ruby indir

ruby indir

Ruby'i indiren kullanıcılar da indirdi

Erişim veya Kayıt

Erişim veya Kayıt

Yaklaşan APP ile Ruby'yi güncel tutun

P2P dosya paylaşımı sağlayan programlar grup Yakut P2P Salgını tarafından birleştirilir. O benzer yeteneklere sahip bir yöneticisi ve BitTorrent, eDonkey 2000, Gnutella 1 ve Bu daha birçok dizi kullanıcıya ve hem aradığınız dosya daha olasıdır erişimi olacak demektir 2 gibi 4 büyük P2P ağları ile mükemmel sığabilecek Daha önce görünür.

Hız, bu yöneticinin vurgulamak için bir yönüdür. Diğer ağlarla bağlantısı sayesinde, dosyalar için daha fazla kaynak alabilir, bu da dosyanın çeşitli parçalarını indirmeyi çok daha hızlı hale getirecektir.

Program arayüzü dosyasını bulabilirsiniz gelen fonksiyonuyla donatılmıştır, ancak herhangi bir bağlantı bulabilirsiniz veya Internet forumlarında söz eşit olursa, hemen indirmeye başlamak için program için erişimi bu tür ekleyebilirsiniz.

Ayrıca, bir sınıflandırma sistemi de içerir; böylece, indirdiğiniz veya paylaştığınız çok sayıda dosya arasındaki sırayı kaybetmezsiniz. Oyunlar, filmler, fotoğraflar veya belgeler için kategorileri göreceksiniz. Belirli bir yeri bulmak istediğinizde, kategoriyi aramak süreci tüm dosya listesinden geçmek zorunda kalmadan daha hızlı hale getirecektir.

İtibar sistemi de doğru dosyayı seçmenize yardımcı olur. Öğeyi indireceğiniz ortalama hız, mevcut kaynaklar, dosyanın menşe ülkenizin yanı sıra ne kadar güvenli olduğunu gösteren istatistikleri göreceksiniz.

Bu sayfa çok tarihli veya eski içerik nedeniyle kaldırıldı. En güncel bilgiler için lütfen İngilizce sayfasını ziyaret edin.

Burada en sevdiğiniz lezzet içinde en yeni Ruby dağıtımlarını bulabilirsiniz. Mevcut kararlı versiyon 2.5.0. Lütfen Ruby'in lisansını okuduğunuzdan emin olun.

Ruby'yi en önemli platformlar için kuracak araçlarımız var.

 • Linux / Unix'te dağıtımınızın veya üçüncü taraf araçlarınızın (rbenv ve RVM) dağıtım yönetim sistemini kullanabilirsiniz.
 • OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarda, üçüncü parti araçları (rbenv ve RVM) kullanabilirsiniz.
 • Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda RubyInstaller'ı kullanabilirsiniz.

Paket dağıtım yönetim sistemlerinizi veya üçüncü taraf araçlarını kullanma hakkında ayrıntılar için Kurulum sayfasını kontrol edin.

Ruby derleme Kaynak kodu

Kaynak kodundan yükle, platformunuzla ilgili hissettiğinizde ve çevreniz için belirli konfigürasyonlara ihtiyaç duyduğunuz zaman için iyi bir çözümdür. Paket bulunmaması durumunda da iyi bir çözümdür.

Ruby'nin kaynak koddan nasıl derleneceğine ilişkin ayrıntılar için Kurulum sayfasına bakın. Ruby'yi derlerken herhangi bir sorun yaşarsanız, bir sonraki bölümdeki üçüncü taraf araçlarından birini kullanmayı düşünün. Size yardımcı olabilirler.

 • Kararlı Anlık Görüntü: Bu, mevcut kararlı sürümün dalının son anlık görüntüsünün tarball'udur.
 • Gecelik Anlık Fotoğraf: Bu, günlük olarak yapılan SVN'de var olanın tarball'udur. Hatalar içerebilir, kendi sorumluluğunuzda görebilirsiniz!

Subversion ve Git depoları hakkında bilgi için Ruby core sayfamıza bakın (İngilizce).

Ruby kaynak kodu, dünya çapında bir dizi ayna sitesinden edinilebilir. Size en yakın olan ayna sitesini kullanmayı deneyin.

İndirme işlemini başlatmak için giriş yapın

Ruby ücretsiz indir. Her zaman sunucularımızdan edinilebilir.

 • Hızlı ve ücretsiz indir
 • Her zaman mevcut
 • Güvenli yazılım

Harici bir sunucudan Ruby alternatif indirme

En iyi yeni nesil dillerden biri

Python'da programlamak için ihtiyacınız olan her şey

Java uygulamalarını çalıştırmak için gerekli

Yavru Neko 'farenizi' kovalarken izleyin

Çevrimiçi programlamayı öğrenmek için 5 kaynak

Çevrimiçi uygulamalar (I): web 2.0 Masaüstünüze geliyor

Bu baskının pokemon yıldızı yakalamak için tuşlar

Bu ÜCRETSİZ Yakut Alternatifleri Deneyin

En iyi yeni nesil dillerden biri

Python'da programlamak için ihtiyacınız olan her şey

Topluluğumuzun bir parçası olmak ister misiniz?

İndirme işlemini başlatmak için giriş yapın

Not: Sizin rızanız olmadan asla bir şey yayınlayamayız

Neden giriş yapmalı?

 • Yüzlerce uygulama ve programı hızlı ve güvenli bir şekilde indirin
 • En iyi uzmanlardan rehberler ve alakalı içerikler alın
 • Teknolojideki son trendler ve özel indirimler, doğrudan e-postanıza!

Softonic adı ve logosu, SOFTONIC INTERNATIONAL S.A.'nın tescilli ticari markalarıdır.

Telif hakkı SOFTONIC INTERNATIONAL S.A. © 1997-2018 - Her hakkı saklıdır

Hizmetlerimizi ve deneyimlerinizi geliştirmek için kendi ve üçüncü taraf çerezlerimizi kullanıyoruz. Bunlar aracılığıyla reklamları kişiselleştiririz, sosyal ağ işlevlerini sağlar ve trafiğimizi analiz ederiz. Sitemizi nasıl kullandığınız hakkındaki bilgileri de sosyal medya, reklam ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz. Göz atmaya devam ederek, yukarıdakileri kabul ettiğinizi düşüneceğiz. Çerez ayarlarını değiştirebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.

En kolay programlama dili

 • Olağanüstü sözdizimi ile öğrenmesi kolay
 • Zorlanmadan yorumlanabilir ve taşınabilir kod
 • Mükemmel geliştirici topluluğu
 • Yorumlanan kodunuz oldukça yavaş
 • Hala resmi ISO şartnamesinden yoksundur
 • Unicode için henüz yerel desteği yok
 • Windows XP
 • Windows 2003
 • Windows Vista

Ruby, nesne yönelimli bir programlama dilidir ve Java veya Python gibi yorumlanır. Ancak tasarım felsefesi radikal olarak farklıdır.

Programcıya yönelik kullanımı ve odaklandığı "arkadaşça" bir dil olarak tasarlanmıştır. Ruby'de her şey bir nesnedir ve işlevler her iki yöntemdir. Bu, uzun vadeli okunabilirliği destekleyen sezgisel kod sağlar. Sözdizimini öğrenmenin kolaylığı dikkat çekicidir ve derlemeye gerek duyulmadan kod birkaç işletim sisteminde yürütülebilir.

Kullanıcıların güçlü topluluk (Paketleme sistemini RubyForge) ve kütüphane paket yöneticisi ile (RubyGems) Ruby Ruby-Raylar üzerinde kullanarak web uygulamaları dahil olmak üzere birçok senaryo için geçerli bir dil olarak önem kazanmaktadır.

Resmi yükleyici, bu muhteşem dil ile ilk adımları atmak için gereken her şey, SciTE kod editörü ve bol belgeleme içerir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

23 + = 30

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map