Peter Pan oyunları

Peter Pan oyunları

Peter Pan - Masaya Yürü

Peter Pan ve Kanca son bahsinde saçma sapan oynamaz, kim düşmeden masanın kenarına daha yakın kalabilir?

Peter Pan - Dart Fırlatması

Eğer bir korsan olmak istiyorsanız, Kanca kuralları ile oynamak ve bu oyunda sizin için hazırlanmış olan Dianas üstesinden gelmek zorunda kalacaksınız Peter Pan.

Bir bulmacayı tamamlayabilecekleri ve güzel bir görüntü bulabilecekleri küçük olanlar için yeni bir oyun. Peter Pan.

Kim Never Jamas şehrine uçmayı, görünmez yiyecekleri yemeyi ve Hook'u dövmeyi hiç hayal etmemişti? Disney klasiğini gördüğümden beri en az bir kez yaptım "Peter Pan“Seni başka bir dünyaya götüren (tam anlamıyla) fantastik bir film ve herşeyin mümkün olduğunu, hatta herkesin en iyi dileklerinin sonsuza dek çocuklara kaldığına inanmanı sağlıyor.

"Külkedisi" "Leydi ve Serseri""Alice Harikalar Diyarında"Hepimiz çocukluğumuzu bildiğimiz bazı başlıklar (Biz, anne ve babalar ve neredeyse hepsi büyükbabamıza kadar, çünkü hepsi 1950-1955 yılları arasında yapıldı) Disney, ve hepsi üç büyük yönetmen tarafından yönetildi Clyde Geronimi, Hamilton Luske, Wilfred Jackson., kim kendi başlarına çalıştı Walt Disney.

Bu durumda betik artık Disney, senaristler Erdman Penner, Joe Rinaldi, Ralph Wright, isimler de klasikler ve hikayeler çok kullanılan Disney, hatta 1953'te en prestijli sinema fiyatlarından Cannes'da altın bir avuç içine aday gösterildi.

Çocukluğunu olgunluktan ayıran görünmez köprüyü geçmeniz, hain hikayeler ve periler bırakmanız, yardıma ihtiyaç duyan tavşanlar, soran hayvanlar, görünmez yiyecekler söz konusu olduğunda hayatınızda bir zaman var. ve genel olarak biraz fantazi ima eden her şey. Bazılarımız daha çocukça davranıyor, köprünün diğer tarafına devam etmeye karar verdik, tuhaf yetişkin davranışlarını ihtiyatlı bir mesafeden gözlemleyerek ve bir günlüğüne dönecekleri ümidiyle Neverland yolunu açık tutmaya karar verdik.

Ve bu (ve diğer birçok şey) bize onun hakkında söylediği şeydir "Peter Pan". Tüm karakterlerin benzersiz olduğunu ve sadece kahramanların değil, hepimizin hatırladıkları bir evrenin yaratıldığı oldukça eksiksiz bir hikaye. Hook'un kayıp çocuklarını ya da kendi Spinn-off'ını yapan Tinkerbell'i, ama hepsinden önemlisi, yeteneği ile. Bir an için o kadar çok kişinin hafızasının derinliklerinde unuttuğunu, her şeyin mümkün olduğu, yaşadığımız dünyadan daha az gri olan bir an için harekete geçmek.

Kısacası, "Peter Pan"Bu tipik klasik Disney asla modası geçmez, hem çocukken hem de yetişkin olarak eğlenebileceğiniz ve nesillerimizi birleştiren, asla Asla Never Never Land'de kalmış olan kısmına götüren bir şey. Bizi asla bırakmayacak olanlar biziz, size Peter Pan römorku.

itibaren Peli Oyunları size tüm fantezilerini getirmek istiyoruz Peter Pan, ve peri tozu yokluğunda, iyi Peter Pan oyunları.

MEMO oyunu Disney Hareketli Gif'ler Disney Çizimleri

Winnie The Pooh simgeler Avatarlar prensesler

Duvar Disney çevrimiçi filmler

Esc alfabesinin tüm harflerini bulun.

Bu sevimli bulmacayı Peter Pan ile düzenleyin.

Peter Pan, Fr'den bir periye aşık oldu.

Karakterlerin ve durumun bu çizimini boyayın.

Peter Pan ile bir bulmaca yap

Bu parçaları Peter Pan ile silahlandırın

Peter Pan'in bu resmini tamamla

Peter Pan'ın bu dünyasını dekore et

Kızın işi için giyinmesine yardım et.

© 2008 - 2018 7Graus - Oyun Alanı: Çevrimiçi oynamak için en iyi ücretsiz oyunlar. Tüm oyunlar kendi yazarlarının mülkiyetindedir ve Bölge Oyunlarında ücretsiz olarak kullanılabilir.

Neverland ülkesinde yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri Peter Pan oyunlarını oynamak. Şimdi www.g9y9.com adresinden en güncel olanları çalabilirsiniz, bu yüzden biraz eğlenmeye başlayalım! Eğer bir Disney hayranı iseniz, büyük olasılıkla en yeni Peter Pan bulmaca oyunlarını oynamanın keyfine varacaksınız ve herkes onlarla oynamaktan hoşlanacak. Bu oyun her yaştan çocuklar için mükemmel ve dünyanın her yerinden kesinlikle en iyi ve en yeni disney oyunlarını oynamanın keyfine varacaksınız. Bulmaca oyunları, yaratıcılıklarını artırabildikleri ve resimlerde daha iyi bir gözleme gözlemi elde etmelerine yardımcı olacağı için her yaştan çocuklarla oynamak için her zaman çok eğlencelidir. Oyun herkesin popüler filmlerden ve serilerden tanıyacağı yer ve karakterlerle doludur. Tek yapmanız gereken aralarındaki tüm parçaları birbirine bağlamak ve karikatürlerin tam bir resmini oluşturmak. Yapmanız gereken tek şey, tüm righ parçalarını birbirine bağlamak ve bulmacanın gizli görüntüsünü keşfetmek için onları doğru sıraya koymak. Tüm arkadaşlarınızla en son ücretsiz çevrimiçi disney oyunlarını oynamanın ve her seviyede peter pan tadını çıkarın.

Bu oyunu oynamak için fareyi kullan

Bu oyun 29.10.2014 | O 666 kez oynandı

Peter Pan Yapboz oyunu beğendiniz mi? Arkadaşlarınla ​​paylaş.

Oyunu sayfalara koy

Video talimatları - Peter Pan yapboz

Peter Pan yapboz - bu bulmaca ile kahraman Peter Pan bir figürü oluşturmak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

92 − 84 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map