oyun makineleri

oyun makineleri

Tüm sistemlerin en iyi analizleri vardı ve sahipti.

Bu bölümde, çocuk olarak oynadığınız oyunun analizini ya da Noel ya da doğum gününü sormak isteyebilirsiniz. Burada bir sınır yoktur, tüm oyunlar sizin bu alanda sizde bölüm.

Bizimle işbirliği yapmayı ve analizinizi e-posta adresimize göndermeyi unutmayın ve size yayınlayacağız.

Bu siteye herkes hoşgeldiniz!

Ellie her zaman muhteşem görünüyor. Sırrın nedir Kızlar için bu giydirme oyununda onu keşfedebilirsiniz. Eğlence dolu başka bir güne hazırlanırken ona katıl. O makyaj koyar ve bir kıyafet seçerken size çok güzel moda ipuçları verecektir.

Uzak geçmişten gelen bir prenses olduğun zaman gelecek çok garip görünüyor. Bu genç kadının 2017 yılının hayatına uyum sağlamasına yardımcı olabilir misiniz? Bu zamansız elbiseler oyununda krallığınıza dönmenin bir yolunu bulmadan önce gardırobunuzu güncellemelisiniz.

1-36 of 348 oyunlar

Ellie her zaman muhteşem görünüyor. Sırrın nedir Kızlar için bu giydirme oyununda onu keşfedebilirsiniz. Eğlence dolu başka bir güne hazırlanırken ona katıl. O makyaj koyar ve bir kıyafet seçerken size çok güzel moda ipuçları verecektir.

Bu moda kız neredeyse bu yıl Cadılar Bayramı'nı unutuyor. Çabuk hazırlanmanız gerekecek! Mükemmel elbise ve bazı makyajları seçmesine yardımcı olabilir misiniz? Kız gibi bu şenlikli giydirme oyununda o kadar güzel görünmesini sağlar?

Bu kız için harika bir yeni görünüm oluşturabilir misin? Makyajına biraz yardıma ihtiyacı var ve ne giyeceğini taklit etmiyor. Ayrıca kızların bu makyaj oyununda gözlerinin rengini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

İki arkadaş, yüzlerce harika makyaj. Kızlar için bu makyaj oyununda birçok ruj, kızarma ve daha fazlasını denerken bu en iyi arkadaşlara katılın.

Sportif tarz bu sezon moda oldu. Bu prensesin, kızlar için bu çevrimiçi giydirme oyununda en sevdiği sporculara ve takımlara saygı gösteren bazı fantastik kıyafetler yaratmasına yardım edebilirsin.

Bu prenseslerin arkadaşlığını kutlamanın zamanı geldi. Onlar uzun zamandan beri arkadaşlık geliştirmeleridir ve şimdi günün keyfini çıkarmaya hazırlar! Kızlar için bu çevrimiçi oyunda harika elbiseler seçmelerine yardımcı olun.

Bu büyük çevrimiçi çok oyunculu oyunda moda ve romantizm dünyasını keşfedin. Hayatınızın aşkını ararken yüzlerce kostüm ve aksesuarları özelleştirin ve en iyi moda takipçisi olun.

Ellie Polynesia'ya, en iyi arkadaşlarından biri ile birlikte bölgedeki adalardan birinde büyüdü ve Ellie'nin yerini göstermeye hevesli olacak. Bu kıyafetle gezmek için harika kıyafetler seçmelerine ve kızlar için oyun tasarımı yapmasına yardımcı olabilir misiniz? Ayrıca döndüğünde günlüğüne fotoğraf eklemek istiyor.

Bu prenses, şehrin en güzel butiğini açmıştır. Bütün krallıkta en güzel elbiseler ve makyaj var. Kızlar için bu giydirme oyununda en son modaları denerken arkadaşlarına katıl.

Egzotik orman tasarımları bu sene modada. İşte bu yüzden bu beş moda, tamamen vahşi stilleri ve figürleri içeren kıyafetler tasarlayacak! Kızlar için bu tasarım oyununda şiddetli oldukları kadar güzel elbiseler ve kıyafetler yaratmalarına yardımcı olun.

Prenseslerin bile cilt problemleri var! Güzellik tedavileri ile güzel kız kardeşleri Ana ve Elsa'ya yardım edin ve kızlar için bu eğlenceli oyunda onlara yeni ve yenilenmiş bir görünüm yaratın!

Uzak geçmişten gelen bir prenses olduğun zaman gelecek çok garip görünüyor. Bu genç kadının 2017 yılının hayatına uyum sağlamasına yardımcı olabilir misiniz? Bu zamansız elbiseler oyununda krallığınıza dönmenin bir yolunu bulmadan önce gardırobunuzu güncellemelisiniz.

Bu iki kız kardeş, oldukları kadar modern olan yeni stiller arıyorlar! Kızlar için bu makyaj oyununda bazı yeni stiller yaratırken onlara moda ve makyaj ipuçlarını verebilir misiniz? Muhteşem makyaj, kıyafetler, aksesuarlar ve daha fazlasını bulmaları gerekiyor.

Bu prenses bu gece bir moda etkinliği düzenleyecek ve kıyafetlerinin tamamen mükemmel olmasını istiyor. Ne giymeliyim Kızlar için bu zarif giydirme oyununda mükemmel kombinasyonu seçmesine yardım edin.

Bu prenses bir moda tasarımcısı olarak çalışıyor ve kırmızı halı için koleksiyonunu yeni bitirdi. Bir sonraki moda partisinde birçok elbise ve tasarım giymek için istekli, ama aynı zamanda iki model ile çalışacak. Kız çocukları için bu çevrimiçi oyunda harika bir gece hazırlamasına yardım edebilir misin?

Bu iki arkadaş eğlenceli bir akşam için hazırlanıyorlar, ama inanılmaz bir görünüme kavuşturacaklarından emin olmalılar. Kızlar için bu moda oyununda gösterilen makyaj ve kıyafetleri seçin.

Bu genç son zamanlarda okul kütüphanesinde çok zaman geçirdi. Çalışmasıyla o kadar ilgileniyordu ki görünüşüne bakmak için zaman yoktu. Şimdi sevgisini fethetmeye istekli. Kızlar için bu çevrimiçi oyunda hızlı bir makyajla ona yardımcı olurken en iyi arkadaşlarına katılın.

Bu gerçek hamile anne, spaya girdiğinde gerçek parlaklık sizin sorumluluğunuzdur. Taze yüzünü ona geri ver, ona rahatlatıcı bir masaj yap ve baştan ayağa elbisesiyle makyajı yap, böylece tahtına geri dönebilsin.

Ellie fütüristik moda dünyasına göz kamaştırmaya hazır ve ona katılabilirsiniz. Kızlar için bu giydirme oyununda en sevdiği bilim kurgu filminden kıyafetler gibi görünen kıyafetler ararken bazı moda ipuçları ile ona yardımcı olun.

Bu üç prenses sonunda sevgililerine kendilerini bildirmeye karar verdi. Okuldaki en sevimli çocukları fethetmenize yardımcı olacak bazı güzel kıyafetler seçin. Bu romantik makyaj oyununda mükemmel aşk mektupları yazarken de katılabilirsiniz.

Bu cesur prenses son kez daha inanılmaz elbiseler arıyor! Kızlar için kıyafetlerin bu oyununda en iyi bluzları, ayakkabıları, makyajı ve daha fazlasını bulmak için moda arayışında ona yardım et.

Moda videoları yapan bu popüler kız için başka yoğun bir gün. Onun takipçilerinden biri ona makyaj eğitimi vermesini istedi. Onu hazırlamak ve kızlar için bu makyaj oyununda yayınlamak için yardımcı olabilir misiniz?

Buz Prensesi ilk makyajını almak üzere. Kızlar için bu oyunda onun için yeni bir tarz yaratırken annesine katıl. Onlara her iki yüzünü de verebilir, yeni saç stilleri tasarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

Bir süre önce Audrey tarzını değiştirmek istiyor ama ne yapması gerektiğini düşünmek için fazla zaman yoktu. Bu meşgul kız için harika bir saç modeli yaratır mısın? Bu makyaj oyununda nerede başlayacağını bile bilmiyor. Stili seçip, boyayamayacak ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz!

Bugün balo ve Ellie kızlar için bu elbise oyunu tarzı ile kutlamak istiyor. Büyülü bir gece için hazırlanmasına yardımcı olabilir misiniz? Bir elbise seçip doğru makyajı seçmelisin.

Ellie amigo grubuna girmek için bir test yapıyor! Başarılı olacak mı? Bu, moda ve makyaj becerilerinize bağlıdır. Kızlar için bu çevrimiçi oyunda sınava girmeden önce mükemmel bir görünüm elde edebilir misiniz?

Şimdi bu bahar geldi, bu moda kız sezon için harika elbiseler ve stiller arıyor. Ona yardım edebilir misin? Ben kızlar için bu makyaj oyununda yeni kontakt lenslerden sevimli kıyafetlere kadar tavsiyeni duymak isterim.

Ellie süper kahramanların hayranı ve onun favori süper kahramanlarından esinlenerek fantastik bir tasarım yaratmak istiyor. Bu makyaj oyununda hangisinin en uygun olduğuna karar vermesine yardımcı olabilir misiniz?

Bu stilize sualtı prenses yeni bir görünüm arıyor. Yeni bir makyaj yapmayı denemeye ve bu makyaj oyununda güzel bir kıyafet seçmeye yardımcı olabilir misiniz?

Bu zarif kraliçe ölçmek için yapılmış bir elbise istiyor. Bu büyülü giydirme oyunundaki tasarımına yardımcı olabilir misiniz? Kendinize yeni ve güzel bir saç modeli de yapabilirsiniz.

Bu prensesin hayali ünlü bir IT kızı olmaktır. Ona yardım edebilir misin? Kızlar için bu çevrimiçi giydirme oyununda moda kıyafetinize ulaşmak için muhteşem kıyafetlere ve benzersiz bir stile ihtiyacınız olacak.

Ellie bu güzel okulda en yeni öğrenci olmak üzeredir. Tamamen büyülü yeni bir tarzla uyum sağlamasına yardımcı olabilir misiniz? Kızlar için bu oyunda bir elbise ve yeni bir saç stili yaratmak için yardıma ihtiyacınız olacak.

Bu prenses onun düğünü için hazırlanıyor ve çok az zaman var. Çok geç olmadan törene vardığımdan emin olabilir misiniz? Doğru elbiseyi seçmesine yardım et ve kızlar için bu kız arkadaş oyununda yap.

Coachella zaten yakın ve Bonnie dünyadaki her şey için kaçırmayacak. Bu makyaj oyununda kızlar için yıllık müzik festivaline harika bir görünüm oluşturmasında yardımcı olabilir misiniz?

Bu iki moda kız kardeş, inanılmaz bir yaz festivaline hazırlanıyor. Ne kullanmalılar? Kızlar için bu kıyafet oyunlarında karar vermelerine yardımcı olabilirsiniz.

Bu prenses şimdi başka bir krallıkta bir lisede değişim öğrencisi. Yeni arkadaşlarla tanışırken ona uyum sağlamanıza yardımcı olabilir ve bu tasarımcı oyunundaki harika stilleri deneyebilir ve kızlar için elbiseler yapabilir misiniz?

1-36 of 348 oyunlar

Daha güzel görünmenizi sağlamak için kullandığınız tozları, boyaları, fırçaları, göz kapaklarını ve kullandığınız tüm aksesuarları bir araya getirin. Makyaj oyunları zamanı! Evindeki tüm bu şeylere sahip değil misin? Çok genç misin yoksa her şeyi mahvetmek istemiyor musun? Endişelenmeyin: Burada tekniklerinizi çevrimiçi ve risk almadan mükemmelleştirebilirsiniz. Ya da tercih ederseniz, gerçek hayatta kullanmaya cesaret edemediğiniz abartılı renkleri ve diğer seçenekleri deneyebilirsiniz. Ayrıca pahalı aksesuarlara veya makyaja ihtiyacınız yoktur. Bu oyunlar ücretsizdir ve ihtiyacınız olan her şeye sahip! Cadılar Bayramı için hazırlık, bir yılbaşı partisi, ilk buluşma, düğününüz veya balo! Güzelleşmek için bahane ne olursa olsun, burada aradığınız oyunu bulacaksınız. Beğendiğiniz bir oyunu bulduğunuzda, bir dahaki sefere oynamak istediğinizde kolayca bulmak için onu favorilerinize kaydedin. Tekrar bulmak için profilinizi ziyaret edin. Yeni bir şey denemeye hazır olduğunuzda, burada tüm stillerden pek çok oyun keşfedin. Ayrıca, bu sayfayı sık sık ziyaret etmeyi unutmayın, böylece yeni makyaj oyunlarından hiçbirini kaçırmayın!

Juegos.com'da ücretsiz online oyunlar oynayın!

Juegos.com tüm aile için eğlenceli oyunlar içeriyor! İster çocuk ister büyükanne, acemi, ister uzman olun, parmaklarınızın ucunda yüzlerce ücretsiz oyun. maceraperestler için test aksiyon oyunları, gurmeler için yemek oyunları, Ya üste bubble shooter, bingo ve 3 gibi bütün aile sık! Zorlukları seviyorsanız, Mahjong gibi zor bulmaca oyunlarıyla beyninizi egzersiz yapın veya arkadaşlarınızı çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda yarışmaya davet edin. Anlaması kolay oyunlar oynayın ama ustaca ustaca zor. Çocuk oyunları, kız oyunları ve mansalva'ya spor oyunları ile herkes için çok sayıda oyun var. Juegos.com'un ücretsiz çevrimiçi oyunlarını keşfet!

Juegos.com, çevrimiçi olarak en büyük ücretsiz oyun koleksiyonuna sahiptir. Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Telif Hakkı © 2018 SPIL GAMES Tüm hakları saklıdır.

Android için En İyi Multijuegos De Maquinitas Ücretsiz

Bugünün makalesi tüm hayranları için tavsiye çok oyun makineleri savaşçıların kralı, Mario, Zelda, diğerleri arasında Metal Sümüklü diye unutulmaz, şüphesiz ağızları açık kalacaktır.

App teşekkürler Mutlu hatun Ekstra yüklemeler yapmak zorunda kalmadan iyi bir ücretsiz oyunun tadını çıkarabileceğiz ve kurulum sırasında her zaman baş ağrısına neden olan karmaşık emülatörlere sahip olmak zorunda kalacağız.Tek uygulamada tüm çoklu oyun makineleri.

Ayrıca unutulmaz öğleden sonraları arkadaşlarımızla geçiren konsolları da nasıl unutursunuz. Arcade, MAMEplus, PCE, PSP, NDS, PS ve Nintendo 64 bilinen en iyi isim.

Araç içerisinde istedikleri kategoriyi seçebilecekler: dövüş, spor, kavgalar, dövüş sanatları, ırklar veya mermiler.

En iyi haber, istediğiniz herhangi bir oyunu indirerek her eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca, diğer uzak ülkeler kullanıcılarına karşı online mücadele etmek için özel bir bölüm bulmak mümkündür.

Bu başlıkların her biri bize hatırlatır "çocukluğun iyi anları"Şüphesiz.

Oyun Merkezi'nde en iyi puanı almak için dünyaya karşı yarışın ve Facebook ve Twitter üzerinden sizi yenmek için arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Son nesil Sanal gerçeklik simülatörleri, Stackers, Grъas, Sports oyunlarının geniş bir yelpazesi.

New Yazarın yeni boyutta bilin!

Onu Newparkbowling La Maquinista'da bulacaksınız.

Zamanın düşmanın olduğu tipik meydan okumaya katıl.

Saatin kollarına atla ve vurulmamayı dene. Sana vurduklarında - GAME AVER.

Oyuncu her atlama için 1 dakika alır. Her 15 dakikada bir hızlı bir şekilde atladığınız bir Parti Bileti, daha fazla bilet alırsınız.

Saatin yüzünde ne kadar dayanacağını kontrol et ve hatırla. Hava her zaman bize karşıdır, bu yüzden tam 60 dakikalık bir yürüyüş yapmak için acele edin. Bonus bileti ödülünüzü alacak.

Tek oyuncu veya iki oyuncu modunda oynayabilirsiniz.

Onu Newparkbowling Parc Valles'de bulacaksınız.

Bu şirketimizin ъltimo eğlence ürünüdür. Diversiуn yüksek garanti eder. Bu makine gücü etkisi boks torbası gücünü ölçer ve oyuncu iyi puan (333, 444, 555, vs.) belli bir miktar alma infilak kuvveti uyuyor gücünü test etmek ve fantбsticos hediye almak, bir ödül recibirб.

Newparkbowling La Maquinista'ya ya da Parc Valles'e gel ve onunla yüz yüze gel.

Oyuncular bu eğlenceli dokunmatik ekran oyununda Candy Crush Saga'nın tatlı, harika ve renkli dünyasını keşfediyor. Oyuncular 1000 biletin Süper Bonusunu kazanmak için, şekerlerini 15 farklı oyun seviyesiyle değiştirmeli ve birleştirmelidir. Oyuncular şeker Crush "Combos" dan, ya da tüm jelatinlerin temizliği bonus çarkı döndürmek ve 25 ila 500 ekstra bilet kazanmak için alacak ne ile çeşitli yollarla, bilet kazanır. Akıllı telefonunuzda oynamaktan sıkıldıysanız, NEW PARKBOWLING LA MAQUINISTA'ya gelin ve onunla birlikte gidin.

Bizim Dora Dora Oyunları ile güvence! Explorer'ın en iyi ücretsiz dora oyunu, Miniplay'da sizi bekliyor. 3. 2. 1. oyun!

En çok oynanan Dora the Explorer oyunları

Yağ Dora Yemek Yiyin Yiyin

Noel tarihleri ​​yaklaşıyor ve masada olacak yiyecek miktarı için eğitilmeniz gerekiyor. Dora çok ve çok lezzetli yemek yemek Yardım! Ancak dikkatli olun ve yiyecekleri kötü durumda veya yenilmez olmayan nesnelere yutmayın. Beceri göster ve çöpte yiyemediğin şeyleri at!

 • Dora, Swiper'ın çaldığı tüm nesneleri toplamaya ek olarak Harita'yı da kaydetmelidir. Yıldızları toplamak görevinizde size yardımcı olacaktır.

 • Dora Fairytale Partisi

  Dora Kralın kalesinde bir partiye davet edildi. Buraya giderken, kaleyi saran bir cadı kalıyor, böylece dumanla çevrili bulutların arasından yükseliyor. Şimdi, 7 cüce, 3 küçük domuz ve daha fazlası gibi, hikayelerin eski tanıdıklarıyla karşılaşacağınız şekilde, kaleyi bulmak için Dora'ya yardım etmelisiniz.

 • Dora birçok gezileri ve maceralarıyla mutfakta uzmanlaşmıştır. Ayrıca dünyanın dört bir yanından yiyecekler için birçok yemek tarifleri var, bazılarını öğrenmek ister misiniz?

 • Dora Tren Express Oyunu

  Dora kendini bir tren sürücüsünün işini yaptığını bulur, Swiper’i bir sonraki istasyona götürmesi gerekir. Yükü atmamak için çok dikkatli olun, yoksa Dora dağınıklığa karışacaktır.

 • Dora, yeni snowboardunu denemek için mutlu. Bir sonraki seviyeye geçmek için Dora'nın olabildiğince çok sayıda mücevher toplaması gerektiğini unutmayın.

 • Dora the Explorer Giydirme

  Dora kararsız, biraz değişmeli ama karar vermeyecek. Değişikliği yapmasına yardım etmek ister misin?

  Dora ve bot: uyurgezerlik macera

  Dora ve bot: uyurgezerlik macera

  Eğlenceli bir maceraya Dora ve Boots katılın! İki karakter şeker ve tuzaklarla dolu bir dünyada uyurgezerler. Boşluğa düştüklerinden ve her birinin hedeflerine ulaşmalarından kaçınarak tüm seviyelerin üstesinden gelmelerine yardımcı olun. İyi şanslar!

 • Yağ Dora Yemek Yiyin Yiyin

  Noel tarihleri ​​yaklaşıyor ve masada olacak yiyecek miktarı için eğitilmeniz gerekiyor. Dora çok ve çok lezzetli yemek yemek Yardım! Ancak dikkatli olun ve yiyecekleri kötü durumda veya yenilmez olmayan nesnelere yutmayın. Beceri göster ve çöpte yiyemediğin şeyleri at!

 • Dora Kayak Giysi Giydirme

  Dora, karda güne başlamak için sabırsızlanıyor. Onu kayak dünyasında en uygun şekilde giymesini tavsiye edin, bir çaylak olduğunu ve bu kış sporunun keyfini çıkarmak için mümkün olan tüm yardımlara ihtiyaç duyacağını unutmayın.

 • Dora hazine avı

  Bu hazinenin kayıp altın parçalarını bulmak için Dora'ya yardım et. Sunulan tüm görüntüler boyunca dağılmışlar, mümkün olan en kısa zamanda yapmaya çalışın!

 • Dora s Yıldız Dağ MiniGolf

  Bu eğlenceli MiniGolf'da Dora ile rahatlayın. Delikleri mümkün olan en küçük girişimlerde bulun.

 • Dora s uzay macera

  Bu uzaylılar Dora'ya yardım için geldi. Onu evlerinde bulmaları için mor gezegene götürecekler, Boots bu maceraya eşlik edecek her zaman olduğu gibi.

 • Dora s Mor Gezegen Macerası

  Dora s Mor Gezegen Macerası

  Dora'nın maceraları kısa süre önce onu uzaya götürdü. Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi uzay festivalini kurmak istiyor, bu yüzden partinin bir hayal kırıklığı olmaması için ihtiyaç duyacağı nesneleri kurtarması gerekiyor.

 • Dora birçok gezileri ve maceralarıyla mutfakta uzmanlaşmıştır. Ayrıca dünyanın dört bir yanından yiyecekler için birçok yemek tarifleri var, bazılarını öğrenmek ister misiniz?

 • Dora s bisiklet sürmek

  Dora kaşif yeni bir maceraya başladı. Bisikletinizle her ekranın balonlarını toplamanız gerekir, ancak saklananlara dikkat edin, arkada olabilirsiniz.

 • Dora Tren Express Oyunu

  Dora kendini bir tren sürücüsünün işini yaptığını bulur, Swiper’i bir sonraki istasyona götürmesi gerekir. Yükü atmamak için çok dikkatli olun, yoksa Dora dağınıklığa karışacaktır.

 • Dora Explorer Mix-Up

  Sunulan sahneyi görselleştirebilmek için Dora the Explorer'ın bu bulmacalarını çözün. En iyi yerlerini arayan parçaları hareket ettirin ve mümkün olan en kısa sürede yapmaya çalışın.

 • Dora the Explorer Giydirme

  Dora kararsız, biraz değişmeli ama karar vermeyecek. Değişikliği yapmasına yardım etmek ister misin?

 • Dora, yeni snowboardunu denemek için mutlu. Bir sonraki seviyeye geçmek için Dora'nın olabildiğince çok sayıda mücevher toplaması gerektiğini unutmayın.

 • Uçan yaratıkların bu tehlikeli haşere sonuna bir son vermek için Dora'ya yardım et.

 • Dora, Swiper'ın çaldığı tüm nesneleri toplamaya ek olarak Harita'yı da kaydetmelidir. Yıldızları toplamak görevinizde size yardımcı olacaktır.

 • Dora Golf Evde

  Dora evde sıkılıyor, hava çok kötü ve oynamak için dışarı çıkamıyor, bu yüzden ev yapımı bir mini golf sahası kurmaya karar verdi. Öğleden sonra geçirmek için iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor musunuz?

 • Dora Fairytale Partisi

  Dora Kralın kalesinde bir partiye davet edildi. Buraya giderken, kaleyi saran bir cadı kalıyor, böylece dumanla çevrili bulutların arasından yükseliyor. Şimdi, 7 cüce, 3 küçük domuz ve daha fazlası gibi, hikayelerin eski tanıdıklarıyla karşılaşacağınız şekilde, kaleyi bulmak için Dora'ya yardım etmelisiniz.

 • Dora s Mega Bellek

  Dora bir hafıza oyunuyla oynamayı teklif ediyor. Basit görünüyor, ancak seviyelerin üstesinden geldiğinizde, üst düzeylerin sadece bir mega bellek için uygun olmasını sağlayan çiftlerin sayısı artacaktır.

  Dora s bisiklet sürmek

  Dora kaşif yeni bir maceraya başladı. Bisikletinizle her ekranın balonlarını toplamanız gerekir, ancak saklananlara dikkat edin, arkada olabilirsiniz.

 • Dora Golf Evde

  Dora evde sıkılıyor, hava çok kötü ve oynamak için dışarı çıkamıyor, bu yüzden ev yapımı bir mini golf sahası kurmaya karar verdi. Öğleden sonra geçirmek için iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor musunuz?

 • Dora Explorer Mix-Up

  Sunulan sahneyi görselleştirebilmek için Dora the Explorer'ın bu bulmacalarını çözün. En iyi yerlerini arayan parçaları hareket ettirin ve mümkün olan en kısa sürede yapmaya çalışın.

 • Dora s Yıldız Dağ MiniGolf

  Bu eğlenceli MiniGolf'da Dora ile rahatlayın. Delikleri mümkün olan en küçük girişimlerde bulun.

 • Dora hazine avı

  Bu hazinenin kayıp altın parçalarını bulmak için Dora'ya yardım et. Sunulan tüm görüntüler boyunca dağılmışlar, mümkün olan en kısa zamanda yapmaya çalışın!

 • Dora s Mega Bellek

  Dora bir hafıza oyunuyla oynamayı teklif ediyor. Basit görünüyor, ancak seviyelerin üstesinden geldiğinizde, üst düzeylerin sadece bir mega bellek için uygun olmasını sağlayan çiftlerin sayısı artacaktır.

 • Dora s Mor Gezegen Macerası

  Dora s Mor Gezegen Macerası

  Dora'nın maceraları kısa süre önce onu uzaya götürdü. Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi uzay festivalini kurmak istiyor, bu yüzden partinin bir hayal kırıklığı olmaması için ihtiyaç duyacağı nesneleri kurtarması gerekiyor.

 • Dora ve bot: uyurgezerlik macera

  Dora ve bot: uyurgezerlik macera

  Eğlenceli bir maceraya Dora ve Boots katılın! İki karakter şeker ve tuzaklarla dolu bir dünyada uyurgezerler. Boşluğa düştükleri ve her birinin hedeflerine ulaşmasını engelleyen tüm seviyelerin üstesinden gelmelerine yardımcı olun. İyi şanslar!

 • Dora s uzay macera

  Bu uzaylılar Dora'ya yardım için geldiler. Onu evlerinde bulmaları için mor gezegene götürecekler, Boots bu maceraya eşlik edecek her zaman olduğu gibi.

 • Dora Kayak Giysi Giydirme

  Dora, karda güne başlamak için sabırsızlanıyor. Onu kayak dünyasında en uygun şekilde giymesini tavsiye edin, bir çaylak olduğunu ve bu kış sporunun keyfini çıkarmak için mümkün olan tüm yardımlara ihtiyaç duyacağını unutmayın.

 • Uçan yaratıkların bu tehlikeli haşere sonuna bir son vermek için Dora'ya yardım et.

  Yağ Dora Yemek Yiyin Yiyin

  Noel tarihleri ​​yaklaşıyor ve masada olacak yiyecek miktarı için eğitilmeniz gerekiyor. Dora çok ve çok lezzetli yemek yemek Yardım! Ancak dikkatli olun ve yiyecekleri kötü durumda veya yenilmez olmayan nesnelere yutmayın. Beceri göster ve çöpte yiyemediğin şeyleri at!

 • Dora ve bot: uyurgezerlik macera

  Dora ve bot: uyurgezerlik macera

  Eğlenceli bir maceraya Dora ve Boots katılın! İki karakter şeker ve tuzaklarla dolu bir dünyada uyurgezerler. Boşluğa düştükleri ve her birinin hedeflerine ulaşmasını engelleyen tüm seviyelerin üstesinden gelmelerine yardımcı olun. İyi şanslar!

 • Dora birçok gezileri ve maceralarıyla mutfakta uzmanlaşmıştır. Ayrıca dünyanın dört bir yanından yiyecekler için birçok yemek tarifleri var, bazılarını öğrenmek ister misiniz?

 • Dora Fairytale Partisi

  Dora Kralın kalesinde bir partiye davet edildi. Buraya giderken, kaleyi saran bir cadı kalıyor, böylece dumanla çevrili bulutların arasından yükseliyor. Şimdi, 7 cüce, 3 küçük domuz ve daha fazlası gibi, hikayelerin eski tanıdıklarıyla karşılaşacağınız şekilde, kaleyi bulmak için Dora'ya yardım etmelisiniz.

 • Dora, Swiper'ın çaldığı tüm nesneleri toplamaya ek olarak Harita'yı da kaydetmelidir. Yıldızları toplamak görevinizde size yardımcı olacaktır.

 • Dora, yeni snowboardunu denemek için mutlu. Bir sonraki seviyeye geçmek için Dora'nın olabildiğince çok sayıda mücevher toplaması gerektiğini unutmayın.

 • Dora s bisiklet sürmek

  Dora kaşif yeni bir maceraya başladı. Bisikletinizle her ekranın balonlarını toplamanız gerekir, ancak saklananlara dikkat edin, arkada olabilirsiniz.

 • Dora s Yıldız Dağ MiniGolf

  Bu eğlenceli MiniGolf'da Dora ile rahatlayın. Delikleri mümkün olan en küçük girişimlerde bulun.

 • Dora hazine avı

  Bu hazinenin kayıp altın parçalarını bulmak için Dora'ya yardım et. Sunulan tüm görüntüler boyunca dağılmışlar, mümkün olan en kısa zamanda yapmaya çalışın!

 • Dora Kayak Giysi Giydirme

  Dora, karda güne başlamak için sabırsızlanıyor. Onu kayak dünyasında en uygun şekilde giymesini tavsiye edin, bir çaylak olduğunu ve bu kış sporunun keyfini çıkarmak için mümkün olan tüm yardımlara ihtiyaç duyacağını unutmayın.

 • Dora Tren Express Oyunu

  Dora kendini bir tren sürücüsünün işini yaptığını bulur, Swiper’i bir sonraki istasyona götürmesi gerekir. Yükü atmamak için çok dikkatli olun, yoksa Dora dağınıklığa karışacaktır.

 • Uçan yaratıkların bu tehlikeli haşere sonuna bir son vermek için Dora'ya yardım et.

 • Dora Explorer Mix-Up

  Sunulan sahneyi görselleştirebilmek için Dora the Explorer'ın bu bulmacalarını çözün. En iyi yerlerini arayan parçaları hareket ettirin ve mümkün olan en kısa sürede yapmaya çalışın.

 • Dora s Mega Bellek

  Dora bir hafıza oyunuyla oynamayı teklif ediyor. Basit görünüyor, ancak seviyelerin üstesinden geldiğinizde, üst düzeylerin sadece bir mega bellek için uygun olmasını sağlayan çiftlerin sayısı artacaktır.

 • Dora Golf Evde

  Dora evde sıkılıyor, hava çok kötü ve oynamak için dışarı çıkamıyor, bu yüzden ev yapımı bir mini golf sahası kurmaya karar verdi. Öğleden sonra geçirmek için iyi bir fikir olduğunu düşünmüyor musunuz?

 • Dora the Explorer Giydirme

  Dora kararsız, biraz değişmeli ama karar vermeyecek. Değişikliği yapmasına yardım etmek ister misin?

 • Dora s Mor Gezegen Macerası

  Dora s Mor Gezegen Macerası

  Dora'nın maceraları kısa süre önce onu uzaya götürdü. Şimdiye kadar gördüğümüz en iyi uzay festivalini kurmak istiyor, bu yüzden partinin bir hayal kırıklığı olmaması için ihtiyaç duyacağı nesneleri kurtarması gerekiyor.

 • Dora s uzay macera

  Bu uzaylılar Dora'ya yardım için geldiler. Onu evlerinde bulmaları için mor gezegene götürecekler, Boots bu maceraya eşlik edecek her zaman olduğu gibi.

 • Çocuklarda mücevherli oyunlar

 • Finn ve Jake'in Epik Maceraları

 • Kahraman simülatörü boşta maceraları

 • Ücretsiz Dora the Explorer oyunları

  Dora ve onun ayrılmaz bir arkadaşı olan Botas'ı heyecanlı maceralara eşlik et. Tüm bu ve daha fazlası kataloğunda Dora oyunları Minigames size ne sunuyor? İyi bilinen explorer ekibinin bir parçası olun ve bitiş çizgisine ulaşmak için önemli gizemleri çözmeye yardımcı olun. Ve hepsinden önemlisi, tamamen bedava!

  Dora oyunları bizim seçim ile eğlenceli maceralarında Dora the Explorer'a eşlik edebilir. Baş kahramanı, babası Botas ile birlikte kayıp nesneler bulmak ya da bir görevi yerine getirmek için çok sayıda maceraya katılan 7 yaşındaki kız Dora Márquez. Neyse ki, bir haritanın yardımıyla Dora'nın sırt çantasında macera için gerekli diğer nesnelerle birlikte tuttuğu bir harita var. Bisiklet sürme oyunlarıyla genç kaşiflere ve arkadaşlarına yardım et, Dora'la snowboard oyna, mini golf oyna ya da onun tren gezilerine eşlik et, Dora'yı giydirme oyunları ve en sevdiğimiz kaşifin farklı bulmacalarını unutmadan . Bunların hepsini bilinmeyen bölgelere değil, aynı zamanda Dora'ya sidereal alana da eşlik edebiliyorsunuz ve oradaki bütün önemli görevlerine yardımcı oluyorsunuz. Ayrıca onunla İngilizce pratiği yapabilir ve dil ile güncelleşebilirsiniz, hepsi avantajlıdır!

  Eğer seninki daha moda dünyasındaysa, Dora'ya oyun oynamayı seçebilirsin, çünkü bu duruma göre kaşif için en iyi kıyafeti tasarlayabilir ve bu her zaman kusursuz olur. Ayrıca Dora ile yemek oyunları yardımıyla mutfaktan istifade eden eğlenceli zamanlar geçirebilir, yan yana lezzetli yemek tarifleri ve çok lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Dora'nın Noel operasyonuna hazırlanmalarına yardımcı olan oyunlar, bu tarihler için mideyi önlemek için büyük miktarlarda yemek yiyor. Minigames'teki Dora the Explorer oyunlarında her türlü görev, her türlü amaç.

  Eğlenceli güvence. Dora'nın oyunları eğlenceli zaman geçirmeniz için gereken her şeye sahiptir. Ne çalmayı bekliyorsun? Onları özlemeyin ve keyfini çıkarın.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 4 = 6

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map