internette oynamak için ücretsiz oyunlar

internette oynamak için ücretsiz oyunlar

Şu anda ve hiçbir şey indirmeden 16 harika ücretsiz oyun

Softonic Editorial tarafından

18 Mayıs 2017

Birçok stilden ve hızlı erişim sayesinde, çevrimiçi oyunlar, daha karmaşık oyunlar yüklemek veya satın almak için çok fazla çaba harcamak istemediğinizde harika bir eğlence seçeneğidir. Doğrudan tarayıcı üzerinden oynamak için, bu başlıklar sadece hızlı bir saptırma yapmak isteyenler için bir alternatif olarak vurgulanmayı hak ediyor.

Bu gibi oyunların tadını çıkarmak için. genellikle sadece Flash veya Unity'nin yüklü olması ve bunlar için gitmeniz gerekir. Oyunlar çoğu durumda basittir, ancak hala durmadan çalmadan saatler geçirmenizi sağlayan gerçekten ilginç seçenekler var.

Bu seçim, çok çeşitli stillere sahip oyunlar: bulmacalar, yarışlar, rol yapma oyunları, macera ve kendi tarayıcınızda hızla oynanabilen daha pek çok şey. Ayrtığımız 16 oyuna bir bakın ve daha fazla zaman kaybetmeyin ... hit "Oyna" çünkü şimdi eğlenmenin zamanı geldi!

Listedeki ilk oyun, son derece basit görünen bir bilmecedir, ancak oynamaya başladığınızda çok daha ilginç olur. Eğer bir sucuk olsaydınız ve şimşek ateş edip uçabilseydiniz, ne yaparsınız? Bu, bu oyunun oldukça sıra dışı öncülüdür. Her tarafa vuran bir sosis kontrol etmeli ve etrafındaki duvarlara dokunmasına izin vermemelisin.

Seviyedeki herhangi bir nesne ile en az temas, baştan başlamak için gerekli kılar. Kırmızı blokları ortadan kaldırmak ve oyun sırasında daha fazla puan kazanmak için ışınları vur. Amacınız rastgele ve farklı engellerle dolu olan seviyelerde mümkün olduğunca uzaklaşmaktır. Sosis kontrol etmek için fareyi kullanın, döndürmek için kaydırma ve ölüm ışını çekmek için düğmeye basın.

Canavarlar vs Bitkiler tamamen Bitki vs başarısından esinlenilmiş bir oyundur PopCap şirketinin zombileri. Bu oyundaki fark, kuleyi savunmanın daha geleneksel unsurlarına sahip olması ve oyuncunun kendini muharebe bitkileri aracılığıyla başka bir boyuttaki canavar varlıklardan koruyabilmesidir.

Evinizi savunmak için, düşmanların hiçbirinin evinize ulaşmadığından emin olarak bitkilerin mükemmel bir kombinasyonunu oluşturmanız gerekir. Yeşil askerlerin her biri savaş alanında farklı özelliklere ve farklı işlevlere sahiptir. Bütün canavar türlerini keşfedin ve etkili bir savunma yapın.

Her bitkinin yeri de hayatta kalmak için gereklidir, çünkü bahçeye koyduğunuz her karakterin ateş gücünden yararlanarak daha fazla düşmana ulaşmanızı sağlar. Son derece zorlayıcı birkaç seviyeye geçin ve mülkünüzü doğaüstü varlıkların ordularından korumak için hazır olduğunuzu gösterin!

Eğer gerçekten Bitkiler vs. Zombies Bu, PopCap'in büyük başarısından esinlenen bir başka oyun. Bitkiler ve zombiler arasındaki mücadele yeni bir seviyeye ulaştı. Şimdi, bu küçük bitkiler ölümsüzlüğü avlamak için uzaya gitti. Bu oyunda, uzayda bu aç canavarlarla savaşmaktan sorumlusunuz. Zombiler araştırma gemisine ulaşmadan önce bu göreve yetecek kadar yetenekli olmaya çalışın.

Bunu yapmak için, birliklerini ihtiyaçlarınıza göre konumlandırmalısınız. Örneğin, yalnızca tamiratla ilgilenen üniteler vardır, yani her zaman çağrılmaları gerekmez. Sonuçta, her seferinde yalnızca sınırlı sayıda üniteyi arayabilirsiniz.

Aksiyon oyunlarını seven ve amaçlarını uygulamak isteyenler, küçük ama çok iyi yapılmış olan bu mücadeleyi bilmelidir. Av robotuyla ilgili zorluklara hazır mısın? Bu çekim oyununda, yabancı bir gemide Dünya'ya gelen dev yaratıkların ırkını yok etmek için silah ve mühimmat toplamanız gerekir.

Beyin bu canlıların (ya da bu robotların mahfaza içinde var ve bu yeni silah, hayatta kalma kitleri ve cephane olarak sahnedeki gizli nesneleri bulmak. Dikkatli olun ne olursa olsun görülecek değil ya da düşman başlar Vuélales en kısa sürede tespit olarak ateş.

Büyük inşaat RPG'lerinden esinlenilmiş bir oyun tarzına sahip yönetim oyunları sevenler için bu oyun son nokta. Goodgame Empire'da gerçek bir devlet başkanı olacaksınız. Şehrinizi küçük evlerden inşa ederek başlayın ve dünyanın gördüğü en büyük ülkeyi küçük bir yer haline getirin. Oynamaya başlamadan önce kayıt olmanız gerekmektedir.

Bu oyunun “küçük evlerde” oynamak gibi olduğunu düşünmeyin, ya da basit bir şeydir, çünkü asıl amaç büyük bir ordu yaratmak ve komşu medeniyetleri yok etmektir. Varlıklarınızı mükemmel bir şekilde yönetmeli ve önce hangi binaların iyileştirilmesi gerektiğini akıllıca seçmelisiniz. Yetenekli bir lider olduğunuzu kanıtlayın ve düşmanlarınız merhamet istemek için zirveye çıkın.

İki tekerlek üzerinde hız hayranları, bu oyun için hazır olun! Bu simülatörde bir motosiklete gerçekçi bir şekilde binme şansına sahip olacaksınız. Git ve bu vahşi makineyi tekerleklere sürerken koşmanın adrenalini hisset. Test devresi, manevralar, eğriler ve çeşitli yörünge olasılıkları ile istediğiniz gibi keşfedilebilir.

3D Moto Simulator oyununda, 1100 silindirden oluşan bir motosikletin tüm gücünü test etmek için ıssız yollardan geçeceksiniz. Ancak, dengenizi kaybetmemek ve ciddi bir kaza geçirmemek için çok dikkatli olun. Böyle bir durumda, motosikletinizi "yeniler" eden "R" tuşunu kullanarak oyunu yeniden başlatmanız gerekir.

Saat kaç? Macera zamanı! Televizyonun en havalı çizimi artık Cartoon Network tarafından başlatılan bir dizi oyunda da görülebilir. Bu oyunda, Buz Kralı bir kez daha Prenses Jujuba'yı kaçırdı ve Buz Diyarının ortasındaki kalesinde onu kilitledi. Televizyondaki en komik ve tuhaf durolardan biri olan Jake ve Finn'in kurtarılmasına gelme zamanı.

Ancak, Buz Diyarında çok, çok uzak bir yer. Hızlı bir şekilde seyahat etmenin en mantıklı ve kolay yolu nedir? Köpeğini bir turbo pervanesi gibi kullanarak, kötü huylu topraklara ulaşana kadar kıçını tekmelemesine sebep oluyor. Bununla birlikte, gerekli mesafeyi elde etmek için, havada asılı duran "iyileştirmeler" için bunları değiştirmek için çok puan kazanmanız gerekir. Koş ve prensesi kurtarmak için olabildiğince hızlı atla!

Bu kahramanı temel alan ve bu listede yer alan, ilginç ve farklılaşmış bir önermeye sahip olmanız için bir yer hak eden bu oyunda, sizin rolünüzün düşmanları yenmeyi amaçlayan bir simyacıya ait olması. Jake o kadar susamıştı ki sonunda su, uğursuz bir mumyağın elinden kabul etti. Şimdi, yaratık fakir köpeği kaçırdı ve onu kişisel kölesi haline getirme niyetinde.

Bu oyunda, sadık dostunu kurtarmak için cesur Finn'e yardım etmelisin. Bu mağaralarda yaşayan tehlikeli canavarlarla yüzleşmekten korkmayın, çünkü arkadaşlarınızın silah ve iksir atmalarına yardımcı olacak, zorlukları aşmak için çok önemlidir, ki bu da giderek zorlaşmaktadır.

Her dövüşten önce envanter ve ekipmanı kontrol etmeyi ihmal etmeyin ya da muazzam bir dayak alma riskiyle karşı karşıyasınız. Görevinizin başarısı için önemli nesneleri ve aksesuarları bulabileceğiniz için rakiplerinize düşen tüm öğeleri toplayın. İpucu: İki parçayı yeni, çok daha güçlü olana birleştirmek için sihirli döndürücüyü kullanın, ancak dikkatli olun, çünkü bu eylem geri döndürülemez.

Bu listede klasik oyunlara ihtiyacınız varsa, kan ve yıkımla dolu harika anları yeniden yaşamaya hazır olun! 90'larda video oyunlarından zaten hoşlanıyorsanız, muhtemelen ilk Doom'u biliyorsunuzdur. Şimdi oyun tamamen çevrimiçi versiyonda mevcut, bu yüzden hikayeyi oynayabilir veya keşfedebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, zırhınızı ve silahınızı daha güçlü hale getirmek için olduğunuz senaryoyu araştırmak ve korumaları toplamaktır. Ne tür bir canavar bulursanız ölünceye kadar ateş edin - aksi takdirde hayatınız risk altında olacaktır. Bu oyundaki grafikler orijinallerle aynıdır, bu yüzden ekranda birçok pikselli nesneyi gördüğünüze şaşırmayın.

10) Gumball: Şeylerin Kardeşliği

Bu diziyi biliyorsanız, iyi bir mizah dozunun ve büyük bir anlamsızlığın bu oyunda açıkça mevcut olan iki çarpıcı özellik olduğunu biliyorsunuz. Gumball: Thing'in kariyeri, yüksek dozda macera ve zorluklar içeren bir çizgi film oyunudur. Gumball Kılavuzu, diğer tüm karakterlerle etkileşime gir, gelecekte faydalı olabilecek objeleri topla ve eğlen.

Bu basit RPG'de, Elmore'un en tehlikeli köşelerine gitmek için, Gumball'un büyükannesinin çocuklarını koruma girişimi tarafından gizlenmiş olan eşyalarınızı bulmanız gerekir. Bu macerana katılın ve eşyalarınızı eve getirin. Oyunun kayıt gerektirmesi gerekmez, çünkü bunu tamamlamak için birkaç güne ihtiyaç duyacak kadar kapsamlı bir geçmişi yoktur.

Nick Soccer Stars, Nickelodeon tarafından yaratılan ana karakterleri bir futbol şampiyonasına götüren bir oyundur. Çok basit ve eğlenceli bir oyunla, akrobatik atlayışlar yapmanız ve topun rakibin hedefine ulaştığından emin olmanız gerekir.

Başlangıçta oyuncularınızı seçmek için sadece birkaç seçeneğiniz olacak. Yeni karakterlerin kilidini açmak için Turnuva modunda rekabeti kazanmak zorunda kalacaksınız, ki bu da sahada yeteneklerinizi test edecek pek çok hedefe sahip birkaç oyuna sahip. Her karakterin, düşmana güçlü vuruşlarla topa saldırmak veya sınırlı bir süre için onları sersemletmek için özel gücü vardır.

Oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız ama farklı bir şey arıyorsanız, bu oyuna çok dikkat edin. İlk versiyonu yedi gün içinde üretildi ve şimdi bu devrim oyununu doğrudan tarayıcınızda yaşayabilirsiniz. Oyuncunun eylemleri doğrudan dünyanın geri kalanıyla bağlantılıdır, bu da hareketleri tahmin etmeyi ve çekimleri atlatmayı, ünlü film "Matrix" in sahnesini hatırlamayı mümkün kılar.

Her aşamadaki amaç, sizi vuran tüm düşmanları öldürmektir. Bu sefer tamirci ile, Süper Sıcak çekimden birinden daha fazla bir bulmaca ve / veya strateji oyunu olmaktan çıkıyor. Ancak, bu karışım onu ​​çevrimiçi oyunlardan biri yapar!

13) Slenderman Ölmeli: Bölüm 1 - Sanatoryum

Korku oyunlarından korkuyorsanız, bu oyun sadece cesareti olanlar için olduğundan, listedeki bir sonraki sayfaya geçebilirsiniz. Slenderman Ölmeli: Bölüm 1-Sanatoryum, Slendeman'ın şehir efsanesinden esinlenen oyunlardan biridir. O, bir ormanı sıkan ve kendi topraklarında kazara durmayanları işkence eden çok gerilmiş kolları ve bacakları olan ince bir adamdır.

Bu birinci şahıs nişancı, gölgelerin bu yaratığının önceki oyunlarıyla aynı çizgiyi izler. Slenderman'ın olası kökeniyle ilgili ipuçlarını araştıran ve tüm korku hikayesinin bir sanitariumda başladığını gösteren kanıtları araştıran bir araştırmacıyı kontrol edersiniz.

El fenerini ve silahlarınızı hazırlayın ve terk edilmiş binada etrafa saçılmış sekiz belgeyi toplayın. Eğer efsane doğruysa, yaratığı karanlığa geri göndermek için tüm mermi dergisini boşaltmaktan çekinmeyin. Pusudan uzak durmak da Slenderman saldırılarına katlanmak için en iyi ipuçlarından biridir.

Bu oyun nostaljik ve çok komik unsurlarla dolu bir başlık olduğu için bu listede olmayı hak ediyor. DDtank 2 bu strateji ve sıra tabanlı savaş franchise ikinci başlıktır. Bu vesileyle, fikir, dünyanın dört bir yanından diğer gerçek oyuncular da dahil olmak üzere, karşınızda duran rakipleri uçurmak için mevcut silahları kullanmaktır.

Seri, klasik Gunbound'dan esinlenerek oyunun, 90'lar ve 2000'lerin başlarında ortaya çıkan, ancak bugün hala çok başarılı olan, tanınan Solucanlarınkine çok benzer. DDtank 2'de, dövüşler daha dengeli ve tartışmalı, bu da sizin taktiksel zekanızı ve size görünen tüm düşmanları yok etmek için iyi bir hedef göstermenizi gerektirir. Yani, onlara karşı gelecek misin?

Kahraman Sıfır, bir süper kahramanın kimliğini üstlenmeniz gereken çevrimiçi bir oyundur. Aslında, buradaki gardiyan sizin için sıfırdan yaratılmıştır. Kendisi, daha önce sessiz olan bir mahallenin büyük koruyucusu olmak için yavaş yavaş gelişiyor.

Diğer vatandaşları kötü adamlardan korumaya ek olarak, diğer oyunculara ve onların kahramanlarına 2 × 2 düelloda da meydan okuyabilirsiniz. Tüm bunlar size yeni seviyeler, iyileştirilmiş beceriler ve suçla mücadele için yeni ekipmanlarla sonuçlanan tecrübe puanları ve madeni paralar kazandıracak.

Oyunda var olan misyonlar farklı ve diğer olası etkileşimler de var. Her şeyi anlamak için biraz zaman alır ve Hero Zero'nun diğer oyuncularla olan sabrının ve temasın kaçınılmaz olduğu bir "sosyal oyun" olmasını sağlar.

Bu küçük oyun, başlarını aksiyon bulmacalarıyla kırmayı sevenler için gerçek bir meydan okumadır. Burada şehrin ışıklarını kontrol etmek için blokları kullanarak fazın sonuna ulaşması gereken bir karakteri kontrol edersiniz. Işığın nereye gittiğine bağlı olarak, bir duvar veya zemin açılır ve böylece geçebilirsiniz.

Işıkları açmak ve kapatmak için blokları kullanın, ancak duvarların yakınında birikmesine izin vermemeye dikkat edin. Fazlar minimalist bir mavi yüzeye sahiptir ve geri dönüşü olmayan bir işlem gerçekleştirdiğini fark ederseniz seviyeyi yeniden başlatabilirsiniz. Dikenler ve düşmelere dikkat edin ve bir sonraki adımın ne olması gerektiğini anlamak için her zaman çok dikkatli olun.

Tecmundo'da yayınlanan Portekizce bir orijinal makalenin uyarlanması.

İnternette oynamak için ücretsiz oyunlar

Tamaсo tarafından oynanan oyunlar

Tarza Göre Oyunlar

Sokoban 3

Futbol 2

Uzay İstilacıları

Çözgü 1.5

hexxagon

Boulderdash

Arabayı çıkar

Buz Bloğu

Çin dominosu

Run On Tux

Maniac Racers

Uzay Ustaları

Dug Out

Oynatıcıyı bulun, vuruşun gücünü seçin, sonra yönünü ve. Sepetleri say.

Bir fare tıklamasıyla, 52 kartın tipik kartına dayanarak tüm olası varyasyonlarla yeni oyunlar oluşturabilirsiniz.

Toprak solucanı ile tetris gibi renkleri tamamlayan oyunlar

Bryce'ın 3D görüntüleri ile anti-anten savaş oyunu

Kapalı hatlar inşa etmek için hızlı blok oyunu.

Girişe ihtiyaç duymayan klasik arcade oyunu

Solitaire oyunu cips eşit çiftleri ortadan kaldırmak için

Klasik iki oyunculu masa oyunlarının

Masa ve cips oryantal oyun

Flash oyun strateji ve fetih

İki oyuncu tarzı oyunu "worms9quot;

Olimpik futbolu hangi bayrakla oynayacaksın?

- Sayfasında "Oyun Boyutuna Göre Listele" oyunlar dosyalarının boyutlarına göre sıralanır; Bu sayfa modeminizin hızını karşılaştırmalı bir şekilde test etmenizi sağlar: Örneğin, bir 25k dosyası sisteminize yüklemek için 5 saniye sürerse, 250k oyun tarayıcınıza yüklenmek için 50 saniye sürecektir. Modeminize, İnternet bağlantı hizmetinize, konumunuza vb. Bu sayfa zamanınızı düzenlemenizi sağlar.

Çoğu oyun JAVA ile bir tarayıcı gerektirir; Eğer tarayıcınız eski ise, daha küçük boyutlu oyunu indirerek javalarınız varsa deneyin. Eğer çalışmıyorsa, sisteminizin yeni bir tarayıcıya ihtiyacı var!

Sürüm 5 ve son tarayıcılar, hızlı bağlantılar; kablo, DSL, vb, sorun yok.

- Oyunlar sayfada stil veya kategoriye göre listelenir "Tarza Göre Listele".

- Sayfasında favori oyunlar tercih sırasına göre listelenmiştir; En ilginç ve en iyi tasarlanmış ilk yerlerdir. Tabii ki tercihler yaş, cinsiyet, eğitim vb. Ile değişir. ve herkes onları kendi yollarıyla sipariş ederdi.

- "java oyunları" başka bir pencere penceresi gibi çalışırlar; bunu hatırla İmleç oyun alanına girmeli ve bu, farenin sol tuşu ile tıklanarak aktif hale getirilmelidir. . Bu şekilde oyun aktive edilir ve klavye komutlarına veya fare hareketlerine cevap verir. Flash Oyunlar gerektirir "plug-in9quot; Macromedia.com web sitesinden ücretsiz olarak indirilebilen Flash; Son tarayıcılar zaten Flash yüklü olarak geliyor.

- Oyunlar talimatlara göre kullanılmadığında, çalışmayı durdurabilir ve hatta tarayıcıyı engelleyebilirler. Oyunun düzgün çalışmadığını fark ederseniz, tarayıcı menüsünde karşılık gelen seçimi kullanarak pencereyi yeniden yükleyin (Yenile).

- Bazı oyunlar çok fazla hafıza ve / veya sistem kaynağı gerektirir; Bir oyunla ilgili sorunlarınız varsa, kaynakları serbest bırakmak için diğer programları kapatın. Tarayıcınızı, geçici dosyaları silerek ve menüdeki gezinme geçmişini temizleyerek de hızlandırabilirsiniz - Araçlar (Araçlar) - Seçenekler (Internet Seçenekleri).

- Tüm oyunlar test edilmiş ve Internet Explorer 5 ile çalışmış ve kesinlikle daha yeni tarayıcılarla çalışmaktadır.

- Tercihiniz İngilizce ise, o zaman internet üzerinden oynamak için video oyunları, online oyunlar, kartlar, arcade, tahta, çocuklar, bilgisayar ve diğer PC oyunları içeren freegames.ws ücretsiz oyunlar oyna.

Bu site en iyi 3200 x 2400 çözünürlükte bir plazma monitörde 42 izlenir." o).

Play çevrimiçi oynamak için ücretsiz oyunlar!

3151 Bedava oyun

Bitkilerinize ve hayvanlarınıza iyi bakın ve bir rüya çiftliği inşa edin!

Extreme Pamplona 2 oyunu ile San Fermines'in keyfini çıkarın, boğa önünde olabildiğince hızlı koşun, farklı ekranlar için Avrupa'yı geçin, engellerden kaçının ve San Fermín şenliklerinin adrenalini hissedin.

Dövüş sanatlarında kimin en güçlü olduğunu bilmek, katılmak ve en iyi olduğunuzu göstermek için harika bir turnuva düzenlenmiştir.

Misyonerlerin ve yamyamların nehri geçmesine yardım edin, misyonerlerin sayıca daha az olduğu takdirde yutulduğuna dikkat edin.

Oh hayır! Dee Dee, Dexter'ın bilgisayarını enfekte etti, sisteme rehberlik ederek virüsle savaşmasına yardım etmelisin.

Medabots arasında değişim bölümleri ve her bir tarafın yeteneklerini keşfedin.

Arkadaşımız pancho cennete gitmek istiyor ama ne zaman o tırmanmaya çalışırsa engeller bulur, o mantıksal bir şekilde engelleri kaldırmaya yardımcı olur, böylece bulutlara tırmanabilir.

İki eşit kartın bir çizgi ile bağlanmasını sağlayan World of Warcraft görüntüleriyle tahtadaki tüm fayansları ortadan kaldırmak zorunda kalacağınız oyunlar, tamamlamak zorunda kalacağınız birkaç seviyeye sahip olacaksınız.

Farklı seviyelerde düşmanlara karşı savaşın ve hayatta kalmak için çabalayın.

Siz ve bir arkadaşınızın en iyi skoru kimin yaptığını öğrenmek için oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. SpongeBob veya Patrick'i seçin ve eğlence parkı oyunlarını ve skor puanlarını oynamaya başlayın.

Tetris'in başka bir versiyonu.

Akıllıca bahis oynayabileceğiniz ve yapabileceğiniz tüm parayı kazanabileceğiniz harika bir poker oyunu. Tüm diğer oyuncuları parasız bıraktığınızda oyunu kazanırsınız.

Tüm bölgedeki en iyi poker oyuncusu ol, bunu başarmak için tüm Poker şampiyonlarını kazanmalısın.

Çok bağımlılık yaratan bir oyun, 4 moddan oluşan ve birçok yeni güç getiren klasik Bomberman'ın devamı.

Rakibinizi çemberin dışına çıkarın ve puan kazanın ve Süper Sumo'nun şampiyonu olun.

Oyunun amacı enerji hücrelerini toplamak ve lazeri önlemek.

Kritik kitleye ulaşmak ve düşmanlarınızı yok etmek için radyoaktif suçlamaları toplayın.

Düşen baloncukları yiyen bir dinozor olan çok bağımlılık yapıcı bir oyun, hedefiniz olabildiğince çok sayıda kabarcık yemeye, ama hepsine iyi değil, dikkatli olmalısınız.

Elinize elinizi sokun ve rakibinizi en cesur çevrimiçi boks oyunlarıyla vurun.

Rahatlayın, derin bir nefes alın ve ücretsiz çevrimiçi bowling oyunlarımızla topu fırlatıp hedefinizi keskinleştirin.

Golf oyunlarımızda mesafeyi, rüzgarı, eğimi ölçün ve topu mümkün olduğunca doğru bir şekilde atın.

Bu 2010 için hazır olun ve süper şık olmayı bırakmayın!

Derslere başlamak için bu küçük prenseslerin en iyi üniformalarını seçmelerine yardım edin. İyi şanslar!

Bu eğlenceli çift, süper eğlenceli bir motosiklet macerası için henüz hazır değil. Gerçekten uygun bir şeyle giyinmelerine yardım edin!

Rosa'nın sevgilisiyle zevk için lezzetli bir akşam yemeği hazırlamasına yardım edin. İtalyan yemeklerini ne kadar iyi hazırladığınızı görmeye hazır olun.

Filippo’nun sahip oldukları barbekü partisi için biftek ve sebze hazırlamasına yardımcı olun.

Arkadaşların eve geleceğini ve Lasagna'yı pişirmen gerektiğini düşün, burada nasıl yapıldığını öğreneceksin. Oyun kelebekler kelebekler ise, sadece onları yok etmek için tıklayın.

Bilgisayar için 2,466 oyunlar. Klasik oyunlardan en son haberlere kadar her türlü oyun. Komple bilgisayar oyunları ve internette oynamak. Oyun indirme rehberi bakın

Yine karanlıkta birleşmeye hazır mısın?

DayZ bağımsız bir oyun haline geldi

Bilgisayarda gördüğün en gerçek futbol

Nesneleri bul ve Disney dünyalarının büyüsünü kurtar

Telltale tarafından The Walking Dead hikayesini takip edin

Yeni PES oyununu geliştirir ve en iyi ortamı sunar

İkinci Dünya Savaşı'nı bir savaş uçağı üzerinde yaşayın

Matematiksel işlemleri olabildiğince hızlı çözmek için dinamik oyun.

Tetris'den esinlenen bir oyun ile sayıları ve arkadaşları ile hareket etmeyi öğrenin.

90'ların en iyi araba video oyunlarından birinin güncellenmesi

Quake yolunu izleyen ücretsiz ilk kişi aksiyon oyunu.

Çevrenizdeki dünyayı bir tuval gibi değiştir

Vize şehir kontrolünü ele al

En ünlü hırsızlar geri dönüyor

Vahşi Batı çevresine dayanan strateji ve eylem video oyunu.

Eklentiler veya yüklemeler olmadan tarayıcıdan çalışan bir first person shooter

Düşmanlarınızın rejenerasyon yapmasını engelleyin ve zaferinizi zorlaştırın.

Savaş Yasası: Doğrudan Aksiyon Multiplayer

Bir film senaryosuyla iyi bir strateji oyunu.

Yeşil manzaralarda imkansız atlar

Trackmania 2 ile kayalık dağlar arasında geçiş yapın

Tam hızda şehir etrafında koş

Yesteryearlar gibi bir motosiklet emülatörü ile hızın tadını çıkarın.

Daha fazlasını isteyen herkes için mükemmel bir Vahşi Run uzantısı.

SCANIA R580 8X4 Euro Kamyon Simülatörü

Favori oyunumuz için yeni Scania.

DayZ bağımsız bir oyun haline geldi

Telltale tarafından The Walking Dead hikayesini takip edin

Minecraft ve zombi hayatta kalma?

Zombi kıyametine olabildiğince hayatta kal

Aveline özgürlüğü için mücadele PC'ye geldi

Resident Evil 4 - Ultimate HD Sürümü

PC'nizde ölü bir klasik tekrar yükselir

Silahlı Kardeşler: Tepeye 30 Yol Demo

Kadronuz Hill 30 ile fethedin, ordunun İkinci Dünya Savaşı'nı kazanmasına yardım et.

Stratejik Komuta: İkinci Dünya Savaşı Küresel Çatışma Altın

İkinciden üçüncü dünya savaşına.

Sonunda video oyunundaki kötü adamsın.

Bilgisayarınız için mükemmel yeni savaş oyunu

II. Dünya Savaşı'nda aksiyon oyunu video oyunu

Gerçekçi grafikler ve yüksek oynanabilirlik ile savaş simülatörü

PortalPrograms'da Oyunlar indirirken kullanma kılavuzu

Bilgisayar oyunları çok başarılı. Halkın çoğunluğu gençlerden ve gençlerden oluşsa da, gerçek şu ki, uzun listede listenin herhangi biriyle eğlenebilecek yaş yoktur. PortalProgramas. Her zevke göre bunlar vardır. Eğer eylemi seviyorsan, bir asker olarak oynayabilirsin Savaş oyunları 7 gibi savaş oyunları veya Counter Strike'ın son taksiti ile terörle mücadele. Ayrıca sevgililere adanmış bir bölümümüz var. atıcı, GTA destanının bazı taşları gibi oyunlar burada, orada ve aksesuarlarında çekim yapmak. Ve eğer seninki askeri stratejiyse, kendini II. Dünya Savaşı'na sok. Komandolar.

Çok başarılı olan oyunların bir başka türü yarış oyunlarıdır. Otomobiller ve motosikletler Need for Speed ​​Underground gibi oyunlar ile bilgisayarınızda en yüksek hıza ulaşacak veya Moto GP. Ve sevdiğiniz şey pirouettes yapmaksa, birkaç oyun arasından seçim yapabilirsiniz. deneme ve akrobasi.

Ancak iyi bir oyunun şiddet içermemesi gerektiği açıktır. Meşhur MineCraft ya da yoğun oyunları gibi birçok inşaat oyunu var. kabarcık, örnek olarak Zuma. Aradığın şey ise klasik oyunlar PC'nizde oynamak için, burada oyunların farklı versiyonlarını bulacaksınız harfler, tetri, satranç ya da efsanevi PacMan, diğerleri arasında.

Birçok “oyuncu” kendi sanal imparatorluklarını inşa etme, rakip medeniyetlere savaş açmayı ve şehirlerden geçerken terör ekmeyi düşünmeyi seviyorlar. Bu alandaki en popüler oyunlardan şüphe yoktur. Warcraft, biri Rol oyunları en yaygın tarih ve İmparatorlukların yaşı, sevdiğin şey savaşlarsa ortaçağ ve kolonileşme.

Play Station ve Süper Nintendo'nun emülatörleri

Nostaljik burada iyi bir damar bulabilir, geniş bir seçim arasından seçim yapabilirsiniz. emülatörlerine Play Station 2'nin Super Nintendo oyunlarını ya da çok uzak olmayan oyunlarını yeniden yaşamak için. Ama zamanınızda geçmişe dönüşen oyunları oynamak için bir emülatöre ihtiyacınız yok. Bölümünde platform oyunları Maceralarını tadını çıkarabilirsiniz Süper Mario veya klasik bağlantı Zelda. Mortal Kombat'ı hatırlıyor musun? Bir önce ve sonra oldu dövüş oyunları. Artık orijinal ile ilgili tüm karakterler ile bir versiyonunu oynayabilirsiniz. Mortal Kombat Projesi ki bu da ücretsizdir.

Ve verimli pazarını unutun spor oyunları, Her sporcu için bir tane var. Eğer gücün futbolsa, senden önce önemli bir kararın var: FIFA veya Pro Evolution Futbol (PES). Ya da belki de oyunları tezgahtan izlemekle ilgileniyorsunuz, bu durumda oyununuz Futbol yöneticisi. Ancak ücretsiz ve bedava oyun gibi diğer sporculara da yer var. BillardGL, Yeni Yıldız Tenis, raket sevenler için, ya da Tiger Woods PGA Bazı açık golf keyfini çıkarın.

Son olarak, oyun kategorimizde de buhar, Valve Corporation'dan oyunlar indirmek için gerekli, programlar oyunları düzenle, ve hileler Çok karmaşık bir seviyede sıkışıp kaldığınızda yoldan çıkabilmek. Öte yandan, uzun bir oyun koleksiyonunuz varsa ve bilgisayarınızı bir video oyun konsolu olarak kullanıyorsanız, PC'nizin performansını optimize edin video oyunlarınız için, örneğin Oyun Booster.

İnternette oynamak için ücretsiz oyunlar

Bugün oynanan oyunlar: 576

Toplam Oynandı: 26,717,825

Şimdi oyna: 12

Merhaba !! Umarım juegos44.com'da ücretsiz çevrimiçi oyunlar oynarsınız, iyi bir zaman geçirmeye çalışıyoruz ve web'de oyunlar ararken bizi seçiyorsunuz.

Klasik şeker ezmesi destanı artık favori sitende! Oynamak için fareyi kullanın, şekerleri toplayın ve ortadan kaldırın! 3'ten fazla şeker eklerseniz, bonusunuz olacaktır.

(Oynandı: 144,731 kez)

Phineas ve Ferb arabalarını istediğiniz gibi ayarlayın, sonra devreyi seçin ve koşuya atlayın. Tüm seviyeleri kazan ve dünyanın en iyi koşucusu ol.

(Oynandı: 139,190 kere)

Hulk'un, onu yakalamak isteyen şehri terketmek için bir katil şeklinde yaratılmasına yardım edin. Bu inanılmaz oyunu oynamak ve kazanmak için fareyi, okları ve boşluk çubuğunu kullanın.

(Oynandı: 21.582 kez)

Rubik küpünü mümkün olan en kısa sürede ve 3D olarak tamamlamak zorunda kalacağınız 3D oyunlar! 2, 3, 4 ve 5 yüzlerin birçok modu vardır.

(Oynandı: 21.523 kez)

Uzaylılar için bu korkunç kurbandan görülmeden Ben 10'un kaçmasına yardım edin! Lazerler tarafından dokunduğunuzdan ve hareket etmekten kaçınmak için okları kullanın.

(Oynandı: 70.473 kez)

Küçük denizkızı olmaya başlamadan önce, bu güzel bebeğe ariel'in en iyi stilini vermeniz gereken kızlar oyunları. Oynamak ve almak için fareyi kullanın.

(Oynandı: 5,882 kere)

Bu sefer harika arkadaşımız ve aşçı Sara'nın bir düğün için en iyi kekleri almasına yardım etmemize ihtiyacı var! Fareyi kullanın ve talimatları izleyin.

(Oynandı: 41.634 kez)

Bu güzel kediyi yapman gereken bakım oyunları ağzını tamamen sabitledi! Fareyi kullan, talimatları takip et ve bu kedinin bana gerçek olmasını sağla.

(Oynandı: 4,430 kere)

Barbie, güzel bir bebek gibi tüm dergilerde çıkıyor ama bu sefer çok önemli olanın kapağı! Bunun için, telafi etmeli, taramalı ve istediğin gibi düzeltmelisin.

(Oynandı: 41,935 kez)

Minnie Mickey'nin kız arkadaşının ona ve resimlerini Mickey'ye vermek için renklendirmesi gerekiyor! Bu harika oyunu kazanabilmek için fareyi kullanın.

(Oynanan: 21,006 kez)

Bob Sünger süper bir görevde ve hedefine ulaşmasına yardım etmelisin. Tüm seviyeleri geçin ve kimi kurtarmak zorunda olduğunuzu keşfedin.

(Oynandı: 67,106 kez)

Kutulardan zıplayarak ve elmasları alarak tüm seviyeleri geçmek için yönetmek zorunda mükemmel mario bros oyunu. Ancak kutuların ateşe çarptığına ve bir kez dikkat edin.

(Oynandı: 36,873 kez)

Bu oyunun tüm seviyelerini altından almak ve altın çanta toplayıp her biri tarafından hapishaneden kaçarak macera oyunları.

(Oynandı: 16,723 kez)

Düşmanlarına saldırarak seviyeye ulaşmak için gereken mükemmel aksiyon ve macera oyunu. Saldırmak için A, S, W, D harflerini ve J, K, L harflerini kullanın.

(Oynandı: 8.071 kez)

Bu inanılmaz oyunda, düşman birliklerini yok eden her bir seviyeyi geçmelisiniz. Askerleri konumlandırmak ve arazi için savaşa başlamak için fareyi kullanın.

(Oynandı: 17,534 kez)

Zombi kıyamet geliyor ve tüm silahlarınızla mücadele etmelisiniz! Amaç ve ateş için fareyi kullanın! Bütün seviyeleri aş ve güvende olursun.

(Oynandı: 41,307 kez)

Bu macerada, bu oyunun tüm seviyelerini, sizi yakalayan uzaylılar olmadan ay boyunca ilerlemek için hareket etmek ve yönetmek için okları kullanarak yönetmeniz gerekecek! .

(Oynandı: 17.433 kez)

Ana hedefinizin her yarışta ilk sırada yer alması gereken araba yarışı oyunları. Okları ve oynamak için X harfini kullanın.

(Oynandı: 11.236 kez)

Okları kullanarak tam hızda hareket etmeniz gereken motosiklet oyunları. Pirouettes yapmak için boşluk çubuğuna ve sayı 1,2,3,4 ile atlayın.

(Oynandı: 11,608 kere)

Bu fırsatta, bu oyunun tüm seviyelerini geçerek paraları kapıp kuşunuzun arkasına ulaşabilmeniz için dünyayı çevirmeniz gerekecek! Dönmek ve kazanmak için okları kullanın.

(Oynandı: 6,674 kez)

Bu küçük yeşil çocuğu havuza atmak için fareyi kullanın. Becerilerinizi kullanın ve hedefinize ulaşmak için harekete geçmeden önce düşünün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 60 = 67

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map