Rus ruleti oyunu

Rus ruleti oyunu

Çok oyunculu modda Rus rulet oyunu

Rus ruletine arkadaşlarına meydan oku.

Yarışma ve oyun Rus Ruleti (Russian Roulette Trivia)

Çok oyunculu modda Rus rulet oyunu

Bir tabanca ile Rus ruleti oyna

Sanal Rus ruleti

Rus Ruleti - Rulet Bay

Bedava Rus rulet oyunu

Taş, Kağıt ve Makas oynayan çocuklarla Rus rulet oynayın

Rus Ruleti: Silindirin dibine inen

Russian Roulette on dokuzuncu yüzyılın efsanevi oyunlarından birine aittir ve bu da Rus mahkumların sonuçları tahmin eden muhafızlarla Roulette oynamaya zorlandığını söyler. Diğer hikayeler, birbirini etkilemek için Rus Ruletini oynayan Rus Ordusu subaylarının hikayesini anlatıyor.

Rus ordu subaylarına 1895'ten 1930'a kadar dağıtılan standart yanal silah, Rus Ruletini oynamaya geldiğinde çok avantajlı olan Nagant çift eylem revolveriydi. Rus Ruleti ve benzerlerini oynarken memurların ve intihar eğilimlerinin utanç verici davranışları hakkında birçok söze rağmen, uzman tarihçiler, belgelenmiş hiçbir metin olmadığı için oyunun kökeninin Ruslara kredi verilmemesi gerektiğini iddia ediyorlar. bunu dene.

Potansiyel olarak ölümcül bir şans oyunu olan Russian Roulette, oyuncuların bir ya da daha fazla mermi kartuşunu bir revolver odalarına yerleştirmelerini gerektirir, böylece oyuncular merminin bulunduğu bölümlerden hangileri olduğunu belirleyemezler. silindir ve kapanır. Birer birer, oyuncular başlarına karşı tabanca ile nişan almayı ve tetiği çekmeyi tercih ederler. Açıkçası, herkes çekimi bir kez aldıktan sonra ölme riskini taşıyor.

Rus Ruleti, televizyonda ve filmlerde gösterilenlere dayanarak, silindiri döndüren ve tabancayı ateşleyen iki oyuncu, her ikisi de% 17 oranında vurulma şansına sahip. Oyunun bu varyasyonu, oyunun süresiz olarak devam edebileceği anlamına gelir ve hangi oyuncunun atışı alacağına ve bu oyunun devam edeceği dönüş sayılarını tahmin etmeye çalışacağınıza bahse girebilirsiniz. Rus Ruletinin bir başka varyasyonu, oyuncular sadece silindirleri çevirmeden ateş açtıklarında yapılabilir. Bu durumda, her ikisi de% 50 başarı veya başarısızlık şansına sahiptir ve oyunculardan biri muhtemelen 6 turda ölecektir:

  • Rus Ruleti, simüle edilmiş versiyonu. Her ne kadar Rus Ruleti'nin oyununu heyecanla oynayanlar için daha az heyecan verici olsa da, oyuncak tabanca ya da başka simülasyonların kullanılması oyunu oyun dışı bir şekilde oynamak için iyi bir yoldur. Bir revolver simülatörü, video oyunları için hafif bir silah, bir Nerf tüfeği veya bir balon kullanan bir Japon oyuncağı ve silindirde patlayacağı bir pime sahip bir kamera kullanmayı tercih edebilir.
  • Bira avcısının Rus Ruleti versiyonu arkadaşlarla oynamak. Bob ve Doug McKenzie, bu versiyonu The Great White North albümünde popülerleştirdiler. Rus Ruletinin bu varyasyonunda, altı kutudan bir kutu çıkarılır ve kuvvetlice çalkalanır. Aynı şey altı pakete yerleştirilebilir. Elbette, şanssız oyuncu teneke kutuya bindikten sonra bira ile serpilir, diğer oyuncular da kuru kalacaktır.
  • Fireworks ile Rus Ruleti, oyunculara küçük roketleri ağızlarına yerleştirerek oynanabilir. Kazanan, roketi tükürmek için daha uzun süren oyuncu. Tabii ki, roket izmaritleri oyuncuların ağızlarına yerleştirildikten sonra yanar.

Dart içinde Rus rulet. 2000'lerde, Rusya'da yeni bir Rus Ruleti versiyonu icat edildi. Burada insan kafasını hedeflemek yerine, oyuncular dartların hedefini kullanıyorlar. Üst üste üç turda hedeflere vuruyorlar, oyunun sonunda en çok puan alan kazanır.

Rus ruleti bir "oyuncu" nun bir tabancada tek bir mermi yerleştirdiği, silindiri döndürdüğü, topu kafasına yerleştirdiği ve tetiği çektiği şans eseri ölümcül bir oyundur. "Rusya", köken alan ülkeye atıfta bulunur ve rulet, oyunda yer alan şansın unsurunu ifade eder. Nasıl Bu oyunu oynamayı açıklamak istediğimizden, tabii ki gerçek silahlarla değil plastik bir tabanca ile oynamalısınız. Arkadaşlarınızla içmek veya test etmek için eğlenceli bir oyun olabilir. Bu oyun, hatta bir şaka, sadece yetişkinler tarafından oynanmalıdır.

  • Plastik tabanca
  • Plastik mermi

Yapmanız gereken ilk şey, arkadaşlarınızla birlikte yuvarlak bir masa etrafında oturmak ve sonuncusu için ruleti ve kaybeden kişinin cezasını "hayatta kalan" ödülünü tanımlamak. Bir seçenek, bir dizi atış yapmaktır. Rus ruletini kazan içki içme

Sonra silahı al, oyuncak ve bir mermi ile doldur.

Sonra davulunu çeviririz silah silahın konumunu kaybetmek için birkaç kez. Merminin silah namlusu yuvalarından görünmemesi önemlidir.

Silahı yükleyen kişi tabancayı masaya yatay olarak bırakmalı ve sıralı olarak oyuncuların her biri silahı masanın ortasından alacaklardır.

Silahı aldıktan sonra tapınağa işaret edeceğiz ve tetiği çekeceğiz. Mermi ateş edildiyse, oyuncu elenecektir, aksi takdirde silahı masaya bırakır ve oyun bir sonraki ile devam eder. Rus rulet oyuncusu.

Sonunda Rus ruletinin kazananı "yaşam" ile masanın üzerinde kalan kişidir.

Benzer makaleleri okumak isterseniz Rus rulet nasıl oynanır, Arkadaşlık kategorimize girmenizi tavsiye ederiz.

Rus ruleti, tehlikeli ölüm oyunu

intihar oyunu "Rus ruleti" veya "ölüm oyunu" olarak bilinen bir silah almak, sadece bir tane (veya bazı durumlarda birden fazla) olana kadar birkaç kartuşu çıkarmak, davayı rastgele döndürmek ve sonra silahını tapınağına ve ateş et!

Bu çılgın ve intihara meyilli oyun, "Rus ruleti" olarak ünlü bir şekilde tanınır, ancak çelişkili bir şekilde Rus kökenli değildir. Her ne kadar çelişkili görünse de, ilk defa batı hikayesi

"Russian Roulette" ifadesi ilk ne zaman ortaya çıktı?

Bu ifade, ilk kez 1937'de Collier dergisinde yayınlanan bir Amerikalı olan George Surdez tarafından yazılmış kısa bir öyküde ortaya çıkar. Bu öyküde, Rus Ruleti oyununa ek olarak, yazıya göre Fransız Yabancı Lejyonu'nun askerlerini uygulayan diğer tehlikeli oyunlardan da bahsedilmektedir. sıkıntı ile başa çıkmak.

Hikayeye göre, askerler bu oyunu 1917'de bir Rus çavuş ile sürdürülen bir diyaloğu açıklayan bir Alman paralı askerden bir mektupla öğrendiler.

Konuşmada, Rus subaylarının etraflarındaki her şeyi gördüklerinde, sadece prestij, para, aile değildi veya kaybettikleri toprakları, ama düşmanları önünde onur. Ardından, ya bir kafeterya, bir yerde bulma uyarı olmadan, arkadaşlarınızla ya da tek başına bir masada oturan, bir tabanca çekti ve biri hariç uzaklıkta kartuşları aldı başını işaret etti ve tetiği çek. Bu şekilde, kişinin o sırada altı ölüm şansı vardı. Bazen gerçekleşti ve bazen değil söyleniyor.

Gerçek şu ki askerler arasında asla o oyun yoktu Öyleyse, Ruslar, teyit eden bir belge ya da rapor yok. Hikayenin yazıldığı ana kadar, ne Amerika Birleşik Devletleri'nde ne de dünyanın herhangi bir yerinde, böyle bir oyun hakkında hiç bir şey duyulmamış veya bilinmemişti.

Aslında, Surderz (kitabın yazarı) “Rus ruletini icat eden adam” olarak adlandırılmaya başlandı ve asla böyle bir iddiaya karşı olmadı.

ABD'de ölüyorlar Yılda 50 kişi oynuyor Rus ruletine. Aksine, Rusya'da bu oyunda kaydedilmiş ölüm vakası yoktur.

Bu arada, "Rus ruleti" oyununa Rusya'da "Amerikan ruleti" diyorlar.

Oyuna başlamak için aşağıdaki butona tıklayın

Silahın tek bir mermi var, tekerleği döndür ve dua etmenin zamanı olmadığını dua et.

Oyunu kontrol etmek için fareyi kullanın.

© 2008 - 2018 7Graus - Oyun Alanı: Çevrimiçi oynamak için en iyi ücretsiz oyunlar. Tüm oyunlar kendi yazarlarının mülkiyetindedir ve Bölge Oyunlarında ücretsiz olarak kullanılabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

61 − 57 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map