pc 2016 için online oyunlar

pc 2016 için online oyunlar

PC Oyunları Bedava Torrent

PC oyunları, oynamak için bir konsol satın almamızı kolaylaştırır. Çoğu zaman konsol satın almak için yeterli paramız yok PS3 için oyunlar ya da PS4, ancak, bu "PC" platformu sayesinde, oyunların çoğunu oynayabiliyoruz, olmasalar bile, PC'de istediğimiz herhangi bir oyunu oynamamızı sağlayan "Emulators" adlı programlar var.

Birçoğumuz için, onları çalıştırmak için yeterli paramız olmadığından bile, yüksek kaynaklarla oyun oynamak bazen zordur. Bu yüzden düşük gelirli bilgisayarlar için listemizde oyunlar var, evet. Eskilerden entegre bir entek kartınız varsa, oyunun içinde her çeşit oyunumuz var.

İyi bir PC'ye sahip olabiliriz, ancak en yeni grafikler için uygun değil, Intel, ATI veya Nvidia'dan bile çok iyi entegre kartlar var. Ancak, hafif oyunlar ve yüksek kaynak oyunları orta seviyededir. Bu oyunlar arasında NFS'nin birçok versiyonunu bulabilirsiniz, en çok aranan, koşan, vb.

256'dan fazla bite sahip çok güçlü ATI veya Nvidia grafikleri için yüksek kaynak oyunlarından hoşlanıyorsanız, doğru yerdesiniz, crysis, Far Cry, PREY, Andromeda gibi oyunlar var, Savaş Alanı 1, Halo, dünyanın en iyi grafiklerine sahip diğerlerinin yanı sıra, tüm repertuvarlarımızı ziyaret edebilir, tüm oyunları ve dünyadaki en iyi grafikleri tamamen ücretsiz bulabilirsiniz! Bu oyunları bağlayacağız bile.

2016'nın en iyi PC oyunları

2016'nın en iyi PC oyunları ne olacak? Bu raporda, bu sene özellikle bu platformda planlanan en umut verici başlıkları inceliyoruz. Ne harika oyunlar!

2016 yeni başladı ve bu yıl boyunca gelecek olan başlıklar hakkında düşünmek zorundayız. Masaüstü konsollarında göreceğimiz en umut verici başlıkları zaten inceledik ve şimdi aynısını bizimkilerle yapma zamanı geldi. PC.

Sonraki hakkında konuşacağız özel başlıklar Bizi neden daha fazla suçluyorlar? Bu yepyeni 2016'da saatlerce klavye ve fareye bağlı kalmamızı vaat eden 12 oyundan daha az ve daha fazla bir şey yok. Haydi oraya gidelim!

Sandboz Interactive tarafından geliştirilen bu çok oyunculu başlık hakkında birçok şüphe var. Albion Çevrimiçi şu anda kapalı beta test aşamasındadır ve 1 Ağustos'a kadar devam edecektir. Başında, lansmanında başrol oynamak serbest olacaktı, ancak en son söylentiler bunun böyle olmayacağını öne sürdü. Olması gerektiği gibi, Albion Çevrimiçi biridir özel PC oyunları en çok gelecek vaat eden 2016.

2016'nın en ilginç gerçek zamanlı strateji başlıklarından biriyle karşı karşıyayız. Tekillik Külleri Bize, hem AI'ye karşı hem de diğer oyunculara karşı çevrimiçi olarak çeşitli gezegenlerde heyecan verici fütüristik savaşlar yapma fırsatı verecek. Bu tür oyunlardan hoşlanıyorsanız, geçen Ekim'den bu yana Steam'e erken erişiminizin mümkün olduğunu size bildiririz.

Henüz resmi lansman tarihi olmayan bir başka umut verici gerçek zamanlı strateji başlığı. Bu oyunda, Singularity'nin Küllerinde gördüklerimizin aksine Odak Ana İnteraktif Uzaydaki savaşlarla savaşacağız. Ama eğer yeterince iyi görünmüyorsa, belki de Battlefleet Gotik Armada Warhammer 40,000'in heyecan verici evrenini temel alır. Neredeyse hiçbir şey!

19 Ocak'ta bu ücretsiz oyun içi MMORPG gelecek PC NC Soft'ın elinden. Oryantal temanın tüm sevgililerini sevindirmeyi vaat eden ve 2012'den bu yana Doğu'da harika bir şekilde çalışmakta olan bir unvan. bıçak ağzı & ruhlar Aksiyon dolu olacak ve 30 zindanda yedi farklı karakter sınıfıyla oynamıza izin verecek. Tabii ki, oyun içerisinde avantajlı paketler satın alabiliriz.

Başarılı Divinity Original Sin'in devamı Aralık ayında PC'ye gelecek ve bize başarılı olabilmek için karakterleri iyi yönetmemiz gereken sıra tabanlı dövüşlerle yeni bir rol yapma serüvenini sunacak. Buna ek olarak, Ilahiyat orijinal günah 2 Dört oyuncuya kadar kooperatif çoklu oyuncu seçeneklerine sahip olacak.

Dead Island 2'nin eski geliştiricileri olan Yager'in bu projesi, dev uzay aracı arasında çılgınca savaşlar oynamamızı sağlayacak. Bu, gemiler için bize bir sürü eylem ve harika özelleştirme seçenekleri sunmayı vaat eden mikro işlemlerle ücretsiz bir başka oyun.

Büyüklük, 2016 yılında bize bir derin uzay simülatörü sunmak için geri dönecek Sonsuz boşluk 2. Şimdilik orada bu galaktik maceraya olan kaç detay vardır, ama sonsuz Uzay Sonsuz Legend ve Enless Dungeon arasındaki şüpheler argüman çözmek için sonsuz tarihinin derinleştirmek bilinmektedir.

Koreliler tarafından geliştirilen en saf Diablo tarzında bu ilginç MMORPG SmileGate ve henüz teyit edilmek üzere bir tarih, bize büyülü ve aksiyon dolu bir macera yaşamanın yanı sıra, üçüncüsü veya işbirliğine karşı rekabetçi 3'teki çok oyunculu modlarını da yaşama fırsatı verecektir.

Şüphesiz bu, hepsi olmasa bile, PC kullanıcıları tarafından en çok beklenen başlıklar arasında yer alıyor. Yıldız Vatandaş Keşif ve eylem aşamaları olsa da, uzay gemimizin kontrollerini ele geçirmek ve fethetmek için muazzam bir evrenle mükemmel bir uzay simülatörü olmayı vaat ediyor. Buna ek olarak, geliştiricileri, Bulut Imperium unvanını sanal gerçekliğe taşıyorlar. Oculus Yarık ve PC ile uyumlu diğer kasklar.

SEGA ve Yaratıcı Meclis, popüler Toplam Savaş serisinin stratejisini 28 Nisan'da Warhammer'ın fantastik evrenine transfer edecek. Yani, dünyanın sevenler tarafından yaratıldı Oyunlar Atölyesi Bu Warhammer Total War ile İmparatorluk veya Orklar gibi en ünlü ordularınızın tadını çıkarabilirsiniz. Başlığı ispatlayabildik ve 2016 yılının niçin en umut verici PC münhasırlarından biri olarak bize geldiğini keşfedebilirsiniz. Total War Warhammer'ın ilerleyişi.

World of Warcraft 2016 yılında Legion adı altında yeni bir uzantı alacak. Ama biz herhangi bir genişleme ile karşılaşmıyoruz, WoW Lejyonu Honor ve Conquest gibi bazı PVP modlarını değiştirecek ve bu, Battles veya Sands'de onur puan kazanacağımız maksimum seviyeye ulaştığında gerçekleşecektir. Tabii ki Blizzard, Legion'u ne zaman piyasaya çıkaracağını henüz doğrulamamıştır, ancak bu yıl olacağını biliyoruz.

5 Şubat'ta, XCOM 2, sıra tabanlı bir strateji macerasında yine yabancı tehdidiyle yüzleşmemiz için serbest bırakılacak. Yine, üssümüzün kaynaklarını yönetmeli ve düşman kuvvetlerimizin hayatta kalabilmesi için kapital arayışının temel olacağı çatışmalara başlamadan önce askerlerimizi askerlerimizle birlikte askere almak zorundayız. Çoktan oynadık ve bir an önce sonuncularımızı yayınladık XCOM 2'nin ilerlemesi böylece ne kadar umut verici olduğunu keşfedebilirsiniz.

Çoklu Çevrimiçi'nin en iyi PC oyunları

Topluluğa göre çok tür PC için en iyi en iyi oyunlar

Mitos.is: Oyun bize güç kazanıyor olması yapıp biz besinleri ve diğer mбs cйlulas pequeсas emici gitmek zorunda olduğu bir obur evrende funciуn bir cйlula desempeсar davet PC için bir çok oyunculu oyun ve tamaсo Tehdit edici görünüm Oyunun çeşitli oyun modları vardır ve hücremizin yönünün kişiselleştirilmesine diğer oyuncular tarafından tanımlanabilmesini sağlar.

World of Warcraft: PC için Draenordaki Warlords of onun destrucciуn önce Draenordaki dünyasına orkların ev oyuncular alır devasa online rol Blizzard, expansiуn yeni bir oyun. Garrosh Hellscream bu alana zaman içinde geri gider ve yeni bir zamansal çizgi oluşturur. Bu yeni dünyada, yeni düşman ve imkanlarla, onların kendi tahkimatımızı yaratma olasılığıyla hayatta kalmak zorundayız.

Gizli Dünya, Age of Conan veya Anarchy Online gibi diğer türlerin yaratıcılarından yeni, büyük çevrimiçi rol yapma oyunudur. Bu ocasiуn bir ortaçağ fantasнa ya da bir cyberpunk gelecekte geçen bir tнtulo değil, gerçek dünyada, aşağıdaki gruplar arasındaki gizli bir savaş var burada: İlluminati, Tapınakçılar ve Ejder. New York, Londra ve Seul'de bulunan, dünyayı kontrol etmeye çalışıyorlar ve her bir taraf için yaptığımız misyonlarda, diğer grupların üyeleriyle etkileşime giriyor ve savaşıyoruz. Her sunucuda, baskın olacak biri olacak ve diğer oyuncular bunu engellemeye çalışacaklar.

Guild Wars 2 Bu yeni oyun devasa online rol ilk oyunda ocurriу olarak, aylık taksitler dağıtır 2005 yılında NCSoft ve ArenaNet aсo tarafından açıklanan rol yapma oyun devamıdır ve yeni bir savaş sistemi ve geniş içerir karakterimizin kişiselleştirilme olanakları. Her yarış için bir hikaye, diğer oyuncularla etkileşim kurma, klanlar oluşturma, oyuncuya karşı oyuncu maçları ve grup maceraları için harika seçenekler sunuyor.

Final Fantasy destanı, bu sefer PC'ye, MMO hayranlarına adanmış bir başlık ile döner. Bir Realm Reborn, Final Fantasy'nin ikinci baskısında meydana gelen olaylardan yararlanmak için kökenlere geri döner. Square Enix, farklı saldırıları ve grup oyununa uygulanmasını düşünmenin yanı sıra, navigasyonu geliştirmek için değiştirilen senaryolarla derinlemesine çalışmak istedi. En bilinen sagalardan birinin ağırlığını çok oyunculu dünyaya uyarlamak için yapılan bir çalışma.

Tom Clancy'nin Gökkuşağı Altı Kuşağı, birinci şahıs nişancı oyunlarının destanının geri dönüşünü işaret ediyor. Gökkuşağı Altı Kuşatmasında, biz bunu yapmayı seçersek, ünlü taktik eylem elit grubunu ve hatta teröristleri yeniden enkarne ediyoruz. Oyun her facciуn bilgisini davet ve serinin ilk kez, takımda her kullanıcı tendrб bir especнfico rolünde 5 5 karşı oyuncuların derin çok oyunculu faset girecek ve hangi haritalar ve senaryolar Stratejilerimizi detaylı bir şekilde uyarlamamızı zorunlu kılacaklardır.

Bu iddialı oyun devasa online rol BioWare işidir, Mass Effect ve Dragon Age yazarları ve Sith ve Jedi'ler çoktur ve olan pelнculas tarafından rivayet olaylardan önce Star Wars bin evreni götürür savaşta. Oyuncular, Jedi ve Sith sınıflarından ve diğer türlerden, oyun için yaratılmış geniş dünyaya, filmlerin bilinen yerlerine ve diğer Star Wars video oyunlarına dalmışlar.

Fırtına Kahramanları, PC için Blizzard MOBA, Warcraft III'ün Eskilerin Savunması ve Starcraft II'ye dayanan efsanelerin başarılı League of Savunması tarzında bir oyun. Bu oyunda, Starcraft askerlerinden World of Warcraft Dünyası Kralı'na kadar Blizzard tarihindeki en ünlü karakterleri kontrol ederek ekipler tarafından devasa çevrimiçi savaşlarla karşılaşacağız.

Smite, mitolojik bir tanrının rolünü oynadığımız ve diğer oyuncular ve ordularına karşı güçler ve taktikler kullanarak aşamalarla savaştığımız üçüncü bir MOBA PC oyunu. Oyuncular üç ila beş kişilik iki takım halinde gruplandırıldı ve haritayı fethetmek ve rakip orduyu bitirmek zorunda kalacaklar.

Counter-Strike Nexon: Zombiler, klasik Counter-Strike dinamiklerini bir zombi hayatta kalma oyunuyla birleştiren devasa, kalıcı, çok oyunculu bir çevrimiçi aksiyon oyunu. Klasik Counter-Strike haritalarında hayatta kalmak ve zombilerin ordularıyla başa çıkmak için her türlü yeni silahı kullanmak zorundayız. Mikro transferler ile ücretsiz bir oyun.

World of Warcraft: Legion, WOW'un PC için yeni genişlemesi. Bu altıncı expansiуn emektar oyun devasa online rol Blizzard 100 ila 110 arasında mбximo seviyesini arttırır, bu uzmanlık her biri için yeni silahlara sahip ve yeni bir бrea oyun, hйroe sınıfının yeni tip Broken Adaları içermektedir İblis avcısı.

Fortnite Savaşı Royale varyant 'Savaş royale' ücretsiz çok oyunculu Fortnite, Epik Oyunların video oyunu. Aksiyon unvanının oynanabilir temellerini alarak, inşaat ve hayatta kalma, ebeveynleri erdem örneği herşeye benzer bir teklif tasarladılar PUBG ama kendi fikirleriyle, hem PlayStation 4 hem de Xbox One ve PC gibi konsollarda.

WildStar for PC, Eldan olarak bilinen eski bir ırkın, teknoloji ve sırları keşfetmek için geride bırakılan ortadan kaybolan kurgusal gezegen Nexus'ta kurulu büyük bir çevrimiçi rol yapma oyunu. Oyuncular karakterlerini oluşturabilir ve evrim geçirebilir, açık bir dünyada hareket edebilir, maceralarını gerçekleştirebilir ve kendi evlerini kurabilirler.

Bu kez Blizzard'ın yeni destanı, fütüristik bir dünyada yer alan çok oyunculu çevrimiçi ilk kişi şeklinde. Çok farklı karakterler olacak ve her biri kendi silahlarını ve yükselteçlerini kullanacak. Her birinin takım içinde Savunma, Tank, Destek ve Saldırı gibi farklı bir rol oynayacağını vurgulayın.

Sürgünün Yolu, bir karakter sınıfı arasında seçim yapmamız ve sonra istediğimiz yerde evrimleşmesini sağlamak istediğimiz Diablo'ya benzer bir deneyim sunmak için "ücretsiz oynama" modelini izleyen PC için ücretsiz bir aksiyon oyunu. oyun zindanları ordularını ve ordularını koruyor.

Beyaz Rusya'nın Emirler Savaşı'nın yaratıcısı Wargaming.net, Alman, Rus ve Amerikan taraflarından gelen İkinci Dünya Savaşı'nın en sembolik tanklarını kontrol edebileceğimiz bu büyük çevrimiçi aksiyon oyunu yarattı. Rakiplerimize dayatılan araziden yararlanarak, bire karşı ya da grup savaşlarında savaşa katılabiliriz. Tankımız için iyileştirmeler yapabilmenin yanı sıra oyundaki ilerlememizi hızlandırabilmenin yanı sıra bir ödeme yöntemine de sahiptir. Ne kadar çok oynarsak, alacağımız tecrübe ve tankımız ne kadar güçlü olur.

Dragon Ball dünyası, çizgi roman olaylarından birkaç yüz yıl sonra bu devasa çevrimiçi rol yapma oyununda yeniden doğuyor. Dünya değişti ve üç ırk tarafından dolduruldu: Göku ve cni, şimdi dünyayı gezegenlerinin yıkılmasından sonra kuşatan çitalar ve insan canavarları Buu'yu hatırlatan Majin iblisleri. Dövüş sanatlarına ve Ki'nin yönetimine, dünyayı yeni bir tehlikeden kurtarmak, Goku ve arkadaşlarının tekniklerini hatırlamak için becerilerimizi eğitmek zorundayız.

Bu, bin yıldan fazla süren ve Dravinia ile bu kıtaya bakan Dragonsong Savaşı'nın yer aldığı yeni bir dünya olan Ishgard'ı ekleyen Final Fantasy XIV için bir bilgisayar açılımı. Karakterlerin maksimum seviyesini 50'den 60'a çıkaracak. Aynı zamanda dördüncü bir şehir devleti, büyük bir oyun alanı, yeni zindanlar, yüksek seviyeli baskınlar, yeni ekipman, profesyoneller ve yemek tarifleri ile yeni bir Ishgard Kutsal Görünümü. oynanabilir ırk.

World of Warcraft'ın üçüncü genişlemesi bizi, sadece bu genişlemeyi değil, büyük ölçüde yeniden tasarlanan tüm oyunu etkileyen ejderha Deathwing (Deathwing) tarafından tamamen yok edilen bir Azeroth dünyasına götürür. Bu genişleme, oyunun maksimum seviyesini 85'e çıkarır ve iki yeni yarış içerir: İttifak için Ferocanis ve diğer birçok yenilik arasında Horde Goblinleri.

Çevrimiçi çok oyunculu strateji ve rol, Riot Games için büyük miktarda rekabet içeren bir oyun oluşturmak için el ele gider. Rune Savaşları çatışması çerçevesinde ve fantastik bir dünyaya yüzlerce kahraman birbiriyle en iyi eşyaları elde etmek için takım halinde karşılaşacak. Seanslara dayanan LoL, Eskilerin Popüler Savunması'ndan ilham alan farklı oyun modlarına sahiptir: Allstars, daha çok DotA olarak bilinir.

Bitkiler vs Zombiler: Garden Warfare 2, mobil cihazlar, Zombies'e karşı Bitkiler için bir başarı alt kümesi olan Garden Warfare'in devamı. Bu devamında, üçüncü şahıs çok oyunculu eylem, yeni oyun modları, daha çok yön ve bitki türü ve ölümsüzlük ve 'Patio savaş alanı' adı verilen yeni bir açık dünya sistemi ile güçlendirilecek. savaşlar, alanları keşfetmek ve keşfetmek ya da zorlukları ve testleri tartışmak.

Son zamanlarda daha iyi kabul gören 'özgür-oyun' denilen PC'nin aksiyon oyunlarından biri, gezegeninizi tehdit eden garip yaratıkları ortadan kaldırmak için işbirliği yapmak zorunda kalacağımız sibernetik alanın ayakkabılarını bize katıyor. . Ateşli silahlar, katanaslar ve süper güçler, eğlenceli saatler geçiren bu başlıkta ve çoğu ödeme unsurunun estetik geliştirmelerde olduğu dengeli bir serbest modelde bahse girer.

Bu netice, internet üzerinden bize daha büyük bir çok oyunculu eylem sunuyor. Yeni grafik motoru sayesinde, yüzlerce eşzamanlı destansı destansı oranlarda çatıştırabiliyor. Auraxis yüzeyindeki olası en büyük arazi uzantısını kontrol etmek için yorulmadan mücadele edecek üç fraksiyon, Terran Cumhuriyeti, Yeni Konglomera ve Vanu Egemenliği arasında seçim yapmak zorundayız.

Black Desert, oyun tarzımıza en uygun olan sınıfla oynayabileceğimiz açık bir dünyanın tadını çıkaracağımız, umut verici büyük çevrimiçi çok oyunculu rol yapma oyunudur. Ek olarak, karmaşık ve eksiksiz karakter editörü, kendimizin veya hayal gücümüzün sahip olduğu herhangi bir varlığın eşsiz bir rekreasyonu yaratmamıza izin verecektir.

13. Cuma: Oyun O financiaciуn ve combinarб tнtulo acciуn estбndar çok oyunculu bir Kickstarter campaсa yoluyla geliştirilen Cuma 13. pelнculas dayalı PC için bir kooperatif oyun.

Bandai Namco tarafından Oasis Games tarafından geliştirilen ve üretilen Bu ücretsiz MMORPG, dokuz yay ve allб mбs tarafından anime hikayesi şöyle tambiйn tratarб Boruto bilinmeyen rağmen: Naruto The Movie. Oyuncular toprak, su, ateş, rüzgar ve yıldırım unsurlarını temsil eden beş yeni karakterden birini kontrol edebilirler. Dövüş sırayla ve biz Naruto evren takım karakterleri eklemek ve yeni kombinasyonları ile mücadele becerilerini geliştirmek için bağlar oluşturabilirsiniz. Dizinin aktörlerine ve tarihin en önemli yerlerine sahipler. Solo ve çok oyunculu oyun için zindanları vardır.

Сайты по тематике - 2016 için Online Oyunlar

Serin ve ücretsiz online oyunlar - dünyanın en büyük ve en eğlenceli oyun koleksiyonu.

oyunlar, ücretsiz oyunlar, online oyunlar, flash oyunlar, online oyunlar

Рейтинг Alexa: # 310,602 Google PageRank: 3'ten 10

6700'den fazla oyun ile internette en iyi% 100 ücretsiz Online Oyunlar sayfası: Her gün yeni oyunlar ile güncellendi Eğlenceye girin!

oyunlar, ücretsiz oyunlar, online oyunlar, çocuk oyunları, araba oyunları

Рейтинг Alexa: # 76,558 Google PageRank: 4'ten 10

Ücretsiz oyunlar ve mini oyunlar oynayın. Bu oyun sitesinde ücretsiz oynamak için en iyi mini günlük oyunları bulun.

oyunlar, online oyunlar, mini oyunlar, mini oyunlar online, mini oyunlar

Рейтинг Alexa: # 18,733 Google PageRank: 4'ten 10

Dünya Besiki.co en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlar friv oyunlar ile sitesi çocuklar, kızlar bölüm oyunları ve futbol oyunları ve sevilen kahraman Mario Giydirme Oyunları için pişirme oyunları bölümü sunmaktadır.

Рейтинг Alexa: # 3,707,905 Google PageRank: 0'dan 10

Her gün ücretsiz çevrimiçi oyun koleksiyonumuza 10 yeni oyun ekliyoruz. Kızlar, aksiyon oyunları, savaş oyunları, bulmaca oyunları, bubble shooter ve çok daha fazlası için ücretsiz oyunlar var!

Рейтинг Alexa: # 194,002 Google PageRank: 3'ten 10

Çevrimiçi oyunlarda ve MMORPG konusunda uzmanlaşmış dijital dergi

Рейтинг Alexa: # 175,084 Google PageRank: 4'ten 10

Herkes için yazarak: çocuklar, gençler, yetişkinler, rakipler. InterDidactica.com'un etkileşimli programlarını yazmayı veya hesaplamayı öğrenin, şimdi ücretsiz çevrimiçi modla başlayın.

kurs, ücretsiz, yazarak, muhasebe, oyunlar

Рейтинг Alexa: # 167,028 Google PageRank: 3'ten 10

Cep telefonları ve tabletler için uygulamalar ve oyunlar geliştiren profesyonellerin platformu. Şirketler, serbest programcılar ve uygulamalar tasarımcıları.

Рейтинг Alexa: # 87,527 Google PageRank: 0 Sıra 10 Яндекс ТИЦ: 0

Keşfetmek için büyük bir dünya ile destansı bir fantezi oyunu! Ücretsiz üye olun; İndirme yok ve abonelik yok!

Рейтинг Alexa: # 367,293 Google PageRank: 5'ten 10

Lands, ücretsiz bir çevrimiçi tarayıcı stratejisidir. Bu online oyunda sadece ücretsiz oynayamazsınız, aynı zamanda oyunda para kazanabilirsiniz! Savaşacağın dört kasabadan hangisini seçmelisin! Klan savaşları, ticaret, gizemli kalıntıları.

Рейтинг Alexa: # 332,497 Google PageRank: 3'ten 10

Kabile Savaşları, her oyuncunun güç ve zafer kazanmak için uğraşması gereken küçük bir kasabanın yöneticisi olduğu çevrimiçi bir oyundur.

online oyunlar, online oyun, multiplayer, ücretsiz, strateji

Рейтинг Alexa: # 95,042 Google PageRank: 4'ten 10

Ücretsiz Online Casinolar için Ücretsiz Casino Oyunları Yuvaları

Google PageRank: 0 Sıra 10 Яндекс ТИЦ: 0

Komik videolar ve mizah videoları, güç noktaları, animasyonlar, ücretsiz kartpostallar, oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

mizah videoları, komik videolar, mizah, şakalar, animasyonlar

Рейтинг Alexa: # 12,041,589 Google PageRank: 3'ten 10

Ücretsiz oyunlar, yüzlerce araba oyunu, gemi, aksiyon, çarşı ... oyunlarflash, mini oyunlar ..

oyunlar, bedava, oyun, flash, mini oyunlar

Рейтинг Alexa: # 3,109,095 Google PageRank: 1 Sıra 10

Рейтинг Alexa: # 13,350

Sayfa işletim sistemleri, bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, iPhone, iPad, yazılım, 3D, PC ve İnternet adanmış. Ürün, donanım, püf noktaları, uygulamalar ve güncel haber ve facebook analizi

Рейтинг Alexa: # 520,333 Google PageRank: 2 tane 10

Kilo vermek ve doğru şekilde ve bir vücut almak için komplikasyonları olmadan yağ kaybetmek ve abdominal işaretlenmiş. Abartılı olarak ilan edilen takviyeleri, uzun ve sıkıcı kardiyo egzersizleri veya sahte abdominal cihazlar. Dürüst cevaplar

Рейтинг Alexa: # 629,132 Google PageRank: 0 Sıra 10

Рейтинг Alexa: # 13,975,840 Google PageRank: 0 Sıra 10 Яндекс ТИЦ: 0

Eventbrite, bir etkinlik için insanları toplamak ve bilet satmak için gerekli çevrimiçi araçları sağlar.

Рейтинг Alexa: # 49,211 Google PageRank: 6'dan 10

Компания "Промэкс" - Российский производитель чулочно-носочных изделий ТМ "Çorap için" для всей семьи

for, носки, мужские, женские, детские

Google PageRank: 0 Sıra 10 Яндекс ТИЦ: 0

Отзывы и комментарии о 2016 için online oyunlar

Видео о 2016 için online oyunlar

Динамика популярности - 2016 için Online Oyunlar

Google Тренды это диаграмма для отслеживания сезонности ключевых слов. Этот график позволяет лучше понять сезонное изменение полулярности запросов определенной тематике по.

Значения приведены относительно максимума, который принят за 100. Чтобы увидеть более подробную информацию о количестве запросов в определенный момент времени, наведите указатель на график.

A Way Out, video oyunları dünyasında farklı bir şey arayanlar için bir sevinç, özellikle de sadece işbirliği içinde sunulabilecek ve oyunda en iyiyi ortaya çıkaran bir deneyim arayanlar için. Kardeşlerin yaratıcısı: İki Oğlan Hikayesi, gerçekten önemli olan şeyin, bizim anlattığımız şeylerin olduğu başka bir kişisel hikâye ile bizi şaşırtmak için geri döndü.

Final Fantasy XV: Windows Edition, yalnızca ürünün iyi optimize edilmesine ve iyi bir seçenek yelpazesi sağlamaya odaklanmayan çok iyi bir PC dönüşümüdür. Ayrıca, klasik efsanesinin bugüne kadarki en eksiksiz baskısını yaratmak için platformun benzersiz teknolojilerinden yararlandı.

Kingdom Come: Deliverance herkes için bir video oyunu değildir ve pek çok nedenden dolayı değildir. Onun yavaş temposu sadece onu sabırla hayranlarıyla sınırlıyor ve önerisinin sonu da biraz sabır gerektiriyor ve kayda değer bir ciladan yoksundur. Olağanüstü bir pürüzlülüğü olan bir oyunun 8.0 olması nasıl olabilir? Çünkü, eğer tüm bunlardan soyutlamayı başarabilirsek, kendimizi bir RPG'yi dikkat çekici olmaktan çok daha fazla buluruz.

Kaos Ordusunun harekete geçirilmesi, Warhammer: Vermintide II'nin bir video oyununu mümkün olduğunca orijinal başlıktan daha heyecan verici hale getirmesine katkıda bulunuyor. Onun heyecan verici ve muhteşem perdeli savaşları her şeyden öte, her zamankinden daha fazla zorlu meydan okumalarla tekrar tekrar şaşkınlık yeteneğine olan saygısıdır.

Masalı Hayalet özel bir oyun. Sizi önerdiği dünyaya mükemmel bir şekilde yansıtan inanılmaz düzeyde bir seviye ve sanat tasarımı ile çok kişisel bir çalışma. Bazı teknik kusurları var ve son aşamalarda daha fazla yuvarlak olabilir, ama onun önerisi o kadar orijinal ve iyi alınmış ki, aradığı şeyi bilen herhangi bir oyuncuya hayran kalıyor.

Hayatta kalmak Mars tam olarak ne vaadediyor sunuyor. Öngörülüğümüzün eksikliğinden ötürü bazı hoşnutsuzluklar yaşayacağımız, ancak genel olarak hoş ve keyifli bir deneyim olduğu uzun bir öğrenme sürecine benzeyen bir deneyim.

Empires Çağı: Kesin Sürüm

Age of Empires ve açıkçası aпїЅos duyduğu mecпїЅnicas oyunun bazı biraz modası geçmiş kalır kaydetmiş olsa da sizin acciпїЅn estratпїЅgica keyfini fпїЅcil çok heyecan verici unutulmaz bir video oyunudur. Bu yeniden yapılanma, sadece Ensemble Studios'un clásico'sunun grafiksel bölümünü iyileştirmekle kalmayıp, kendisini olağanüstü hissettiren yeni seçenekler ve iyileştirmeler geliştirerek de beklenen şeyi yerine getiriyor.

Fortnite, bizi keşfetmek, keşfetmek veya inşa etmek ve nihayetinde hayatta kalmak için zengin bir sanal dünyaya taşıyan bir çizgi film görünümü sunan Epic Games'in bir video oyunu. Aslında

Montana'nın Hope County bölgesinde yer alan Far Cry 5, Ubisoft destanı, Far Cry'deki beşinci numaralı taksittir. Bizi modern çevrelere, tarih öncesine ve en egzotik yerlere götüren bir marka.

Amanita Tasarım ekibi başarısız değil. Machinarium ve Botanicula'nın yaratıcılarının yeni grafik macerası, denemeye değer özel bir çekiciliğe sahip olan bu video oyunlarından bir diğeri. mizah O'nun büyük duyu esprili onun bulmaca bazılarının diseпїЅo ve tabii ki, güzel artпїЅstico bölümü Chuchel bir niпїЅo gibi hissettirmek kabiliyetleri açısından övgü eseri layık olun.

Jurassic Survival, oyuncuların dinozorların günümüz tehdidi ve besin kaynağı ile yaşaması gereken bir açık dünya hayatta kalma video oyunudur. Tarzın diğer başlıkları gibi, işçiliği, makinenizi ve barınağınızı inşa etmek için gerekli olan ahşap veya taş gibi malzemelerin toplanmasını da içerir.

Beklentiler yüksek, ancak Dragon Ball FighterZ oyuncuların isteklerini aynı Shenronmuş gibi yerine getirmeyi bitirdi.

PlayerUnknown'ın Battlegrounds saf eğlence. Üç bileşen: Her oyunda sonsuz koşullara ve hikayeye sahip 100 oyuncu, 99 kaybeden ve tek bir kazanan. İki devasa harita, yaklaşık 30 silah ve PUBG'nin kimliğini tamamen değiştiren iki, üç ve dört kullanıcı için bir takım olarak oyun alanına götürme olasılığı.

Rare, renkli sanat eseri tasarımı ve umut verici bir başlangıç ​​noktasıyla, çok oyunculuğa odaklanan korsan temalı bir video oyunu olan Sea of ​​Thieves ile birkaç yıl boyunca yeni bir IP başlattı.

dağ & Blade II: Bannerlord, Mount'ın devamıdır & Bıçak. Bizi şövalyeler ve şatoların dünyasına götüren TaleWorlds tarafından yaratılan bir video oyunu ya da ortaçağdan kalma bir aksiyon, strateji ve rol macerası.

Strateji franchise Total War stratejisi, Britannia'nın Total War Saga Thrones'iyle yeni bir yön çiziyor.

Böyle ilginç tпїЅtulo Rust yapar oluşturduğu korku, birkaç vahşi ve acımasız hayatta kalma mпїЅs Muhtemelen macera aпїЅos пїЅltimos yer almıştır ve bu tam da bu sertlik olduğunu.

Bir başyapıt Artık yok. Matt Make Games ekibi, 2 boyutlu bir platform macerasına hayat vermiştir. Heyecan verici eylemi, inanılmaz seviyelerde tasarımı, sadece bağımlılık! Onlar sadece Celeste'nin küçük bir parçası. Doğrudan kalbe giden çok kişisel bir hikaye ile bu retro tarzı video oyunu, hiç tereddüt etmeden, 2018'in harikalarından biri olacak. Must A must!

Her ne kadar orijinalin oynanabilir temelini koruyor olsa da, Q.B.B.E. Onlar özellikle difпїЅciles olmasa da 2, bir bulmaca bunun ustaca ve akıllı diseпїЅo sürpriz olur, sпїЅ ana zorluğu giderek ayrıntılı ve muhteşem mпїЅs sunmak kabiliyetleri açısından ön plana çıkmaktadır.

Soul Calibur VI, 3D silahlara dayanan dövüş oyunları serisinin muzaffer dönüşü olarak sunuldu.

AssassinpїЅs Creed Origins tam olarak söz verdi. Bayek'in macerasına bir sene beklemek değerliydi ve bizler, bizi franchise'un en iyi biçimine döndüren olağanüstü bir lansmandan bahsediyoruz.

Mulaka sadece çeşitli eylem ve noventeras platformları değil, aynı zamanda bazı clpїЅsicosların duyarlılık hisleriyle çağrıştırıyor. Sierra de Mexico ile yaptığımız gezimiz bizi iyi ritim ve keşif ile keşfetmeye ve patronlara karşı büyük savaşlarda yer almaya davet ediyor. Sadece bazı performans sorunları ve sınırlı bir cephanelik bulut büyük bir evreleme.

İhlalin içine çok iyi düşünülmüş ve çok iyi yetiştirilmiş bir oyundur. Hızlı strateji, ancak beyninizi, her bir eyleminizin tüm olasılıklarını arttırmaya dayanarak sıkıştırır. Önceki çalışmalarından biraz daha az görünüyor ve bazı durumlarda kaybetme kaçınılmaz görünüyor, ancak elde ettiği eğlence sadece ürettiği bağımlılıkla karşılaştırılabilir.

Katolik bir ölüm ve yıkım festivali. Çılgınlık duygusu ve heyecan verici sıra tabanlı savaşları ile şaşırtan inanılmaz komik bir video oyunu olan Pit People'ı tanımlamanın daha iyi bir yolu yok.

Vampir, Metodu ve Hayatı Strange'ın yaratıcılarından, rolüne göre bölünmüş bir vampiri oynadığımız rol oynayan bir maceradır. Bir yandan, Jonathan E. Reid'in vampir fasiyesi onu öldürmeye zorluyor, oysa ki insan tarafı, bir doktorun kendisi, kurbanlarına yardım etmesini istiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map