bire bir oyunlar

bire bir oyunlar

Bu büyülü oyunda sevgilileri toplamaya yardım edin.

Ne düşündüğünü söyle Bir artı hikayesi. Yorum bırak veya ipucu paylaş.

Yorum yapmak için giriş yapmalısın!

Juegos.com'da ücretsiz online oyunlar oynayın!

Juegos.com tüm aile için eğlenceli oyunlar içeriyor! İster çocuk ister büyükanne, acemi, ister uzman olun, parmaklarınızın ucunda yüzlerce ücretsiz oyun. Maceracılar için aksiyon oyunları, gurme yemek oyunları ya da baloncu atıcı, bingo ve arka arkaya 3 gibi tüm ailenin favorileri! Zorlukları seviyorsanız, Mahjong gibi zor bulmaca oyunlarıyla beyninizi egzersiz yapın veya arkadaşlarınızı çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda yarışmaya davet edin. Anlaması kolay oyunlar oynayın ama ustaca ustaca zor. Çocuk oyunları, kız oyunları ve mansalva'ya spor oyunları ile herkes için çok sayıda oyun var. Juegos.com'un ücretsiz çevrimiçi oyunlarını keşfet!

Juegos.com, çevrimiçi olarak en büyük ücretsiz oyun koleksiyonuna sahiptir. Her gün yeni oyunlar ekliyoruz!

Telif Hakkı © 2018 SPIL GAMES Tüm hakları saklıdır.

Burada kolayca Minigames kategorilerini bulacaksınız. Sizi beğeneceğinizi umuyoruz;)

Burada kolayca Minigames kategorilerini bulacaksınız. Sizi beğeneceğinizi umuyoruz;)

Oyun videodan sonra başlayacak

Bu oyunun amacı rakibinizden önce tüm kartlarınızdan kurtulmaktır. Sırayla, her oyuncu aynı renkte bir kart veya son kartla aynı değeri koymalıdır. Bir oyuncu oynamazsa, bir kart çizmelidir. Bir oyuncu sadece bir kart kaldığında, "Son kart" düğmesine basmalıdır, aksi takdirde iki ceza kartı alır.

Klasik kart oyunu PC'den veya cepten oynamak için. Hedefin rakibinizden önce tüm kartlardan kurtulmak olduğu sıra tabanlı bir kart oyununun tadını çıkarın! Bunu yapmak için, aynı renkteki bir karta veya oyuna devam etmek için aynı değere dokunduğunuzda yerleştirmelisiniz. Rakibinizi dışarı çıkmadan önce kart çekmeye başlayın ve yayınlamak için sadece bir kart kaldığında ONE deyin. İyi eğlenceler!

 • Flagstaff: Birinci Bölüm

  Flagstaff Krallığı'nda, kraliyet kalesine dört kahraman çağrılır. Senin görevin, küçük bir veba iskelesi sonuna kadar krallığın zindanlarına girmek. Askerlerinizi sırayla (RPG) hareket ettirin, deneyim kazanın ve yeni beceriler kazanın.

 • Powerpuff Kızları Sıradışı Haftası

  Powerpuff Kızları Sıradışı Haftası

  En sevdiğiniz Supernena'yı seçin ve sizi yok etmeye istekli her türlü kötü robotla yüzleşmeye hazır olun. Süper güçlerini çıkar ve neler yapabileceğini göster. İyi şanslar!

 • Altın Örümcek Solitaire

  Sıkıcı bir günün var mı? Solitaire'ı Oynatın Kartların iskele merdivenlerini sırasına göre yeniden sıralayın.

 • Yeni solitaire oyunları! Oyunun amacı, her seviyenin artan veya azalan kartlarını seçmek ve mümkün olan en büyük sıraya ulaşmaktır.

 • Kaleni sihirli kartlarınla ​​savun. Summon birimleri, büyücülük büyüleri, bir sonraki hamlenin, kalenizin harabeler içinde bitmesi olmadan rakibinizi yenmek için düşünün. İyi bilinen Sihirli kart oyunu esinlenerek oyun.

 • Spor Kafaları: Kartlar Takası

  Futbol kartı oyunları modaya uygun ve size daha önce hiç görmediğiniz bir oyun olan Sports Heads'ı getiriyoruz. Bir kart oyunu şeklinde! Bu bağımlılık yapıcı oyunda en iyi takımın olduğunu göster.

  PlaySpace'ten Luno, UNO veya Chúpate 2 olarak bilinen klasik bir kart oyunu. Kartların tükeneceği ilk arkadaşınız olacak mısınız? Oyunda geliştikçe, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ödüller ve başarıların kilidini açabileceksiniz. Ayrıca haftalık sıralamalarda özel ödül alacaksınız. Luno de Minijuegos'ta en iyi oyuncu olmaya hazır mısınız?

 • Sıkıcı bir günün var mı? Solitaire'in bu sürümünü, oyun kataloğumuzda bulunan Windows'a en çok benzer şekilde oynayın. Kartların üzerindeki kartları, azalan sırayla merdivenler yaparak yeniden düzenleyin. Minijuegos.com'a giderek akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden oynayabileceğinizi unutmayın.

 • Aziz Patrick Günü Solitaire

  Evde ya da işte sıkıldınız mı? Aziz Patrick Günü temalı 9 tür solitaire keyfini çıkarın. Bu oyun klasik solitaire, Örümcek, Akrep, Wasp veya Yukon Solitaire içerir. İrlandalı'nın şansı olacak mı?

 • Poker 3 Valisi

  Eski Batı'da bir poker profesyoneli ol. Teksas'ta bir çaylak olarak başlayacaksınız ve bir VIP poker oyuncusu olmak için harika bir oyuncu olacaksınız. Poker 3 Valisi çok oyunculu ve tüm poker masasını kazanmak için blöf yapmaya çalışan tüm kullanıcıları kazanmalısınız.

 • Bu genç sanatçının, eski ve sıradan sanat eserlerinden, tehlikeli bir canavarmış gibi kurtulmasına yardımcı olun. Oyun ilerledikçe ve yeni ve fantastik işler yaratarak tekniğinizi geliştirin!

 • Sıkıcı bir günün var mı? Klasik Windows'a dayanarak Solitaire'ın bu sürümünü oynayın. Kartları, merdivenleri azalan sırayla yaparak sıralayın. İyi eğlenceler!

 • Poker oynamanın başka bir yolunu keşfedin. İstemediğiniz kartlardan kurtulun ve basit bir çift çiftinden daha fazlasını elde edin.

 • Çok eğlenceli kart oyunu, kartlarınızı rakibinizden önce ortadaki kazıklara koymanız gerekir.

 • Mobil bir solitaire uygulayın. Bir numara merdiveni takip ederek düştükleri aşağıdaki kartları yerleştirin.

 • Rakibinize davet eden yaratıklara yenilmesi gereken Magic The Gathering stiline kağıt kartları. Bir veya iki oyuncu için oyun.

  Oyun oldukça eğlenceli ve eğlenceli, ama dikkat, aynı zamanda oldukça bağımlılık. Oyun atlamada yavru köpeğe yardım etmelisin ve denize düşmeden bir platformdan diğerine geçmek için durmadan atla. Yolda yükseltmeleri ve yeni karakterleri satın almak için para toplamanız gerekir. Bazen yol da ortaya çıkar ve kahramanı da, o zaman iki kat dikkatli olmalısın. Bu eğlenceli maceranın tadını çıkar.

  Arkadaşlarınız bir mağaranın dibinde sıkışıp kalmış ve onları kurtarmak için gidebilecek tek kişi sizsiniz. Yolları açmak ve onlara ulaşmak için mağaranın duvarlarına bomba koyun, ama dikkatli olun, patlamayı yakalamayın.

  "Lizard Rocket" eğlenceli bir oyun ve oynamak oldukça kolay. Mümkün olduğunca ilerlemek için roketin her zaman uçmaya devam etmesi gerekecek. Bulduğunuz tüm paraları toplayın ve ortaya çıkan kayalara ve diğer engellere çarpmaktan kaçının. Yolu biraz daha katlanılabilir hale getirmenize yardımcı olacak süper güçleri de toplayın. En yüksek puanı almaya çalışın.

  Sen garip bir yabancısın ve sıcak bir volkanın dibinde sıkışıp kaldın. Geminiz yanardağın tepesinde. ve platformdan platforma atlamak zorunda kalacaksınız. Dikkatli olun, ama çok fazla gecikmeyin, lav tırmanmayı bırakmaz ve sizi yakalarsa kaybolursunuz. Yükselişinizde bulacağınız kırmızı taşları toplayın.

  Oldukça basit bir oyun ama çok komik ve bağımlılık. Arkadaşlarının olduğu yere gitmek için Joe denilen dost tavşana yardım etmelisin. Fakat onlara ulaşma yolu, istediğiniz kadar kolay olmayacaktır. Tuzakları ve bulmacaları yenip, bazı düşmanları öldürmelisin. Her ekranda görünen tüm öğeler, bir sonraki sayfaya geçebilmek için önemlidir.

  Bir platformdan diğerine ilerlemek için tam uzunlukta köprüler kurmanız gereken eğlenceli bir oyun. Prensip olarak basit bir oyun gibi gözüküyor, ancak nokta milimetrenin olması gerekenden daha uzun olduğu için, kahramanı boşluk içine düşecek ve eğer düşecek olursanız da düşecek. Kaç tane köprüyü takip edebileceksiniz?

  Bu sevimli küçük sıçan uzaylılar tarafından kaçırıldı ve şimdi büyük uzay gemisinin labirentlerinden tek başına kurtulmak zorunda kalacak. Çıkana kadar var olan tüm engellere dikkatle bakın. Bazen, blokları hareket ettirmeniz ve oyunu kaybetmenizi ve tekrar baştan başlamanızı sağlayacak tehlikeli ve zararlı lazerlerden kaçınmanız gerekir.

  Bego bu eğlenceli oyunun küçük kahramanı. Ona mümkün olduğunca ulaşmak için platformlardan atlamak zorunda kalacağı bu maceraya eşlik etmelisin. Bu arada, büyük örümcekler, kötü arılar ve testere bıçakları gibi karşılaşabileceğiniz tüm düşmanlardan kaçınmanız gerekir;

  Hogur'un bir sonraki seviyeye geçmek için mağaralardan geçmesine yardım edin. Her ekranda bulunan tüm mücevherleri toplayın veya ilerleyemezsiniz. Karanlıkta gizlenen tehlikelere çok dikkat edin.

  Bazı çizgili çubukların üzerinden atlamak ve çıkışa bakmak zorunda kalacak platform oyunu. Yol boyunca Flubbs ve Tubbs'la tanışacaksınız, kiminle dövüşmek ve bu heyecan verici maceradan kurtulmak için onları bitirmek zorunda kalacaksınız.

  Bu oyunda, bu iki kız kardeşe, istedikleri nesneyi elde edene kadar, buldukları tüm ekranlardan geçmeleri için yardım etmelisiniz. Tüm aşamaları mümkün olan en kısa sürede tamamlamaya çalışın. Şüphesiz bu iki kız kardeş ile harika bir macera yaşayacaksınız.

  Maceranın kahramanı, onları yönlendireceğiniz iki parmak olan basit ama eğlenceli bir platform oyunu. Bunlara, sigara solucanları veya devasa ve korkunç döner testereler gibi görünen tüm engelleri atlatmak için hareket ettirin. Eğer yetenekli iseniz, birçok seviye ilerleyebilecek, iyi şanslar!

  Profesör Tavşan, zaman makinesini Passover'ın geçtiğini fark etmeyecek kadar meşguldür. Şimdi onun yeni buluşunu Paskalya yumurtaları hazırlamak için zamanında geri dönmek için test edecek. Hedefinize ulaşmak için birçok engeli aşmanız gerekecek. Bütün yumurtaları hazırlamaya zaman verecek mi?

  Bu oyun, her ekranda bulunan tüm atomları toplayabilmek için belli bir süre boyunca şekil değiştirebilen küçük bir kahramanı vardır. Atomlar seni hayatta tutan şeydir. Beceri ile hareket edin ve her ekranın sonuna ulaşmaya çalışın.

  Platformlar arcade oyunu farklı, eğlenceli ve çok hızlı. Blitz adında küçük bir robot kullanıyorsunuz ve onu diğer seviyeye erişmenizi sağlayacak kapıları açacak tüm para ve anahtarları almak için onu ekran boyunca yönlendirmeniz gerekiyor. Robot hızlı, çok hızlı hareket eder ve duramaz, tüm hedeflerine ulaşmak için çok yetenekli olmalısınız.

  Macera oyunları: Yüksek nitelikli oyuncular için oyunlar bulabileceğiniz harika bir macera oyunu seçtik, ama aynı zamanda en yeni başlayanlar için de oyunlar oynadık. Eşzamanlı olarak iki karakterle başa çıkmak zorunda kalacağınız oyunları, kilitlendiğiniz yerlerden kaçmak ve oraya nasıl gidebileceğinizi bilmemek, hatta bazı prenseslerin kalelerine dönmelerine yardım etmek zorunda kalacaksınız. Yardımınız almayacaklarından emin. Bir tür oyun ya da başka birini seçebileceğiniz ruh halinize göre değişir, ancak her an için doğru macera oyununu mutlaka bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oynarsanız, hatta arkadaşlarınızla oynarsanız daha da heyecanlı olur! Bunu düşünmeyin ve harika oyun koleksiyonlarımızdan herhangi birini oynamaya başlayın.

 • Oyunun amacı tüm kartlarınızdan kurtulmaktır. Par.

 • Oyunun amacı, kartlarınızı qu dan kurtulmaktır.

 • Size ve arkadaşlarınıza izin veren bir strateji oyunu.

 • İki kişi tarafından dört kişi tarafından oynanır. Başlangıçta

 • Kimi arayacaksın? Hayır, o insanlar emin.

 • Tanım Kökeni ile ilgili çeşitli versiyonlar var d.

  Bilgisayar için 2,466 oyunlar. Klasik oyunlardan en son haberlere kadar her türlü oyun. Komple bilgisayar oyunları ve internette oynamak. Oyun indirme rehberi bakın

  Yine karanlıkta birleşmeye hazır mısın?

  DayZ bağımsız bir oyun haline geldi

  Bilgisayarda gördüğün en gerçek futbol

  Nesneleri bul ve Disney dünyalarının büyüsünü kurtar

  Telltale tarafından The Walking Dead hikayesini takip edin

  Yeni PES oyununu geliştirir ve en iyi ortamı sunar

  İkinci Dünya Savaşı'nı bir savaş uçağı üzerinde yaşayın

  Matematiksel işlemleri olabildiğince hızlı olarak çözmek için dinamik oyun.

  Tetris'den esinlenen bir oyun ile sayıları ve arkadaşları ile hareket etmeyi öğrenin.

  90'ların en iyi araba video oyunlarından birinin güncellenmesi

  Quake yolunu izleyen ücretsiz ilk kişi aksiyon oyunu.

  Çevrenizdeki dünyayı bir tuval gibi değiştir

  Vize şehir kontrolünü ele al

  En ünlü hırsızlar geri dönüyor

  Vahşi Batı çevresine dayanan strateji ve eylem video oyunu.

  Eklentiler veya yüklemeler olmadan tarayıcıdan çalışan bir first person shooter

  Düşmanlarınızın rejenerasyon yapmasını engelleyin ve zaferinizi zorlaştırın.

  Savaş Yasası: Doğrudan Aksiyon Multiplayer

  Bir film senaryosuyla iyi bir strateji oyunu.

  Yeşil manzaralarda imkansız atlar

  Trackmania 2 ile kayalık dağlar arasında geçiş yapın

  Tam hızda şehir etrafında koş

  Yesteryearlar gibi bir motosiklet emülatörü ile hızın tadını çıkarın.

  Daha fazlasını isteyen herkes için mükemmel bir Vahşi Run uzantısı.

  SCANIA R580 8X4 Euro Kamyon Simülatörü

  Favori oyunumuz için yeni Scania.

  DayZ bağımsız bir oyun haline geldi

  Telltale tarafından The Walking Dead hikayesini takip edin

  Minecraft ve zombi hayatta kalma?

  Zombi kıyametine olabildiğince hayatta kal

  Aveline özgürlüğü için mücadele PC'ye geldi

  Resident Evil 4 - Ultimate HD Sürümü

  PC'nizde ölü bir klasik tekrar yükselir

  Silahlı Kardeşler: Tepeye 30 Yol Demo

  Kadronuz Hill 30 ile fethedin, ordunun İkinci Dünya Savaşı'nı kazanmasına yardım et.

  Stratejik Komuta: İkinci Dünya Savaşı Küresel Çatışma Altın

  İkinciden üçüncü dünya savaşına.

  Sonunda video oyunundaki kötü adamsın.

  Bilgisayarınız için mükemmel yeni savaş oyunu

  II. Dünya Savaşı'nda aksiyon oyunu video oyunu

  Gerçekçi grafikler ve yüksek oynanabilirlik ile savaş simülatörü

  PortalPrograms'da Oyunlar indirirken kullanma kılavuzu

  Bilgisayar oyunları çok başarılı. Halkın çoğunluğu gençlerden ve gençlerden oluşsa da, gerçek şu ki, uzun listede listenin herhangi biriyle eğlenebilecek yaş yoktur. PortalProgramas. Her zevke göre bunlar vardır. Eğer eylemi seviyorsan, bir asker olarak oynayabilirsin Savaş oyunları 7 gibi savaş oyunları veya Counter Strike'ın son taksiti ile terörle mücadele. Ayrıca sevgililere adanmış bir bölümümüz var. atıcı, GTA destanının bazı taşları gibi oyunlar burada, orada ve aksesuarlarında çekim yapmak. Ve eğer seninki askeri stratejiyse, kendini II. Dünya Savaşı'na sok. Komandolar.

  Çok başarılı olan oyunların bir başka türü yarış oyunlarıdır. Otomobiller ve motosikletler Need for Speed ​​Underground gibi oyunlar ile bilgisayarınızda en yüksek hıza ulaşacak veya Moto GP. Ve sevdiğiniz şey pirouettes yapmaksa, birkaç oyun arasından seçim yapabilirsiniz. deneme ve akrobasi.

  Ancak iyi bir oyunun şiddet içermemesi gerektiği açıktır. Meşhur MineCraft ya da yoğun oyunları gibi birçok inşaat oyunu var. kabarcık, örnek olarak Zuma. Aradığın şey ise klasik oyunlar PC'nizde oynamak için, burada oyunların farklı versiyonlarını bulacaksınız harfler, tetri, satranç ya da efsanevi PacMan, diğerleri arasında.

  Birçok “oyuncu” kendi sanal imparatorluklarını inşa etme, rakip medeniyetlere savaş açmayı ve şehirlerden geçerken terör ekmeyi düşünebilme fikrini severler. Bu alandaki en popüler oyunlardan şüphe yoktur. Warcraft, biri Rol oyunları en yaygın tarih ve İmparatorlukların yaşı, sevdiğin şey savaşlarsa ortaçağ ve kolonileşme.

  Play Station ve Süper Nintendo'nun emülatörleri

  Nostaljik burada iyi bir damar bulabilir, geniş bir seçim arasından seçim yapabilirsiniz. emülatörlerine Play Station 2'nin Super Nintendo oyunlarını ya da çok uzak olmayan oyunlarını yeniden yaşamak için. Ama zamanınızda geçmişe dönüşen oyunları oynamak için bir emülatöre ihtiyacınız yok. Bölümünde platform oyunları Maceralarını tadını çıkarabilirsiniz Süper Mario veya klasik bağlantı Zelda. Mortal Kombat'ı hatırlıyor musun? Bir önce ve sonra oldu dövüş oyunları. Artık orijinal ile ilgili tüm karakterler ile bir versiyonunu oynayabilirsiniz. Mortal Kombat Projesi ki bu da ücretsizdir.

  Ve verimli pazarını unutun spor oyunları, Her sporcu için bir tane var. Eğer gücün futbolsa, senden önce önemli bir kararın var: FIFA veya Pro Evolution Futbol (PES). Ya da belki de oyunları tezgahtan izlemekle ilgileniyorsunuz, bu durumda oyununuz Futbol yöneticisi. Ancak ücretsiz ve bedava oyun gibi diğer sporculara da yer var. BillardGL, Yeni Yıldız Tenis, raket sevenler için, ya da Tiger Woods PGA Bazı açık golf keyfini çıkarın.

  Son olarak, oyun kategorimizde de buhar, Valve Corporation'dan oyunlar indirmek için gerekli, programlar oyunları düzenle, ve hileler Çok karmaşık bir seviyede sıkışıp kaldığınızda yoldan çıkabilmek. Öte yandan, uzun bir oyun koleksiyonunuz varsa ve bilgisayarınızı bir video oyun konsolu olarak kullanıyorsanız, PC'nizin performansını optimize edin video oyunlarınız için, örneğin Oyun Booster.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
  Loading...
 • Like this post? Please share to your friends:
  Leave a Reply

  69 − = 64

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

  map