Çocuklar için yazdırmak için bingo kartları

Çocuklar için yazdırmak için bingo kartları

Ücretsiz Bingo Kartları Yazdır

Size ücretsiz bingo kartlarının bir jeneratörünü sunuyoruz, böylece bunları basabilir ve bingo oynayan arkadaşlarınızla toplantıların tadını çıkarabilirsiniz. En popüler bingo oyunları 90 top bingo ve 75 top bingo. Daha sonra, bu tombala oyunlarından herhangi biri için bingo kartlarınızı pdf olarak oluşturabilirsiniz. Kartlarınızı yazdırmak için şu adımları izleyin:

  • İstediğiniz bingo kartlarının türünü seçin.
  • Bingo kartlarınızın rengini seçin.
  • "Karton Üretin" e tıklayın ve ücretsiz bingo kartlarınızı yazdırmak için pdf dosyasını kaydedin veya açın.

Bir davul olarak hizmet veren Bingo mobil uygulaması ve Bingo oyunları 90 ve 75 sayıları söyler.

Kart Bingo App cep veya tablet ekranını bingo kartları 90 ve 75 olarak kullanmak için kullanılır.

Çocuklar için DLTK printables

Bingo kartları

BINGO nasıl oynanacağından emin değil misiniz? Oyuna biraz daha eğlence katmak ister misiniz? Talimatları ve diğer fikirleri görmek için buraya tıklayın!

Paraları veya düğmeleri kullanabilirsiniz, ancak kendi yer işaretlerinizi yapmak istiyorsanız buraya tıklayın

Not: Şimdi öğrencilerin kelime öğretmek için bingo seçeneğindeki resimlerin bir kısmını veya tamamını görüntülerle değiştirebilirsiniz.

tombala duvar kağıtları 3x3, 4x4 ve 5x5 duvar kağıtları seçtiğiniz tema veya ikame kelimeleri kelime oranlar kullanılarak: Biz yapabileceğiniz duvar kağıtlarının bingo üç farklı türleri vardır. TambiГ © n takipçisi yaptığı gibi, niГ ± size kendi kartlarını yapmak çıkartmaları çeşitli vermek, boş ve continuaciГіn tombala kartları yazdırmak için seçebilirsiniz. (Öneri için teşekkürler Jeanne.)

Bingo kartlarını yazdırdıktan sonra lamine etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca çağrı sayfasını daha kalın bir kağıda yazdırabilir veya çağrı parçalarını kesmeden önce sayfayı bir karton parçasına yapıştırabilirsiniz. Bu iki öneri, bu bingo kartlarını birçok oyun için kullanmanıza izin verecektir.

Yazdırılabilir Bingo Posterleri

O jogo é um tombala em cassinos, Tombala yapan ve ağırlıklı olarak ev ve juninas quermesses em festas oldukça comum. O jogo assim, VARIAS Bolinhas Sáo sayılı um balon içine yerleştirilir, ve uma assim de amu yu circumvented çalışan tüm vezes possuem ya da numarası, Lembre-olacaktır SUAS quem tamamlanmış primeiro köşebent olabilir köşebentler veren tüm tem um forem hile sayısı ace ve bingo é veya ganhador'u bağır.

Bu haftada arkadaşlarınız ve ailenizle oynamak için oldukça eğlencelidir, böylece hep birlikte eğlenebileceğiniz bir şov oluşturabilir, aynı zamanda crianças e uma opção'da ucuz bir passatempo istersiniz. Ajuda-met için bu artigo sayısız cartelas ou das Bingo Bar'ın (gaiolinhas) ücretsiz baskı, ya da mevcut daha fazla bacana disso tudo é bingo posterleri yazdırmak 90 top ve 75 top of á escolha ficará ao seu criterério. Vejam:

Çocuklar için bingo kartları nasıl yapılır

Bingo, hem çocukların hem de yetişkinlerin keyif aldığı bir oyundur. Yetişkinlerin onlara sayı öğretmek için ince bir yoludur. Yağmurlu bir gün için de eğlenceli bir oyun. Ebeveynler ve öğretmenler evde kolayca yapabildikleri için bir tombala oyunu almaları gerekmiyor.

Her oyuncunun 30 tane olmasına yetecek kadar para toplayın. Evde yeterli paranız yoksa, yerel bankanızda bazı faturaları değiştirebilirsiniz. Bunlar bingo kartları olarak kullanılacaktır.

Kelime işlemci programınızı bilgisayara başlatın. "Dosya" yı tıklayın ve açılır menüden "Sayfa Yapısı" nı seçin. Bir tablo oluşturmanıza izin veren seçeneği tıklayın.

Sütun ve satır sayısını sorduğunuz 5 sütun ve 6 satır seçin. "Hazır" üzerine tıklayın. Şimdi sayfa sadece doldurmanız gereken bir tombala tahta ile görünecektir.

"BINGO" kelimesini tablonun merkezi alanına yazın. Bu tüm kartonların sahip olduğu boş alan. "Dosya" ve ardından "Farklı kaydet" i tıklayarak bu şablonu kaydedin. Ardından dosyayı vermek istediğiniz adı yazınız. İyi bir seçim "Bingo şablonu".

Sayıları 1'den 29'a kadar karıştırın ve her birini kartona bir kez kullanın. Her biri farklı olacak, ama aynı numaraları kullanacaksın. Her bitirdiğinizde, yazdırın. Sadece "Dosya" ve ardından "Yazdır" üzerine tıklayın. Çocukların oyuna katılacağı kadar çok kart yapın.

Orijinal şablonunuzu kullanarak bir sayı tablosu yapın. 1'den 29'a kadar rakamlara sahip olmanız gerekir. Ayıklanan sayılardan bahsederken bunları kullanmak için makasla kesin.

"Yazdır" ı tıklamadan önce yazıcınızı yeterli karton ile yüklediğinizden emin olun. Uzun süre dayanması için plastikleştirin.

Yemek Gruplarının Bingo Oyunu dl Chef Solus - Çocuklar için Aktivite

Sağlıklı Yemek Printables

Sağlıklı Alışkanlıklar Printables

Çocuklar için Özel Etkinlikler

Çocuklar için eğlenceli aktivite. Çocuklar, yiyecek gruplarından kendi bingo oyunlarını yaparlar. En fazla on oyuncu için tam baskı ve oynatma.

süt grubundan, sebze grubu için ideal meyve grubunda, tane grubu ve protein bakımından zengin gıdaların grubundan ..: Beş besin grubundan her biri ile beslenme tema ile çocuklar için Bingo oyunu bütün aile ya da sınıfta.

Gıda Gruplarının Bingo Etkinliğine İhtiyaç Duyulduğunda:

  • Yazıcı ve beyaz kağıt
  • makas
  • Inşaat kağıdı (isteğe bağlı)
  • Yapıştır veya Yapıştır

Okul öncesi ve ilkokul çocukları için Yazdırılabilir Beslenme Sayfalarının tam listesine bakın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

3 + 6 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map