şans makinesi

şans makinesi

Tam hızda tam hız

makine dikmek sth bir şey dikmek

basmak için makineye gir

→ türüne yaz

→ typewritten, typewritten yazılmıştır

→ makine yapımı

→ sth (yukarı) yazmak için makineye bir şey iletme

MODISMS makineyi zorlar (= hızlıca git) ileride tam buhar gitmek (= olasılıkların kötüye kullanılması) tüm durakları dışarı çekmek

#&830; fotokopi makinesi fotokopi, kopyalama makinesi

#&830; makine birleştirmek biçerdöver birleştirmek, birleştirmek

#&830; tıraş makinesi ustura, emniyet ustura

#&830; elektrikli ustura elektrikli ustura, tıraş makinesi

#&830; hesap makinesi hesap makinesi

#&830; muhasebe makinesi makine ekleme

#&830; dikiş makinesi dikiş makinesi

#&830; daktilo daktilo

#&830; franking makinesi franking makinesi

#&830; örgü makinesi örgü makinesi

#&830; çamaşır makinesi çamaşır makinesi

#&830; makine ekleme makine ekleme

#&830; örgü makinesi, örgü makinesi örgü makinesi

#&830; ekskavatör makinesi mekanik kazıcı, buharlı kürek (ABD)

#&830; otomat otomat

#&830; franking makinesi franking makinesi

#&830; makine aleti makine aleti

#&830; sağım makinesi sağım makinesi

#&830; kar küreme makinesi snowplough, kar temizleme aracı (ABD)

#&830; yazarkasa makinesi (LAM) yazarkasa

#&830; dokuma makinesi örgü makinesi

#&830; slot makinesi meyve makinesi, tek kollu haydut , (Com) otomat

Saç kesme makinesi nasıl keskinleştirilir

Çoğu saç kesme makinesinin bıçakları otomatik olarak keskinleştiren bir mekanizması vardır, ancak bunlar yağlanmaz ve düzenli olarak temizlenmezse hala hızlı bir şekilde yıpranabilirler. Bir sorun gördüğünüzde tıraş makinenizin bıçaklarını keskinleştirerek düzensiz kesikler ve karışık saçlardan kaçının. İlk önce saçları ve pasları temizlemek için bıçakları temizleyin, aksi takdirde bıçaklar keskin olmayabilir.

Saçları kesmek için makineyi temizle

русский çeviri: Игровой автомат

Bu soruya katılmak için giriş yapın ya da kayıt olun (ücretsiz ve sadece birkaç dakika sürer).

(ya da onlar hakkında tutkulu). Katılım ücretsizdir ve sitenin sıkı bir gizlilik politikası vardır.

Otobüs / Finansal - zzz Другая тематика zzz

(2 geçerli cevap olmadan)

(2 kademesiz kapalı)

Yerel saat: 21:12

Yerel saat: 21:12

Родные языки: русский, украинский

Очков ПРО в категории: 8

Syracuse, NY 13201

Calle 14 nr. 622 1/2 44 ve 45 arasında

La Plata (B1900AND), Buenos Aires

Telif Hakkı © 1999-2018 ProZ.com - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik - Распечатать страницу

Topluluk tarafından sunulan fikirler

ProZ.com için fikirleriniz

Fikirleri tanıtın veya dağıtın

UserVoice'e kayıt olmadan forumu görüntüleyin.

Doğrulanabilecek yerel dilleriniz var

Sadece birkaç dakika süren basit bir uygulamayı tamamlayarak yerel diller için doğrulama isteyebilirsiniz.

Akranlarınızın sunduğu yerel dil doğrulama başvurularını gözden geçirin. Uygulamaları gözden geçirmek eğlenceli olabilir ve sadece birkaç dakika sürer.

Saniyeler içinde Linux ve Windows sanal makineleri oluşturun

Sanal Makineleri Keşfet:

Dilinizi, iş yükünüzü ve işletim sisteminizi seçin

Linux, Windows Server, SQL Server, Oracle, IBM ve SAP ile uyumlu Azure Sanal Makineleri, geniş bir yelpazedeki BT çözümleri için geniş bir yelpazede sanallaştırma esnekliği sunar: geliştirme ve test etme, uygulama yürütme ve veri merkezinin genişletilmesi. Açık kaynak yazılımını tam özgürlüğü ile ihtiyaçlarınıza göre yapılandırmanızı sağlar. Veri merkezinin, birkaç hafta içinde birkaç haftada bir uygulama gerçekleştirme olanağı sunan başka bir rafı gibi kullanılıyor.

Sanal makineleriniz için en uygun olanı seçin. Linux veya Windows'u seçin. Yerel yüklemeyi, bulutta mı yoksa her ikisini mi istediğinizi seçin. Kendi sanal makine resminizi seçin veya sertifikalı önceden yapılandırılmış Azure Marketplace resmi indirin. Sanal Makineler ile kontrol sizindir.

Süper bilgisayarın performansını, bulutun ölçeklenebilirliği ile birleştirin. Bir veya binlerce sanal makineden örnekleme. Bölgesel Azure veri merkezlerinin sayısının artmasıyla, global ölçekte ölçeklenebilir ve müşterilerinize daha yakın olabilirsiniz.

Dakikada düşük maliyetli faturalandırma ile bütçeye bağlı kalın. Sadece kullanılan işlem süresi için ödeme yaparsınız.

Güvenliği ve uyumluluğu geliştirin

Gizli bilgileri şifreleyin, sanal makineleri virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun, ağ trafiğini koruyun ve düzenleyici ve uyumluluk gereksinimlerini karşılayın.

Saniyeler içinde sanal makineler oluşturun. İş arkadaşlarımız ve toplum tarafından sağlanan resimlerimizden veya resimlerimizden birini seçin.

Hibrit bulutun potansiyelini bilin

Yerel sunucular için sanal makineler oluşturun veya kaynakları dengelemek ve uygulamanın kullanılabilirliğini artırmak için dikey olarak bulutta ölçeklendirin. Sanal Makineler, gerektiğinde global bir yük dengesini elde etmek için Azure bulutunun işlevini veri merkezine entegre edebilir veya bulutta talep üzerine otantik yüksek performanslı bilgi işlem yeteneklerine erişebilir.

Açık kaynağı, seçeneklerle deneyimleyin

Çok çeşitli açık kaynak ve topluluk yazılımı çözümleri uygulayın. Red Hat, Ubuntu ve SUSE gibi tüm Linux dağıtımlarından ve Şef, Kukla ve Docker gibi topluluk çözümlerinden birini seçin. Oracle Veritabanı ve Oracle WebLogic Server gibi diğer ürünler için sanal makineler kullanın. Azure birçok seçenek sunuyor.

Microsoft iş uygulamalarını dünya standartlarında destekle çalıştırma

Microsoft iş uygulamalarını sanal makinelerde uygulamak çok kolaydır. Microsoft SharePoint ve Dynamics'den SQL Server'a, Machine Learning Server'a ve System Center'a kadar, Azure üzerinde çalışırken büyük kararlılık, performans ve yardım alırsınız. Birinci sınıf destek ekibimiz size yardımcı olacak ve esnek teknik destek planlarımız Microsoft uygulamalarından bulut altyapısına kadar her şeyi kapsar.

Herhangi bir iş için yeterli güç

En zorlu iş gereksinimlerini karşılamak için sanal makinenizin boyutunu ve performansını yapılandırın. GS serisi sanal makineler Azure Premium Depolama diskinin performansını kullanır ve çok düşük gecikmelerle hızlı G / Ç performansı sağlar. Dv2 serisinin sanal makineleri, daha hızlı CPU'lar, daha iyi yerel disk performansı veya daha yüksek bellek kapasitesi gerektiren uygulamalar için idealdir.

Güvenli ve iyi yönetilen sanal makineler

Azure ortamınızı güvenli ve iyi yönetilen tutmak için basit bir işlem izleyin. Sanal makinelerinizi, uygulamalarınızı ve iş yüklerinizi Azure Güvenlik Merkezi ile koruyun. Azure Yedekleme ile verilerinizi fidye yazılımlarına ve insan hatalarına karşı koruyun. Azure Log Analytics ve Azure Uygulama Bilgileri gibi Azure'un izleme hizmetleriyle bulutunuzun bakım durumunu ve performansını izleyin.

Sanal makineleri önceden ayırın ve tasarruf edin

Azure sanal makinesinin ayrılmış örneklerini, Azure for Windows Server'ın karma kullanımı veya tüm sanal makinelerde% 72'ye varan avantajlarla birleştirerek% 82'ye kadar tasarruf edin. Sadece bölgeyi, sanal makine serisini ve terimi seçin. İşletmenizin ihtiyaçları değiştiğinde esnekliği korurken, tek bir peşinatla daha iyi bütçeler ve tahminler oluşturun. Azure sanal makinelerinin ayrılmış örneklerini kolayca ve istediğiniz zaman değiştirin veya iptal edin.

"ABD'deki en iyi e-ticaret destinasyonlarından biri olmak için milyonlarca müşteriyle ilgilenmek zorundayız. Bu, esnek, açık bir bulut platformunda yerleşik üst sınıf bir e-ticaret sistemi gerektirir. Tam olarak Azure'la olan bu."

"Azure ile, başarılı olmamız için gereken altyapı esnekliği ve çevikliğimiz var."

"Microsoft Azure kullanmak, pazara yeni çözümler getirmemize, daha hızlı bir şekilde ölçeklenmemize ve ölçeklendirmemize ve dünya çapındaki müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olacaktır."

"İhtiyaç duyduğumuzda sunucuları dağıtabiliriz ve işimiz bittiğinde onları kapatabiliriz."

Önceden oluşturulmuş görüntüleri ve üretim ölçeği çözümünün topolojilerini elde etme

Azure Marketplace'in önde gelen yazılım satıcılarından ve Microsoft'tan sertifikalı bir yazılım olan Linux ve Windows görüntülerini arayın.

Sevgili, günaydın.

Şu anda Azure'da sanal bir makinem var, Doğu EE'de bulunuyor. UU. Ve boyutu Standart DS2 v2'dir (2 vcpu, 7 GB bellek).

Sanal makine içinde, bir VPN üzerinden doğrudan bağlandığım bir uygulamayı kurdum.

Sorun şu ki, VPN bağlantısı aracılığıyla uygulamayı kullandığımda, yavaş çalışıyor, bazı dosyaları yüklemek, bazı pencereleri göstermek, veritabanından veri almak vb.

Ancak doğrudan sanal makineye bağlanırsam, uzaktan erişim sayesinde, uygulama mükemmel çalışır, bu yüzden sanal makinenin boyutu nedeniyle işlemin yavaş olduğunu göz ardıyorum.

Bağlantıyı farklı yerlerde denediğim ve hatta 50 MB'lık bir hızla çalıştığım için yine de bir internet hızı sorununu devre dışı bırakacağım, ancak yine de yavaş çalışıyor.

Ne olabileceğini düşünüyorsun? Sorunumu nasıl çözebilirim? Bir noktada, sunucunun yerini, hızı geliştirip yükseltmediğini görmek için (Arjantinliyim) değiştirmeyi düşündüm. Bu sebepten olabilir mi? Sunucu konumunu değiştirmek mümkün mü?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

59 − 54 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map