hansel oyunları

hansel oyunları

Hansel ve Gretel Oyunları: Cadı Avcıları

Yakında - Film Oyunları

Peli Oyunları Bu filmin en iyi oyunlarını size sunmak için çalışın. Yakında Bunların tadını çıkarabilirsiniz.

Büyülü gerçekçiliği seviyoruz ve çocukluğumuzun hikayelerini daha güncel hale getiren filmlerin sayısındaki gibi, Bir Zamanlar gibi bir dizi, Los Hermanos Grimm gibi filmlerle Kar beyaz, veya Hansel ve Gretel, Paramount Pictures'ın yeni filmi.

Yöneten film Tommy Wirkola İspanya'da yayınlanacak gibi görünüyor 13 Ocak 2013, ve neredeyse bir yıl resmi çıkışından önce, 12 Mart 2012 beklendiği gibi, serbest bırakılması için önemli zorluk vardı çünkü, görünüyor söylüyorlar. 'Abraham Lincoln: Vampire Hunter' ( 'Abraham Lincoln: çalışma film ile mutlu olmamıştır ve anlaşılır böylece merakla römork izlerken Benzer bir ürünün galası kısa bir süre sonra geldi söylenir Vampire Hunter 'Timur Bekmambetov, 2012) - ancak böyle (dijital efektlerle sahneleri bu kez filmi 3D olacak ve tüm muhteşem stilize aksiyon filmi özelliği daha şovmenlik sağlama gibi başka daha az tartışmalı nedenlerle, nedeniyle olabilir) ya da kamuoyunun filmle daha fazla ilgisini çekene kadar bekleyin. Jeremy Renner posterde, son Bourne filminin kahramanı olduğu için Bourne Legacy.

Hikaye, çikolata evindeki travmatik deneyiminden 15 yıl sonra Hansel ve Gretel Şimdi iki büyük ödül avcısı, yollarına çıkan herhangi bir cadıyı takip etme ve öldürme yeteneğine sahipler. Hikayenin gerçekleştiği şehir olan Augsburg'un çocuklarının çoğu, cadılar yüzünden ortadan kayboldu ve kardeşler, belediye başkanının uğraşması için işe alındı.

Pelijuegos şeklinde çikolata evini getiriyor treyler Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları böylece onu görmek için sinemaya gidebilirsin. Bir ısırıkta göreceksin.

Yakında tadını çıkarabilirsiniz Hansel ve Gretel oyunları: Cadı Avcıları.

Zenci evini Grimm kardeşlerin peri masalıyla süsleyin.

Hansel ve Gretel, tüm ailesini besleyememekten korktukları için ormanları terk etmeye karar veren fakir bir kasabın çocuklarıdır. Fakat iki çocuk, ebeveynlerinin tuttukları sohbeti dinlemiş ve yol boyunca geride bıraktıkları küçük taşlar sayesinde hızla eve dönmüşlerdir. Babası ikinci kez onları görmezden gelmeye çalışır; ancak bu vesileyle, çocukların, yol işaret etmek için kırıntılardan başka bir şeyleri yoktur.

Ne yazık ki hayvanlar kırıntıları yiyorlar ve çocuklar tamamen kayboluyor. Bu masal oyununun muazzam ormanından bir çıkış yolu ararken, badem ezmesinden yapılmış bir evi keşfederler. Kızların bu oyununda, açgözlü iseniz, hayallerinizdeki evi yaratabileceksiniz. Kızlar için bu tatlı oyunun altındaki tatlılara tıklayarak, sahnede göründüklerini göreceksiniz. Yeşil ve kırmızı ok yardımıyla, şekerleri büyütebilir veya küçültebilirsiniz, böylece istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Bu dekorasyon oyunu ile harika zaman geçirin.

Hansel ve Grethel dünyasını süslemek için hayal gücünüzü kullanın.

Ne düşündüğünü söyle Hansel ve Grethel'i görüyorsun. Yorum bırak veya ipucu paylaş.

Yorum yapmak için giriş yapmalısın!

Ücretsiz Online Kız Oyunları

Online sevdiğiniz kızlar için binlerce oyun! Stilist oyunlar, giydirme oyunları ve makyaj oyunları ile kendi stilistiniz olun ya da at oyunları ya da diğer hayvan oyunlarıyla vahşi bir deneyim yaşayın. JuegosChicas.com ücretsiz kız oyunları dolu! Prenses oyunları ile bir saray gibi hissedin, yemek pişirme oyunlarıyla mutfak becerilerinizi mükemmelleştirin ya da harika müzik oyunlarımız ile yaratıcılığınızı uçurun! En iyi skorları yenmek ve yaratıcılığınızı paylaşmak için arkadaşlarınızla çevrimiçi kız oyunları oynayın! Eğer eğlenceli kızlar oyunları arıyorsanız, JuegosDeChicas.com adresinde onları var! Her gün bedava kız oyunları ekliyoruz!

Juegosdechicas.com en büyük ücretsiz çevrimiçi oyun koleksiyonuna sahiptir. Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Telif Hakkı © 2018 SPIL GAMES Tüm hakları saklıdır.

Benzer oyunlar Gretel siftah

Cesur bir Şövalye, hızlı bir Rogue veya sert bir Baltacı arasında seçim yaparak bir karakter yaratın ve kral için bir çare bulmak için kalenin zindanlarına girin. Yukarı çıkmanız gereken bu RPG oyununda güçlü canavarlara karşı dövüşün.

Son ejderhayı yakalamak için cesur şövalye yardım etmek istiyorsanız dünyanın en uzak yerlerine seyahat etmek zorunda kalacaksınız! Maceranızda ilerlemenizi önlemek isteyen canavarları yok edin.

Aracınızda imha için tasarlanmış tehlikeli arazilerden geçin! Kaçırılan prensesi kurtarmaya çalışırken düşmanları ezmek, köyleri ve kaleleri yok etmek ve para toplamak. Öldürme makinenizi güncelleyin, böylece daha fazla seyahat edebilirsiniz!

Dünyadaki bütün tuvalet kağıtları çalınmış! Porselenliğinize gidin ve görevinizi yerine getirmekten kaçınmak isteyen kokmuş şeytanları kovalayın. Tadını çıkarın!

 • Aşkın Gücü

  Sevdiklerinizi bir kalenin kulesine kilitlediler, onu aşağı çekmek için ona karşı ateş açtılar. Silahlarınızı iyileştirmek ve daha önce prensesinize ulaşmak için yapabileceğiniz bütün altınları toplayın.

 • Onu yok etmeye ve krallığını yok etmeye çalışan tehlikeli canavarları yenmek için bu cesur şövalye yardım et. İyi şanslar!

 • NEOGEO için Crossed Swords, birinci şahıstaki retro RPG oyunudur. Burada, değerinizi ve muhteşem hareketlerinizi kılıçla göstermek zorunda kalacağınız pek çok eylem vardır. Düşman korumasız olduğunda kendinizi ve silahınızı saldırıya karşı savunmak için kalkanınızı kullanın.

 • Alice öldü: Bölüm 1

  Bir delikten düştün ve Alice Harikalar Diyarının düştüğü aynı delik olduğunu keşfettin. Farklı nesneleri toplayın, doğru kullanın ve oradan canlı çıkın.

 • Alice öldü: Bölüm 2

  Alice'in hikayesine devam et, çılgın şapkacıyla kilitlendin. Farklı nesneleri toplayın, doğru kullanın ve oradan canlı çıkın.

 • Süper Mario Kalesi'nin Maceraları

  Süper Mario Kalesi'nin Maceraları

  Yeni grafiklerle klasik Mario Bros sürümü. Kalenin içindeki tüm seviyeleri tamamlayın, avantajlardan yararlanın ve bulduğunuz tüm paraları toplayın ve Prenses Şeftali'yi kurtarmaya çalışın.

 • İki beklenmedik türü birleştiren bir oyunun tadını çıkarın. Langırt ve RPG! Kahramanlarınızı kötü canavarlara karşı atın, istediğiniz yere gitmek için ağaçlardan çıkın ve prensesini kurtarma görevinizi yerine getirmenize yardımcı olacak yeni kahramanları toplayın. Tadını çıkarın!

 • Antik çağın tüm kahramanları kilitlendi! Şimdi, kötü yaratılmışların orduları yeryüzünü tehdit ediyor ve onları durdurabilecek tek güç, Xenos ve müttefiklerinin gücü. Düşmanlarınızı yok edin ve tüm istilacıları öldürme kabiliyetine sahip kahramanları serbest bırakacak tüm anahtarları kurtarın. Krallığı sonuna kadar koru!

 • Ikinci bölüm. Sen cesur şövalye konum ve yine kötü elinden prensesi kurtarmak için bu görevi! Her tür şeytanı avla ve öldür ve onur, şan ve büyük şöhret kazanmaya çalış. İşi zamanında bitirebilecek misiniz yoksa denemeye mi çalışacaksın?

 • Ordunuzu imparatorluğunuzu genişletmek için düşman krallıklarını ele geçirmeye hazırlayın! Askerlerinizle uzak topraklara ilerleyin ve savaşçılarınız yeni hazineleri ele geçirdikçe yeni askerler gönderin. Ne kadar kazanabileceksin?

 • Harikalar Obama

  Kötü Kızıl Kraliçe Alicia'yı yakaladı ve kafasını kesmeyi planlıyor. Obama'nın çok geç olmadan onu kurtarmak için Wonderland'a girmesine yardım et!

 • Dokunma Lejansları'na dokunun

  İblisler kraliyet düğününü yok etti ve kraliçeyi aldılar! Hem şövalyeler hem de askerler ve hatta çiftçiler, bu korkunç şeytanların pençelerinden kurtarmak için savaşmaya isteklidir! Güçlü bir ordu kur ve vahşi düşmanlara karşı sert ve destansı savaşları atlat. Kralı sevgili güvenliğine ve sesine geri götür!

  Kahraman simülatörü boşta maceraları

  Kahraman simülatörü boşta maceraları

  Şşşt, kahraman! Zaferi almak ister misin? O zaman doğru yerdesin. Bir kahraman olmak ne anlama geliyor? Nekromanörleri alt edin, tahta bir at alın, evcil hayvan trolü atın, loncalara katılın ve sizi savaşa katmak için savaşçıları işe alın. Bu destansı macerada burada yapılabilecek tüm bu kahramanca şeyler!

 • Bu maceranın amacı, kalede kilitli olan prensesleri kurtarmaktır.

  Gretel'in video rehberini görmek için oyuna gidin siftah

  Bu oyunda hala oyun yok. İlkini ekle!

  Hansel ve Gretel'in maceralarını basit ve çok özel bir şekilde izlemeniz gereken çocuklar için interaktif hikaye.

  Renk Piksel Sanat Klasik

  İçindeki sanatçıyı rahatla ve serbest bırak! En eğlenceli pikselleri piksele göre boyamanın tadını çıkarın! Sadece rengi seçmeli ve imleci sağdaki rengin piksellerinin üzerine yerleştirmelisiniz. Harika zaman geçirin!

  Wheely 7: Dedektif

  Güneşli bir günde, Wheely biraz para çekmek için bankaya gidiyor, ama eve giderken banka çalındı. Çocuğun bankayı kimin çaldığını bulmaya çalışırken, dedektif olarak işine tekerlekli küçük bir araba yardım et. Gizemi çözün!

 • Hayal gücüyle hareket eden kesin sanal evrene hoş geldiniz. Kullanıcılar tarafından oyun üretilen en büyük topluluğuna katılın ve bunu bir dinozor, bir maden ocağında bulunan bir madenci ya uzay araştırmaları astronot ne olacağını tahmin edebilirsiniz juegosdesde sürükleyici çok oyunculu oyunlar ve interaktif macera yarışmalar binlerce keyfini çıkarın. Burada en ünlü Youtubers tarafından kaydedilen tüm Oyunlarını görebilirsiniz!

 • Dragon Ball Z: Çevrimiçi

  Dragon Ball Z Online'da, efsanevi karakterlerle savaşmak için ünlü anime serisi Dragon Ball Z dünyasına gireceksiniz ve ejderha topları için arama yaparken en popüler kötülerle yüzleşeceksiniz.

 • Adem ve Havva: Aşk Macerası

  Adem'e, sevgili Havva'yı aramak için dünyayı geçmesi gereken yeni ve heyecan verici bir maceraya yardım edin. Hedefinize güvenli bir şekilde ulaşana kadar farklı seviyelerin üstesinden gelmenizi sağlayacak bilmeceleri çözün. İyi şanslar!

  Kelimeleri olabildiğince hızlı çiz ve tahmin et! Odaları diğer kullanıcılarla birleştirin ya da eğlenceli bir yarışmanın keyfini çıkarmak için kendinizinkini yaratın. Muhteşem hayal gücünüzü gösterin ve becerinizi kalemle gösterin!

 • Süper Mario Şey

  Bu sefer yeni bir Süper Mario hackinden yararlanarak, tek gözle ve Raocow adı verilen silahsız garip bir yaratıkla baş başa kalıyor. Skorunuzu artırmak için altın para yığınları toplarken düşmanları, engellerle dolu yeni bir dünyayı keşfedin. Bir taraftan diğerine atlayın, yol boyunca bulduğunuz güç artışlarından yararlanın ve tüm seviyeleri başarıyla tamamlayın!

  klavyeyle hareket etmeli, kızı sol duvarın boşluğuna getirmelisin, sonra sapan ya da sapanla çık ve nasıl devam edeceğimi bulamıyorum ..

  Bir pencere camı kırmayı ve çocuğu da uyandırmayı başardım ama slingin işe yaraması için fareyi biraz basılı tutmaya devam ettim.

  Bir sinek sonra aralarındaki atı çalıştırmak ,, sonra aşağı yatak ve konuşma ve yemek sapanla atma ,, pencereden girer ve çocuğun ağzına yerleştirildiğinde Ben de o zaman duvara saatini attı ve ve deliğe oynamaktan başka bir sahneye gidiyorlar

  merdivenlerden aşağı, 1/10 taş, onu bıraktım, sıkıldım.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  − 2 = 2

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map