kefillik

kefillik

bir kefillik Bu bir reklam stratejisi Her iki tarafın da fayda sağladığı bir anlaşma şeklinde. Sponsorluk ima ediyor belirli bir yerde bir reklam, Bu sitenin veya şeyin sahibi, reklamın üst tarafa yerleştirilmesine tüm seyircilerin görünümü, Müşteri. Bu tür reklamların olumlu etkisi vardır. tüketici, onun için tercih edilen bir nesnede markanın varlığından etkilenmemesi onun için kaçınılmazdır. Sponsorluk spor gibi yaygındır otomotiv (Formula 1, GP2, Nascar), bununla birlikte, sponsorluk türünün daha fazla propagandasının yapıldığı yerlerdir. resmi spor Reklamların üniformalarda veya çalındığı mahkemenin yanlarında sokulması görülür ve yaygındır.

Bu strateji bir tür yüksek üretkenlik reklamını teşvik eder, tüketici yüksek bir itibara sahip bir yarışmada veya rekabette kendi tercih ettiği markanın cazibesini çeker, bu yüzden eğer ürün veya hizmeti almayı kabul ederler, çünkü eğer buna sahipse Sponsorluk türü, çünkü kaliteli ürün. Şirketler mümkün olan en geniş alan miktarını, sadece şu anda gizli olan medyada değil, aynı zamanda caddede reklam panoları. Şirketlerin çok sayıda seyircinin olduğu spor ve kültürel etkinliklerde bulunmaları önemlidir.

Sponsorluk bir yatırım, Bir beyzbol oyuncunun üniforması üzerine işaretini koyarken şirketin bu veya takım için bir ödeme yapmasını sağlayan bir iş var, ancak varlıkları var, ama yine de, takım performansı önemli bir faktördür, hatta takımın kupasını kazanmak için sponsorları ile yaptığı, belirsiz sonuçlara dair bir söz verdiği ancak şampiyon bir takım olarak belli bir şekilde izleyeceği durumlar olacaktır, izleyici kaçınılmaz olarak marka tarafından çekilecektir. Ürün veya servis. Bir sponsorun bu tür reklamların kabul görmesi, ifade biçiminden ürünün kalitesine değişmesidir.

Patrocínio - Brezilya'daki Minas Gerais eyaletinde bir şehir ve belediyedir. Belediyenin 2007'deki nüfusu 81.589 idi. Alan 2,867 km² ve ​​yükseklik 965 metredir. Karayolu bağlantılarıPatrocínio BR 365 tarafından Uberlandia ile bağlanır (154 ... Wikipedia

kefillik - Navigasyona atlayın, sponsorun sembolü olan Otomobilleri arayın. Sponsorluk Sponsorluğu, popüler bir etkinliği veya varlığı destekleme sorumluluğunu üstlenmek amacıyla tanıtım yapmak için bir anlaşma olabilir. Örneğin, bir ... ... Wikipedia İspanyolca

kefillik - (Latin Sponsorluğunda). m. Amparo, koruma, yardım. Bizim Leydimizin Sponsorluğu m. Kasım kutlamalarından birinde kutlanan Meryem Ana bayramı. San José'nin sponsorluğu. m. Bir partiye verilen isim ... ... İspanyolca dilinin sözlüğü

kefillik - erkeksi isim 1. (muhasebe dışı) Bir reklamı yapması için bir kişiye verilen reklam ya da başka türlü destek, genellikle bir etkinlik gerçekleştirebilir: Takım, Avrupa Kupası'nı yeni bir markanın sponsorluğunda çalacak ... İspanyolca Dil Salamanca Sözlüğü

kefillik - / patro tʃinjo / s.m. [lat lat. esponsiyum, der. patronus patrono]. 1. (giur.) [Attività di chi giudizio'nun bir parçasını ayırır] ▶ ◀ assistenza, difesa. 2. (estens.) [Cui un istituzione veya bir alto personaggio appoggia bir iniziativa e ile Attività ... İtalyan ansiklopedisi

Patrocínio - s. m. Amparo, auxílio, proteção ... Dicionário da Língua Portuguesa

kefillik - (Lat. Esponsorium'dan.) ► eril isim Koruma, yardım veya koruma: ■ varlıklı bir sanatçının himayesine sahiptir. * * * sponsorluk (lat. «patrocinĭum» 'dan) m. Bir işveren veya bir kişi tarafından birisine verilen koruma veya * yardım veya ... ... Evrensel Ansiklopedi

kefillik - diğer dil Devlet kodu BR Kıta latin Patrocnio Adı 1 Orijinal adı / Şehir Amerika / Sao Paulo boylam 18,94389 enlem 46,9925 irtifa 965 Nüfus 71963 tarihi 2012 Ağustos 3 2 Orijinal adı başka dilde latin Sponsorluk Adı ... ... bir nüfusa sahip şehirler üzerinde 1000 veritabanı

kefillik - Genellikle reklam amaçlı yapılan (m) (Orta) destek veya finansal yardım; patronato Örnekler: Okulumuzun dans sınıfları, fabrikanın himayesi sayesinde çalışır. O olay sponsorluğuna bağlıydı ... Extremo Basic ve Intermediate Spanish

Değerli Mühendisi. Bulutlar yapıyorum Tweetlerim kendimim ve onlar harika!

Вы внесли @kefillik в черный список

Вы уверены, что хотите видеть эти твиты? Если вы просто просмотрите твиты @kefillik по-прежнему останется в черном списке.

Да, показать профиль

 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит
 • Скопировать ссылку на твит
 • Разместить твит

3 hafta ve hala açıklama değil @yahoo / @flickr. İşte en son değişim: "Hesabınız Hizmet Şartlarımızı ihlal ettiği için silindi "Verilerinize güveniyor musunuz?

@ patronage еще нищего не твитнул (а).

Загрузка может занять некоторое время.

Вероятно, серверы Твиттера перегружены или в их работе произошел кратковременный сбой. Повторите попытку или посетите страницу Статус Твиттера, чтобы узнать более подробную информацию.

Выбрать географическое положение

Указывать местоположение в твитах

Эта настройка позволяет добавлять в твиты информацию о местоположении, например название города и точные координаты, на веб-сайте и в сторонних приложениях. Вы можете удалить сведения о местоположении из своих твитов в любое время. Подробнее

Вот ссылка на этот твит. Скопируйте ее, чтобы твитом легко можно было поделиться с друзьями.

Добавьте этот твит на свой веб-сайт, скопировав указанный ниже код. Подробнее

Добавьте это видео на свой веб-сайт, скопировав указанный ниже код. Подробнее

Встраивая содержимое из Твиттера на свой веб-сайт, вы соглашаетесь с Соглашением разработчика и Политикой для разработчиков.

Еще не в Твиттере? Зарегистрируйтесь, следите за интересными для вас событиями и получайте новости по мере их появления.

Короткие номера для отправки и получения:

Это ваша лента, где вы будете проводить большую часть времени, получая мгновенные уведомления о том, что интересует именно вас.

Наведите на изображение профиля и нажмите кнопку чтения, чтобы перестать читать любую учетную запись.

Выражайте свои чувства без слов

Когда вы найдете твит, который вам очень нравится, нажмите значок сердечка, чтобы поделиться своей любовью с человеком, который его написал.

Самый быстрый способ поделиться чьим-либо твитом с вашими читателями - ретвитнуть его. Нажмите значок со стрелочками, чтобы мгновенно сделать это.

Поделитесь своими мыслями о любом твите, просто ответив на него. Найдите тему, которая вам интересна, и вступайте в беседу.

Мгновенно узнавайте о том, что обсуждают люди прямо сейчас.

Получайте больше того, что вам нравится

Читайте больше учетных записей, чтобы получать мгновенные обновления о том, что вас больше всего интересует.

Читайте самые последние беседы на любую тему, мгновенно появляющиеся в вашей ленте.

Следите за тем, как разворачиваются лучшие истории.

покровительство, протекция; шефство

перевод с испанского языка на русский язык в других словарях

1) юридическая помощь; защита (выло); судебное представительство

2) защитник; адвокат

покровительство, протекция; шефство

1) покровительство; поддержка

2) финансирование чего; спонсорство

с испанского языка на русский язык в других словарях (первые 3 слова)

Цитаты дня на английском языке

"Size her zaman ulaşabileceğiniz üç güçlü kaynağı asla unutma: sevgi, dua ve bağışlama."

"Geleceği yaratmak için rüya gibi bir şey yok."

"Akıntıya karşı yüzleşen adam gücünü bilir."

Minas Gerais eyaletinde yer

Patrocínio Brezilya'da Minas Gerais eyaletinde bir belediyedir. Nüfusu 88,648'dir (2015 tahmini). 2874 km²'lik bir alanda. [1] Bu yükseklik 965 m'dir.

Patrocínio, Uberlandia ile BR-365 (154 km) ve Patos de Minas ile kuzeydoğusuna 72 kilometre uzaklıktadır. Diğer mesafeler:

Federal bir yol olan BR-365, Patrocínio'dan geçer. 866 km genişliğindedir. Minas Gerais eyaletinin kuzeyindeki bir kent olan Montes Claros'u, devletin batı kesimindeki en büyük ve en önemli şehir olan Uberlandia kentinden geçen Goiás eyaletine bağlar. Bir diğer önemli otoyol ise Perdizes'i Patrocínio'ya bağlayan ve 76 km uzunluğundaki BR-462'dir.

Zengin endüstriyel ve tarım bölgesi Triângulo Mineiro'nun yakınında, BR 365'te Patos de Minas ve Uberlandia arasındaki devletin kuzey merkezinde yer alır. Edward Lane İncil Enstitüsü'nün evidir.

Patrocínio, aşağıdaki belediyelerle çevrilidir: kuzeyde Coromandel, Guimarânia, Cruzeiro da Fortaleza ve Serra do Salitre doğuda, güneyde Perdizes ve batıda Iraí de Minas ve Monte Carmelo.

Patrocínio da 6 belediye ile istatistiksel bir mikro bölge: Estrela Sul Grupiara, Irai de Minas Monte Carmelo, PATROCINIO, Romaria do Abadia dos Dourados, Coromandel, Cruzeiro da Fortaleza, Douradoquara, Serra do Salitre. 2000 yılında, toplam nüfusu 12.017.00 km² olan nüfusu 182.850 nüfuslu idi. Nüfus yoğunluğu (2000 yılı) 5.22 inhab / km² idi. [2]

Patrocínio'da 04 bölge vardır: Salitre de Minas, São João da Serra Negra, Silvano ve Santa Luzia dos Barros. Ana köyler şunlardır: São Benedito, Tejuco, Chapadão de Ferro, Dourados, Boa Vista, Santo Antônio do Quebra Anzol, Pedros ve Macaúbas.

Belediyenin nehir ağı geniş ve Paranaíba Nehri'nin havzasına ait. Ana su yolları nehirler: Quebranzol ve Santo Antonio (Rio Araguari'nin kolları); Dourados ve Perdizes ve Rio Espírito Santo yanı sıra (ribeirões) Salitre, Pavões, Macaúbas ve Córrego do Ouro dereleri. Turistler tarafından az bilinen şelaleler de vardır. Bir örnek, Rio Salitre ve "Cachoeira dos Borges" e akan Rita Matos tarafından Ribeirão'da "Cachoeiras do Lemos". Patrocínio, tarlaların sulanmasına ve balık yetiştirilmesine izin veren birçok küçük akarsuya sahiptir. Belediye, toplam 135.44 kilometre karelik Nova Ponte Hidroelektrik Rezervuarı tarafından kaplanan bölgenin en büyük bölgesine sahiptir. 2006 yılında rezervuar deniz seviyesinden 815 metre yüksekliğe ulaşmıştır. [3]

Vejetasyon kapalıdır, galeri ormanları ve akarsu vadileriyle geçen geniş çaplı savan oluşumları ile karakterize bir manzara. Geleneksel olarak bu bölge sığır yetiştiriciliği için kullanıldı, ancak son yıllarda soya fasulyesinin büyümesi ağaçların çoğunun kaybına neden olan tecavüzler yaptı. Yağış yağış miktarı yılda 1,100 ile 1600 milimetre arasındadır, ancak bu yağış Ekim ve Nisan ayları arasında altı ila yedi aylık bir dönemde yoğunlaşmaktadır. [4]

İklimler arasında yıllık ortalama sıcaklık ile iklim irtifa Tropik olarak sınıflandırılabilir  ° C (48.2 ° F) ve 35 ° C (5 ° F). Bölgenin Köppen iklim sınıflandırması Cwa'dır (yüksek irtifalarda tropik, sıcak / ılık yaz ve kuru / soğuk kış). Güney Yarımküre'de yer alan bir şehir olan ilkbahar, eylül ayında, mart ayında yaz aylarında, mart ayında sonbaharda ve haziran ayında kış aylarında başlar. Sadece iki mevsim var (ekimden mart ayına kadar sıcak ve nemli ve nisandan eylül ayına kadar daha soğuk ve kuru). Ocak ayıdır ve en sıcak ay Ocak'dır. İklim, yüksek irtifada düşük irtifalarda ısıyı ve nemi azaltarak yıl boyunca hafiftir. [5]

Bölgede sığır yetiştiriciliği ve tarım temelli bir ekonomi var, süt sığırcılığı en önemli etkinlik. Aynı zamanda ülkenin en büyük üçüncü domuz yetiştiricisidir. Ayrıca birçok küçük sanayi var ve ticaret sektörü çok güçlü.

Patrocínio'nun esas olarak süt için yetiştirilen bir sığır sürüsü vardır. IBGE'ye göre, yaklaşık 130.000 litre üretimden sorumlu olan ve genellikle Belo Horizonte pazarına gönderilen yaklaşık 132 bin baş, yaklaşık 130.000 litre üretim yapılmaktadır. Sütün bir kısmı geleneksel peynir ve şekere dönüştürülür.

Üretimde binlerce ineğe sahip 14 büyük üretici var. Bu büyük çiftlikler, onlarca küçük üreticiyle birlikte, yılda ortalama 22 domuz yavrusu üretimi ile yaklaşık 5 bin 998 sivri yükseliyor ve toplamda 125.000'den fazla kafa bulunuyor. Üretim Uberlandia ve Belo Horizonte'de ticarileştirildi. [6]

En güçlü ekonomik sektörlerden biri sektördür. Seramikleri, soğuk etleri, hayvan yemi, tekstili - İpek Madenleri ve kahve işlemek için çeşitli depolar bulunmaktadır. [3]

Patrocínio, Brezilya'nın en önemli kahve üretim bölgelerinden biri haline geldi. Ekonominin yaklaşık% 78'i kahveye bağlı, aktivitesi ise 30 binden fazla kişiyi istihdam ediyor.

Kahve ekimi, 1970'lerde, Paraná ve São Paulo'nun büyük çiftliklerini şiddetli dona indirdiğinde başladı. Bölge, ılıman bir iklime, çok sayıda akarsuya sahip iyi bir su dağıtımına ve yaklaşık 1.600 mililitre kahve için ideal kabul edilen yıllık yağışlara sahiptir.

Ekilen alanda başlıca tarımsal ürünler (2006) [değiştir]

 • Kahve: 32,400 ha.
 • Tutku meyvesi: 105 ha.
 • Muz: 90 ha.
 • Mandalina: 70 ha.
 • Hindistan Cevizi: 20 ha. [7]
 • Mısır: 13.000 ha.
 • Soya fasulyesi: 10.000 ha.
 • Fasulye: 1,550 ha.
 • Sorghum: 760 ha.
 • Patates: 350 ha.
 • Domatesler: 276 ha.
 • Manioc: 150 hektar
 • Pirinç: 100 ha.
 • Şeker kamışı: 100 ha. [7]

Çiftlik bilgisi (yıl 2006) [değiştir]

 • Çiftlik sayısı: 2,725
 • Toplam tarım alanı: 186,481 ha.
 • Kalıcı bitkilerin alanı: 28,489 ha.
 • Çok yıllık bitkilerin alanı: 47,786 ha.
 • Doğal mera alanı: 85,506 ha.
 • İşçi ile ilgili: 5,593
 • İşçiler üreticiyle ilgili değil: 12,412 [7]

Belediyenin ağında kayıtlı 7,180 öğrenci ile 12 okul var.

 • Çocuk eğitimi: 2,043 öğrenci
 • İlköğretim: 4,435 öğrenci
 • Ortaokul: 80 öğrenci
 • Gece okulu. 500 öğrenci Çocuk eğitiminde 2,043 öğrenci var.

Belediyede devlet ağında 21 okul bulunmaktadır. Ayrıca 4 özel okul, Colégio Nossa Senhora do Patrocínio, Prisma, Atenas, ABC ve çeşitli çocuk bakım merkezleri bulunmaktadır. Yüksek öğrenim iki kurumu vardır: Centro Universitário do Cerrado ve Patrocínio Felsefe, Bilim ve Edebiyat Fakültesi.

Belediye İnsani Gelişme Endeksi [değiştir]

MHDI, 2000'de 0.799 idi. [8]

Chapadão gölüne BR-365 veya Patrocínio / Cruzeiro da Fortaleza yolu ile ulaşılabilir. Chapadão'nun, Google Earth üzerinden şehrin sağında, küçük bir parçası olarak ve kalan büyük çiftlik arazisinde açıkça görüldüğü etki krateri olduğuna inanılmaktadır. [3]

Şehir, sakinlerinin akşam yürüyüşlerinin tadını çıkardığı çekici meydanlar sunmaktadır. Ana olanlar Monsenhor Tiago, Matriz, Santa Luzia ve Honorato Borges'dir. Otel altyapısı toplam 14 otelden 1.000'den fazla yatak sunmaktadır. [3]

Casa da Cultura de Patrocínio, şehirdeki kültürel aktiviteleri teşvik eder ve teşvik eder. Resim, kuyumculuk ve halı yapımında kurslar sunuyor. Yerel sanatçıların eserlerini gösterebileceği bir yer. Holdingler ulusal ve yerel sanatçıların 243 resimden oluşuyor. Tarihi Sponsorluğun 843 adet fotoğrafı var.

Profesör Hugo Machado da Silveira Müzesi: Bu müze, şehir tarihi boyunca kullanılan belediye arşivlerini, belgelerini, doğal tarihini, nadir fotoğraflarını, kıyafetlerini, makinelerini ve araçlarını içerir.

Congadas denilen zengin folklorik dans geleneği var. Bu dans grupları güçlü bir Afrika-Brezilya etkisi gösteriyor. Festivaller Nossa Senhora do Rosário ve São Benedito ve Santa Luzia'nın şerefine. Kutlamaların çoğu Ağustos ve Ocak ayları arasında yapılır. Bu, bölgede on yedi ve on sekizinci yüzyıllarda yaşayan kölelerin getirdiği en zengin geleneklerden biridir. [3]

Profesyonel futbol Stadyumu Júlio Aguiar ve basketbol, ​​voleybol ve gösteriler için binlerce seyircinin yer aldığı bir spor merkezi için bir stadyum var. Bu spor merkezi Ginásio do Patrocínio Tênis Clube'ye aittir. Şehirde birkaç yüzme havuzuna ek olarak 7 çok amaçlı spor salonu bulunmaktadır.

Bölgenin kökenleri, kolonyal Portekizliler döneminde bando ziyaretçileriyle başlıyor ve Goiás'un altın ve köleleri arayan capitania'ya giden yollardan geçiyor. 1771'de Minas Gerais'in Genel Başkanı Valadares Kontu, Inácio de Oliveira Campos'dan bölgedeki keşif ve kazı çalışmaları yapmasını istedi. Rio Dourados vadisinde 1773 yılında Bromado dos Pavões adında bir çiftliğe başladım. Bu küçük yerleşim Goiás Capitania'nın bir parçası oldu ve daha sonra adı Salitre olarak değiştirildi. 1793'te ilk sakinler ortaya çıktı ve 1800'de ilk şapel inşa edildi. Şu anda yerleşim sadece bir "arraial", bir köy ve Senhora do Patrocínio olarak adlandırılıyordu. 1819'da çamurdan (kerpiç tuğla) yapılmış 40 fayanslı ve fayanslı ve fayanssız ahşap kaplamalı evler vardı. 1839'da mahalle kuruldu ve ilk papaz rahibi görevlendirildi. 1840 yılında Nossa Senhor'un Patrocínio'yu Araxá'dan ayıran bir belediye ilan edildiğini söyledi. 1858'de belediyenin bir kısmı Estrela do Sul'u yaratmak için parçalanmıştı. 1868'de Patos de Minas'ı yaratan bir başka parçalanma meydana geldi.

Şehrin ismi, efsaneye göre, tek kızını ciddiyetle görerek, Meryemana karşı korunma talebinde bulunmuş, kız tedavi edildiyse bir şapelin inşasını vaat eden çok zengin bir toprak sahibinden kaynaklanıyor. Bu gerçekleştiğinde, ona "koruma" anlamına gelen Nossa Senhora do Patrocínio'nun adını veren bir kilise yaptırdı. [3]

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 70 = 76

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map