dr jekyll ve mr hyde çizimi

dr jekyll ve mr hyde çizimi

Jekyll ve Bay Hyde Eğitim Rehberi

Robert Louis Stevenson yazdı Jekyll ve Bay Hyde 1885'te Bournemouth'da bir hastalıktan iyileşme olurken. Asıl fikir, karısının onu uyandırdığı bir kabusun içinde gerçekleşti. Aslında, Stevenson kesintiye uğradığı için hayal kırıklığına uğramıştı. "iyi bir hikaye," ama sonunda fikri tam uzunlukta bir anlatıya dönüştürdü. Aslında Stevenson'un fikri, alegorik bir alt tonu olmayan, basit bir korku hikayesi oluşturmaktı. Ancak, karısının orijinal versiyonunu okuduktan sonra, masaldan daha çok şey yapılabileceğini öne sürdü. İlk başta direnişten sonra, Stevenson orijinal yazıyı yaktı ve tüm romanı sadece üç gün içinde yeniden yazdı.

1887 yılının Ocak ayında yayınlanması üzerine derhal Jekyll ve Bay Hyde büyük bir eser olarak kabul edildi. Anonim bir inceleme "Times" Kitabın büyük övgüyle karşılandığını gözlemleyerek, "Bay Stevenson'un yazdığı hiçbir şey, çok orijinal dehasının çok yönlülüğünden etkilenmedi." Gözden geçirme, hikayenin, "fantastik edebiyat sanatında bitmiş bir çalışma olarak okunmalıdır." Eleştirmenler iddia ediyor Jekyll ve Bay Hyde Stevenson'un sadece heyecan verici değil, aynı zamanda güçlü ve zamanında bir benzetmeyle iyi yapılmış hikayesi olan tam uzunluktaki anlatı olduğu ilk eserdi.

Kraliçe Victoria İngiltere'ye hükmettiğinde, Viktorya dönemi boyunca Stevenson yaşadı ve yazdı. Viktorya dönemi, dünya çapında büyük bir teknolojik ilerleme ve Avrupa gücünün ilerlemesine getirildi. Ancak, 19. yüzyılın sonlarında Stevenson'un yazılarının yüksekliği sırasında, sanatçılar, yazarlar ve entelektüeller kutlamalardan uzaklaşmaya başlamıştı. "progress9quot; Bu zamanlar tanımlanmıştı ve Batı kültürünün küresel egemenliğinin önemi ve sürekliliği sorgulanıyordu. giderek kötümser yazarların esta grubunun bir parçası olarak, Stevenson Kendi deneyimlerine bu kitabı dayalı. Ben de biliyordu bir ortamda odaklanır: yüksek hangi konularda güçlü adamlarından üst orta sınıf sosyal dünyaca: Böyle görünüm ve elbise olarak son derece önemlidir. esta yüzey varlığını incelerken, Stevenson toplumsal katmanların ikiyüzlülüğünü ve vahşi bir katil içine kendini dönüştüren saygın doktor O'nun anlatı serbest çalışmasına doğuştan insan doğasının kötülüğünü izin tehlikesini hedefliyor.

Kitabın sonucu, Dr. Jekyll ve Bay Hyde'ın aynı vücutta yaşadığı, günümüzde evrensel olarak bilinen bir açığa vuruyor. Jekyll, sosyal sınıfın ve profesyonel mükemmelliğin resmidir, Bay Hyde ise Jekyll'in başka türlü gizli şeytani yapısının somut örneğidir. Bu iki ironik olarak ayrılmaz biçimde birleştirilmiş kutupsal zıtlıkları açıkça ayırarak, Stevenson, insanın iyiliği ve kötülüğü ile ilişkisini inceler ve ikisi arasındaki sürekli savaş ve denge üzerine yorumlar yapar. Victoria döneminin geniş kültürel bağlamında, Hyde, Batı kültürünün hayranlığıyla karşılaştırılabilir olabilir. "savage9quot; Özellikle Afrika ve Batı Hint Adaları'nda bulunan ülkeler ve kültürler, Jekyll ise İngiliz tavırlarının, gururlarının ve yüksek kültürünün bir uygulamasıdır. Uzak ülkeleri ziyaret etmek, ziyaret etmek ve fethederken İngiltere ve Avrupa, çoğu zaman halkı Hıristiyanlığa dönüştürmeye çalışan vahşi halklara medenileştiğine inanıyordu. Bu garip yeni kültürlerden etkilense de, Avrupalılar yaşam biçimlerini bir temel olarak reddettiler. Böylece Dr. Jekyll, temel ve vahşi ideallerin incelenmesinde Avrupa sömürgeleştirme yaklaşımını temsil eder. Ancak, kötülüğünü kontrol edemediğini ya da onunla ilgisini (Hyde) gizleyemediğini kanıtlar ve böylece orijinal rafine kimliğini yeniden kazanmaya çalışırken ölür.

Birçok eleştirmen, eşcinselliğin alt akımından bahsetmiştir. Jekyll ve Bay Hyde. Romandaki erkekler kadınlar hikayede veya erkek hayatında hiçbir rol oynar ve zaman zaman ben Doktor Jekyll ve dışarıdan gizemli Bay Hyde ilişki cinsel doğada sapkın olduğuna inanıyoruz Yani, görünüyor, personel çok yakın ilişkiler var. Ancak, bu kavram asla doğrudan ifade edilmez. İlginçtir ki, günümüze kadar 1920 den hikayenin her aşaması veya film versiyonunda, Kadınlar ile Jekyll'ın ve Hyde Hem katılımı His / onların resmin önemli bir parçası olmuştur. Stevenson'un 1886 anlatısı, kadınlara ya da romantik ilişkilere odaklanmaz ve bunun yerine bir "intellectual9quot; İnsanın temel doğasını inceleyen korku hikayesi.

Jekyll ve Bay Hyde, Japonya'da bilinen Jekyll Hakase no Homa ga Toki (Jikiru hakaz yok Homa ga Toki, resmen tercüme Jekyll'ın Gezici Canavarlık Saati), Advance Communications Company tarafından geliştirilen ve Nintendo Entertainment System için Bandai tarafından Toho ve Kuzey Amerika'da Japonya'da yayınlanan bir 1988 video oyunu. 1886 romanına dayanıyor Dr Jekyll ve Bay Hyde'ın garip vakası Robert Louis Stevenson tarafından. Kızgın Video Oyunu Nerd'in en nefret edilen oyunu olmakla ünlüdür. Aslında, gerçek hayatta James Rolfe'nin en çok oynanan oyunu.

Jekyll, Bayan Millicent'le evlenmek için kiliseye gidiyor, ama kasaba halkı, hayvanlar ve engeller onun ölmesini istiyor. Ondan çok stresli olmalıyım, olur. KARDEŞ HİSSİ!! ve şeytanlar dünyasında canavarlarla savaşır. Oyunun iki sonu var:

Mister Hyde iblislerin dünyasındaki tüm canavarları öldürdükten sonra kiliseye ulaştı, Dr. Jekyll'e geri döndü ve kasaba halkı, hayvanlar ve engeller ortadan kayboldu. Jekyll sonunda Miss Millicent ile Felix Mendelssohn'un "The Wedding March" in 8-bit versiyonu ile evlenir ve "END" kelimesinin yer aldığı bir kelimedir. Ardından ekran siyahlaşır ve bir şimşek, Hyde'ın karanlık bir görüntüsü ile birlikte sırtında bir Hıristiyan haçı görünür.

Jekyll kasaba halkı, hayvanları ve engelleri önler sonra, bir işaret deseni "END" diyerek Sonunda ardından oynuyor ve başlar Felix Mendelssohn tarafından "Wedding Mart" bir 8-bit sürüm olarak bayan Millicent evlenir olan kiliseye, giderken yapar görünür.

 1. Jekyll'in kamışı arıları öldürmek ve bomba çıkarmak dışında sıfır kullanım alanına sahiptir; Cane ile başka bir şeye vurmaya çalışmak sadece stresini arttırır.
 2. Bay Hyde olduğunda, düşmanları öldürmek ve stresini azaltmak için "psiko dalgasını" yumruklayabilir ve kullanabilir. Ancak bu mermi öngörülemeyen bir modelde, herhangi bir şeye çarpmayı zorlaştırıyor
 3. Jekyll inanılmaz derecede yavaş hareket ediyor ve oyunu can sıkıcı hale getiriyor.
 4. Jekyll / Hyde tamirci Az biraz sezgisel değildir ve oyun Onlar işlerini gerçekleştirin kadar nasıl başlar başlamaz Onlar hemen sonra ölmeye devam Neden oyuncu Wonder yapacaktır. ayrıca seviyeye içine Jekyll, Hyde Jekyll Dönüştürülmüş pozisyonunu Reaches olarak Hyde gibi stresten kurtulmak zorunda fazla alanı olarak, ben yıldırım çarpmış olacak ve anında ölür (Manuel bu kötülük Çünkü diyor iyi üstesinden gelmemesi gerekiyordu).
 5. Oyunda her diğer görünüşte masum karakter Dr Jekyll öldürmek için dışarı kötü bir adam olarak, (Sen Jekyl en aşık también ESTA koymak Billy adında sapan çocuk karı-to-be ve kýskanmasý O zayıf bir gerekçe Verilen) size geçmiş acele mor basitçe adında "bomba Maniac" giymiş ve sürekli ölümcül bombaları düşer.
 6. Bombaların patlama yarıçapı ve Jekyll'e ne kadar hasar / stres verdikleri neredeyse tamamen rasgele görünüyor.
 7. Oyunda kötü halsiz kontroller var, bu da Bay Hyde'ın yumruğuyla düşmanları vurmanın çok zor olduğunu gösteriyor.
 8. Paralar sadece Hyde (en azından ABD versiyonunda) olarak oynanırken toplanabilir ve oyundaki tek amacı kapmak için Elena McCowen adlı şarkı söyleyen şişman kadına ödeme yapmaktır.
 9. Elena'daki Jekyll'in kamışı onu anında Hyde'a çevirir.
 10. Gerçek bir son elde edebilmek için son seviyede Hyde olmalısınız (son seviyesi Jekyll olarak oynadığınız seviyeden tamamen farklıdır) ve patronla mücadele eder, bundan sonra Jekyll artık ücretsiz olan son seviyeden geçmelidir. düşman.
 11. Oyunun tek yardımsever NPC'si (evine girdiğinde sayacını geri yükler ve büyük miktarda para verir) bir sebepten dolayı ABD versiyonundan çıkarıldı.
 12. ABD versiyonu daha az seviyeye sahiptir (Japon versiyonundan kaldırılan 2 seviye daha önceki seviyelerin tekrarları ile değiştirilmiştir) ve seviye düzenin etrafında karıştırılmıştır.
 1. Müthiş müzik
 2. Korkunç grafikler.
 3. Tartışılmaz oyun.
 4. Aldatıcı düşman
 5. Önlenemez tehlikeler.
 6. Yararsız silahlar

Hepsi birbirine karıştı ve doğru hesaplandı, bu bir korkunç karışım!

Доктор Джекилл и мистер Хайд смотреть онлайн

Jekyll ve Bay Hyde online izle

Молодой адвокат Клэр Уитон получает предложение от очень странного человека. Преуспевающий учёный Генри Джекилл просит защитить его в суде по обвинению в серии убийств. Он утверждает, что все эти преступления совершило его вырвавшееся на свободу тёмное начало - Эдвард Хайд мистер. Решив, что имеет дело с сумасшедшим, Клэр пытается избавиться от ненормального клиента.

Доктор Джекилл и мистер Хайд / Dr Jekyll and Mr Hyde / 2008 / смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве 720 hd

Dr Jekyll ve Mr Hyde'ın Strange Case adlı yazdığı bu sayfayı beğendi

ГЛАВА V. Случай с письмом

Далеко за полдень Утерсон пришел в дом доктора Джекиля; Пуль сразу принял его и провел через кухню, через двор, некогда бывший садом, к строению, которое называлось то лабораторией, то анатомическим театром. Доктор купил дом у наследников одного знаменитого хирурга, но так как наклонности Джекиля более влекли его к занятиям химией, нежели анатомией, он изменил назначение неуклюжего строения. Джекиль в первый раз принимал адвоката в этой части своего дома, и Утерсон с любопытством смотрел на угрюмое здание. Когда Утерсон проходил через анатомический театр, в котором некогда толпились прилежные студенты, а теперь пустой и молчаливый, он испытал неприятное, странное чувство; кругом виднелись столы, заставленные химическими приборами, пол был засыпан опилками и соломой; через запыленный купол слабо струился свет. В конце комнаты находилась лестница, которая вела к двери, обитой красным фризом. Слуга отворил перед Утерсоном эту дверь и впустил его в кабинет доктора - большую комнату, заставленную стеклянными шкафчиками. Кроме шкафов, в ней, между прочим, было большое зеркало на ножках и письменный стол. Три пыльные окна кабинета, огражденные решетками, выходили во двор. В камине горел огонь. На каминной доске стояла зажженная лампа, так как туман начал проникать и в дом. Доктор Джекиль, по-видимому, смертельно усталый, сидел у самого огня. Он не встал навстречу гостю, а только протянул ему холодную руку и поздоровался с ним сильно изменившимся голосом.

- Ну, - сказал Утерсон, едва Пуль ушел, - ты знаешь?

- Об этом кричат ​​на улице! Я слышал из столовой голоса толпы.

- Одно слово, - сказал адвокат. - Керью был моим клиентом, но ты также мой клиент, и я хочу знать, что мне делать? Надеюсь, ты не был безумен и не спрятал этого человека?

- Утерсон - воскликнул доктор - клянусь Богом, что я никогда больше даже не взгляну на него! Честью ручаюсь тебе, что я покончил с ним на этом свете. конец Всему! И, право, ему не нужна моя помощь; ты не знаешь его достаточно хорошо; он в безопасности; попомни мои слова: никто не увидит его более.

Адвокат угрюмо слушал. Лихорадочная речь Джекиля ему не нравилась.

- Ты говоришь очень уверенно - Утерсон заметил, - и надеюсь, ради тебя, что ты не ошибаешься, ведь если начнется следствие, могут упомянуть твое имя.

- Я вполне спокоен за него, - Джекиль ответил - я имею основания быть спокойным, но не могу сообщить их кому бы то ни было. Однако я хочу попросить у тебя одного совета ... Я ... я ... получил письмо и не знаю, следует ли мне представить его в полицию. Мне хотелось бы передать это тебе, Утерсон, я уверен, что ты решишь умно, я так доверяю тебе.

- Мне кажется, ты боишься, что это письмо поможет его арестовать? - спросил адвокат.

- Нет, - Джекиль сказал - я могу не сказать, чтобы судьба Хайда заботила меня. Я покончил с ним. Я думал о моей собственной репутации; это проклятое дело подвергает ее большой опасности.

Утерсон помолчал в раздумье; его поразило себялюбие друга, но вместе с тем слова Джекиля и успокоили его.

- Хорошо, - наконец заметил он, - покажи мне письмо.

Письмо было написано странным, с наклоном в левую сторону, почерком. В довольно кратких выражениях Хайд просил своего благодетеля Джекиля, которому он так недостойно платил за его великодушие, не подвергать себя опасности, стараясь его спасти, так как сам он, Хайд, имеет возможность скрыться. Это письмо понравилось адвокату, оно проливало лучший свет на отношение его друга к Хайду, нежели он ожидал, и Утерсон осудил себя за свои прежние подозрения.

- У тебя есть и конверт? - спросил он.

- Я сжег его, - Джекиль ответил - раньше чем узнал, в чем дело. Но на конверте не было почтового штемпеля, письмо принесли лично.

- Следует ли мне держать его пока у себя, не предавая огласке? - спросил Утерсон.

- Я хочу, чтобы ты думал за меня - последовал ответ. - Я потерял веру в себя.

- Хорошо, подумаю я - заметил адвокат. - Теперь еще один вопрос; не правда ли, Хайд подсказал тебе выражения твоего завещания в том месте, где говорится о твоем исчезновении?

Доктор был близок к обмороку. Он сжал губы и утвердительно кивнул головой.

- Я так и знал, - сказал Утерсон. - Он намеревается тебя убить. Ты еще счастливо отделался.

- И кроме того, - заметил доктор торжественным тоном - я получил хороший урок ... О, Боже, Утерсон, какой я получил урок! - И он на мгновение закрыл лицо руками.

Уходя, адвокат остановился потолковать с Пулем.

- Кстати, - сказал он, - сегодня вашему господину передали письмо; скажите, кто принес его?

Но Пуль ответил, что пришла только почта, да и она доставила одни циркуляры.

Это известие оживило все опасения в уме Утерсона. Ясно было, что письмо подали через дверь с глухой улицы, может быть также, его написали в кабинете. В таком случае к нему следовало отнестись гораздо осторожнее. Продавцы газет расхаживали тротуарам и сипло кричали "Экстренное сообщение по! Ужасное убийство члена парламента! "Такова была надгробная речь над одним из друзей и клиентов Утерсона, и адвокат невольно боялся, чтобы добрая слава другого не погибла в потоке скандала. Утерсону предстояло принять щекотливое решение, и хотя вообще он любил полагаться только на себя, но в эту минуту жаждал доброго совета. Прямо обратиться к кому-нибудь ему казалось немыслимым, но он надеялся, что ему удастся окольным путем выманить несколько толковых замечаний.

Вскоре Утерсон, его клерк, другую по одну сторону своего камина, а мистер Гест по сидел уже; между ними на надлежащем расстоянии от огня стояла бутылка из-под старого вина, долго скрывавшаяся в подвале дома. Туман все еще плавал над потемневшим городом, фонари мерцали, как карбункулы; под пеленой опустившихся облаков вдоль больших артерий города по-прежнему катилась жизнь и гудела, точно сильный ветер. Комната же, освещенная пламенем камина, приветливостью дышала. В бутылке давным-давно исчезли остатки вина; красный отблеск горячего осеннего вечера, лежавший на склонах холмов, готов был прорваться через мглу и рассеять лондонский туман. Адвокат растаял, сам не заметив того. Ни от кого на свете у него не было меньше тайн, нежели от Геста; нередко, намереваясь скрыть что-нибудь от своего клерка, Утерсон не мог сдержать этого намерения. Гест часто бывал по делу у доктора Джекиля и вряд ли не слыхивал о близости Хайда к доктору. Он мог сделать из этого выводы. Не лучше ли было показать ему письмо и тем рассеять таинственность? Вдобавок Гест был отличным знатоком почерков, а следовательно, нашел бы естественным и вполне понятным, что ему показывают записку злодея; же главное, прочитав странный документ, клерк, человек очень неглупый, почтя наверное сделал бы какое-либо замечание, а на этом замечании Утерсон мог бы основать свои дальнейшие поступки. И вот адвокат произнес:

- Грустная эта история с сэром Денверсом.

- Да, сэр, действительно, преступление взволновало все общество - Гест ответил. - Этот человек, верно, сумасшедший.

- Мне хотелось бы слышать ваше мнение о его почерке - Утерсон продолжал. - У меня есть его записка, но пусть это останется между нами, потому что я не знаю еще, что мне с ней делать. Во всяком случае, все это неприятная история! Вот она; вы любите подобные вещи: автограф убийцы.

Глаза Геста загорелись, он со страстным любопытством вглядывался в записку.

- Нет, сэр, - сказал он, - это писал не сумасшедший, но почерк странный.

- Еще страннее тот, кто писал записку - прибавил адвокат.

Как раз в эту минуту вошел слуга с конвертом в руках.

- От доктора Джекиля, сэр? - спросил клерк. - Мне показалось, что это его почерк. Что-нибудь секретное, мистер Утерсон?

- Нет, только приглашение на обед. А разве вы хотите посмотреть?

- Прошу записку на одну минуту. Благодарю вас, сэр. - И клерк положил два листка рядом и долго сравнивал их. - Благодарю вас, сэр, - записки. - Это очень интересный автограф.

Наступило молчание; Утерсон боролся с собой.

- Почему вы их сравнивали, Гест? - внезапно спросил он.

- Видите ли, сэр, - ответил клерк, - между почерками странное сходство; во многих отношениях они совершенно тождественны. Различие только в наклоне.

- Очень странно, - заметил Утерсон.

- Да, правда, очень странно.

- Знаете, лучше не говорить об этой записке, - сказал адвокат.

- Понимаю, - ответил клерк.

Едва Утерсон остался один, как спрятал записку в несгораемый шкаф, в котором она и осталась.

«Как, - подумал он, - Генри Джекиль подделывает письма для убийцы!»

Jekyll ve Bay Hyde Son APK 2.0'ı indiriyorsunuz. Son Güncelleme: 18 Ara 2015.

Freedom's Gate Group tarafından geliştirilen Dr. Jekyll ve Bay Hyde, Kitaplar ve referans çalışmaları altında, Google Play'de 3,7 / 5 ortalama kullanıcı oyu ile listelenmiştir).

Jekyll ve Bay Hyde'ın asıl özelliği А \ u003d книга приложение. Тренируйте свой ум! Уважает окружающую среду!.

Jekyll ve Bay Hyde apk, oyun deposundan değiştirildi ve bu da değiştirilmemiş ve orijinal olduğu anlamına geliyor.

Незначительные исправления ошибок

Вы путешествуете на поезде, на лодке, самолете и больны из различных игр, загруженных из Интернета? Почему бы не расслабиться и понежиться в здоровой чтения бесплатный читателя мало завидовать мощные конкуренты?

Но мы не хотели игрока, который относится книги, как простых файлов. Для нас, каждая книга (или комикс), что мы предлагаем, должно быть само приложение, это способ запомнить значение книги как объект всегда будет оставаться "уникальным9quot; и не бездушный продукт. Если вы похожи на нас, AppBook приложение для вас.

В этом приложении, Странная история доктора Джекила и мистера Хайда написано Роберта Льюиса Стивенсона и впервые опубликована на английском языке в 1886 романа, которая составляет около адвоката, Габриэль Джон Аттерсона, который расследует странное отношения между его старый друг, Генри Джекил доктор, и человеконенавистнической Эдвард Хайд.

-страница çevirmek: (Осмотрите книгу, как будто это была книга, и бумага может исключить звуковой страницу).

-Push-Кнопки и из страниц (игрупольный использовать числовой ввод)

Трудности некоторых устройствах для воспроизведения звуковых страниц (звук флип)

Увеличение / уменьшение работу должным образом только с 4.4.4 - 19 версии Android API.

Все работы Предлагаемые без авторского права, и если известно, всегда ссылаются на оригинал.

Jekyll ve Mr. Hyde APK Wi-Fi bağlantı bilgileri: diğer Wi-Fi bağlantılarını görüntüle: ağ bağlantılarını, tam ağ erişimini, titreşim kontrolünü görüntüle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

47 + = 52

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map