onlai oyunları

onlai oyunları

LOGICA

YETENEĞİ

SPOR

İNSAN

ACCION

KUMARHANE

NETWORK OYUNLARI

2 OYUNCU

Tüm OYUNLAR

İnekler kızdığında Boğalar titremeye başlar. Amacınıza ince ayar yapın ve hedeflere değil, tüm boğalardan kurtulmalarına yardımcı olun.

Bu mükemmel oyunun yeni ve çok daha ayrıntılı bir versiyonu. Küpü kapladığı konuma getirmek için kapıları açmanız ve kapatmanız gereken doğru düzeni keşfedin. X.

Farklı ırk türleri arasından seçim yapın, kendi takımınızı yaratın, tek başına oynayın veya diğer oyunculara çevrimiçi olarak meydan okuyun. Akrobasi mümkün olduğunca çok puan kazanmak için yapın.

Şehir senin SkateParkın. Sokaklarını tekerlekleri toplayıp kaykayınızda hileler yaparak gezdirin.

Dünyayı bir uzaylı ordusunun saldırısından korumak için sorumlu komuta katılın. Karakterinizi özelleştirin, becerilerinizi geliştirin ve savaş alanında bulacağınız silahları ve kalkanları toplayın.

Jacksmith tüm bölgede en yetenekli demirci. Her türlü savaşçı için geniş bir silah yelpazesi geliştirebilir. Silahların kalitesi, bölgeyi işgal etmek isteyen canavarlara karşı yapılan çatışmalarda belirleyici bir rol oynayacaktır.

Oyunun alt kısmında görünen parçaları yatay veya dikey olarak tam sıra sıralar oluşturmak için tahtaya yerleştirin.

Yarış arabaları 3 yıkım derbi

Rayo McQueen, dünyanın en tehlikeli pistlerinde bir dizi yarışa meydan okudu. Halen hala çok fazla tecrübesi olmadığı için bu acımasız sürüş maçlarına katılma cesaretini soruyor. Ona yardım et ve bitiş çizgisine başarıyla götür.

Şimşeklerde, ağaçların arasında, ağaçların arasında ve etrafta dolaşmanız gereken bazı bayrakların tek referansı ile kayaklarınızda inin.

Kendi sanatçınız tarafından yaratılan yaratıklar tarafından saldırıya uğruyorsunuz. Elinizden geleni yapın ve mümkün olduğunca uzun süre savaşın!

Neon Void Runner hızlı bir sanal gerçeklik kariyerinde tepki zamanınızı test edecektir. Bir sürü engel, ilerledikçe açtığınız birkaç seviye ve elbette inanılmaz hızlar sizi bekliyor.

Bu şehrin belediye başkanı size zor bir görev verdi. Kurumları, mağazaları ve hizmetleri birbirine bağlamak için yollar inşa etmelisiniz. Süre dolmadan hızlıca yapın ve çabalarınız için kesinlikle ödüllendirileceksiniz.

Dünyanın en zorlu yarışında bir SUV sürün, birinci pozisyonda bitiş çizgisine ulaşmak için en iyi sürücülere karşı yarışın. Atlayışlar, akrobasi yapın, iyileştirmeler ve yeni araçlar satın almak için paraları toplayın.

Güçlü bir Canavar Kamyona monte edilen futbol oynayın. Topu, karşıdaki hedefe tanıtmak için motorunun ve büyük tekerleklerinin tüm gücünü kullanır.

Shurikens'i çok geç olmadan ortaya çıkan rakiplere atın. Ninja ve shurikens'lerinizi kazandığınız para ile yükseltin.

rods, ücretsiz rods oyunları, rods oyunları oyna, online oyunlar, rods minigame, onlai vara oyunları

Varas, patlamalar, çekimler ve piksellerde kişiselleştirilmiş bir çılgınlıktır. Ekranda gördüğünüz her meteor ve asteroidi atlatmanız ve yok etmeniz gereken uzay gemileriyle bir aksiyon oyunu.

Kategori: 27 Mayıs 2012 Pazarında Eklendi Gemiler Oynandı 10428 defa.

Bu oyunu web sayfanıza ekleyin:

Gemi kategorisi ile ilgili oyunlar

Storm Rage uçağına bin ve uçağınızı çarpmadan ve her çeşit pirouette yapmadan devreyi tamamla. Storm Rage serbest bırakmak için mükemmeldir. Daha fazlasını gör

Galaxy Rush 3D oyununun elindeki galaksinin en iyi uzay yarışlarına katılın ve ilk olarak yıldızlararası hedefe ulaşın. Daha fazlasını gör

Dünyadaki en iyi gemi oyunu Super Jetfighter Blaster Edition denir. Uzay geminize tırmanın ve uzay tarafındaki tüm düşmanları yok edin. Daha fazlasını gör

Rakip, size en iyi şekilde yaklaştığı düşmanları taşımak veya yerleştirmek için engeller çıkarabileceğiniz çok iyi bir gemi oyunudur. Keyfini çıkarın. Daha fazlasını gör

JuegosJuegos.com'a hoş geldiniz! Sen, en iyi oyunlar için internete etrafında sizin için 2003 izleme uzun oldum, çevrimiçi İspanya'da en çok ziyaret edilen web sitelerinin birinde eklemek en az 6 yeni günlük oyunlar ücretsiz oyunlar ve biz zaten 15.000 üzerinde oyunlar ile bizim katalogda var "Yeni", "En İyi Puan" ve "En Çok Oynananlar" kategorilerine göre sıralayabilirsiniz.

Üst bölümde, en son oynadığınız oyuna ve en sevdiğiniz oyunların kişisel listesine, en ilginç bulduğunuz tüm oyunları ekleyebileceğiniz ve dünyadaki herhangi bir şeyi kaçırmak istemediğinizi bulacağınız, bunun için sadece Her oyunun hemen üstünde göreceğiniz düğme ve bu, oyunun favorilerinize eklenmesini sağlayacak ve onlara web'in herhangi bir sayfasından rahatça erişebileceksiniz. Eğer oynarken yorgun ya da tüm ekranları ilettik zaman sen sadece her oyun açılır menü veya sağında gördüğünüz "X" kırmızı üzerine tıklamak zorunda bunun için Ve, kolayca, favori oyunlarından listenizden kaldırabilirsiniz Oyunun üstünde göreceğiniz "Sık Kullanılanlardan Kaldır" düğmesine basın.

Aradığınız oyunu bulamıyor musunuz? Hiçbir şey uygun ve basit bir şekilde tüm oyunları bulmak üst taraftaki göreceksiniz aramada bu gerçekleşir, sadece istediğiniz oyunu yazarak ve sihirle hepsinin oyunlar anında dağıtılan nasıl görmeye gitmek gibi gitmek zorunda en iyi oyunlar kaçırmamak arama skorla sipariş ücretsiz maç, hatta size en çok ilgi ve bu aramalar ile ilgili oyunlar içerebilir bölümlere kısayol göreceksiniz.

Eğer fantezi dünyasında gezegen çapında çalarlarda alabilir nerede onlar yetişkinler için devasa çok oyunculu oyunlara, boya ve favori serinin karakterleri renklendirebilirsiniz çocuklar için çocuk oyunlarından, her yaş için ücretsiz oyunlar var .

Ahh! Cep telefonunuzu veya tabletinizi ziyaret etmeyi de unutmayın. Her gün interneti, HTML5 teknolojisiyle oyunlardaki en son gelişmeleri bulmak için takip ediyoruz, böylece kendinizi her yerden eğlendirebilirsiniz.

  • En popüler Mini Oyunlar Oyunu

  • Benim Küçük Şehrim, hevesli mimarlar için en son Match-3 mücadelesi. Kent Konseyi, inşaat için sayısız arsa hazırlayacak şirketinizi görevlendirdi. İnşaat projelerinin plana göre geliştirildiğinden emin olmanız gerekiyor! Taşlar, pencereler, su, elektrik ve diğer pek çok şey gibi inşaat malzemeleri tedarik ediyor! Kenti eski duvarlardan, kuru zeminlerden ve kırık çitlerden uzak ve renkli hale getirin. Yeterli inşaat malzemeleri ve araçları toplayın. Görevleri zamanında tamamlamak için, elinizde kulüpler, dinamit veya boya bombaları gibi birkaç pervane var. Ödül kazanmak veya zorluklarınızı test etmek için görevleri tamamlayın!

  • İmkansız Çizgi

   İmkansız Çizgi, indirmek zorunda kalmadan oynayabileceğiniz ünlü Geometri Dash'ın çevrimiçi versiyonudur. Neredeyse imkansız bir zorluğun üstesinden gelmeye hazır mısın? Becerilerinizi sınırlara koyun ve tehlikeli engeller ve sivri tuzaklardan atlayın. Girişimde ölmeden ne kadar uzaklaşabileceksin?

   Tanki Online, tankınızı özelleştirmeniz ve PvP savaşlarına gerçek zamanlı olarak girmeniz gereken bir MMO savaş oyunudur. Gerçek insanlara karşı tankta öfkeli savaşlar yapın. Düşman tanklarını yok ederek deneyim kazanın ve diğer kullanıcılar arasında saygılı olmanız için kişisel tankınızı geliştirin. Savaşı başlat, asker!

  • Renk Piksel Sanat Klasik

   İçindeki sanatçıyı rahatla ve serbest bırak! En eğlenceli pikselleri piksele göre boyamanın tadını çıkarın! Sadece rengi seçmeli ve imleci sağdaki rengin piksellerinin üzerine yerleştirmelisiniz. Harika zaman geçirin!

  • Kogama: Clash Royale - Jungle Arenası

   Kogama: Clash Royale - Jungle Arenası

   Kazanmak için elinden geleni yap! Diğer kullanıcılarla işbirliği yapın, çok güçlü silahlar arayın ve ardından zaferiniz için savaşın. Kılıcını kullan ve yeni bir Kogama macerasında en şiddetli düşmanlarla yüzleş!

  • Kar Fırtına Çevrimiçi

   Büyük bir kar motosikleti üzerinde çok tehlikeli bir karlı araziyi geçin ve büyük yarışa hazır olun. Motoru çalıştırın, tam hızda çalıştırın ve bitiş çizgisini ilk sırada geçmek için tüm engellerden kaçının. İyi şanslar!

   Wheely 7: Dedektif

   Güneşli bir günde, Wheely biraz para çekmek için bankaya gidiyor, ama eve giderken banka çalındı. Çocuğun bankayı kimin çaldığını bulmaya çalışırken, dedektif olarak işine tekerlekli küçük bir araba yardım et. Gizemi çözün!

  • Bu oyunda, cirit atmak suretiyle diğer tüm sopaları öldürmelisiniz. Doğru mukavemet ve eğim ile nişan alın ve ateş edin ve düşmanlarınızı yok etmenin keyfini çıkarın. Onlardan daha hızlı olacak ve hayatın tehlikeye girmeden önce onları öldürecek misin? İyi şanslar!

  • Hayal gücüyle hareket eden kesin sanal evrene hoş geldiniz. Kullanıcılar tarafından oyun üretilen en büyük topluluğuna katılın ve bunu bir dinozor, bir maden ocağında bulunan bir madenci ya uzay araştırmaları astronot ne olacağını tahmin edebilirsiniz juegosdesde sürükleyici çok oyunculu oyunlar ve interaktif macera yarışmalar binlerce keyfini çıkarın. Burada en ünlü Youtubers tarafından kaydedilen tüm Oyunlarını görebilirsiniz!

  • Aşırı Drift 2

   İkinci kısım! En sevdiğiniz aracı seçin, boş zamanlarınızda ayarlayın ve gaz pedalına basmaya hazır olun. Aşırı hızlarda bir otomobille neler yapabileceğinizi gösterin ve yoldan kaçmaktan kaçının. İyi şanslar!

  • Doomed 2 ile kendinizi savunmak için duvarlar ve silahlar inşa etmek için gerekli kaynakları ve öğeleri toplamanız gereken epik bir çok oyunculu oyundan yararlanın. Mücadelede açlık, vahşi hayvanlar ve korkunç canavarlar. Büyük bir kale inşa edin ve düşmanca klanlara karşı savaşın!

  • Heyecan verici bir engel kursuna katılmaya hazır olun! Çitleri atla, ileriye doğru ilerlemenizi engelleyen çoklu unsurlardan kaçının ve yeni iyileştirmeler ve karakterler almak için paraları toplayın. Ne kadar kazanabileceksin?

  • Racing Battlegrounds, iki tür çok popüler oyunu birleştirir: Dövüş ve ırklar. Super Mario Kart gibi oyunlardan hoşlanıyorsanız, Racing Battlegrounds'ı seveceksiniz. Yolda bulacağınız tüm Power ups'ları yakalayın ve rakiplerinize karşı kullanın. Pilotluk yeteneğini kanıtlayabilir ve savaş alanını fethedebilir misin?

  • 3D Otopark Thunder Trucks

   Kamyon şoförü olarak çalışmak ister misiniz? Becerilerinizi bir sürücü olarak gösterin ve kamyonu her bir seviyenin belirtilen yerine park edin. Sinirlerinizi bir kenara koyun ve mümkün olan en kısa sürede yapın. Tadını çıkarın!

   Bouncy Golf, golf ve fiziğin eğlenceli bir bileşimidir! Amacınız topu atmak ve mümkün olduğu kadar az dokunuşla deliğe zorlamaktır. Kaçınılması gereken tuzaklar var. Daha iyi notlar almak için olabildiğince çok yıldız toplayın. Tüm seviyeleri mükemmel bir şekilde tamamlayabilir misin?

  • Üstünün seni düşmana karşı savaşmaya çağırdı! Uzun bir yolculuk olacak ve sadece hayatta kalırsanız ailenizle eve dönebileceksiniz. Silahını yoluna çıkan tüm düşmanlara karşı savaşın ve savaş alanına hakim olacak daha güçlü silahlar almak için kazandığınız parayı kullanın. Düşmanlarınıza maruz kaldığınız zor antrenmanları gösterme zamanı!

  • En saf Fortnite tarzında, bir ordu uçağından paraşütle ve sizi öldürmeye hazır tehlikeli zombiler ve düşmanların dalgalarıyla yüzleşmeye hazır olun. Hayatta kalabilmek için gerekli kaynakları alın, güvenliğinizi arttırmak için silah ve mühimmat toplayın ve yüzlerce kana susamış muhalifi düşünmeden ateş etmeye hazır olun. İyi şanslar!

  • Sonraki Seviyeyi Sonik

   Sonic The Next Level, sevgili Sonic the Hedgehog'dan eğlenceli bir hack. Sonic Blast'ın yeni özel bölgeler boyunca hareket etmesine yardım edin, paraları toplayın, tam hızda koşun, patlayıcı platformlara dikkat edin ve yol boyunca tehlikeli düşmanları ele geçirin. Harika zaman geçirin!

  • Çarpışan Metal Drifting Savaşları

   Bugün inanılmaz bir araç sürmek ve araba savaşında başkalarına karşı savaşma fırsatınız var! Ölümcül füzeleri fırlatmak için arabaya bağlanan makineli tüfekleri kullanın ve rakiplerinizi yok etmek için eğlenin. Harika zaman geçirin!

  • Topla çalışın ve yere dokunmaktan kaçınmak için durmadan vurun! En fazla sayıda dokunuş yapmalı ve yapabildiğiniz tüm noktaları biriktirmelisiniz. Kendi rekorunu kır ve harika zaman geçir!

  • Foody Avenue, birkaç otel işletmesinin sahibi olacağınız eğlenceli bir yönetim oyunudur. Çok para kazanmak için yoğun bir caddede birçok restoran kurmanız gerekiyor. Müşterilerinizin istediklerini almasını sağlamak ve menüye daha fazla çeşitlilik getirecek yeni tariflerin kilidini açmak için profesyonel şefler işe almak için stokları yenilemeye çalışın. Yıldız seviyesini dolu dolu tutun!

  • Dünyanın her yerinden oyuncuların uzay gemilerinde savaştığı alana hoş geldiniz! Oyunun ana amacı tüm düşman gemilerini yok etmektir. Bunu yapmak için sevdiğiniz gemiyi ve en sevdiğiniz rengi seçin, uzayda hızlıca hareket edin ve rakiplerinizi zafere ulaşmak için kontrolsüz bir şekilde vurun. Tadını çıkarın!

  • Dragon Ball Z: Çevrimiçi

   Dragon Ball Z Online'da, efsanevi karakterlerle savaşmak için ünlü anime serisi Dragon Ball Z dünyasına gireceksiniz ve ejderha topları için arama yaparken en popüler kötülerle yüzleşeceksiniz.

  • Muhteşem rampalarda kayak ve stunt yapmak için puan alırken, her türlü aracı kullanabileceğiniz eğlenceli bir sürüş oyunuyla harika zaman geçirin. Hızı hissetmek için harika arabaların kilidini açın. İyi şanslar!

  • Adem ve Havva: Aşk Macerası

   Adem'e, sevgili Havva'yı aramak için dünyayı geçmesi gereken yeni ve heyecan verici bir maceraya yardım edin. Hedefinize güvenli bir şekilde ulaşana kadar farklı seviyelerin üstesinden gelmenizi sağlayacak bilmeceleri çözün. İyi şanslar!

  • Dikey atış oyunlarını sever misin? Sonra ateş et! Bu sizin için mükemmel! Bu harika ve bağımlılık yaratan ücretsiz çevrimiçi oyunda, küçük bir tankı bloklarla dolu sonsuz bir yoldan kontrol edebilirsiniz. Amacın ne? Mümkün olduğu kadar çok blok çekerek mümkün olduğunca uzaklaşın. Blokların direnci içlerindeki bir sayı ile gösterilir, böylece yolu temizlemek için sıfır noktasına ulaşıncaya veya sadece puan kazanmaya çalışın. Durdurulamayan çekimlerinizin gücünü ve hızını artırmak için puanlarınızı kullanın. Ateş etmekten zevk al!

   Kelimeleri olabildiğince hızlı çiz ve tahmin et! Odaları diğer kullanıcılarla birleştirin ya da eğlenceli bir yarışmanın keyfini çıkarmak için kendinizinkini yaratın. Muhteşem hayal gücünüzü gösterin ve becerinizi kalemle gösterin!

  • Güçlü bir tank sürün ve dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaşın! Mermileri kaçının ve düşmanlarınızı öldürerek ve renkli parçacıkları toplayarak az da olsa büyümeye çalışırken ölmekten kaçının. Gerçek Agar.ioo tarzında ekranda en büyük tank ol!

  • Sokak Çemberleri 3D

   Sepete birkaç ücretsiz atış atmaya hazır olun! Atışın gücünü ve eğimini dikkatlice düşünün ve rekoru kırabilmek için olabildiğince çok puan kazanma şansı elde edin. Kaç puan alabileceksiniz? İyi şanslar!

  • Fernanfloo Testere Oyunu

   Fernanfloo, şeytani Güvercin tarafından kaçırıldı! Farklı seviyelerde çok sayıda nesne toplamasına yardım edin ve bu garip yerden canlı olarak kaçmak için her türlü testten yararlanın. İyi şanslar!

  • Gloomy Hangars, hayatta kalmaya dayanan çarpıcı 3D grafiklere sahip harika bir first person shooter. Sen elit bir askersin ve muazzam bir depoda bazı garip rahatsızlıkları araştırmakla görevlendirildin. Binaya girdikten sonra, yüzlerce tehlikeli mutant ve genç tarafından işgal edildiğini keşfedersiniz. Bu mutant tehdidi ortadan kaldırmak için elinizde bulunan silahları kullanın ve mermileriniz bitmeden cep telefonunuzu kontrol ettiğinizden emin olun. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kal ve istilayı başarıyla yok et!

  • Süper neon topu atlama

   Süper Neon Topu, amacınız her türlü engellerden kaçarak bir neon topun zıplamasını kontrol etmek ve temasla kaybolan mobil platformlara atlamak olan eğlenceli bir oyundur. Tüm yollarla boşluğa düşmekten kaçının! Süper Neon Ball'da ne kadar süre hayatta kalabileceksiniz?

  • Bırak Kick: Dünya Kupası 2018

   Rusya'da 2018 Futbol Dünya Kupası'na katılın! Tam bir futbol maçı oynamak yerine, bir penaltı atışında diğer ülkelere karşı yarışıyorsunuz. Her oyunda, 9 atış teşebbüsünüz olacak, bir sonraki rauntta ilerlemek için en az 4 gol atmaya çalışacaksınız. İyi eğlenceler!

   Ejderha vs Tuğlalar

   Snake VS Block sürümü! Ekranda güçlü bir ejderhayı hareket ettirin ve uzunluğunuzu uzatmanızı sağlayacak yeni renkli küreler toplayın. Bu arada, mümkün olduğu kadar çok sayıda tuğlaları yok edin. Ama dikkatli ol! Renkli toplardan kaçmaktan kaçının ya da bloklardan geçip ilerlemek için yeterli güce sahip olmayacaksınız. İyi şanslar!

  • Oyunda büyük gelişmeler ile yeni sürüm! Minecraft'ın bir klonunun tadını çıkarın, tehlikeli düşmanlarla karşılaşırken bir dizi karmaşık günlük görevi tamamlarken kendi alanınızı kendiniz oluşturmaya başlayın ve yok edin. Oyunu her gün ziyaret edin ve keyfini çıkarın!

  • Resident Evil 7: Bölüm 1 - Mia

   Resident Evil 7: Bölüm 1 - Mia

   Resident Evil 7, eşinizin kaybolmasının ardında gizlenmiş olan gizemi çözmeye çalışmanız gereken harika bir aksiyon, macera, terör ve bulmaca oyunudur. Kendini 3 yıldır kayıp olduktan sonra karısı için yardım isteyen bir videoyu alan Ethan'ın ayakkabılarına koyun. Gizemli bir ortama girin ve karınızı garip bir durumdan kurtarmak için olağanüstü durumlarla yüzleşin. Gerçeği keşfedebilir ve o tehlikeli yerden güvenli bir şekilde uzaklaşabilir misin?

  • Colorzzle, her seviyede gerekli tonları oluşturmak için farklı renkleri karıştırmanız gereken harika bir bulmaca ve bilmecedir. Görsel çevikliğinizi ve ustalığınızı renklendirin. Bu büyük mücadelenin üstesinden gelmeye hazır mısınız?

  • Big Hunter Çevrimiçi

   Bu cesur Hint avcısının mızrağını kocaman ve sağlam bir mamuta karşı atmasına yardım edin. Atışın gücünü ve eğimini hesaplayın ve ilk ulaşana ve hayatınızı sona erdirmeden önce öldürün.

  • 2000'in bu klasiği ile bilgisayarınızdan NBA'nin heyecanlı bir oyununun tadını çıkarın! En sevdiğin takımı seç ve takım arkadaşlarına topu atarken rakibinin sepetine puan atmaya çalışırken yeteneklerini bir basketbol oyuncusu olarak göster. Kaç puan alabileceksiniz?

  • Süper Mario Şey

   Bu sefer yeni bir Süper Mario hackinden yararlanarak, tek gözle ve Raocow adı verilen silahsız garip bir yaratıkla baş başa kalıyor. Skorunuzu artırmak için altın para yığınları toplarken düşmanları, engellerle dolu yeni bir dünyayı keşfedin. Bir taraftan diğerine atlayın, yol boyunca bulduğunuz güç artışlarından yararlanın ve tüm seviyeleri başarıyla tamamlayın!

  • Aç güvercinlere mısırın tüm tahıllarını ve her bir kulağın solucanlarını her seviyede yemeleri için yardım edin. Ama dikkatli ol! Çok dikkatli olmanız ve yanlış yerde ısırmaktan kaçınmanız ya da oyunu kaybedersiniz. Harika zaman geçirin!

   Her türlü engelden kaçarak tam hızda bir tünelden bir gemiye pilotluk yapın. Mümkün olduğunca uzaklaşmaya çalışın ve en iyi pilotların sıralamasını girin.

  • İmparatorluk: Millennium Savaşları

   Yeni uzay altın acele başladı! Mars'ta iş imparatorluğuna liderlik et! Üssünüzü geliştirin, üniteleri eğitin ve onlara aksiyon dolu savaşlarda yol gösterin. Anketler yapın, bin yıllık, nadir ve egzotik bir kaynak çıkartın ve Ticari Federasyon Federasyonu'na olabildiğince çok gönderin. Düşmanlarınızın dünya haritasındaki hareketlerini izleyin ve kargolarına saldırın veya üslerini ve rafinerilerini yağmalayın. Hepsine hükmetmek için gerekenlere sahip misiniz?

  • Okçuluk Dünya Turu

   Yeteneklerinizi bir okçu olarak göstermenin zamanı geldi! Amacınıza ince ayar yapın, fırlatma söz konusu olduğunda rüzgarın gücünü ve yönünü göz önünde bulundurun ve bir sonraki seviyeye geçmek için bir hedef alın. İyi şanslar!

  • Zombi Kuşatma Salgını

   Zombie Siege Outbreak, şehrini, tehlikeli bir ölümcül zombiler grubunun işgaline karşı savunmanız gereken şaşırtıcı bir birinci şahıs nişancı oyunu. Bir barikatın içinde bulunuyorsunuz ve sadece soldan sağa hareket edebilirsiniz. Zombileri olabildiğince hızlı vurmaya çalış! Öldürdüğünüz her zombi için, savaşta size yardımcı olacak geliştirilmiş silah ve ekipman satın almak için para kazanacaksınız. Her seviyede yolunuzu yapın ve şehri her ne pahasına olursa olsun savunmaya çalışın!

  • Heyecan verici bir online satranç maçı yapmaya hazır mısınız? Beyaz veya siyahı seçin ve neler yapabileceğinizi gösterin, dünyanın herhangi bir köşesinden insanlara karşı çok oyunculu görünün.

  • Kızgın Gran Run Meksika

   Çılgın yaşlı kadına, Mexico City'de bulunan bu zamanın içinde bulunduğu çılgın ilticadan kaçmasına yardım edin. Durmadan engelleri atlatın, atlayın, kaydırın ve yeni kostümler satın almak için yol boyunca bulduğunuz tüm paraları toplayın. Seni yakalamalarına izin verme!

   Farklı ateşli silahlar oluşturun ve kendi kreasyonlarınızı yapmak için tasarım moduna girin. Oluşturulduktan sonra, her seviyenin sonunda görünecek olan hedeflere doğrudan çekim yaparak çalışmasını test eder. Yaratıcılığını arkadaşlarınızla paylaşmak için yaratımlarınızı dışa aktarın ve içe aktarın!

  • Yeni ve heyecan verici bir kariyer sizi bekliyor! Sizi yutmak isteyen düşman dalgalarından kaçarken tam hızda sürün. İnanılmaz akrobasi ile tüm engelleri aşın, mümkün olduğunca çok yıldız toplayın ve tüm görevleri tamamlayın.

  • Star Trek Çevrimiçi

   Popüler Star Trek evrenine dayanarak, keşif, savunma ve yıldız savaşı misyonlarıyla yüzleşmek için Birleşik Gezegenler Federasyonu ya da Klingon İmparatorluğu'nun bir kaptanı rolünü almak zorunda kalacaksınız. Kaptanınızın sandalyesini alın ve kendi yıldız geminizi ve ekibinizi çalıştırın!

  • CrazySteve.io Minecraft ikonik Steve dayanan inanılmaz bir multiplayer oyunudur. Bu oyunda, Steve'in yol boyunca TNT'yi yerleştirerek diğer kullanıcıları öldürmeye çalışırken mümkün olan tüm taşları ve kırmızı bombaları toplamasına yardım etmelisiniz. Kristaller ile Steve'i büyütebilir ve aynı anda 6 bomba ekleyebilir ve istediğiniz yönde itebilirsiniz. Büyük bir Steve olabilir ve patlama turnuvası şampiyonu olarak saltanat olabilir misin? Kendi bombalarınızı tuttuğunuzdan emin olun ve diğer oyuncuları yakalayıp TNT'nizle yok ederek ortadan kaldırmaya çalışın. Ne kadar büyüyebilirsin? Büyük bir Steve olabilir ve patlama turnuvasının şampiyonu olabilir misin?

  • Yay Master Çöp Adam Kahraman

   Bu heyecan verici okçuluk oyunu ile inanılmaz amacınızı gösterin. Amacınız, belirli bir süre için yapabildiğiniz tüm asılı sopaları vurmak. Yayının gerçek ustası olur ve 6 yıldız alır mısın?

  • Minecraft tarzında yeni bir dünyayı keşfedin, ancak 2D olarak hayallerinizdeki kaleyi inşa etmek için çok çaba harcayın! Her türlü hammaddeyi toplayın, inşaatınızda ilerlemek için yeni araçlar, silahlar ve nesneler oluşturun ve arazinizi, görevinizi yerine getirmekten kaçınmak isteyen tehlikeli düşmanlardan koruyun. Bu vahşi dünyada hayatta kalmak için olsun!

  • Mad Boss, bir dizi zor görevi tamamlamak için emanet edilmiş büyük bir first person shooter unvanıdır. Eğitiminizi tamamladıktan sonra, ıssız şehre girip son savaşta teröristlerle yüzleşebileceksiniz! Amacınızı uzun menzilli güçlü bir silahla test edin ve tam savaşta ölmekten kaçının. Harika grafiklerin tadını çıkarın ve harika zaman geçirin!

  • Top Basketbol 4

   Topu al! Bunun için yolu temizlemek ve mümkün olan en az sayıda lansman ile tüm yıldızları toplamak için bir yol bulmak zorunda olacaktır. Seviye arttıkça, oyun daha heyecanlı ve karmaşık hale gelir.

  • Karalama Parti, rakiplerinizin çizdiğini tahmin etmeniz gereken eğlenceli bir çok oyunculu çizim oyunudur. Pinturillo 2'ye çok benzer, farklı kategorilerden birini seçin ve seçilen kelime ile ilgili resim ve formlar çizin. Kendi sıranızı bekleyin, yeteneklerinizi test edin ve dünyanın her yerinden oyuncularla yüzleşmek için harika bir zaman geçirin!

  • Savaş alanına çıkın ve topu bir taraftan diğerine taşıdığınızda olabildiğince büyüyün ve rakiplerinizi vurmaya çalışın. Boyu artırmak ve en güçlü olmak için renkli kutuları toplayın!

  • Eggys ​​Büyük Macera

   Eggys ​​Big Adventure, durmadan atlayan bir yumurtanın ömrüne dayanan bir platform oyunudur. Yumurta dünyasını keşfedin ve 22'den fazla heyecan verici seviyeyi tamamlarken arkadaşlarınızı korkunç bir canavardan kurtarın. Engeller ve çok dengesiz platformlarla dolu eşsiz bir yer hayatta! Iyi şanslar

  • Yeni ve cesur bir maceraya Shaggy ve Scooby katılın! Bir Zatari savaşçısı tarafından kovalanırken antik bir tapınağın içinden süzülün. Lezzetli sandviçleri toplayın ve yol boyunca bulduğunuz tüm tuzakları atlatın. Hayatta ne kadar ileri gidebileceksiniz?

  • Snowboard Yüce 2

   Kar botlarınızı giyin ve snowboardunuzdaki becerilerinizi geliştirmek için yamaçlara gidin. Bacağınızı kırmadan büyük stunts yaparken mümkün olduğunca çok puan elde ederek her dersi tamamlamaya çalışın! İyi eğlenceler.

  • En çok istediğimiz oyunlarımız, onları denemek için ne bekliyorsunuz?

   Freddy'de Beş Gece

   Scott Cawthon tarafından geliştirilen en korkunç gündelik oyunlardan birini, Freddy'deki ünlü beş geceyi (FNAF 1 olarak da bilinir) keşfedin.

   Mike Schmidt adında bir güvenlik görevlisiniz ve Freddy Fazbear'ın Pizza pizzacısında yeni bir işe başlıyorsunuz. Restoranın dekorasyonunu yapan bazı animatroniklerin gece rahatça yürüyebileceği söylentileri var. Oyundaki amacınız, çalışma saatiniz boyunca gece yarısından saat 6'ya (oyun süresi 6 dakika) herhangi bir karakter tarafından saldırıya uğramaksızın hayatta kalmaktır. Hareketlerinizi izlemek için pizzacıda kurulu bir güvenlik kameraları ağına erişin. Yakında bir animatronik olup olmadığını görmek ve kapıları kapatabilmek için güvenlik postasının her iki tarafında bulunan ışıkları açmanızı öneririz.

   Korkmaya hazır mısın?

   Bu korkunç destanın son bölümünü keşfedin: Freddy'nin 4'ünde beş gece (FNAF 4)

  • Birinde iki havuz oyunu, tüm çubukların tipik, 8-top ve Düz Havuz denir. Bir veya iki oyuncu için oyun.

  • Bir karakter seçmeli ve savaşı başlatmalısın. Amaç, sadece bir tane bırakılabilir. Silah kullanmanın en iyisi olduğunu göster. Bir veya iki oyuncu için oyun.

  • Spor Kafaları: Futbol Şampiyonası

   Spor Kafaları: Futbol Şampiyonası

   Büyük başlı futbol oyunları olarak da bilinir. En sevdiğiniz İngilizce futbol takımını seçin ve mümkün olduğu kadar çok gol yaparak liginizi kazanın. Bir veya iki oyuncu için oyun.

  • Süper Mario Dünyası Çevrimiçi

   Süper Nintendo konsolu için klasik Super Mario World'ün çevrimiçi versiyonu! Tüm paraları toplayan ve şeytani düşmanlarınızı ortadan kaldıran farklı seviyelerden geçin. Zıplayın ve tehlikeli engellerden kaçının!

   Parchees de Playspace, arkadaşlarınızı oynayabileceğiniz ve meydan okuyabileceğiniz klasik bir çok oyunculu masa oyunudur. Oyunda geliştirdiğiniz zaman, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz başarıların ve ödüllerin kilidini açabilirsiniz. Her hafta sıralamada kazananlar için özel ödüller olacak.

   JuegosJuegos.mx'e hoş geldiniz! Ücretsiz çevrimiçi oyunların İspanya'nın en çok ziyaret edilen web sitelerinden birinde bulunuyorsunuz, 2003'ten beri en iyi oyunları bulmak için interneti izliyoruz, günde en az 6 yeni oyun ekledik ve şimdiden 15.000'den fazla oyuna sahibiz. "Yeni", "En İyi Puan" ve "En Çok Oynananlar" kategorilerine göre sıralayabilirsiniz.

   Üst bölümde, en son oynadığınız oyuna ve en sevdiğiniz oyunların kişisel listesine, en ilginç bulduğunuz tüm oyunları ekleyebileceğiniz ve dünyadaki herhangi bir şeyi kaçırmak istemediğinizi bulacağınız, bunun için sadece Her oyunun hemen üstünde göreceğiniz düğme ve bu, oyunun favorilerinize eklenmesini sağlayacak ve onlara web'in herhangi bir sayfasından rahatça erişebileceksiniz. Ve oynamaktan yorulduğunuzda veya tüm ekranları geçtiğinizde, bunu favori oyun listenizden kolayca silebilirsiniz, çünkü açılan menüde her oyunun sağında göreceğiniz kırmızı "X" e tıklamanız yeterlidir. Oyunun üstünde göreceğiniz "Sık Kullanılanlardan Kaldır" düğmesine basın.

   Aradığınız oyunu bulamıyor musunuz? Hiçbir şey olmuyor, başlıkta göreceğiniz arama motoru ile tüm oyunları rahat ve kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz, sadece aradığınız oyuna yazmanız gerekiyor ve sihire göre tüm oyunların anında nasıl göründüğünü göreceksiniz. aramanızı skorlara göre sıralamak için ücretsiz en iyi oyunları kaçırmayın, hatta sizin için en çok ilginizi çekebilecek bölümler için kısayol görürsünüz ve aramanızla ilgili oyunlar içerir.

   Eğer fantezi dünyasında gezegen çapında çalarlarda alabilir nerede onlar yetişkinler için devasa çok oyunculu oyunlara, boya ve favori serinin karakterleri renklendirebilirsiniz çocuklar için çocuk oyunlarından, her yaş için ücretsiz oyunlar var .

   Ahh! Cep telefonunuzu veya tabletinizi ziyaret etmeyi de unutmayın. Her gün interneti, HTML5 teknolojisiyle oyunlardaki en son gelişmeleri bulmak için takip ediyoruz, böylece kendinizi her yerden eğlendirebilirsiniz.

   1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
   Loading...
  Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  18 − = 14

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map