oyun

oyun

Düşman üssünü hayatta kalmaya ve yok etmeye çalış.

Plastikten yapılmış olabilirler, ancak göründüklerinden kesinlikle daha güçlüdürler! Bu heyecan verici savunma oyununda üssünüzü savunmak için askerlerinizi ve oyuncak toplarınızı stratejik olarak konumlandırın.

Plastikten yapılmış olabilirler, ancak göründüklerinden kesinlikle daha güçlüdürler! Bu heyecan verici savunma oyununda üssünüzü savunmak için askerlerinizi ve oyuncak toplarınızı stratejik olarak konumlandırın.

Takımınız bu destansı uzay savaşını kazanacak mı? Bu aksiyon dolu çok oyunculu oyunda geminize binin ve savaşmaya hazır olun.

İki SWAT ajanı. Teröristlerle dolu bir ada. Silah tonu. Bu aksiyon oyununda düşmanlarını gerçek zamanlı olarak ortadan kaldırdıkça cesur kahramanlara katılın. Her seviye arasında bazuka ve makineli tüfek gibi silahlar satın alabilirsiniz.

Düşman üssünü hayatta kalmaya ve yok etmeye çalış.

En yoğun çevrimiçi çok oyunculu sürgün oyunlarından biri için hazır ol Slay.one! Karakterinizi özelleştirin ve sonra düşmanlarınızı silah ve roketatarlarla aşağı çekmek için savaş alanına gidin!

Bir lejyon lejyonu tapınağını yok etmeye istekli. Onlarla kaçmasına izin vermeyeceksin, değil mi? Bu oyunda, kuleyi savunmak için tapınağı şimşek ve diğer muhteşem silahlarla koruyun.

Ünlü masa oyunu tamamen yenilenmiştir. Bir hava saldırısı sipariş etmek için doğru anı beklerken, filonuzu yönetin ve düşmanlarınıza saldırın. Bu online oyunda gemilerini yok etmeden önce düşman gemilerini batırır mısın?

Silahlarınızı hazırlayın asker. Düşman pozisyonuna yaklaşır.

Anavatanına döndüğünde, babanın öldüğünü ve seni fakir bıraktığını keşfettin. Ailenin onurunu bu aksiyon oyununda geri yükleyebilir misin? Bir grup güçlü gladyatör toplayın ve tüm imparatorluğun kumlarını fethetmeye hazır olun. Dövüş yeteneklerinizi, seyahatiniz sırasında satın alabileceğiniz üstün silahlar ve zırhlarla geliştirebilirsiniz.

Yoğun bir savaş başlamak üzere! Klasik askeri strateji oyununun bu sürümünde, filonuzun tüm gemilerini tahtaya stratejik olarak yerleştirin. Bir arkadaşınıza veya bilgisayara meydan okuyabilirsiniz. Gemilerinizi, denizaltılarınızı ve daha fazlasını batırmadan önce filonuzu yok edebilir misiniz?

Zamanda yolculuk yapmak ve nükleer savaştan kaçınmak ister misiniz? Büyük! Sadece bir savaş uçağı seçin.

Düşman saldırmak üzere. Okçularınızı ve şövalyelerinizi şu anda yere koyun!

Gökyüzünde bir dizi destansı savaş sizi bekliyor. Bu çok oyunculu çevrimiçi oyunda bir bombacının kontrolünü elinize alın ve dünyanın dört bir yanından oyuncularla yarışın. Rakip takımın kuvvetlerini yenmeden önce yenebilir misin?

Top atışının açısına ve gücüne karar vererek düşmanlarınızı vurun. Kullandığınız daha az mermi, daha iyi!

Destansı bir savaşa başlamak üzeresiniz. Hangi takım için mücadele edeceksiniz ve bu sıra tabanlı strateji oyununda birimlerinizi nasıl düzenleyeceksiniz? Savaşın içine atlayın ve düşman kuvvetleriyle tanklara saldıracağınıza veya savaş uçaklarının bir filosunun hava bombardımanıyla en çok acı çektiği yere vuracağınıza karar verin.

Bu dostça bir yarışma değil, bir savaş! Bu yoğun aksiyon oyununda kaç tane düello yapabilirsin? Kafanıza ezilmeden önce düşmanlarınızı düşmanlarınızla birlikte ortadan kaldırın!

Birlikleri ile savaşmadan düşman üslerini ele geçirebilir misin?

Gezegenimizin geleceği sizin elinizde! Doktor Kleiner'ı bul ve hemen laboratuvara götür!

Zafere doğru ilerlerken çeşitli zaman dilimlerinde ve ayarlarda oynayın. Bu sevimli ama acımasız strateji oyununda, toprağı fethetmek için birlik ve büyülerini kullanmalısın. Becerilerinizi ve birimlerinizi yükseltin, yaklaşan savaşlarda daha da güçlenmenizi sağlar.

Başka bir dizi heyecan verici savaş için hazırlanırken, aksiyon dünyasına ve maceraya geri dönün. Bu savunma oyununda birliklerinizi kollayın ve düşmanlarınızın şehrini koruyun.

Yeni bir savaşçı barajı, kalenize saldırmaya çalışıyor. Onu her ne pahasına savun, cesur şövalye!

Okyanusları hazineler ve ödüller arayışında keşfetmek için maceralarında ünlü denizcilere katılın. Düşman filolarını bomba ve dinamitle vurun ve ateş edin. Mağazanızda keşfettiğiniz hazine madeni paraları ile muhteşem gelişmeleri satın alın ve bir korsan olarak ününüzü koruyun.

Dünya savaşta ve bir sonraki göreviniz başlamak üzere. Bu retro aksiyon oyununda gökyüzünde uçmaya başla. Düşman topraklarında bir savaş gemisini yönetmelisin. Mümkün olduğu kadar çok düşman gemisini yık.

Bu bir yaşam ya da ölüm oyunu. Bir tankın kontrolünü elinize alın ve rakiplerinizi olabildiğince hızlı bir şekilde eleyin. Yolunuzda bulduğunuz güç ve değerli nesnelerin alanlarını toplayın, böylece parçalara üflenmekten kaçınmanıza yardımcı olabilirler!

Bu zorlu strateji oyununda gerçek zamanlı olarak büyük bir savaş var. Rakibinizin tüm piksellerini yok etmeden önce onları yok edebilir misin?

Napolyon'un ordusunun bir parçası olarak zombileri dövüşür müsün? Onlara karşı tüm gücünüzü kullanın!

Bu iki dünya lideri gezegeni ve insanlığı yok etmeye hazır görünüyor. Herkes, dünyayı bu çılgın eyleme suyunda saklamak için yabancı olan bu cesur uzaya bağlı. Dünyadaki herkesi öldürmek için birçok nükleer füze fırlatmadan önce onları durdurmasına yardım edebilir misin?

Bu yeni strateji oyunu, Civilisations: Wars Master Edition'da dünyayı en sevdiğiniz kabile olarak ele geçirin. Önemli konumlardan yararlanın ve kazanmanız gereken avantajı elde etmek için sihrinizi başlatın!

Juegos.com'da ücretsiz online oyunlar oynayın!

Juegos.com tüm aile için eğlenceli oyunlar içeriyor! İster çocuk ister büyükanne, acemi, ister uzman olun, parmaklarınızın ucunda yüzlerce ücretsiz oyun. maceraperestler için test aksiyon oyunları, gurmeler için yemek oyunları, Ya üste bubble shooter, bingo ve 3 gibi bütün aile sık! Zorlukları seviyorsanız, Mahjong gibi zor bulmaca oyunlarıyla beyninizi egzersiz yapın veya arkadaşlarınızı çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda yarışmaya davet edin. Anlaması kolay oyunlar oynayın ama ustaca ustaca zor. Çocuk oyunları, kız oyunları ve mansalva'ya spor oyunları ile herkes için çok sayıda oyun var. Juegos.com'un ücretsiz çevrimiçi oyunlarını keşfet!

Juegos.com, çevrimiçi olarak en büyük ücretsiz oyun koleksiyonuna sahiptir. Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Telif Hakkı © 2018 SPIL GAMES Tüm hakları saklıdır.

JuegosJuegos.com'a hoş geldiniz! Ücretsiz çevrimiçi oyunların İspanya'nın en çok ziyaret edilen web sitelerinden birinde bulunuyorsunuz, 2003'ten beri en iyi oyunları bulmak için interneti izliyoruz, günde en az 6 yeni oyun ekledik ve şimdiden 15.000'den fazla oyuna sahibiz. "Yeni", "En İyi Puan" ve "En Çok Oynananlar" kategorilerine göre sıralayabilirsiniz.

Üst bölümde, en son oynadığınız oyuna ve en sevdiğiniz oyunların kişisel listesine, en ilginç bulduğunuz tüm oyunları ekleyebileceğiniz ve dünyadaki herhangi bir şeyi kaçırmak istemediğinizi bulacağınız, bunun için sadece Her oyunun hemen üstünde göreceğiniz düğme ve bu, oyunun favorilerinize eklenmesini sağlayacak ve onlara web'in herhangi bir sayfasından rahatça erişebileceksiniz. Ve oynamaktan yorulduğunuzda veya tüm ekranları geçtiğinizde, favori oyun listenizden kolayca silebilirsiniz, çünkü aşağı açılan menüde her oyunun sağında göreceğiniz kırmızı "X" e tıklamanız yeterlidir. Oyunun üstünde göreceğiniz "Sık Kullanılanlardan Kaldır" düğmesine basın.

Aradığınız oyunu bulamıyor musunuz? Hiçbir şey olmuyor, başlıkta göreceğiniz arama motoru ile rahat ve basit bir şekilde tüm oyunları bulacaksınız, sadece aradığınız oyuna yazmanız gerekiyor ve sihire göre tüm oyunların anında nasıl görüntülendiğini göreceksiniz. aramanızı skorlara göre sıralamak için ücretsiz en iyi oyunları kaçırmayın, hatta sizin için en çok ilginizi çekebilecek bölümlere kısayol görürsünüz ve aramanızla ilgili oyunlar içerir.

Her yaştan çocuk oyunlarından, en sevdikleri dizilerin karakterlerini boyayabilecekleri ve renklendirebilecekleri, tüm dünyadan oyuncularla yüz yüze gelebileceğin devasa çok oyunculu oyunlara, her yaştan bedava oyunlar var. .

Ahh! Cep telefonunuzu veya tabletinizi ziyaret etmeyi de unutmayın. Her gün interneti, HTML5 teknolojisiyle oyunlardaki en son gelişmeleri bulmak için takip ediyoruz, böylece kendinizi her yerden eğlendirebilirsiniz.

Gösteriliyor: Beyzbol Oyunu ile Benzer Oyunlar

Juego de Beisboll oyunlarının seçim!

Harika ton oynamak Juego de Beisboll oyunları Ücretsiz online flash oyunlar koleksiyonumuzdan Beyzbol Oyunu ile ilgili oyunlar koleksiyonumuzdan ve Beyzbol Oyunu ile ilgili oyunların tonlarını bulabilirsiniz!

I6'da ücretsiz online oyunlar oynayın, her saat güncellenen günlük koleksiyonumuza eklenen yüzlerce yeni oyunla denemeniz için binlerce oyunumuz var!

Popüler bizim için arıyorsanız Kamyon Oyunları, Araba Oyunları veya Yarış Oyunları kategorilerden sonra uygun bağlantıyı tıklayın veya popüler etiketler kenar çubuğumuzdaki oyun kategorisini bulun!

Üçüncü taraf ticari markaları, yalnızca burada endekslenen oyunları dağıtmak için kullanılır ve hiçbir lisans veya başka bir bağlantı ima edilmez.

transfer oyunları | tranferiensa oyunu | transfer oyunları | transfer oyunları

Flash player bulunamadı.

Chrome'da Ayarlar -> Gizlilik -> İçerik Ayarları bölümüne gidin ve Sitelerin Flash'ı çalıştırmasına izin ver'i seçin.

Veya Ayarlar'dan ilgili seçimi bulmak için arama kutusunu "flash" ile doldurun.

Bu sayfayı görüntülemek için Adobe Flash Player 11.0.0 veya daha yeni bir sürümünün yüklü olduğundan emin olun.

PC için Oyunlar, CompucaliTV'nin en popüler kategorisidir, sayfamız en yeni PC oyunlarını prömiyeri paylaşmak için öne çıkıyor, ancak sadece paylaştığımız klasik pc oyunları, Aynı şekilde birkaç kaynak ile PC oyunları.

CompucaliTV'de yapabilirsiniz İspanyolca PC Oyunları İndir En istikrarlı çatlaklar ve ilaçlar ile, güncellemeler ve güncellemeler ile güncellenmiş sürümler için en iyi ve en iyi şekilde çalışmak için oyunlar oyunların nasıl kurulacağını öğretecek özel video eğitimleri, Onları İspanyolcaya koyun ve zevk almak ve paylaşmak için tamamen işlevsel bırakın.

Siber kıyametin Tam synthetik PC'den dünyayı kurtarmanın anahtarı olacaktır ne zaman son yeryüzünde ve kim Android, insan ırkı sona etmeye robotlar tarafından terk bir dünya, son bir umut gelir.

Gentlymad Studios ve Assemble Entertainment tarafından geliştirilen yeni oyun Pizza Bağlantısı 3 PC Full Spanish'de kimin patron olduğunu ve kimin en iyi pizza satıcısı olduğunu tanımlamak için yarışmaya hazırsınız.

Dünyadaki herhangi bir ülkeyi oyunda fethedebildiğiniz anda kontrole sahip olmaya hazırlanın Realpolitiks PC Tam İspanyolca. Ekonomik durumu kontrol eder ve sonunda modern dünyanın yakın politik, askeri ve savaş çatışmalarına tepki gösterir.

Milestone tarafından geliştirilen Gravel PC Full Spanish oyununda tam bir off-road deneyimi sunacak çeşitli aşırı ve vahşi ortamları keşfetmek için dünyayı gezdirin.

Turmoil PC Game Español, bir dowser, köstebek veya tarayıcı kullanarak yağ seviyelerinde arama yapmanız gereken bir simülasyon oyunudur.

içinde Kingdom Come: İspanyolca için İspanyolca sürümü doğrusal olmayan bir tarihe, devasa gerçekçi bir açık dünyaya, zorlu kavgalara, tarih doğruluğuna ve bunu harika bir PC teslimatı yapan diğer birçok özelliğe sahip bir oyun bulacağız.

Genç Kral Evan'un beklenmedik yolculuğuna eşlik ederek Ni no Kuni II Revenant Kingdom PC Full İspanyolca'yı yeni bir krallık arayışına sokun ve sırayla yeni arkadaşlıklar kurmaya çalışın.

Orwell Ignorance, Mukavemet PC'dir. Tam, gerçek dünyadaki doğruya ve geçerliliğine odaklanan bir oyun, yani bazı haberler gerçek olmaktan yanlıştır.

Tanrılar Çınlaması Tam PC, diyalogları bir fantezinin öyküsünde ve eyleminde oldukça derin olan çok sayıda karakter ve hikayeyi kapsar.

Mars Taken PC Full, amacı sevilen birisini kurtarmak için yeterli parayı üretebilmek için başlangıçta Mars'a seyahat eden bir aşk, mücadele ve hayatta kalma oyunudur.

Enoch Yeraltı PC Full, geleneksel olanlardan tamamen üstün bir aksiyon RPG ismidir ve birkaç kurtulandan birini kontrol edeceğiniz eski bir tahrip edilmiş şehirde kurulmuştur.

Pasif bir gezegenin sevgi dolu ve huzurlu robotik vatandaşları, The Last Rolling Hero PC Full'deki kötü bir karanlık tarafından işgal edilecektir, bu nedenle, işiniz kendilerini baskıdan kurtarmaya ve gezegeni geri kazanmaya yardımcı olmak olacaktır.

Her seviyede ilerlerken yeni büyüler içeren bir silah sisteminde ilerleyin ve Nanoui PC Full yaratıklarının yenilmesi kolay olmayacağından emin olun. Hedefi yerine getirmeye çalışmanın bir sonucu olarak eşsiz bir çevre ile 10'dan fazla bölgeyi keşfedin.

Bir Tale PC Full İspanyolca Hayalet ancak büyük zorluklar sizi bekliyor düşünülürse dikkatli olunmalı, Tilo, yiğitçe hayatının gerçek aşkı gibi bir yer bulmak için çalışıyor nadir fareyi oynadığı bir macera oyunu.

Uzun Karanlık PC Tam O yüzden hepimiz beslemek tüm oyuncular ve insan bir mesaj sağlanarak elde edilir, birinci elden her gün daha da kötüleşiyor bir ortamda hayatta kalma görevi yaşayacak PC 2014 Cinsiyet simülasyon ve strateji oyunu için bir oyun Tanrı'nın yolumuza koyduğu şey, Doğa ve çevre bekleyemez.

Time PC Full'de bir Şapka size maceraları zorlu mücadelelerle karıştırmanın tehlikeli zorlukları ile hayal edilemeyecek bir macera sunuyor.

İlk Escapists 2 PC Full Spanish, size dünyanın en tehlikeli hapishanelerinden kaçma zamanı, üretim, çalma, mücadele etme ve kaçma olanağı verecektir.

Uluslar Varlığı, oyun için farklı özelliklere sahip olan ve ticarete odaklanan Avrupa Universalis IV için yeni genişleme. Bu yeni genişleme ile, rakiplerimizin varlıklarını çalmak için korsanları işe almak için ticari anlaşmazlıkları kışkırtacak kapasiteye sahip olacağız, ayrıca dünyanın zenginliğini kontrol etmenin çeşitli yolları da olacak.

Saldırı Topçuları HD Sürümü PC Full Spanish, MECHs olarak bilinen dev makinelerin yok etme ve savunma gücüne sahip olduğu fütüristik bir hikayede SHADE tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunu.

Filmlerde yayınlanan kaset, efsane, efsane ve olaylara dayanarak Paranormal Etkinlik Kayıp Soul PC Sanal Gerçeklik teknolojisi sayesinde sizi muazzam teröre kaptırmış bir video oyunu.

İspanyolca MUD PC için MUD FIM Motocross Dünya Şampiyonası Spor Oyunu münhasıran, MX1 ve MX2 şampiyonlukları içeren tek video oyunu

Oyuna Sürüş PC için oyun sunduk Yarış sürücüsü GRID motorsporları çarpıcı dünyanın San Francisco ikonik sokaklarında kas yarış arabası ve Yokohama rıhtım etrafında sürüklenen Le Mans efsanevi 24 saat içinde rekabet etmesini, hayata keşfedin.

En sevdiğiniz karakterlerle olan bağlarınızı daraltın ve Titan 2 Full Spanish PC'de saldırıya atın ve aynı zamanda dizinin diğer ikonik karakterleriyle her birinin günlük yaşamında etkileşime gireceksiniz.

Rad Rogers Remastered PC Tam İspanyolca Unreal Engine 4, Rad Rogers'ın çeşitli senaryolara göre oynadığı ve diğer video oyunlarının sanal dünyalarını yansıtan çok renkli bir oyun. Mizah, televizyon dizisi Rick'i referans alarak aksiyondaki önemli bir unsurdur. & Morty.

Cruz Brothers PC Full, daha önce hiçbir şeyden daha fazla ve hiçbir şeyden geçmeden, geçmişte yaşanan korkunç korkularla yüzleşmek isteyen bir geç intikamdan başka bir şey değildir ve bu eylem ve fantezi oyununda bir kez daha parlamaya başlar.

Retro oyunların sevgilisi iseniz, aynı zamanda şiddet içermeyen ve eylemle dolu olan Tower 57 Full Spanish PC olarak bilinen ve eşit olmayan bir dizi etkinlik içeren birini paylaşıyoruz.

Gemi İspanyolca İspanyolca durdurmak için bir oyundur İndirme için mevcut 1 Bağlantı, mekaniklerin akışkanların manipülasyonu etrafında dönecekleri ve bunların düşmanları ortadan kaldırmaya yönelik kullanımlarını içeren, muhteşem bir sanatsal bileşene sahip bir 2D platform önerir.

Kerbal Uzay Programı PC Dolu yaratacak veya bu büyük simülatörde tasarlayacaktık bir roket tarafından uzaya bir astronot gönderme dayanarak hedefe ulaşmak için olasılıklarla dolu bir uzaya götüren ilk 2013 yılında yayınlanan bir bilgisayar oyunu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 81 = 85

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map