепую очень опасно, так же как и вслепую разгуливать по интернету. Другие сайты не так хорошо защищены, как наш, поэтому проявляйте бдительность, когда неизвестным ссылкам по переходите.

Вы переходите на:

Вы покидаете LeagueofLegends.com

Проверять кусты вслепую очень опасно, так же как и вслепую разгуливать по интернету. Другие сайты не так хорошо защищены, как наш, поэтому проявляйте бдительность, когда неизвестным ссылкам по переходите.

Bugün oynanan oyunlar: 636

Toplam Oynandı: 26,717,885

Şimdi oyna: 9

Merhaba !! Bence bir iyi vakit geçirmeye çalışıyoruz, sen juegos44.com eğlenceli oynarken ücretsiz online oyunlar var umut ve web'de oyun ararken biz seçin.

Klasik şeker ezmesi destanı artık favori sitende! Oynamak için fareyi kullanın, şekerleri toplayın ve ortadan kaldırın! 3'ten fazla şeker eklerseniz, bonusunuz olacaktır.

(Oynandı: 144,731 kez)

Phineas ve Ferb arabalarını istediğiniz gibi ayarlayın, sonra devreyi seçin ve koşuya atlayın. Tüm seviyeleri kazan ve dünyanın en iyi koşucusu ol.

(Oynandı: 139,190 kere)

Hulk'un, onu yakalamak isteyen şehri terketmek için bir katil şeklinde yaratılmasına yardım edin. Bu inanılmaz oyunu oynamak ve kazanmak için fareyi, okları ve boşluk çubuğunu kullanın.

(Oynandı: 21.582 kez)

Rubik küpünü mümkün olan en kısa sürede ve 3D olarak tamamlamak zorunda kalacağınız 3D oyunlar! 2, 3, 4 ve 5 yüzlerin birçok modu vardır.

(Oynandı: 21.523 kez)

Uzaylılar için bu korkunç kurbandan görülmeden Ben 10'un kaçmasına yardım edin! Lazerler tarafından dokunduğunuzdan ve hareket etmekten kaçınmak için okları kullanın.

(Oynandı: 70.476 kez)

Küçük denizkızı olmaya başlamadan önce, bu güzel bebeğe ariel'in en iyi stilini vermeniz gereken kızlar oyunları. Oynamak ve almak için fareyi kullanın.

(Oynandı: 5,882 kere)

Bu sefer harika arkadaşımız ve aşçı Sara'nın bir düğün için en iyi kekleri almasına yardım etmemize ihtiyacı var! Fareyi kullanın ve talimatları izleyin.

(Oynandı: 41.634 kez)

Bu güzel kediyi yapman gereken bakım oyunları ağzını tamamen sabitledi! Fareyi kullan, talimatları takip et ve bu kedinin bana gerçek olmasını sağla.

(Oynandı: 4,430 kere)

Barbie, güzel bir bebek gibi tüm dergilerde çıkıyor ama bu sefer çok önemli olanın kapağı! Bunun için, telafi etmeli, taramalı ve istediğin gibi düzeltmelisin.

(Oynandı: 41,935 kez)

Minnie Mickey'nin kız arkadaşının ona ve resimlerini Mickey'ye vermek için renklendirmesi gerekiyor! Bu harika oyunu kazanabilmek için fareyi kullanın.

(Oynanan: 21,006 kez)

Bob Sünger süper bir görevde ve hedefine ulaşmasına yardım etmelisin. Tüm seviyeleri geçin ve kimi kurtarmak zorunda olduğunuzu keşfedin.

(Oynandı: 67,106 kez)

Kutulardan zıplayarak ve elmasları alarak tüm seviyeleri geçmek için yönetmek zorunda mükemmel mario bros oyunu. Ama kutuların ateşe ve bir kere yanmasına dikkat edin.

(Oynandı: 36,873 kez)

Bu oyunun tüm seviyelerini altından almak ve altın çanta toplayıp her biri tarafından hapishaneden kaçarak macera oyunları.

(Oynandı: 16,723 kez)

Düşmanlarına saldırarak seviyeye ulaşmak için gereken mükemmel aksiyon ve macera oyunu. Saldırmak için A, S, W, D harflerini ve J, K, L harflerini kullanın.

(Oynandı: 8.071 kez)

Bu inanılmaz oyunda, düşman birliklerini yok eden her bir seviyeyi geçmelisiniz. Askerleri konumlandırmak ve arazi için savaşa başlamak için fareyi kullanın.

(Oynandı: 17,534 kez)

Zombi kıyamet geliyor ve tüm silahlarınızla mücadele etmelisiniz! Amaç ve ateş için fareyi kullanın! Bütün seviyeleri aş ve güvende olursun.

(Oynandı: 41.311 kez)

Bu macera taşımak ve uzaylılar yakalamak olmadan Ay'ı elde geçmesi için ok tuşlarını kullanarak bu oyunun tüm seviyeleri geçmek yönetmek zorunda kalacak! .

(Oynandı: 17,435 kez)

Ana hedefinizin her yarışta ilk sırada yer alması gereken araba yarışı oyunları. Okları ve oynamak için X harfini kullanın.

(Oynandı: 11,239 kez)

Okları kullanarak tam hızda hareket etmeniz gereken motosiklet oyunları. Pirouettes yapmak için boşluk çubuğuna ve sayı 1,2,3,4 ile atlayın.

(Oynandı: 11,608 kere)

Bu fırsatta, bu oyunun tüm seviyelerini geçerek paraları kapıp kuşunuzun arkasına ulaşabilmeniz için dünyayı çevirmeniz gerekecek! Dönmek ve kazanmak için okları kullanın.

(Oynandı: 6,674 kez)

Bu küçük yeşil çocuğu havuza atmak için fareyi kullanın. Becerilerinizi kullanın ve hedefinize ulaşmak için harekete geçmeden önce düşünün.

Şu anda ve hiçbir şey indirmeden 16 harika ücretsiz oyun

Softonic Editorial tarafından

18 Mayıs 2017

Birçok stilden ve hızlı erişim sayesinde, çevrimiçi oyunlar, daha karmaşık oyunlar yüklemek veya satın almak için çok fazla çaba harcamak istemediğinizde harika bir eğlence seçeneğidir. Doğrudan tarayıcı üzerinden oynamak için, bu başlıklar sadece hızlı bir saptırma yapmak isteyenler için bir alternatif olarak vurgulanmayı hak ediyor.

Bu gibi oyunların tadını çıkarmak için. genellikle sadece Flash veya Unity'nin yüklü olması ve bunlar için gitmeniz gerekir. Oyunlar çoğu durumda basittir, ancak hala durmadan çalmadan saatler geçirmenizi sağlayan gerçekten ilginç seçenekler var.

Bu seçim, çok çeşitli stillere sahip oyunlar: bulmacalar, yarışlar, rol yapma oyunları, macera ve kendi tarayıcınızda hızla oynanabilen daha pek çok şey. Ayrtığımız 16 oyuna bir bakın ve daha fazla zaman kaybetmeyin ... hit "Oyna" çünkü şimdi eğlenmenin zamanı geldi!

Listedeki ilk oyun, son derece basit görünen bir bilmecedir, ancak oynamaya başladığınızda çok daha ilginç olur. Eğer bir sucuk olsaydınız ve şimşek ateş edip uçabilseydiniz, ne yaparsınız? Bu, bu oyunun oldukça sıra dışı öncülüdür. Her tarafa vuran bir sosis kontrol etmeli ve etrafındaki duvarlara dokunmasına izin vermemelisin.

Seviyedeki herhangi bir nesne ile en az temas, baştan başlamak için gerekli kılar. Kırmızı blokları ortadan kaldırmak ve oyun sırasında daha fazla puan kazanmak için ışınları vur. Amacınız rastgele ve farklı engellerle dolu olan seviyelerde mümkün olduğunca uzaklaşmaktır. Sosis kontrol etmek için fareyi kullanın, döndürmek için kaydırma ve ölüm ışını çekmek için düğmeye basın.

Canavarlar vs Bitkiler tamamen Bitki vs başarısından esinlenilmiş bir oyundur PopCap şirketinin zombileri. Bu oyundaki fark, kuleyi savunmak için daha geleneksel unsurlara sahip olması ve oyuncunun kendini muharebe bitkileri aracılığıyla başka bir boyuttaki canavar varlıklardan koruyabilmesidir.

Evinizi savunmak için, düşmanların hiçbirinin evinize ulaşmadığından emin olarak bitkilerin mükemmel bir kombinasyonunu oluşturmanız gerekir. Yeşil askerlerin her biri savaş alanında farklı özelliklere ve farklı işlevlere sahiptir. Bütün canavar türlerini keşfedin ve etkili bir savunma yapın.

Her bitkinin yeri de hayatta kalmak için gereklidir, çünkü bahçeye koyduğunuz her karakterin ateş gücünden yararlanarak daha fazla düşmana ulaşmanızı sağlar. Son derece zorlayıcı birkaç seviyeye geçin ve mülkünüzü doğaüstü varlıkların ordularından korumak için hazır olduğunuzu gösterin!

Eğer gerçekten Bitkiler vs. Zombies Bu, PopCap'in büyük başarısından esinlenen bir başka oyun. Bitkiler ve zombiler arasındaki mücadele yeni bir seviyeye ulaştı. Şimdi, bu küçük bitkiler ölümsüzlüğü avlamak için uzaya gitti. Bu oyunda, uzayda bu aç canavarlarla savaşmaktan sorumlusunuz. Zombiler araştırma gemisine ulaşmadan önce bu görevle yüzleşecek kadar usta olmaya çalışın.

Bunu yapmak için, birliklerini ihtiyaçlarınıza göre konumlandırmalısınız. Örneğin, yalnızca tamiratla ilgilenen üniteler vardır, yani her zaman çağrılmaları gerekmez. Sonuçta, her seferinde yalnızca sınırlı sayıda üniteyi arayabilirsiniz.

Aksiyon oyunlarını seven ve amaçlarını uygulamak isteyenler, küçük ama çok iyi yapılmış olan bu mücadeleyi bilmelidir. Av robotuyla ilgili zorluklara hazır mısın? Bu çekim oyununda, yabancı bir gemide Dünya'ya gelen dev yaratıkların ırkını yok etmek için silah ve mühimmat toplamanız gerekir.

Beyninizi bu yaratıklara (veya bu robotların kabuğunun içinde ne varsa sahip olun ve sahnede yeni silahlar, hayatta kalma ekipmanı ve cephane gibi gizli nesneleri bulun) uçun. Dikkat edilmemeye dikkat edin, ya da düşmanlarınız başlayacak Seni bulduğu anda seni vurmak için.

Büyük inşaat RPG'lerinden esinlenilmiş bir oyun tarzına sahip yönetim oyunları sevenler için bu oyun son nokta. Goodgame Empire'da gerçek bir devlet başkanı olacaksınız. Şehrinizi küçük evlerden inşa ederek başlayın ve dünyanın gördüğü en büyük ülkeyi küçük bir yer haline getirin. Oynamaya başlamadan önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Bu oyunun “küçük evlerde” oynamak gibi olduğunu düşünmeyin, ya da basit bir şeydir, çünkü asıl amaç büyük bir ordu yaratmak ve komşu medeniyetleri yok etmektir. Varlıklarınızı mükemmel bir şekilde yönetmeli ve önce hangi binaların iyileştirilmesi gerektiğini akıllıca seçmelisiniz. Yetenekli bir lider olduğunuzu kanıtlayın ve düşmanlarınız merhamet istemek için zirveye çıkın.

İki tekerlek üzerinde hız hayranları, bu oyun için hazır olun! Bu simülatörde bir motosiklete gerçekçi bir şekilde binme şansına sahip olacaksınız. Git ve bu vahşi makineyi tekerleklere sürerken koşmanın adrenalini hisset. Test devresi, manevralar, eğriler ve çeşitli yörünge olasılıkları ile istediğiniz gibi keşfedilebilir.

3D Moto Simulator oyununda, 1100 silindirden oluşan bir motosikletin tüm gücünü test etmek için ıssız yollardan geçeceksiniz. Ancak, dengenizi kaybetmemek ve ciddi bir kaza geçirmemek için çok dikkatli olun. Böyle bir durumda, motosikletinizi "yeniler" eden "R" tuşunu kullanarak oyunu yeniden başlatmanız gerekir.

Saat kaç? Macera zamanı! Televizyonun en havalı çizimi artık Cartoon Network tarafından başlatılan bir dizi oyunda da görülebilir. Bu oyunda, Buz Kralı bir kez daha Prenses Jujuba'yı kaçırdı ve Buz Diyarının ortasındaki kalesinde onu kilitledi. Televizyondaki en komik ve tuhaf durolardan biri olan Jake ve Finn'in kurtarılmasına gelme zamanı.

Ancak, Buz Diyarında çok, çok uzak bir yer. Hızlı bir şekilde seyahat etmenin en mantıklı ve kolay yolu nedir? Köpeğini bir turbo pervanesi gibi kullanarak, kötü huylu topraklara ulaşana kadar kıçını tekmelemesine neden oluyor. Bununla birlikte, gerekli mesafeyi elde etmek için, havada asılı duran "iyileştirmeler" için bunları değiştirmek için çok puan kazanmanız gerekir. Koş ve prensesi kurtarmak için olabildiğince hızlı atla!

Bu kahramanı temel alan ve bu listede yer alan, ilginç ve farklılaşmış bir önermeye sahip olmanız için bir yer hak ediyor, buradaki rolünüz, düşmanları yenmeyi amaçlayan bir simyagerın rolü. Jake o kadar susamıştı ki sonunda su, uğursuz bir mumyağın elinden kabul etti. Şimdi, yaratık zavallı köpeği kaçırdı ve onu kişisel kölesi haline getirme niyetinde.

Bu oyunda, sadık dostunu kurtarmak için cesur Finn'e yardım etmelisin. Bu mağaralarda yaşayan tehlikeli canavarlarla yüzleşmekten korkmayın, çünkü arkadaşlarınızın silah ve iksir atmalarına yardımcı olacak, zorlukları aşmak için çok önemlidir, ki bu da giderek zorlaşmaktadır.

Her dövüşten önce envanter ve ekipmanı kontrol etmeyi ihmal etmeyin ya da muazzam bir dayak alma riskiyle karşı karşıyasınız. Görevinizin başarısı için önemli nesneleri ve aksesuarları bulabileceğiniz için rakiplerinize düşen tüm öğeleri toplayın. İpucu: İki parçayı yeni, çok daha güçlü olana birleştirmek için sihirli döndürücüyü kullanın, ancak dikkatli olun, çünkü bu eylem geri döndürülemez.

Bu listede klasik oyunlara ihtiyacınız varsa, kan ve yıkımla dolu harika anları yeniden yaşamaya hazır olun! 90'larda video oyunlarından zaten hoşlanıyorsanız, muhtemelen ilk Doom'u biliyorsunuzdur. Şimdi oyun tamamen çevrimiçi versiyonda mevcut, bu yüzden hikayeyi oynayabilir veya keşfedebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, zırhınızı ve silahınızı daha güçlü hale getirmek için olduğunuz senaryoyu araştırmak ve korumaları toplamaktır. Ne tür bir canavar bulursanız ölünceye kadar ateş edin - aksi takdirde hayatınız risk altında olacaktır. Bu oyundaki grafikler orijinallerle aynıdır, bu yüzden ekranda birçok pikselli nesneyi gördüğünüze şaşırmayın.

10) Gumball: Şeylerin Kardeşliği

Bu diziyi biliyorsanız, iyi bir mizah dozunun ve büyük bir anlamsızlığın bu oyunda açıkça mevcut olan iki çarpıcı özellik olduğunu biliyorsunuz. Gumball: Thing'in kariyeri, yüksek dozda macera ve zorluklar içeren bir çizgi film oyunudur. Gumball Kılavuzu, diğer tüm karakterlerle etkileşime gir, gelecekte faydalı olabilecek objeleri topla ve eğlen.

Bu basit RPG'de, Elmore'un en tehlikeli köşelerine gitmek için, Gumball'un büyükannesinin çocukları korumaya çalıştığı gizli nesneler bulmak zorundasınız. Bu macerana katılın ve eşyalarınızı eve getirin. Oyunun kayıt gerektirmesi gerekmez, çünkü bunu tamamlamak için birkaç güne ihtiyaç duyacak kadar kapsamlı bir geçmişi yoktur.

Nick Soccer Stars, Nickelodeon tarafından yaratılan ana karakterleri bir futbol şampiyonasına götüren bir oyundur. Çok basit ve eğlenceli bir oyunla, akrobatik atlayışlar yapmanız ve topun rakibin hedefine ulaştığından emin olmanız gerekir.

Başlangıçta oyuncularınızı seçmek için sadece birkaç seçeneğiniz olacak. Yeni karakterlerin kilidini açmak için Turnuva modunda rekabeti kazanmak zorunda kalacaksınız, ki bu da sahada yeteneklerinizi test edecek pek çok hedefe sahip birkaç oyuna sahip. Her karakterin, düşmana güçlü vuruşlarla topa saldırmak veya sınırlı bir süre için onları sersemletmek için özel gücü vardır.

Oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız ama farklı bir şey arıyorsanız, bu oyuna çok dikkat edin. İlk versiyonu yedi gün içinde üretildi ve şimdi bu devrimci oyunu doğrudan tarayıcınızda izleyebilirsiniz. Oyuncunun eylemleri doğrudan dünyanın geri kalanıyla bağlantılıdır, bu da hareketleri tahmin etmeyi ve çekimleri atlatmayı, ünlü film "Matrix" in sahnesini hatırlamayı mümkün kılar.

Her aşamadaki amaç, sizi vuran tüm düşmanları öldürmektir. Bu sefer tamirci ile, Süper Sıcak çekimden birinden daha fazla bir bulmaca ve / veya strateji oyunu olmaktan çıkıyor. Ancak, bu karışım onu ​​çevrimiçi oyunlardan biri yapar!

13) Slenderman Ölmeli: Bölüm 1 - Sanatoryum

Korku oyunlarından korkuyorsanız, bu oyun sadece cesareti olanlar için olduğundan, listedeki bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Slenderman Ölmeli: Bölüm 1-Sanatoryum, Slendeman'ın şehir efsanesinden esinlenen oyunlardan biridir. O, bir ormanı sıkan ve kendi topraklarında kazara durmayanları işkence eden çok gerilmiş kolları ve bacakları olan ince bir adamdır.

Bu birinci şahıs nişancı, gölgelerin bu yaratığının önceki oyunlarıyla aynı çizgiyi izler. Slenderman'ın olası kökeni hakkında ipuçları arayan ve tüm korku hikayesinin bir sanitariumda başladığını gösteren kanıtları araştıran bir araştırmacıyı kontrol edersiniz.

El fenerini ve silahlarınızı hazırlayın ve terk edilmiş binada etrafa saçılmış sekiz belgeyi toplayın. Eğer efsane doğruysa, yaratığı karanlığa geri göndermek için tüm mermi dergisini boşaltmaktan çekinmeyin. Pusudan uzak durmak da Slenderman saldırılarına katlanmak için en iyi ipuçlarından biridir.

Bu oyun nostaljik ve çok komik unsurlarla dolu bir başlık olduğu için bu listede olmayı hak ediyor. DDtank 2 bu strateji ve sıra tabanlı savaş franchise ikinci başlıktır. Bu vesileyle, fikir, dünyanın dört bir yanından diğer gerçek oyuncular da dahil olmak üzere, karşınızda duran rakipleri uçurmak için mevcut silahları kullanmaktır.

Seri, klasik Gunbound'dan esinlenerek oyunun, 90'lar ve 2000'lerin başlarında ortaya çıkan, ancak bugün hala çok başarılı olan, tanınan Solucanlarınkine çok benzer. DDtank 2'de, dövüşler daha dengeli ve tartışmalı, bu da sizin taktiksel zekanızı ve size görünen tüm düşmanları yok etmek için iyi bir hedef göstermenizi gerektirir. Yani, onlara karşı gelecek misin?

Hero Zero, bir süper kahramanın kimliğini üstlenmeniz gereken çevrimiçi bir oyundur. Aslında, buradaki gardiyan sizin için sıfırdan yaratılmıştır. Kendisi, daha önce sessiz olan bir mahallenin büyük koruyucusu olmak için yavaş yavaş gelişiyor.

Diğer vatandaşları kötü adamlardan korumaya ek olarak, diğer oyunculara ve onların kahramanlarına 2 × 2 düelloda da meydan okuyabilirsiniz. Tüm bunlar size yeni seviyeler, iyileştirilmiş beceriler ve suçla mücadele için yeni ekipmanlarla sonuçlanan tecrübe puanları ve madeni paralar kazandıracak.

Oyunda var olan misyonlar farklı ve diğer olası etkileşimler de var. Her şeyi anlamak için biraz zaman alır ve Hero Zero'nun diğer oyuncularla olan sabrının ve temasın kaçınılmaz olduğu bir "sosyal oyun" olmasını sağlar.

Bu küçük oyun, başlarını aksiyon bulmacalarıyla kırmayı sevenler için gerçek bir meydan okumadır. Burada şehrin ışıklarını kontrol etmek için blokları kullanarak fazın sonuna ulaşması gereken bir karakteri kontrol edersiniz. Işığın nereye gittiğine bağlı olarak, bir duvar veya zemin açılır ve böylece geçebilirsiniz.

Işıkları açmak ve kapatmak için blokları kullanın, ancak duvarların yakınında birikmesine izin vermemeye dikkat edin. Fazlar minimalist bir mavi yüzeye sahiptir ve geri dönüşü olmayan bir işlem gerçekleştirdiğini fark ederseniz seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz. Dikenler ve düşmelere dikkat edin ve bir sonraki adımın ne olması gerektiğini anlamak için her zaman çok dikkatli olun.

Tecmundo'da yayınlanan Portekizce bir orijinal makalenin uyarlanması.

içinde Oyun oynamak istiyorum Yüzlerce ücretsiz oyun var. Ödemek istemediğiniz oyunu oynayın ve flash, arcade, retro ve konsolları oynamaya devam edin.

Farklı kategorileri deneyin ve oynamaya başlayın ücretsiz oyunlar istediğin her zaman için. Oynamadığınız yeni oyunları yorumlayabilir, oynatabilir, paylaşabilir ve keşfedebilirsiniz.

Biz var 558 oyunlar ücretsiz oynamak için.

Birkaç gün boyunca zombi askerlerinin saldırılarına karşı savunun ve maksimum sayıda gün boyunca hayatta kalın. Seviye ilerledikçe, kaç tane kurtulan bulduğunuzu, yeni silahlar ve size avantaj sağlayacak diğer şeyleri görürsünüz. Zombilerin başına vurmaya çalış ama bu kolay değil.

Fred tuzaklar dolu yollardan geçmek zorunda ve onu parçalara ayırmasını önlemek zorundasınız! Oyun her zaman başladığı zaman farklıdır, onları tanımayı ve bunlardan kaçınmayı öğrenmek için düzinelerce tuzak vardır.

Dövüş ejderhanını topla ve sonra onları yenmek için diğer ejderhalarla savaş. Önce ejderhanı monte etmelisin, parçaları ejderhanın tamamlanıncaya kadar sürüklemelisin, savaşabilirsin. Kendinizi veya üç tür saldırıdan birini korumak isteyip istemediğinizi seçmek için fareyi kullanın.

En popüler dövüş oyunlarından birinin 3D versiyonu, Dragon Fist. İlk önce tekme ve vuruş kontrollerini öğrenmek için antrenman yapın, seçebileceğiniz düzinelerce farklı karakter var, bunlardan bazıları oyunda ilerlerken sadece kilidini açıyor.

Birinci Aşama'nın iki aşamalı uçakları ile hava savaşının bu oyununun yeni versiyonu. Düşmanlarla savaşırken uçağınızı sürün ve bombalarla yere düşen hedefleri yok edin, havacılık ası olmak için özel manevralar yapın.

Guy ile şehrin tehlikeli sokaklarında oynayın ve savaşın. Yatay aksiyon dövüş oyunu ile maceralarınızı iyi bir şekilde karıştırın, rakiplerinizle ve oyunların seviyesinden sonuna kadar hareket etmenize izin veren patronlara karşı savaşın.

Sonic tarzında iyi bir aksiyon oyunu. Oyun dünyasını biraz gerçeküstü ve eğlenceli bir karakterle keşfedin. Bu maceradaki hareketlilik, seviyeleri keşfederken, sıçramalar ve hareketler kadar iyidir.

Şimdiye kadar en popüler kart oyunu olan çevrimiçi solitaire oyna. Amaç, aslı kartları krala yukarıdan aşağıya doğru sıralamaktır. Ama siyahı kırmızı ile değiştirmelisin. Sol üsttekileri kullanabilirsiniz.

Oyuncularınızı seçebileceğiniz bir 3D futbol maçı. Oyunların başında takımınızda oynayacağınız oyuncuları seçersiniz, ayrıca takımın rengini seçersiniz ve oyun başlar. Diğer oyuncuları damlat ve gol at.

Macera oyunu ve Indiana Jones eylemi, birçok tehlikeyi ve kaçınılması gereken tuzaklarla. Bu kahramanı, oklardan kaçınan ve hayatta kalmak ve sonuna ulaşmak için platformlara atlamaktan farklı seviyelerde oyunlarla yürüyün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 32 = 41

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map