masam nasıl adım attı

masam nasıl adım attı

[Resmi Konu] Yoldan nasıl çıkılır?

Onlar, bu türden bir çok şey vermezler, bu yüzden bana, her gün bize sunulan bu kritik / utanç verici durumlara çıkış verdiğimiz bir noktaya dahil edebilmemiz için gerçekleşmiştir.

Çok fazla yuvarlanmak istemiyorum (ciddiyim, hiçbir şey yok) bu yüzden partiye çıktığımda birkaç kez bana bir soru ile gidiyorum:

Size tanıtılan birisini nasıl sunuyorsunuz ama siz onların isimlerini hatırlamıyorsunuz? Peki, şematik gerçek şu.

Arkadaşım Paco ve ben barlardan dışarı çıktık, birdenbire çok iyi tanık olduğum bir arkadaşım ya da daha çok tanıştığım ve konuşmayı kesiyormuş gibi görünüyor, bu yüzden kendimi anlatılan durumda buluyorum, bu teyzeyi Paco'ya kötü görünmemesi için tanıtmalıyım. ama daha da kötüye gideceğim çünkü ismini bilmiyorum, ismini unuttuğumun farkına varmadan oradan nasıl iyi görünebilirim?

Ve başka bir durum normalde nasıl çıkacağımı bilmiyorum:

Osurmaya gidiyorsun, biliyorsun ve bunu önlemek için hiçbir şey yapamazsın. “İnşallah, kulağa gelmeyenlerin, yani Tanrı'ya ses çıkmayanların” ve bunun için çok uzun süre beklemek zorundasınız. PRRRMMMMHHHHH. , Kontrollü güç yaparsanız tüm binayı duyacak mısın? PRUP Ve düşünürsünüz ki, “Fark ettiniz mi? Hayır, fark etmediler.” Ama her zaman şüphe duyuyorsunuz.

Eh, biraz önemli bir toplantıdasınız, çevrenin daha ciddi olma eğiliminde olduğu bir cenaze töreni veya bir yönlendirme komitesi görüyorsunuz. ve sen geliyorsun, tuvalete gitme vaktin olmayacak çünkü aptalsın, onu kontrol edebileceğini düşünüyordun ve kasları taşırken sandalyeden kalktığında hardal gazını bırakacaksın.

Tamam, yoldan nasıl çıkacaksın? Kokuyor olsa bile ses çıkarmayacak şekilde çekmeye çalışıyor musunuz? Onu tutmaya çalışmak için ordago mu oynuyorsun? Saklamak için daha fazla şey yapamaz ya da başka bir şeyle gürültü yapamazsan?

Ağzınızı açmadan önce güçlü nasıl başlanır

Sunumun geri kalan kısmında konuşmacının konuşmayı algılayış biçimini kamuya açık konuşma koşullarında görmek. Bölge işaretleyerek başlayabilir veya sunum yapan kişinin söylediği gibi, tüm yetkileri kaybetmeye başlayabilirsiniz. "biraz gergin". Kamuoyunda konuşacağınız zaman, görünüşünüzü yapmak için iki seçeneğiniz vardır.

- Seyircilerde oturduğunuz sandalyeden çıkın. Birkaç davetli konuşmacıdan biri olduğunuzda veya bir noktada duran herkesle konuşacağınız bir toplantıda olduğunuzda gerçekleşir. Kürsüden, genellikle konferanslarda olan konuşmacı masasından da gidebilirsiniz.

- Sahnenin sizi görmediği bir yerden sahneye çıkın, örneğin sahnenin ya da kapının arkasında.

Her iki durumda da, anahtar belirli adımları takip etmektir. Eğer ayakta durursanız, nereye giderseniz gidin aşağıdakileri yapın:

1. Durumu hızlı bir şekilde hızlandıran sert bir adımla girin. Ringe giren boks dünyasının bir şampiyonu olduğunuzu hayal edin. Donald Trump'ın burada yaptığı şey bu: https://goo.gl/o1tL4M (06.20'den beri).

2. Daha önce hiç konuşmacının bulunmadığı bir sahnenin bulunduğu yere yerleştirin. Eğer bir önceki sağdan konuştuysa, merkeze girin. Onu bir cankurtaran gibi tutan kürsü üzerine yerleştirilmişse, ona dokunmayın. Yani izleyicilere bu bölgenin sizin olduğunu söylüyorsunuz: siz bir alfa bireysiniz ve sürüler alfa bireylerine saygı duyuyor.

Eğer notlarınız varsa, neredeyse fark edilmeden onların yerine koyun ve masanın üzerinde ya da masanın üzerinde bir çift vuruşla onları düşünmeyi bile düşünmeyin. Mikrofondan çok şey duyuyorsunuz ve izlenim, bir rulo yayınlayacağınızdır.

3. Şimdi seyirciye yaklaşıyormuş gibi ilerleyin. Bu jestle neyle iletişim kuruyorsunuz: korkunuz yok, ve siz de onlara yakın olmak istiyorsunuz çünkü onlardan hoşlanıyorsunuz ve onlara yaşamınızda önemli olacak bir şeyiniz var.

4. Daha sonra, iki şey: gülümseme, geniş bir gülümseme, oriküler kasların esnemesini içeren ve sizi hafifçe gui? S yapan gözler. Bu kasların harekete geçip geçmediği, yanlış bir gülümsemeyi gerçek birinden ayırt etmemizi sağlar. Ve güldüğünüzde, seyircinize odanızın bir ucundan diğer tarafa kadar hayranlarınızla bakın.

5. Görünüm aşamasını bitirmek için, duraklatın ve kendinizi iyi hissetmenize ve iyice hazırladığınız bir şeyle konuşmaya başlayın.

Konuşmacıların masalarından konuşmanız gerekirse, otururken konuşmakta olan diğer konuşmacılara saygı duymamanız halinde, dik konuşun ve ellerinizi çok görünür şekilde kullanın. Muhtemelen bir önceki mikrofonunu yemiş ve masada bir eliyle bir eliyle konuşmuş. Ama 4. ve 5. adımları kapattığınızdan emin olun.

Bir seyirciden önce patron sensin. Aksi halde orada olmazdın. Ve patronlar böyle algılandıklarından emin olurlar.

Masam nasıl geldi?

... Luis Bremer'i şöyle anlatıyor: "İlişkisini korumak için yedi ay boyunca kürek çektiler, ancak kararı verdiler. Ve iyi bir terim, diyalog bir ayrılıktır, çünkü sevgi vardır ve onlar bir ailedir ". Ama Nicole, Twitter'da açıkça reddetti, bu doğru değildi, kocası Cubero, söylenenden şaşkınlıkla. Aynı zamanda, Ciudad.com durumu açıklığa kavuşturmak için Nicole ile sohbet etmeyi başardı. "Hayır ...

Amerikan Müzik Ödülleri. Ödül töreni

Ben Facebook, size Amerikan Müzik Ödülleri hakkında haberler getiriyor. Amerikan Müzik Ödülleri gecesi, töreni Los Angeles'taki Nokia Tiyatrosu'nda (24 Kasım) yapıldı. Ev sahibi Pitbull tarafından sunulan şov, Jennifer Lopez'den Celia Cruz'a bir haraç da dahil olmak üzere büyük canlı performanslar vaat etti, böylece her anı kaçıramazdık. Binbaşı Olmadan Amerikan Müzik Ödülleri ...

... paylaş. En İyi Sosyal Eğilim şakaları: iyi videolar ...

Ben Facebook, size partileriniz için tatlı bir şey getiriyor, akşam yemeği veya öğle yemeğinden sonra bir klasik, ya da kahvaltı ve atıştırmalıklar için değil, çünkü bu zengin pudra şekeri, pudra şekeri, sizi adım adım bırakıyoruz, böylece gerçekleştirebilir ve taşıyabilirsiniz. Noel sofralarına bu enfes İngiliz pudingi, ev yapımı, tüm bunları içeren, kaliteli ürünler ve en önemlisi, ekstra içerik, olduğunuz ve kişisel bir dokunuş, dokunma hissi veren ...

Adriana Esteves "Avenida Brasil'den" Depresif ve Panik ile

... "Carminia" nın kariyerinde önemli bir adımı attığını, çünkü her zaman temsillerinin büyük çoğunluğunun "iyi" olduğunu ve burada mükemmelliğe ulaşan bir "kötü adam" ın meydan okumasına sahip olduğunu söyledi. Hikayenin kötülüğünden sonra onu etkileyen depresyon ve panik atak kutusu ve bundan kurtulmak için saçlarını kesip kesmesini ve kesesini kesmesi gerekiyordu. Trend ...

Yemin ederim seninle Mike Amigorena'nın Mirtha Legrand'a olan ilişkisindeyim.

Havada ve Bayan Mirtha Legrand'a daha fazla şaşırmışken, eksantrik aktör Mike Amigorena, onunla bir ilişki içinde olacağını söyleyince, aktör tekrar konu üzerinde ısrar ettiğinde .... Mirtha Legrand'a Mike Amigorena “Senin yanında yaşamak istiyorum” un kahramanı, kimseyle yaşamayacağını, net bir şey yaptığını söyledi. "Yemin ederim seninle bir ilişkide olurdum. Dünyanın dört bir yanında seyahat eder ve zengin yerler ...

¿Resmi bir akşam yemeğin var. ve sen bilmek istiyorsun masadaki protokol? Sizi her zaman nasıl hareket edeceğini bilen göreve götürecek bazı temel kurallar vardır. Bir öğün ya da zarif bir akşam yemeğine gitme vaktinde daha kötü bir şey yoktur. Bu makalede nasıl davranacağınızı bilmemek için size nasıl bir göz atmanız gerektiğine dair temel kuralları nasıl sunduğunuzu öğrenin. masada nasıl davranılır. Konukların geri kalanı önünde iyi bir konuma getirecek tüm bu ipuçlarını dikkate alın.

Masadaki davranış hakkında bilmeniz gereken ilk kurallardan biri, sandalyelere oturmadan önce olmasıdır. erkekler kadınlara yardım etmeli senin koltuğunda. Bayan sandalyeye eşlik eden tipik jest, mektuba kadar takip edilmeli ve sadece oturduğu zaman, koltuk oturabilir.

Bunu da bilmelisin Bir kadın masadan kalktığında (tuvalete gitmek için) erkekler kalkmalı Ayrıca, koltuğuna döndüğünde aynı şeyi yapmak zorunda kalacaklar, oturmadan önce, erkekler ayakta durmalı ve ona en yakın olanı koltuğa yerleşmek için ona yardım etmelidir.

Tablodaki doğru duruş sırtınızı dik ve dik tutun ve masada önkol (Kolları asla masanın altına almamalı veya dirsekleri desteklememeliyiz). Konuştuğunuzda bunu deneyin. ses ılımlı, asla çok uzak olan ya da çok gürültülü bir şekilde gülerek biriyle konuşmaya çalışma.

Yemek yerken, örneğin, tuz ya da sizden uzak olmayan bir tabak için size ulaşacak birine ihtiyacınız varsa, asla kalkma ya da başka bir kişinin önünde kolunuzu geçmeye çalışın. En uygun olan İhtiyacın olanı almak için kibarca sor ve her zaman teşekkür ederim.

Yemek sırasında da denemelisiniz yemek yediğinizde konuşmaktan kaçının ağızda ya da elinizde çatal bıçak takımı tutarken gesticule için uygun. Yiyecekleri ağzınıza yaklaştırmak için ağzınızı çatal bıçak takımına koyduğunuzun kötü olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Doğru olan şey çatal bıçak takımını daha yakına getirmektir ve ağzınıza yakın olduğunda açınız.

Tabii ki masada olmanız gerekeni unutmamalısınız Ağzı kapalı çiğnemek ve gürültü yapmadan. Ne izin verilir yudumlayın veya gürültü yapın İçtiğin zaman çok kaba. Hoş olmayan bir görüntüden kaçınmak için, ağzınızda yemek yediğinizde su içmeniz uygun değildir, yutmak için beklerseniz ve içebilirsiniz.

Çatal bıçak takımı teması göründüğünden daha kolaydır. Aynı protokolü izleyerek resmi bir tablonun her zaman ayarlanacağını aklınızdan çıkarmayın; tabağınızın yanında çatal Hile çok basit: tabağından en uzak olanları kullanmaya başlayın ve bulaşıklar kadar yaklaşın.

için su bardağını biliyorum ve şarapla karıştırmayın, her zaman bıçağın ucuna yakın bir yerde bulunduğunu bildiğinizden emin olun. Beyaz şarap kadehi kırmızıdan daha küçüktür, bu yüzden sadece hangisinin doğru olduğunu bilmek için her iki gözlükle de karşılaştırmanız gerekir.

Tabloyu hazırlama sorumlusu sizseniz ve protokolün ne olduğunu bilmiyorsanız, bu makalede nasıl tabloyu doğru şekilde ayarlayacağımızı size anlatıyoruz.

bir kere yemek yemeyi bitirdin, Bıçağı (kenar kısmı içeri doğru), levhayı çapraz olarak çaprazlayan çatal ile birlikte yerleştirerek iletişim kurabilirsiniz. Gümüş eşyayı asla geçmemelisiniz, çünkü gönderdiğiniz mesaj, yemeği sevmediğiniz içindir.

Diğer anahtar davranışlar Resmi bir öğünde kötü bir görüntü vermekten kaçınmak için bilmeniz gereken:

  • Asla masadan kalkma banyoya gitmeniz gerekmediği veya ihtiyaç duymadığınız sürece. Her zaman, bunu yapmadan önce, kendinize bahane etmeniz önemlidir.
  • Cep telefonları asla masada olamaz ve en uygun şey, susturulmalarıdır (titreşim modunda hiçbir şey eşit olmadıkları için).
  • Peçetin kucağa yerleştirilmesi gerekiyor Aynı zamanda masada oturun. Tamamen uygunsuz olduğu için önlük modu peçetesini unutun.
  • Daha fazla yiyecek veya içecek istemediğinizi belirtmek için Plağı veya bardağı asla elinizle örtmeyin, Garsona bitirdiğini söylemelisin.

Benzer makaleleri okumak isterseniz Tabloda nasıl davranılır, Kültür ve Toplum kategorimize girmenizi tavsiye ederiz.

ELECTIONS2017 #PERFILELECTORAL

PASO'da bir yönetim kurulu olmanız durumunda yapmanız gerekenler

Sizi bir başkan ya da yedek olarak atayan seçim adaletinden bir telgraf aldıysanız, seçim gününde rolünüzün ne olduğunu bilmek önemlidir.

Daha fazla seçim NEWS2017

13 Ağustos'ta, ülke genelinde İlköğretim, Açık, Eşzamanlı ve Zorunlu (PASO) seçimler düzenlenmektedir. Bir kişi seçim adaletinden o günkü başkanlık veya yedek olarak bir telgraf çekerse, ne yapacağını bilmek önemlidir.

Bir masa başkanı ne yapar? Bu kişi seçim sandığında bir oy verme istasyonunu yönetmek için atanır. Bağımsızlık ve tarafsızlıkla hareket etmeli ve seçim yasasının doğru ve normal gelişimini sağlamalıdır. Ayrıca, ona yardımcı olan bir yedek parçaya sahiptir ve gerekirse değiştirebilir. Yerinde bulunan güvenlik güçleri emrinizde.

Neden eğitilmelidir? Masanın başkanı, kendisine atanan tabloda en yüksek otoritedir. Oylar raporun başkanı olarak sayılacak ve bu fonksiyonu yerine getirecek kişi eğitilecekse daha yüksek bir ekonomik tazminat alacaktır.

Masadaki başkanına kimler eşlik eder. Kurul yetkilileri olmayan, ancak her bir oy verme merkezinde neler olup bittiğini kontrol etmek ve çıkarlarını sağlamak için taraflarca atanan savcılar. Seçim belgelerini hazırlayamaz ya da saymaya karar veremezler (oyların sayımı). Hareket etmek için tablonun başkanına bir güç sunarak akredite olmalıdırlar. Her tabloda sadece bir savcı olabilir (savcı olmadığı sürece). PASO'da her bir parti ya da ittifak birkaç liste sunabilir ve mevcut listeler olarak birçok savcıya akredite olabilir.

Genel savcılar. Savcılar, görevlendirildikleri seçim bölümünün tüm işyerlerinde hareket edebilirler ve listenin cumhuriyet savcısıyla eşzamanlı olarak yapabilirler.

PASSES gününde oylama tablosunda ne var. Seçimlerin kahramanı olan bir urn, bu yüzden doğru bir şekilde monte edilmesinin ve her bir kemeri dokunulmazlığını garanti altına almak için doğru yere yerleştirilmesi çok önemli. Tablonun başkanının bir an için olmaması gerekiyorsa, urn yedekin sorumluluğunda bırakılmalı ve eğer mevcut değilse güvenlik güçleri yardım istenmelidir.

Oy sandığının gözaltına alınmadan bırakılamayacağını bilmek önemlidir. İnceleme tamamlandığında, ilgili kutu ile oy sandığındaki yuvayı kapatın.

Tablonun bir diğer merkezi ekseni zarftır. Oylama garantilerini güvence altına almak için, aynı anda birkaç zarfın imzalanmaması çok önemlidir. Oylama, oy kullanma hakkı verilmeden önce, oy veren adayın oylama masasına yaklaştığı zaman imzalanmasıdır. Savcılar ayrıca zarfı da imzalayabilirler, ancak eğer yaparlarsa, birçok savcı, herhangi birinin seçmen için oy kullandığını tespit etmesini önlemek için birden fazla zarf imzalaması gerekir. Savcıların imzası zorunlu değil, ancak masanın başkanının imzası.

Kimler oy verebilir ve kim yapamaz? Kayıtlarında kimliklerini kanıtlayan seçmenlere oy verebilirler. Nüfus sayımında görünen insanları kırmızı bir çizgi ile veya uygun bir belgeye sahip olmayanlarla yapamaz. Herhangi bir kimseyi (güvenlik güçleri, kamu ya da savcıları) seçmen kayıt defterine dahil edemezsiniz. Kayıtta değilse oy kullanmayın.

Hangi belgelerin oy vermesi sağlandı? Kayıt kitapçığı veya sivil kitapçık, yeşil kimlik kartı, DNI açık mavi defter, DNI mavi kartın kartı ve yeni kimlik kartı. Bir vatandaş, seçim belgesinde görünen bir belgeden önce bir belgenin bir nüshasını seçerse, oyu kabul edilmeyecektir. Öte yandan, oy kullanmaya katıldığı DNI, belgede kayıtlı olan belgenin daha sonraki bir versiyonu ise, oy kullanmasına izin verilir.

Desenin verileri belgeninkiyle uyuşmuyorsa ne olur? Herhangi bir verinin belgeye katılmaması, ancak verilerin geri kalanının doğru olması durumunda, seçmene oyları kaydetme ve kayıt gözlemleri sütununda kaydetme hakkı tanınmalıdır.

Karanlık odada biletler eksikse ne yapmalısınız? Bir seçmen sizi karanlık odada siyasi bir partiden oy kullanmama konusunda uyarırsa, bir masa başkanı olarak masanın faaliyetlerini durdurmalı ve cumhuriyet savcısına ya da generaline eksik oy pusulalarının değiştirilmesini istemelisiniz. Bu gerçekleşmezse, mahkeme delegesi veya güvenlik personeli acil durum biletlerini sormalı ve gerçeği mevcut savcılar ve tablonun yetkilileri tarafından imzalanan tamamlayıcı bir eylemde kaydetmelidir.

Oylama kanıtı. 2013 yılından beri yönetim kurulu başkanı, seçmen kimliğini imzalamak veya imzalamak zorunda değildir. Seçmen sandığını sandıkta bıraktıktan sonra, seçmen kayıt formunu imzalaması, kendisine yetki belgesi ile imzalanmış damga veya kaşe belgesi vermesi ve kimlik belgesini iade etmesi istenir. O anda seçim yasası sona erer.

Oyların sınıflandırılması:

Geçerli Oylar: Adaylar katılmış, eklenmiş veya ikame edilmiş olsalar bile resmi oylama ile çıkarılanlardır. Aynı parti ve aday kategorisine karşılık gelen bir zarf içinde iki veya daha fazla resmi oy pusulası çıkarsa, bunlardan sadece biri sayılır ve geri kalanlar imha edilmelidir.

Boş oylar: gayri resmi oy ile verilenler; veya herhangi bir türden yazıt ve / veya efsane içeren resmi bir oylamayla; Aynı kategoriye giren adaylar için farklı partilerden iki veya daha fazla oy pusulası ile; kırılma ya da silme nedeniyle, en azından maçın adı ve seçilecek aday kategorisinin görüldüğü resmi bir oylamayla; veya kendisine yabancı olan nesneler, zarfla birlikte oy pusulasına dahil edildiğinde.

Beyazdaki oylar: zarf boşken veya yazıtsız veya herhangi bir görüntü içermeyen herhangi bir rengin kağıdıyla.

Yinelenen Oylar: Savcılardan herhangi biri, yönetim kurulu başkanının bir oyu sınıflandırmasıyla aynı fikirde olmadığında, talebine göre itiraz edebilir. Sebepler, tekrarlanan oylar için bir zarf içerisinde oylamaya eklenen özel bir forma dayanmaktadır.

İtiraz edilen oylar: Seçmen kimliğine meydan okunuyor çünkü bu konuda şüpheler var. Zorluk, seçmen oylarını yayınlamadan önce yapılır. İtiraz edilen oylar ayrıca bu amaç için sağlanan özel bir zarf içine girilir.

Oyların sınıflandırılması: İtiraz edilen oylar ve itiraz edilen oylar oy pusulasında sayılmaz, ancak seçim adaletine gönderilir, böylece geçerliliğine karar verilir.

(*) Kaynak: Özkaynak ve Büyüme için Kamu Politikalarının Uygulanması Merkezi (CIPPEC).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

40 + = 45

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map