Cum fr

Cum fr

 • isim: friv
 • Bu: Online Flash oyun dizini
 • URL:http://www.friv.com/
 • Kategori:Oyun
 • Etiketler:online oyunlar, Flash Oyunlar
 • 11 Ağustos 2008
 • web sitesi
 • 4.3 35994 okuyucunun ve 12.942 yorumcunun 5 üzerinden çıktı.

FRIV, internetteki en havalı / en havalı / en güzel ücretsiz oyun sitesidir ve 250'den fazla harikadır. friv oyunları tek bir tıklamayla oynanmaya hazır.

friv Flash'da yapılan ve neredeyse tüm oyunları bir bakışta görebileceğiniz bir mini oyun galerisi. Her oyunda adınızı ve girerken sizi bekleyen şeylerin küçük bir kaydını gösterir. Girdikten sonra, solda bir kontrol paneli (fare ve klavye) ve sağ tarafta oyun var. Şu anda bu site en popüler biridir. Ama bu ne kadar popüler kılıyor?

Neden Friv oyunlarını seviyoruz?

Oyunlarını sevmediğinizi bilmek için, Friv videomuzu YouTube'da izleyebilirsiniz. Oyunlarınıza aşık olmanın çeşitli nedenleri var, bence bunlar 4 büyük. avantaj:

 1. En iyi oyun seçimi. Her kategoride her şeyden ve sıklıkla en iyi olanı vardır.
 2. Gezinmek kolay Binlerce oyuna sahip olmamanız, favorilerinizi bulmak ve hepsini tanımaktır.
 3. Tasarım çok eğlencelidir ve ekranınıza uyarlanır.
 4. Yüklemesi hızlı.

Her şey mükemmel olmayabilir değil mi? Eh, onlar geliştirebilir düşünüyorum budur:

 • Mobil versiyonu yok! Çok yazık.
 • İspanyolca'da da bazen yararlı olan isimler veya talimatlar da yoktur.
 • Her zaman aynı oyunlara sahip olmak yorucu olabilir.
 • Henüz Unity oyunları eklemiyor.

son yıllarda çok Friv.com gibi yeni siteler gelmiş olarak, bunlardan biri, Kizi, bu oyunların daha çeşitli vardır bir sistem kullanıcı ve hatta bazı kendi oyunlar vardır. Hangisi daha iyi? Iyi soru Hem Kisi böyle oynamaya fazla seçenek görmek vardır, çevrimiçi eğlence için mükemmel seçenekler vardır, ama o gezinmek için daha az kolaylaştırır, bu arada Kizi en çok iyi ve yeterli seçeneği vardır. Şahsen Kizi'yi daha çok seviyorum. En çok hangisini seviyorsun?

Benzer olan diğer siteler: Yepi, Poki ve son zamanlarda Y8, onları da incelemek isterseniz.

Şüphesiz friv Bu en popüler oyunlar şu anda ağın sitedir ve zaten birkaç yıldır olmuştur, ama o bile serin yapmaya heyecan verici yenilikleri eklemek umuyoruz.

Hepimizi Web'de 20'ye anlat: Bu site hakkında ne düşünüyorsun? En sevdiğin oyunlar hangileri? Hangi oyunları eklemek istersiniz?

FrivLand - Friv Oyun | Jogos Friv | Friv Oyunları

Friv.land, en iyi ücretsiz oyunları oynamak için harika bir yerdir. Tüm bu zorlu oyunlar cep telefonunuzda, tabletinizde ve tabletinizde doğrudan kurulum yapmadan oynanabilir. Tadını çıkarın!

Amerikan Futbolu Mücadelesi artık Friv.land'da. Amerikan Spor için bir fantezi var mı? Amerikan futbolu tabanlı oyun kalbinizin pullarını ısıtır. Mahkemeye girin ve zorlukları kabul edin. Tüm topları oynayın ve yakalayın. Futbol Mücadelesi oyunu yeteneksiz friv 4'te yeteneklerinizi gerçekleştirdiğiniz bir maçı tutar.

Airwings Missile Attack, Friv.land'da bir perçinleme oyunudur. Uçak sürücüsü olarak hizmet veriyor ve denizden bir uçağı kontrol ediyorsunuz. Bir sürü tehlikeli füze sana saldırıyor. Amaçları misyonu yapmanı engellemektir. Bu görevi mümkün kıl. Airwings Missile Attack oyunu, friv 2 oyuncusundaki sürüş becerisini geliştiriyor.

Beş Gece Freddy'nin 1 2 3 4 5 Friv.land'da şok edici bir eylem. Gezmek ve perili bir mağaza keşfetmek. Birkaç şeytan sırrı bekliyor. Karanlık güçler gerçekleri aramanızı engelleyemez. Beş Gece Freddy'nin www.friv.com'un 1 2 3 4 5 oyununun kilidi açıldı. Kendini sinirlendir! Hayatın için savaş!

Shoot Up, Friv.land'da atış yeteneğini oynamaya ve göstermeye hazır. Bloklar size gelmek üzere. Hayatınızı sadece bir dokunuşla alacaklar. Oyuncular kesinlikle bu oyunda emilir. Shoot Up oyununun bloklarını yok ederek kendinizi şımartın. Zekice hareket et ve gücünü arttırmak için enerji toplarını tut.

Friv.land'da Ado Stunt Cars'a katıldığınızda mutlu bir tavşansın. En iyi spor arabasını satın alın ve zorlu pistleri keşfeder. Yoldaki riskleri ve tecrübeleri tehlikeye sokun. Usta sürüş becerileri ve hızlı yanıt verme yeteneği. Ado Stunt Cars oyunu özü engelsiz oyunda kalbi iyi yapar.

Barbie, Ken Leaving Barbie'den dolayı korkunç bir ayrılık yaşadı. Kızın onun yanında olması gerektiğini düşünmeli ve Ken Leaving Barbie oyununda, çevrimiçi topraklarda ona yardım etmelisin. Onun arkadaşı olacak ve bu zor zamanda onunla empati kuracak mısınız? Eşsiz bir hikaye için Ken Leaving Barbie ücretsiz oyun göz atın.

Moda hayranı mısınız? Belirli bir tema ile kıyafetler oluşturmayı seviyor musunuz? Eğer yaparsanız, yeteneklerinizi ve deneyimini kanıtlamak için özel oyun 2018'de Princesses Fairies Dress oyununa katılın. Modelleriniz üç güzel prenses olacak. Merak ettin mi? Prensesler Periler Giydir ücretsiz oyunda kim olduklarını öğrenelim!

Mr Bean Gizli Yıldızlar 2 Friv.land bir emici bir oyun. Hiç Bay Bean TV programında bir bölüm gördünüz mü? Birçok insanın izlemeyi sevdiği ünlü bir seri. Mr.Bean ile randevunuz var. Londra'ya git ve evine düş. Frive4school Mr Bean Gizli Yıldız 2 oyunu oynayarak Chill out.

Minecraft World 2'ye tekrar hoş geldiniz! Minecraft blokları yerleştirme ve maceralara devam etme hakkında bir oyundur. Minecraft World'ün ikinci bölümünü friv.land'da oynayın. Eve gitmek için Steve'e yardım et, elmasları al ve puan kazan. Ama dikkat et, Ghast, Hens ve zombiler seni öldürmeye çalışacak.

Friv.land'da Nail Doctor'a dalmışsın. Mesleğiniz, ayaklarda yaralanmaları olan hastalardan sorumlu olan bir doktor. Bir doktorun çalışma hayatını yaşayın. Ciddi yara ile hasta bir birey var. Onun bir elini, Doktor Jo'nun Doktoru oyunu. Gerçekten iyi ve acıyı kes.

Blok Pixel Cops, Friv.land'da fantastik, Minecraft esinli bir atış oyunudur. Bu dünyada, tüm polisler bir virüs tarafından enfekte edilir. Senin görevin hepsini vurmak ve her seviyede canlı olmaya çalışın. İyi eğitimli bu piksel Cop'larına dikkat edin, istediğiniz zaman sizi kovalayabilirler.

Pizza Realife Cooking, Friv.land'da sizi heyecanlandırıyor. Pizza en sevdiğin yemeğin mi? Bir pizza sevgilisi iseniz, bu oyunu kaçırmamalısınız. Malzemeyi hazırla, pizza süsle ve pişir. Profesyonel bir aşçı olarak çalışın. Frnv jogos Pizza Realife Yemek oyunu oyuncuların pişirme becerilerini gerçekleştirmek bir rüya mutfak.

Bay Bean Gizli Araba Lastikleri, Friv.land'da kaç tane lastiğin bulunduğuna odaklanıyor. Sen Bay Bean'in bir arkadaşısın. Dünyadaki birçok izleyici tarafından bilinir. O komik adamla tanış. Bazı lastikler Bean resimlerinde saklanıyor. Ara ve onları topla. Www.friv .com Bay Bean Gizli Araba Lastikleri size zevk verir.

Canavar Makineleri Gizli Mektuplar, Friv.land'da iyi görme gerektiren bir oyundur. Arabaların krallığına gideceksin. Robotik topraklarda yaşam ritmini hissedelim. Oyuncular, friv.games'in Monster Machines Hidden Letters'taki ayın üstündedir. Gözlerinizi geniş açın ve alfabetik harflere odaklanın.

Karayolu Rider Extreme, Friv.land'da hızlı tempolu bir yarış oyunudur. Hıza ihtiyacın var mı? Eğer öyleyse, o zaman bu motosiklete atlayın ve bu yoğun otoyoldaki kontrol noktalarını geçip geçemeyeceğinizi öğrenin. Bir kask giy ve bu oyunda motosikletine bin!

Trollface Quest Internet Memes, Friv.land'da çok eğlenceli bir oyun. Her yere giden ve şaka yapan bir trolcü olursun. Şaka yap, eğlen, eğlenceli şeyler yap ve dal at. Kutunun dışında düşün. Www frive Trollface Quest Internet Memes oyunu yüksek sesle gülmek sağlar. Memelerini yağdır. Çok zaman!

Kayıp Kitty, Friv.land'da harika bir macera oyunu. Kaybolan kitty evine ulaşmasına yardım etmelisin. Güvenli yol yapmak için kutuları engellerin üzerinden geçirin. Bu sevimli kedicik bu ormanda kayboldu, eve dönmesine yardım edebilir misin? Güvenli yol yapmak için kutuları engellerin üzerinden geçirin. Güç ups toplayın.

Minecraft Blok Maç Friv.land'da eşleşen bir oyundur. Renkli mermerler yönüne çekiliyorsunuz. Sinirini salla ve görevleri yerine getir. Acele etmeyin! Hamle harcamayın! Okul için engelsiz Minecraft Blok Maç oyunu etrafında asmak hoş anlar zevk için okula. Senin taçlandırma başarıları hakkında övün.

Bugün Elsa hayvanat bahçesine gitmek istiyor, bu yüzden bu muhteşem güne hazırlanmak zorunda. Onu güzelleştirmek için onu giydirin. Hayvanat bahçesine gittiğinde, hayvanlarla eğlenin. Bu Elsa hayvanat bahçesi oyununda sevimli hayvanları ziyaret edin ve onlara biraz sevgi gösterin! En sevimli maymunlar ve aslan yavruları burada olacak ve kameranızı hazır hale getirin. Tadını çıkarın!

Prenses Elsa ve Kardan Adam Giydirme, Friv.land'da mutlu olmanızı sağlar. Dağların üzerinden ve nehirleri geçerek Arendelle'ye ulaşır ve Elsa ile tanışırsınız. Onun bir fikri var. Bir kardan adam inşa edecek. Ona yardım edebilir misin? Jogosfriv Prenses Elsa ve Kardan Adam Giydir oyunu yukarı çatlaklar. Havada yürüyorsun.

Yarış oyunları söz konusu olduğunda, Friv.land'da Finger Driver Online'ı göz ardı edemezsiniz. Boş bir caddede araba sürün. Yine de, hiçbir şey kolay değildir. Yol düzensiz ve tehlikelidir. Bitiş çizgisini nasıl geçersiniz? Parmak Oyun Online oyun friv oyunlarda korkunç korku sebebidir. Pes etmeyin! Sonuna kadar umut!

Anna Save Sven, Friv.land'da size hitap edecek. Arendelle arazisinde oyalanıyor ve Anna'yı ziyaret ediyorsun. Hayvanı Sven, yaralandı. Sven'in tıbbi tedavisini yapmak için ona yardım et. Friv.com engelleyen Anna Save Sven oyununu oynarken sevinç için sıçrayabilirsiniz. Güzel hayvanı hemen tedavi etmeye ne dersin?

Hafif Çürümüş Kuş, friv.land'da oyundan kaçınan bir online arcade. Hafifçe Çürümüş KuşDüşük kuşu seviyor musun? Bu kuşun ekranda tüm engellerden kaçınmasına yardım etmelisiniz. Para toplamak için ihmal etmeyin. İyi eğlenceler!

Friv.land Okçuluk Dünya Kupası'ndan bir tekme atıyorsunuz. Bu bir atış oyununun kısa bir şey değil. Herculean görevini tamamlamak zor bulabilirsiniz. Pes etmeyin. Boğa gözüne nişan al ve düz ateş et. Bazı tavsiyeler, uygulamanın mükemmel hale getirilmesidir. Okçuluk Dünya Kupası kesinlikle kalbinizi kazanır \. Neden başlamıyoruz?

Mine Clone 3, Friv.land'da ilk gördüğünüzde senin fincan çay oluyor. Yepyeni bir savaş alanı yaratmak için hayal gücünü kullanıyorsun. Tüm düşmanları darbeler ve ortadan kaldırmak için gel. Wwwfrivcom Mine Mayın 3 oyun oynama yaratıcılık yakıtlar. En iyi rakiplere bir parça kek değil. Cesur bir savaşçı ol.

Hit PC oyunu friv.land üzerinde Android için güncellenir! Eğer kızgın kuşlar oynadıysanız, bu oyunda Harç Karpuz ile ilgileneceksiniz. Bu oyunda, farklı yiyecekleri toplamak ve hepsini bir sepete koymak için bir karpuz fırlatmanız gerekiyor. Bu seviyelerin tadını çıkarın!

Uğur Böceği, dondurulmuş kız kardeşi Elsa ve Anna'nın yeni üyeleri için balmumu heykeli yapmakla görevlendirilmiştir. Ladybug'un makyajı bitirmesine yardım et ve işe git. Sonra prensesler balmumu heykelleri arasında en sevdiğiniz prenses seçin.

Zırhlı arabanızdaki paralı askerlerle yüzleşin

Rusya 2018 takımları ile futbol oyunu

Moda ve moda tarzı ile okula geri gel

Karayolu üzerinde çarpmadan maksimum hızda sürün

Zombilerden kaçmak ve yaklaştıklarında onları hareket ettirmek

Orman boyunca tüm arazi ile serbest rekabet

Çocukları kurtarmak ve gece yaratıkları avlamak

Tarz ve moda ile pansuman rekabet modelleri

Sürüş ve sahilde dört bisikletle rekabet

Misyon: temizlenmiş bir zombiyi temizle

Bir Rus dağı oluştur ve üzerine otur

Bir medeniyet uygarlığına karşı mücadele

Bulaşıkları yıkamak çok eğlenceli olabilir

Çok aşırı engellere sahip Motocross

Zombileri yok eden eski bir ajan Swat

Boyutlarını artırmak için yenen solucanlar

İyi 3D grafiklere sahip park valetasınız

11 stili karşı futbol 11 oyun istasyonu

Polis köpeğinizin yardımıyla hırsızları yakalayın

Tren ve boks ringi hakkında bildiklerini göster

Büyük Strike Force eylem destanının üçüncü taksiti

Terminalde 3D Otobüsleri sürün ve park edin

Küçük topları yiyin ve onları yemelerine izin vermeyin

Restoranda lezzetli sandviçler hazırlayın

Çıkış, zombi virüsünden kaçmaya devam ediyor

Londra sokaklarında bir tyrannosaur kontrol

Bitkiler zombiler bahçesini savunmalıdır

Minecraft tarzı bloklar dünyasında hayatta kal

Kurtarma Papa Louie ve arkadaşları bir adada

Şampiyonların yıldızları ile baş futbol

Görevleri Bajoterra Muharebesi'nde tamamlayın

Salyangoz Bob 8, destan yeni maceralarla devam ediyor

İnternet Trollerini kıstırma vakti geldi.

Kendi zevkinize göre bir doğum günü pastası pişir ve dekore et

Harika maceraların peşinde bir uzay korsanısın

Profesyonel gibi mağazada dövmeler oluşturun

Bu oyunun yeni versiyonu şimdi kamyonlarla

Kick Buttowski ile yüzyılın yarışında yarışın

Hayatta kalma zombi çok korkutucu bir oyun

Pou'nun saçını kuaförde kesin ve düzeltin

Büyük Sünger Bob ve Patrick ile okyanusu temizle

Geliştirmeler ile yeni Bitkiler vs Zombies 2 oyna

Nehri geç: sadece akıllı insanlar için bir oyun

Güzel evini temizlemek ve süslemek için Hello Kitty'ye yardım et

Eğlence parkında lezzetli çörekler hazırlayın

Barbie'nin evi bir felaket ve onu temizlemeli

Raze 3 yeni görevler ve çok daha fazla aksiyon

Homer bir motosiklete biner ve metalik bir balonla döner

Başparmak ile serin ve eğlenceli güreş oyunu

Arkadaşına çarpmadan okları atmak

Candy Face'in en iyi oyunlarından birini ez!

Dragon Ball ve arkadaşları zombilerle savaşır

Uphill Rush'ın yeni versiyonu daha fazla parça ile

Yolda 30'dan fazla arabaya karşı Nascar'da yarışın

Hangi futbol takımı dünyanın en iyisi?

Düşman köprüler yok etmek için dinamit yerleştirin

Tüm arabalara karşı rekabet rekabeti

Yüz gladyatörleri ve Roma İmparatorluğu turu

Sen Dragon Ball ve birkaç savaşçıyla karşı karşıyasın.

Rachel lezzetli kekler ile pişirmeyi öğrenin

Süper Ralli 3D en iyi araba yarışları

Homer'ın kıçını vur ve onu havaya fırlat

3 boyutta en iyi kamyon oyunlarından biri

Scooby ve Shaggy hayaletten kaçmalı

Çok silahlı bir komando grubuyla karşı karşıyasınız

3 boyutta Sokak Paten simülatörü oyunu

Mutantlarla karşılaştığınız Great Ben 10 oyunu

Seçtiğiniz sokak stili futbol oynayın

Kamyonlara yarış, dişlere silahlı

Bu Suma oyununda aynı rengin topları katılın

Tarzan, lianas'a atlamalı ve büyük ormanlara gitmeli.

Gerçek bir oyun öykünen beyzbol oyunu

Anlatınız ve labirentin sonuna ulaşın

Karayip Korsanları oyunu: Turner Elizabeth'i kurtarır

Justin almak için korumaları atlatmak

Sen doktorsun ve ameliyat yapmalısın

Sokaklara çok kızdıran bir muhabbetlisin.

Ekranları geçmek için bloğu deliğe atın

Ünlü Pato Lucas, kayıt stüdyolarından geçiyor

Jet Ski'de yarış, 3D'de harika bir oyun

Suricata misyonunu bu strateji oyununda tamamlayın

Diğer adaya gitmek için bir uçak yapmalısın

3 boyutlu Counter Strike oyunu

Jerry Tom'u rahatsız eder ve evin etrafında kovalar.

Için Analytics Cum fr İzleme listesine ekle

KeyOptimize'de en iyi jue de friv 96,1 Bin sonuçta | Son kontrol 20 Kasım 2016)

En iyi ücretsiz oyunları oynamak için güvenli bir yer! Ücretsiz online oyunlar, bulmaca oyunları, kız oyunları, araba oyunları, giysi oyunları ve daha fazlası. Onları çevrimiçi arkadaşlarınızla paylaşın!

Herkes için en havalı bedava oyunlar! Friv Games 2016, Friv oyunları, 2016 çok oyunculu ve çok daha fazlası.

Friv 1000, en iyi ücretsiz oyunları oynayabileceğiniz güvenli bir yer! Friv 10 Oyunlar & Friv 10 Oyunları!

Oyunlar ve ücretsiz uygulamalar.

Friv Rest, ücretsiz Friv oyunları, Friv Oyunları, Jogos Friv ve Jeux de Friv'in her zaman yeni içeriklerle güncellenen çevrimiçi oynayabileceği yerdir.

Bu site, Friv Games, ücretsiz çevrimiçi Friv Games 2015 oynamanıza izin veriyor. En iyi Friv Games 2015 online ve yeni Friv Games 2015 Games ve çok daha fazlasını oynayın.

Friv 2016, Friv 2, Friv 20, Friv 6, Friv2016, Friv2, Friv20, Friv6 ,, Friv 2016, özel Friv oyunları da dahil olmak üzere, web üzerinde en iyi oyunlardan bir seçki sunuyor. Şimdi Friv12345.Com'da ücretsiz oyna!

Friv 5, PC'nizde her gün yeni bir flash oyunu oyna! bedava oyunlar online, oyunlar 5 friv, friv 5 flash, friv 5, friv5 bedava, friv 5 multiplayer

En iyi Friv 2 en iyi online oyun koleksiyonlarından biri. En sevdiğiniz favori Friv2Online.com yeni oyunlarınızı istediğiniz zaman ücretsiz olarak oynayın.

En iyi ücretsiz oyunlar. Çevrimiçi oyunlar. Çevrimiçi oyunlar.

Bu site, Friv Games, Friv 2016 Oyunlarını ücretsiz çevrimiçi oynamanıza izin veriyor. En iyi Friv Oyunları 2016 online oyna. Juegosfriv2016.com'da yeni Friv 2016 Oyunları var.

Eğlence için en büyük ücretsiz oyun koleksiyonu, her gün yeni oyunlar oynuyoruz, aksiyon oyunları, gemiler, çekimler, arabalar vb.

Friv Oyunları Friv. Friv Oyunları Bloodbath Caddesi Bitkiler vs zombiler. Kızgın Kuşlar Uzay. Selena Mükemmel dişler. Barons Kapısı. Hava Savaşları 2. Dünya Alındı. Homer Simpson Oyunu Testere. Hollywood Güzellik Sırları. Başka bir gezegen 2. Tabur komutanı. New York T.

FRIV Oyunlar &# 9989; Çok oyunculu ücretsiz çevrimiçi FRIV oyunlar ve yorum yapma yeteneği. Aksiyon oyunları, Çekim & dövüş oyunları, Yarış oyunları ve daha fazlası. Oynayın ve arkadaşlarınızla paylaşın!

Par ce sitesi, Jeux de Friv, vous pouvez essayer tous les Jeux de Friv 2015 gratuits. Ce portalı, Friv 2015, Nous vous önerileri ve Meilleurs et les Nouveautés Jeux de Friv.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map